Please wait...
HomeForumPosts by zaferyy

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by zaferyy

ANKETLER » Post #804

Fri Jul 03, 2020 06:17 in Turkish

hdturkey45 wrote:
zaferyy wrote:
hdturkey45 wrote: Arkadaşlar .......diye site buldum 40 tl cep tl si veriyor ama yeni kimlik ön ve arka resmini istiyorlar. Ayrıca siteyle ilgili bir bilgi bulamadım. Ne derseniz bu duruma.

ana şirketi detaylı incelemek gerek. ben biraz araştırayım elde ettiğim bilgileri paylaşırım..

Edit:
İnceledim bana göre kesinlikle güvenilir bir site değil . site hakkında kendi siteleri olmak üzere interttte tek bir satır bilgi yok. hakkımızda bölümü yok, kimdir necidir ne iş yapar yok.
kısaca böbrek.avi olabiliir dikkat edin en güzeli ölü taklidi yapmak.

hatta önerim şudur ssende bende bu mesaj içeriğini silelim eskaza biri üye olmasın .

Ayn banada güvenilir gelmedi. Insan şirket ismini yazar bddk onaylı olması lazım sonuçta kimlik istiyor

BDDK onaylı olması gerekmez . ama bildiğim buram buram sahtekarlık kokuyor.)

ANKETLER » Post #802

Fri Jul 03, 2020 06:00 in Turkish

hdturkey45 wrote: Arkadaşlar ........ diye site buldum 40 tl cep tl si veriyor ama yeni kimlik ön ve arka resmini istiyorlar. Ayrıca siteyle ilgili bir bilgi bulamadım. Ne derseniz bu duruma.

ana şirketi detaylı incelemek gerek. ben biraz araştırayım elde ettiğim bilgileri paylaşırım..

Edit:
İnceledim bana göre kesinlikle güvenilir bir site değil . site hakkında kendi siteleri olmak üzere interttte tek bir satır bilgi yok. hakkımızda bölümü yok, kimdir necidir ne iş yapar yok.
kısaca böbrek.avi olabiliir dikkat edin en güzeli ölü taklidi yapmak.

hatta önerim şudur ssende bende bu mesaj içeriğini silelim eskaza biri üye olmasın .

ANKETLER » Post #797

Fri Jul 03, 2020 04:09 in Turkish

hdturkey45 wrote: BT teknolojileri ile ilgili anketleri yapabilen varsa helal olsun belki 200 den fazla konuyla ilgili anket gelmiştir ama hiçbirini yapamadım,

Bu gelen son BT anketinin istedikleri kriterleri gördün mü? Çok uluslu şirket ıkacak 100den fazla çalışan, yıllık en z 3 mil. ciro. ve BT BÖLÜM YETKİLİSİ olacaksın. sonra gelip burda 0,50 usd ye anket yapacaksın :)))

ANKETLER » Post #794

Fri Jul 03, 2020 02:07 in Turkish

tfeyzargat13 wrote: merhaba arkadaşlar ben yeniyim burda da bugün hiç anket gelmedi dün 3 anket falan yapabilmiştim ona bağlı mı gelmiyor yoksa ban durumu falan olabilir mi nasıl anlarım kırmızı ifade var ama routerlar çıkıyor

Ayin ilk gunu göreceli olarak iyidi anket surlasyonu bugun düşük.
Senlik bir durum olduğunu sanmiyorum.profilin kişisel bilgilerin tam ise yapicak bir sey yok su anda gibi.

Ana sayfadaki survey bolumu haricinde offer bolumunden wannads sayfasindan surveyleri filitreleyin onlarida deneyin ara ara

ANKETLER » Post #792

Thu Jul 02, 2020 21:23 in Turkish

Ayni yazı bende de var. Sanirim genel bir uyari.
Bende altina paşam eyvalla ama sizde özellikle kinci parti roiuterlar üzerinden gelen firmalari bi zahmet demetleyin ınsanlar para kazanmak için anket yapiyor paralar hiç edilsin diye değil. Yazmak istiyorum

1,401,554,940 Completed 2 July 2020 22:18:07 PST 24m OpinionWorld Router $0.58. haber kanalları ile başlıyor ortaya karışık herşey soruyor .

1,401,570,119 Completed 2 July 2020 22:43:33 PST 9m Samplicio.us 98893730 $0.96 . türkiye gündem agırlıklı anket. 9 dakikaya 0,96 usd çok iyi

ANKETLER » Post #784

Thu Jul 02, 2020 11:08 in Turkish

romestosux wrote:
zaferyy wrote:
ankettasksever wrote:
zaferyy wrote: Gün toplamı:

GEREKSİNİMLER
Görevler İsteğe bağlı $ 0.00
Anketler 4 anket $ 2.46
Teklifler 6 teklifler $ 0,79
Toplam Kazanç: $ 3.25

EKSTRA BONUSLAR

Tebrikler! Kontrol listesi tamamlandı!
% 14
Bonusunuz şu anda: $ 0.46

BONUSLA BİRLİKTE TOPLAM: 3,71 usd

1,20 USD wannas yedi. appen görevini de kaçırmasaydım iyi di. bu platfrom bence iş değil 6 offer 4 survey yapıyorsun firmalar zaten düşük ücret ödüyor kimiside ödemiyor 10 usdlik iş yapıyorsun oda zorlaya zorlaya kazandığın para 4 usd bile değil.

birçok üyeye göre güzel kazanç yine de. keşke hergün böyle olsa. ama daha yeni kayıtlı üyesin anket geliyor şuan. ileri de gelmemeye başlayacak. o zaman ki düşüncelerin nasıl olacak?

Her ne kadar su anda aktif olarak yapmasamda Mesleki uzmanlık alanim tüketici anketleri .burayi bir nevi arastirma istasyonu olarak kullaniyorum. 2 hafalik arastirmam sonucu Su anda bu sistemin yada benzerlerinin ulkede cok basarili uygulanabilirligi olan bir platform yok.kismi olarak bir nebze benzeyen uygulama var oda para kazandırmıyor.
Kim bilir belki birtane yerli milli platform kurarim

Bir dip not vereyim anketlerin gelmesinin uyelik statüsü ile direk bir bağı yok daha dogrusu olamaz.anketlerin gelmesinin yada gelmemesinin koşulu bulundugun evrendeki "ysense "yas/cinsiyet/SES dagilimi icindek konumun ve dahil oldugun evrenie "ysense" gelen anket kotasidir. Bugun fursat bulursam bununla ilgili bir yazi yazacağım cunku platformda kismen dogru bilgiler olsada teknik yonden açıklama isteyen ve eksik bilgiler var

Selam

İşin teknik analiz detay kısımlarını baz alırsak elbette çok haklısın.Gerçekten Türkiyede Ysense benzeri büyük çapta iş yapacak güvenilir,ödemeleri aksatmayacak bir platform kurulursa para Türkiye'ye akar.Asıl sorulması gereken detay şu sorularda aslında.O kadar girişimci iş adamı neden böyle bir platform kurma fikriyle bile gelmedi?Yok geldi de biz mi göremedik.?Yan sanayi platformlardan bahsetmeye gerek yok.Ysense ve öncesinde Clixsense tarzında olacak bir platformu kurmayı nasıl olur da düşünmezler?Çok ilginç değil mi?

Şayet böyle bir platform kurabilirsen dünyanın en zengin insanlardan biri oldun gitti zaten :clap: :clap:

Güzel ve faydalı bir tartışma sorusu.çok detaya girmeden bu soruna cevap vereyim .
1.biz ülke olarak sıcak temas seven milletiz dolayısı ile bırak online anketi daha telefonla anket bile yakın tarihe kadar çok zordu. sahada yüz yüze anketler yapılırdı.

2. ülkemizin SES yapısı şu anda bile buna musait değil ülke genelinde hangi arastırma için örneklem çekersen çek online arastıraların %80 nini tamamlayamazsın . sebebide şudur 55 yaş ve üzeri örneklemde yaklaşık ortalama olarak %20 civarı yer teşkil eder. 1.000 ankette 200 tane çatır çatır internet kullanan emice ve teyze hadi bulalım bakalım.))

3.bizdeki ticari kafa uzun vadeli plan yapmaya musait değil herkes hemen köşeyi dönmek istiyor 2.maddedeki fireyi en aza indirmek için en az 5 yıllık bir yatırım gerekli buda başlı başına bir maliyet.

peki bu tarz bir platfrom kurulursa iş yapar mı? evet orta vadede tatminkar olmasa da uzun vadede güçlü durursa iş yapar.

şu anada ülkedeki anket piyasası 4 ana akım global firmanın hakimiyetinde onlara ulaşmak zor değil aksine kolay çünkü ana firmaların da işine geliyor online anket ama dediğim gibi orta vadede en az 1 yıl sonra gerekli alt yapıyı oluşturduktan sonra çark dönmeye başlar.

ben bu ve benzer platformların şu anda çalışma mantıgını inceliyorum büyük oranda olayı kavradım ama işn yazılım kısmı biraz çetreflli bu konuda tartışacağım bir yazlımcı arıyorum şimdi

2 farklı hesap aynı payoneer!! » Post #6

Thu Jul 02, 2020 10:21 in Turkish

kuskususuzBen123 wrote: arkadaşlar anketlere girince telefon numarası istiyor neden istiyor ve eğer girersek bir sıkıntı olur mu cevaplarsanız sevinirim

Bir sikinti olmaz. Hesap dogrulama gibi düşün. Sadeceq kez dogruliyorsun

ANKETLER » Post #781

Thu Jul 02, 2020 08:55 in Turkish

1,400,385,283 Completed 2 July 2020 08:39:56 PST 13m OpinionWorld Router $0.58 yeni otomoil alma tercihleri survey ana sayfada

ANKETLER » Post #771

Thu Jul 02, 2020 03:24 in Turkish

ankettasksever wrote: 02 Jul 2020 03:06 PST Offer Weekly Survey Conversion #2632303954 $0.25

wannads beyaz eşya anketi.

+1
1.990.542.582 02 Jul 2020 03:22 PST Weekly Survey Conversion #2632308200 (Offer) $0.25
herzamanki gibi wannads 0,06 cent hiç etti.)

ANKETLER » Post #768

Thu Jul 02, 2020 00:19 in Turkish

[quote=ankettasksever;257482-765]
zaferyy wrote:
ankettasksever wrote:
zaferyy wrote:

şuanki piyasada bence ysense gibisi yok yine de. bu konu hakkında nasip olursa 1 veya 2 yıl sonra yazışırız. kendim tam zamanlı sitedeyim aynı kriterlerde eskiden daha fazla kazanıyordum anketten. onda clixsense farkı da vardı tabi.

sadece anketle de kazanç olmuyor task takibi çok önemli kazanç için.

Popülasyon yani evren/kullanıcı sayısı farkı,
aracı firma sayısının azlığı/fazlalığı
Birim ücret /kar marjı artması/azalması gibi değişkenlerde etkili .

haklısın t
li işte bu nktada platformda geçi
re üyelik statüsü vb kriterler öneml

ANKETLER » Post #767

Thu Jul 02, 2020 00:15 in Turkish

hatalı post..

ANKETLER » Post #766

Thu Jul 02, 2020 00:14 in Turkish

hatalı post

ANKETLER » Post #764

Wed Jul 01, 2020 23:40 in Turkish

ankettasksever wrote:
zaferyy wrote: Gün toplamı:

GEREKSİNİMLER
Anketler 4 anket $ 2.46

EKSTRA BONUSLAR

% 14

1,20 USD wannas yedi. appen görevini de kaçırmasaydım iyi di. bu platfrom bence iş değil 6 offer 4 survey yapıyorsun firmalar zaten düşük ücret ödüyor kimiside ödemiyor 10 usdlik iş yapıyorsun oda zorlaya zorlaya kazandığın para 4 usd bile değil.

birçok üyeye göre güzel kazanç yine de. keşke hergün böyle olsa. ama daha yeni kayıtlı üyesin anket geliyor şuan. ileri de gelmemeye başlayacak. o zaman ki düşüncelerin nasıl olacak?

Her ne kadar su anda aktif olarak yapmasamda Mesleki uzmanlık alanim tüketici anketleri .burayi bir nevi arastirma istasyonu olarak kullaniyorum. 2 hafalik arastirmam sonucu Su anda bu sistemin yada benzerlerinin ulkede cok basarili uygulanabilirligi olan bir platform yok.kismi olarak bir nebze benzeyen uygulama var oda para kazandırmıyor.
Kim bilir belki birtane yerli milli platform kurarim

Bir dip not vereyim anketlerin gelmesinin uyelik statüsü ile direk bir bağı yok daha dogrusu olamaz.anketlerin gelmesinin yada gelmemesinin koşulu bulundugun evrendeki "ysense "yas/cinsiyet/SES dagilimi icindek konumun ve dahil oldugun evrenie "ysense" gelen anket kotasidir. Bugun fursat bulursam bununla ilgili bir yazi yazacağım cunku platformda kismen dogru bilgiler olsada teknik yonden açıklama isteyen ve eksik bilgiler var

ANKETLER » Post #762

Wed Jul 01, 2020 22:18 in Turkish

ankettasksever wrote: 01 Jul 2020 14:42 PST Survey ySense Surveys - P2Sample49548696 - Complete $0.59

covid durum anketi.

+1
1.990.276.676 01 Jul 2020 21:46 PST Weekly Survey Conversion #2632228545 (Offer) $0.32 aynı anket wannandsın ödediği. bu ankaeti tamamen aynı şekli ile başka bir site/platformda 0,90 EURO ya doldurdum. özellikle wannads için birşey yapmak gerekiyor dün benim toplam 1,20 USD Mİ Eksik yatırdı. Ysense ye dahil mail attım ama pek ilgilenmediler. toplu halde ysense ye mail atabiliriz wannadsın incelenmesi ve uyarılması için.
ysense bu konu ile ilgilenmek zorunda aksi halde site olarak üye kaçacak ve kendisi zarar edecek

ANKETLER » Post #761

Wed Jul 01, 2020 22:15 in Turkish

Gün toplamı:

GEREKSİNİMLER
Anketler 4 anket $ 2.46

EKSTRA BONUSLAR

% 14

18 GÜNLÜK ÜYELİK TOPLA KAZANÇ
21.04 USD

ANKETLER » Post #760

Wed Jul 01, 2020 21:56 in Turkish

Thelastair wrote:
fireandblood1001 wrote: Vay arkadaş 5 gün oluyor anket yok PC de mi yapıyor herkes anlamadım. Üç anket görünüyor hiç birine almadı. Ben yapsak bir Telegram grubu mu kursak anket bildirimleri yapsak arkadaşlar?

Wannads bölümüne sık geliyor anket 3-5 kuruş veriyor ordan, bildirimle normal bir haftada zaten taş çatlasın 5-6 tane geliyor onunda yarısında atıyor yani sizlik bir durum yok. Telegramı bilmiyorum ama bir ara whatsapp grubu mevzuları dönüyordu yanlız sitede iletişim bilgileri paylaşmak yasak , discord grubu falan kurulursa ben katılırım.

+1

TASK GÜNCEL! » Post #4268

Wed Jul 01, 2020 08:56 in Turkish

az önce mahkeme dosyası bilgi doğrulama task geldi. level 0 olmama ragmen hemde. ama ne yazikki test bölününü yaparken fazla zaman harcamışım tıme out oldu tekrar deneyin dediğinde link yoktu.
appen task bölümünü ara ara kontrol edin

ANKETLER » Post #754

Wed Jul 01, 2020 08:53 in Turkish

task bölümünü kontrol edin.
mahkeme dava dosyası doğrulama işi geldi . testi çözerken ara verdim tıme out oldum malesef.

80 TL Ödüllü Revenue sıhbet toplantısı » Post #7

Wed Jul 01, 2020 06:19 in Turkish

hdturkey45 wrote: Bize mail bile gelmedi daha, bi mail geldi ama başka şeyler yazıyor.

Bilgi almak için ben firmaya mail attım onlarda dönüş yapmıştı.
sana gelen mailin konuyla ilgisi yok sanırım ya reklam yada kimlik dolandırıcılığı gibi duruyor.

ANKETLER » Post #745

Wed Jul 01, 2020 04:10 in Turkish

ankettasksever wrote:
Cdagli wrote: Vaillant yaptım

bosh yapıp para alabilen buraya yazarsa bilelim. önceden uyarıyoruz. buna rağmen yanlış yapmayın gelirse.

1.988.489.051 01 Jul 2020 04:06 PST Weekly Survey Conversion #2631744858 (Offer) $0.28 , anketin içeriği biraz farklı eleme ölümünde marka etkisi yoktu. Bosch anketi yaptıran. wannads üzerindedn yaptım ödeme gerçekleşti
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Jan 25, 2022 16:19:14 PST