Please wait...
HomeForumPosts by zaferyy

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by zaferyy

Skrill>Airtm>BTcTurk Para Çekmeyi Anlatıyorum » Post #27

Mon Aug 24, 2020 21:23 in Turkish

lost3p wrote: merhaba.skrill hesabımı euro olarak açmıştım o hesabı kapatıp yerine yeni dolar hesabı açtım - yeni açtığım hesap için mail adresime "Hesabınızdaki ilave özellikleri etkinleştirmek için para yatırmanız gerekmektedir.
Bunu banka kartınızı, kredi kartınızı, banka hesabınızı kullanarak veya yerel ödeme yöntemleri vasıtasıyla yapabilirsiniz.

Para yatırdığınızda sizden adresinizi, telefon numaranızı ve doğum tarihini isteyeceğiz. Endişelenmeyin, bu bilgileri sadece hesabınızın güvende kalmasını sağlamak için kullanacağız."

şeklide yazı geldi.sorum şu; ysense'ten kazandığım parayı skrill'e gönderdiğimde yukarıda yazılı olan özellikleri etkinleştirmiş olacak mıyım? yani ayrıyetten kendim de skrill'e para göndermem gerekiyor mu? bilgisi olan birisi cevap yazarsa sevinirim.eski hesabımda bunun gibi bi problem yoktu seneler önce açtığım için para gönderip çekebiliyordum ama dediğim gibi hesabı euro değilde dolar hesabı yapmak için kapattım.saygılar...iyi forumlar...

"Veya yerel ödeme yöntemi " dedigi olay ysense tarzi firmalardan aldigin odemedir. Yani sonuc olarak ysenseden skrille aktarim yapınca ıstedikleri para yatirma sarti sağlanmış oluyor. Ayriyetten para yatırmak gerekmiyor.

Mail relefon doğum bilgilerini vermekte sorun yok hesabi doğrulamak ve güvenlik için aliniyor.

Skrill>Airtm>BTcTurk Para Çekmeyi Anlatıyorum » Post #25

Mon Aug 24, 2020 08:59 in Turkish

kekonali wrote:
zaferyy wrote:
TheDamsam wrote: Skrilldeki parayı oyunfor'a atıp oyunfordan çekmek daha kolay daha az kesinti oluyor.

Arkadaşım ikidir iki ayr başlıkta insanları yanlış yönlendiriyorsun oyunfordan parayı nakit çekemezsin. lütfen detaylı araştırıp hatta işlemi uygulayıp öyle yönlendirin. insanlar parayı bu siteye gönderecek ondan sonra sadece telefonlarına kontör ve oyun keyleri alabilecek ve isyan edecek ,sen bu durumdan mutlu olacak mısın?

TL alınabiliyor oyunforda mesela ben 5 doları 32 TL olarak geciyorum 10 dolar 64 TL olarak geçse 60 tl lik TL alinabilir

bende aynı şeyi söyledim TL yerine Kontör yazdım.) benim anlatmak istediğim söz konusu arkadaş ikidir bu site ile ilgli "Skrilldeki parayı oyunfor'a atıp oyunfordan çekmek daha kolay" şeklinde nakit para çekilebileceğini yazıyor ve bu bilgi hatalı bir bilgi.benim itirazım bu durumadır

80 TL Ödüllü Revenue sıhbet toplantısı » Post #19

Sun Aug 23, 2020 01:43 in Turkish

Bildiğim kadarı ile mail adresi vb iletişim bilgisi yazmak forumda yasak ama yapılan görevler ile ilgili bilet atmak için gerekli olduğu için ayrıcalık göstereceklerini düşünüyorum.

talep mailini ysense ye bağlı olan mail üzerinden atmalısın çünkü dataya bu platform üzerinden yönlendirildiğimiz için öncelikle mail adresi üzerinden doğrulama yapacaklarını düşünüyorum.

Mail konu bölümüne çalışma kodu - ödenmeyen ücret yazabilirsin

açıklama bölümüne çalışmanın üzerinden 8 hafta geçtiğini ve ödemenin yapılmadığını yazabilirsin.

maili İngilizce yazmanı öneririm.

Çalışma kodu : 20CX0998_TR
Çalışma tarihi : 26.06.2020
Çalışma Türü: Online Grup Toplantısı
İletişim : community@thecatalyx.com

80 TL Ödüllü Revenue sıhbet toplantısı » Post #17

Sat Aug 22, 2020 23:53 in Turkish

hdturkey45 wrote: Bu anketin birşey göndereceği yok

Mail arsivimden firmanin mail adresini bulup yazayim iletisime gec.maile hizli donus yapıyorlar

Skrill>Airtm>BTcTurk Para Çekmeyi Anlatıyorum » Post #23

Sat Aug 22, 2020 12:01 in Turkish

TheDamsam wrote: Skrilldeki parayı oyunfor'a atıp oyunfordan çekmek daha kolay daha az kesinti oluyor.

Arkadaşım ikidir iki ayr başlıkta insanları yanlış yönlendiriyorsun oyunfordan parayı nakit çekemezsin. lütfen detaylı araştırıp hatta işlemi uygulayıp öyle yönlendirin. insanlar parayı bu siteye gönderecek ondan sonra sadece telefonlarına kontör ve oyun keyleri alabilecek ve isyan edecek ,sen bu durumdan mutlu olacak mısın?

80 TL Ödüllü Revenue sıhbet toplantısı » Post #14

Mon Aug 17, 2020 11:59 in Turkish

Hayir online alışveriş yapilmiyor , alkol ve tütün ürünü de alınmıyor.
Mailde alt bolumde aciklama var ordan detaylari görebilirsiniz

80 TL Ödüllü Revenue sıhbet toplantısı » Post #12

Mon Aug 17, 2020 08:47 in Turkish

Ben iki kere mail atmıştım firmaya. Az once mail adresime 100.tl carrefur hediye ceki kodu geldi.
Mail adresinizi kontrol edin arkadasim

ANKETLER » Post #1119

Wed Aug 12, 2020 01:07 in Turkish

PL yabancı dil ögrenme anketi 2,01 USD şimdiye kadar yaptığım en kısa ve en iyi ücretli anket oldu

wannads görevi tamamladım ama ücreti yaptırmıyor » Post #2

Fri Aug 07, 2020 08:02 in Turkish

Ben wannads tan anket dahil yapmiyorum. Aklimin almadığı ysense nasil oluyor da bu hirsiz firmayi barindiyor.

SKRİL DEKİ PARAYI NASIL ÇEKERİM » Post #4

Wed Jul 29, 2020 07:16 in Turkish

TheDamsam wrote: Yöntemi buldum.
Öncelikle oyunfor sitesinde hesap oluşturuyorsunuz.
Ardından Bakiye yükle kısmından skrilli seçip parayı onaylıyorsunuz.
Oyunfor Hesabınıza para geçince çekim talimatı veriyorsunuz.

Benim de 1 ay once test ettiğim yontem buydu. Bir sorun var yalnız siteden nakit cekemiyorsun. Nakit cekebilmen icin o parayla bir urun alip satman gerekiyor.

Sitenin avantajlari sunlar skrill-oyunfor transferi cok hızlı aninda gerçekleşiyor. Bakiye ile gsm kontör alabiliyoruz
Oyun oynayan alim satim yapanlar icin iyi.
Onun haricinde dedigim gibi skrill den gelen parayi cekemiyorsunuz bu yuzden cok verimli değil bence

ANKETLER » Post #1058

Tue Jul 28, 2020 23:17 in Turkish

fireandblood1001 wrote:
gisil wrote:
fireandblood1001 wrote:
gisil wrote: 7m YourSurveys 50021159 $0.60 KREDİ KARTLARI
6m YourSurveys 50052749 $0.58 BANKALAR
peanut 0.35 magnum

Gisil bir iletişim yolu verir misin biraz yardımın lazım. :) taktik için (profil)

benim için sıkıntı değil de, ban yemeyelim sonra. belki bir telegram grubu vs oluşturulabilir? admine sormak lazım.

ben kurayım bir tane ya olmadı buraya yazarken parça pinçik yazarım sorun olmaz herhalde lİnk için :) cidden 1 haftadır 1$ yükselmedi :S

benim tahminim 7 ayda gelen anketleri tamamlamaya çalışıyorlar yapılan anketlere baktıımda neredeysse tamamına yakını benim ay içinde yaptığım anketler. FB den ve ipsossdan bir kaç ufak geldi sanırım. 8ay başı itibari ile ellerindeki anketleri toparlarlar ve yeni anketler servis edilir diye düşünüyorum.

Bu arada düşünülen herhangi bir iletişim yönteminin taktiksel ve işleyiş anlamında faydası olmaz çünkü herkesin dahil olduğu SES bölge yaş ve cinsiyet farklı .bu yöntem ancak karşılıklı sosyal sohbet olarak işe yarar.örneğin bana birçoğunuza gelen 18-25 yaş arası uygun olan anketler gelmiyor .) ama bunun yanında 3,50 usd lik anket geldi onda da doktor olmamı istedi gerçi :))

TASK GÜNCEL! » Post #4344

Tue Jul 28, 2020 22:57 in Turkish

busdifat wrote: 2-Collect Business Names And Headquarters
0 level task ama sanırım hatalı yapabilen varmıdır

hatalı değil. çok hızlı bitiyor ayrıca level etkili değil o yüzden çokda anlamı yok

ANKETLER » Post #1028

Tue Jul 21, 2020 21:12 in Turkish

gisil wrote: peanut açılmıyor. hatta yukarıdaki çubukta doğum tarihim yazıyor peanuta tıklayınca. sizde de aynı durum var mı?

PL de yeni anket yok iki gundur. Daha doğrusu arkadaslarin yaptigi anketlere bakirsa yonlendiricilerde yeni yeni anket yok . Ellerindeki mevcut dolasimdaki anketleri kapatmaya calisiyorlar gibi.

Ayrica dogum günü haricinde birde cinsiyetin yazar link adres çubuğuna. Normal durum bu hepsinde farklı sekilde var

ANKETLER » Post #1016

Mon Jul 20, 2020 03:22 in Turkish

hdturkey45 wrote: Düşük ücretli anketleri yapmayın ki yüksek ücretli anketler gelsin arkadaşlar.

kesinlikle katılıyorum. çünkü teknik olarak offer da bulunan anketler ana sayfada da düşmek zorunda.o yüzden ben 2 haftdır offer anket tekliflerine hiç bakmıyorum günlük 1,5 usd +bonus altına hiç düşmedim buda iyi bence

SKRİL DEKİ PARAYI NASIL ÇEKERİM » Post #2

Mon Jul 20, 2020 02:08 in Turkish

DKIS wrote: Arkadaşlar Site Clixsense iken Payonerr ile para çektim ancak Ysense olduktan sonra 4-5 defa denememe rağmen sürekli reddetti. Şimdi Skrill hesabı açtım ve para Skrill hesabıma geçti. Şimdi Skrill hesabımdaki bakiyeyi nasıl çekerim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Bir iki saat bekle bir yontem buldum biraz once test ettim basarili olursa forumda anlatacağım.
Once isleyisi test edip tecrube etmem gerekiyor.

Düzeltme.:

yöntem başarısız :)

Selaaam » Post #35

Sun Jul 19, 2020 09:47 in Turkish

@valerie yönetici olduğunuz forum sayfasında çok fazla antidemokratik davrandığınızı düşünüyorum. üyeler bazen dertlerini ve sorunlarını anlatmak ihtiyacı duyabilir. bazen de ysense hakkında olumsuz konuşabilir . forum ana sayfanızda hemen hemen açılan olumsuz içerikli tüm soru başlıklarını kilitliyorsunuz. sizce bu kabul edilebilir bir davranış mı?

türkiye forum sayfası sizin sayfanıza göre bence çok daha fazla özgür.

ANKETLER » Post #1011

Sat Jul 18, 2020 11:12 in Turkish

Swerdlov wrote:
zaferyy wrote: 1,433,345,430 Completed 18 July 2020 09:04:41 PST 7m Samplicio.us 99242676 $0.81

anket çok kısa ve ücreti gayet iyidi. kantar araştırmanın akıllı telefon uygulama magazaları hk.

bana bu peanuttan $0.59'a geldi. gerçekten kısaydı evet. ama anket bittikten sonra cint sayfasına yönlendirdi, sayfa döndü döndü ve hala dönüyor. şimdi de "Thank you for participating in this survey!
For some reason you have been re-directed to this default landing page instead of your usual end page.
It could be due to an error in the survey set-up, survey being performed in an external system, or a momentary break in your internet connection.
Once the survey has been closed, the correct status will be applied to your account, but please allow one to two weeks for this to take place.

If you have any questions, please visit our FAQs.

Thank you.
Cint - OpinionHUB"

şeklinde bir hata verdi.

bugün üzerine yattıkları ikinci anket. aptal yerine koyuluyoruz sürekli.

Yazik olmus. Sitenin sistemini cozmem bir ayimi aldi. Ben artık Pl dahil hicbir offer sayfasindan anket yapniyorum. Hem normal ucretin yarisini veriyorlar ki bazen ucte birini bazende hic odemiyorlar. Simplioco ve opinion harici anketleri yapniyorum. Offerlerde 5 anket yapacagima ana ekrana dusmesini bekliyorum. Cunku hepsi ayni yonlendiriciyi kullaniyor o halde neden dusuk fiyata yapayim ki. Gunde 3 anketi yaparım bonusla birlikte 2 usd alırım yeter

ANKETLER » Post #1008

Sat Jul 18, 2020 09:13 in Turkish

1,433,345,430 Completed 18 July 2020 09:04:41 PST 7m Samplicio.us 99242676 $0.81

anket çok kısa ve ücreti gayet iyidi. kantar araştırmanın akıllı telefon uygulama magazaları hk.

ANKETLER » Post #1003

Sat Jul 18, 2020 06:33 in Turkish

3 gundur dolaşımda olan bir anket var bana 2 defa geldi ikisinde de yapmadım .anketi hakkı ile yaparsanız en az 3 saat arkadaslar . teklif edilen ise 0,58 usd. en son opinionworld üzerinden geldi. anket başlangıcında 35 dakika sürecek diyor ama mümkün değil.ankette çıkan markaları en kötü tüketici bile en az 20 tanesini biliyordur ve bir kere olsun kullanmıştır. bu bilinen tüm markalar için yine en az 20 şer dakikalık anket içinde sorular var. bir markayı bitirince başa dönüp digerini soruyor ve bu işlem bildiğiniz tüm markalar için devam ediyor. anketi yaptıran HAVAS isimli bir firma ana sayfa infoda yazıyor ismi. bu anketi dolduracak olan çok kaba tabirle olacak ama ya kerizdir yada canı sıkılıyordur. ülkelerinde asgari ücretin saati 7 dolar gelip burda 3 saatlit anketi 0,58 usd ye veriyorlar. bence kesinlikle bu anketi yapmayın. fiyatı en az 10 dolar olmalı

ANKETLER » Post #997

Fri Jul 17, 2020 05:00 in Turkish

elifgunay1976 wrote: Yedigün anketi 48 centimi vermedi. Ciddi söylüyorum bu ySense sonunu hazırlıyor böyle dolandırıcılarla çalışarak.

Elif anket ana sayfadan mı geldi? bana ana sayfadan geldi samplicio üzerinden
1,430,305,532 Completed 17 July 2020 01:10:53 PST 10m Samplicio.us 99171523 $0.48 .

Survey/History bölümüne bak en baştaki ıd benim yaptığım anketin ıd si. anket geçmişinden anketin ıd sini al ana sayfada help bölümünden mail at incelesinler
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Jan 19, 2022 18:49:23 PST