Please wait...
HomeForumPosts by chmi

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by chmi

Rainforest Task » Post #2991

Thu Oct 13, 2016 13:20 in Ex-Yugoslavia

Ja nemam pojma u kojoj sam grupi. Danas sam imao oko 15tak zadataka ali pre svega prepodne sto se retko desavalo ovih dana. Sada poprilicno mrsavo i jos nisam dobio nov ugovor
P.S. I onda dobijem 3 hita zaredom ali i dalje bez novog ugovora a pre toga satima nista :?

Tasks za level 0 » Post #905

Thu Oct 13, 2016 08:23 in Ex-Yugoslavia

959640 Help Us Validate Authors And Articles
Mislim da ne ulazi u statistiku mrzi me da probam :D

Rainforest Task » Post #2952

Wed Oct 12, 2016 23:27 in Ex-Yugoslavia

Pridruzujem se klubu. 3 zadatka od pola 8 sva tri sa ranim prijavama i sada ode ekstenzija u aut

Rainforest Task » Post #2932

Wed Oct 12, 2016 13:47 in Ex-Yugoslavia

Dobio sam 4 testa od one poruke (bila pre dva sata). To mu dodje 2 testa po satu ili neki prosek ovih dana. Prepodnevna smena je bas zakazala poslednjih nedelja. Valjda mu to znaci da nisam los tester :D
P.S. Dobih jos jedan ovaj put sam izdrzao do 8 koraka od 30 i kusur. Nepismeni TA

Rainforest Task » Post #2930

Wed Oct 12, 2016 13:07 in Ex-Yugoslavia

I ja sam danas izgubio bar 100 koraka zbog prijava na prvom koraku, odmah posle screenshot-a

Tasks za level 0 » Post #901

Wed Oct 12, 2016 11:47 in Ex-Yugoslavia

959240 [Nonstandard] Help Us Determine If A Twitter Account Is A Busines... Ne ide u statistiku ali je lak pa nije lose uradi par komada

959325 Find The Companies Investor Relations Weblink Ide u statistiku pazljivo ga raditi

Pitanja i saveti » Post #3116

Wed Oct 12, 2016 00:51 in Ex-Yugoslavia

Da li mislite da bi bilo pametno da se otvori posebna tema gde bi se stavljali SAMO ID zadataka za 0 nivo? Poenta takve teme bi bila da ljudi koji cekaju mogu da se pretplate na nju i da znaju svaki put kada dobiju email da ima zadatak a ne da neko daje savet ili kometar za nesto

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #3533

Mon Oct 10, 2016 22:49 in Ex-Yugoslavia

Da li vam radi CF? Ja umesto liste zadataka dobijem bummer poruku

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #3458

Sun Oct 02, 2016 02:43 in Ex-Yugoslavia

Ja opet popih You've complete all your work posle 14. Svaki drugi me pusta

Kafana » Post #2365

Fri Sep 23, 2016 05:22 in Ex-Yugoslavia

Ostadoh duzan od avgusta

Kafana » Post #2098

Tue Aug 30, 2016 22:02 in Ex-Yugoslavia

Pozdrav sa Kefalonije.
Sto se tice CS ne mogu da se rade zadaci i da se klikcu oglasi. RF moze da se radi normalno (naravno ko to zeli)

Rainforest Task » Post #1786

Thu Aug 18, 2016 03:28 in Ex-Yugoslavia

Kako RF rasporedjuje zadatke samo oni znaju. Verovatno postoje neke grupe pa onda neka grupa nekada dobija vise nekada manje. O kvalitetu HIT-ova poslenjih dana dovoljno govori da sam juce imao , ako se ne varam, 11 priznatih gresaka.

Pitanja i saveti » Post #2806

Thu Aug 18, 2016 00:31 in Ex-Yugoslavia

Da li je neko probao da pristupa CS ili CF iz inostranstva? Da li treba nekome da se javim ili sta?

Rainforest Task » Post #1776

Thu Aug 18, 2016 00:26 in Ex-Yugoslavia

Da li je neko capio stotku nocas? Bas je lepo pustao

Rainforest Task » Post #1759

Tue Aug 16, 2016 21:25 in Ex-Yugoslavia

VM ili virtuelna masina je softverska emulacija nekog racunara(pc, mac, android itd).
Ne znam da li mi se cini ili postoji rotacija zadataka. Pre nekog vremena neko je kukao da dobija samo lose testove i da non stop prijavljuje a ja mozda 4-5 nedeljno sam prijavljivao. Sada prijavljujem svaki 3-4 test a skoro svaki duzi od 20 koraka

Rainforest Task » Post #1755

Tue Aug 16, 2016 13:47 in Ex-Yugoslavia

Neverujem da bi samo dodavanje novih ili rasterecenje postojecih servera doprinelo da nestane poruka da nema slobodnih VM. Sama implementacija VM je dosta tanka i podlozna greskama. Restart sam koristio dva puta i oba je proslo ok. Teorijiski problem bi mogao da nastane ako nekoliko testera u BAS istom trenutku stisne to dugme a jos nekoliko testera BAS tog trenutka dobije HIT ali mislim da su sanse za to minimalne.
Poslednji korak se nije nikada naplacivao (ako su to bile ostavi poruku ako nesto ne valja) tako da je ovo bolje resenje bar nece da zbuni.
Ne svidja mi se sto vec dosta drugo dobijam gomilu testova gde postoje greske pa umesto da uradim 56 koraka malopre ja vec na 8 morao da prijavim. Svaki dan izgubim bar 100 koraka tako. Te ne postoji username/password, te ne radi dugme te neki djavo non stop. I to su greske vecinom do lose infrastrukture a ne do dizajna sajta. Sve vise sam ubedjen da RF ne hostuje test verzije sajtova nego da se one nalaze na hostovima tih kompanija i da oni ona malo odvoje resursa za test. A od tog koliko malo izgleda da zavisi kako ce raditi.

Pitanja i saveti » Post #2788

Tue Aug 16, 2016 08:40 in Ex-Yugoslavia

Hm. Prepodne si imala zastavu Srbije sada Kosova. Mozda je problem do toga

Pitanja i saveti » Post #2785

Tue Aug 16, 2016 06:32 in Ex-Yugoslavia

Nesto te onda net zeza. Probaj da resetujes modem/ruter. Ako se nastavi poruka zovi call centar tvog provajdera pa nek ti provere sta je sa netom

Kafana » Post #1996

Tue Aug 16, 2016 05:32 in Ex-Yugoslavia

Juce sam po prvi put zaradio preko $20 na CS (bez rainforest-a) i uradio preko 300 zadataka za dan. Danas ne mogu da se sastavim sve me mrzi. Svaka cast ljudima koji jure nagrade za nedeljne plasmane.
Posto se blizi prvo letovanje finasirano CS evo jedno prigodno pice za to

Pitanja i saveti » Post #2783

Tue Aug 16, 2016 05:29 in Ex-Yugoslavia

Da li pristupas sa posla ili od kuce?Ako pristupas sa posla mozda ima neki proxy koji pravi problem. A mozda nisi ni u Srbiji :-D
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Dec 1, 2021 10:02:46 PST