Please wait...
HomeForumPosts by chmi

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by chmi

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #2586

Tue Jul 05, 2016 10:01 in Ex-Yugoslavia

Kojim danima ide onaj UCIT? Nekada je isao utorkom
Sto se odela tice mislim da se You've completed dobije ako nahvataju da si klasifikovao nesto sto nije trebalo npr majcu za decake kao majcu za muskarce i sl. Ja idem po ovome i do sada oba ID super

Rainforest Task » Post #1025

Fri Jul 01, 2016 05:10 in Ex-Yugoslavia

Mucenje se nastavlja skoro ceo dan. Od screenshot, preko something wrong do we're sorry. Mislim da sam samo jedan test uradio bez nekog mucenja od sinoc

Rainforest Task » Post #1010

Thu Jun 30, 2016 14:12 in Ex-Yugoslavia

Kada skupis 50$ u ZADACIMA dobijes 5$ bonusa. Vazi za svakih 50$.
Danas mi je bolje radila cvecara nego Screenshot :shock:
A desavalo mi se da mi se paralelno otvore dva testa . Kao nekad u 8 :lol:

Rainforest Task » Post #981

Wed Jun 29, 2016 08:56 in Ex-Yugoslavia

Skroz novi izgled interfejsa. Meni izgleda super

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #2538

Wed Jun 29, 2016 07:51 in Ex-Yugoslavia

Clothing Categorisation Task. Da li je neko uspeo da provali zasto se dobije You've completed... poruka?
Znam da ne sme ispod 30 sec submit ali na ovom id imao sam 14 zadataka sa 100%, odustao sam i sutra kada sam hteo da nastavim paf ta poruka. Ovo mi je drugi put a ako je izbegnem dosta ih uradim (250-300) sa preko 90%. Da li postoji odredjeni broj invalid items koji smemo da damo ili ako nesto sto je invalid item klasifikujem kao nesto drugo pa u kontroli vide ne znam ali ima neka caka i to obicno na pocetku. Ako prodjem 30 onda je obicno sve ok
Steta sto je smanjen sa 13 na 6 centi

Rainforest Task » Post #899

Tue Jun 21, 2016 22:34 in Ex-Yugoslavia

Vrhunac jucerasnje serije bagova je bio zaglupljivanje chrome browsera ali u terminalu. Na petom koraku poruka not respoding :shock: Morao sam refresh da uradim i nekako sam uspeo da ga zavrsim.
Mada opet dosta zadataka sam uradio tako da i nije bilo lose. Izgleda treba ponekada kukati :D

Rainforest Task » Post #886

Tue Jun 21, 2016 14:51 in Ex-Yugoslavia

A da li si uvek radis u isto vreme i da li si dugo online? Mislim da ljude koji su relativno kratko online ne kaci toliko.
Kad bolje razmislim i u novembru ,kada je bilo nesto slicno samo mnogo jace, nije sve kacilo nego samo neke. Ja tada dve nedelje nisam mogao da radim normalno i koliko se secem bila je ista poruka

Rainforest Task » Post #884

Tue Jun 21, 2016 14:25 in Ex-Yugoslavia

Mislim da ne postoji greska koju danas nisam imao. Pa ipak se skupilo dovoljno zadataka. Mada je sve to na silu i jako traljavo.
Sto se tice poruke za unsubmitted task mislim da uticu dva faktora na nju: vreme i da li je drugi korisnik online. Po mom misljenju uparili su po dva testerai svaki od njih ima odredjeno vreme za rad kada je u prednosti nad onim drugim. Npr js tu poruku nikada nisam dobio pre 12:30 i do tada normalno radim. Posle toga krece borba za svaki zadatak do uvece. Kada zavisi od dana, mada sam primetio da kada ima puno gresaka brze dodjem do mogucnosti za rad (kao npr danas).
Da li jos neko ima problem sa tom porukom?

Rainforest Task » Post #879

Tue Jun 21, 2016 07:16 in Ex-Yugoslavia

Ako izuzmem period u proslom novembru kada im je sistem otisao dodjavola danas je najgori radni dan otkada ozbiljnije radim RF zadatke. Jako los kvalitet zadataka (sve neki testni tipa X-O, i sl) sve se vuce. Od jutros samo 7 zadataka tako da ce i za bonus danas biti borba. Mada tesi me sto obicno posle ovako necega dodje poplava zadataka tako da je strpljivo cekam.
P.S. Jos se isplata sa *** nesto vuce (tamo radim samo RF) tako da ovo nije nedelja za RF ;)

Rainforest Task » Post #877

Mon Jun 20, 2016 22:49 in Ex-Yugoslavia

Interval za refresh smanjen na 4 za sat (bilo 10 za sat). Znaci umesto 6 sec sada ide 15

Rainforest Task » Post #860

Thu Jun 16, 2016 08:27 in Ex-Yugoslavia

Zasto mi testovi rade dobro samo kada je utakmica koju hocu da gledam? Do tada baguje kao zmaj ali kada je dobar futbal onda sve radi super :-)
Mada svaki put kada krene da baguje ja uradim preko 30 HIT-ova :D

Rainforest Task » Post #846

Wed Jun 15, 2016 10:09 in Ex-Yugoslavia

Da li neko zna sta je ovo?
830995430 6370631 2016-06-15 chrome 10:52:44 — —

Ispade da sam radio hit skoro 11 sati :-D

Rainforest Task » Post #823

Tue Jun 14, 2016 11:55 in Ex-Yugoslavia

Da li vas muce lazni alarmi prilikom refresh-ovanja? Mene ubise ovih dana. Kako malo zabaguje tako samo udri. Samo mi se javlja kod RF i probao sam da menjam reci (Step i terminal) ali isto. Kako se uspori ucitavanje tako se okine alarm

Rainforest Task » Post #806

Mon Jun 13, 2016 10:27 in Ex-Yugoslavia

U svakom zlu necega dobrog. Nahvatao sam par linkova pa kasnije mogu da gledam futbal a ARP ce da mi javi :D

RF tema - Pomoc za RF pocetnike » Post #3

Sun Jun 12, 2016 00:34 in Ex-Yugoslavia

Ekstenzija se gasi nako 5-6 min neaktivnosti. To znaci ako se mis ne pomeri ili se ne klikne 5-6 min ekstenzija ide u off.

Rainforest Task » Post #716

Fri Jun 10, 2016 16:02 in Ex-Yugoslavia

Ne mora da ih sortira po ceni ili ID-ju. Koliko sam ukapirao ARP "gleda" source stranice i tu trazi rec. A source ima sve stranice bilo da ih ima 1 ili 10. Samo je lakse ga naci ako je sortirano.
Evo bas sam probao. Nasao mi je dollar a bilo je sortirano po ceni padajuce i zadatak je bio na drugoj strani

Rainforest Task » Post #701

Thu Jun 09, 2016 21:07 in Ex-Yugoslavia

Pustili su nove testere ali na kratko
https://github.com/rainforestapp/tester-chrome-extension/issues/24

Dosta sam povecao broj hit-ova tako sto nikada ne refresujem u samom tabu u kom sam dobio posao, nego uvek imam jedan tab gde kopiram taj hit a tab koji je ekstenzija otvorila uvek zatvaram. Tako da je ekstenzija uvek aktivna i cesto se desi da refresh mi da zadatak a ekstenzija novi oops

Rainforest Task » Post #667

Tue Jun 07, 2016 04:11 in Ex-Yugoslavia

I evo ga. Prvo lazni alarm od ARP i poruka You have....
Da li jos nekoga muce lazni alarmi?

Rainforest Task » Post #665

Mon Jun 06, 2016 23:33 in Ex-Yugoslavia

Da li se jos neko muci sa You have reached the maximum...?
Svaki dan od 13 pa do 7-8 uvece jedva koji hit uspem da nahvatam. Pre toga ide sve ok nekada i posle ali celo popodne se mucim sa tim. Pisao sam i dobio odgovor kao da je to ok, da sluzi da bi svi imali ravnomerno rasporodjene hitove i sl ali izgleda da samo nas nekoliko muci muku sa tim. Aktivan sam dobar deo dana na dva ili retko tri racunara (od 6 pa do 23 radnim danima) pa kontam da nije mozda zbog toga

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #664

Wed Mar 09, 2016 13:19 in Ex-Yugoslavia

Refresujem Uber i ide mi poruka There is no work ... umesto You have done max work. Mozda i bude nesto :-D
Mada to ocekujem tek posle onog odrzavanja
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Dec 1, 2021 11:27:11 PST