Please wait...
HomeForumPosts by dado50ri2

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by dado50ri2

dado50ri2 » Post #1

Fri Apr 22, 2016 13:08 in Payment Proofs

My proof of payment. A little delay is I forgot, but never too late. The evidence is still evidence.My proof of payment. A little delay is I forgot, but never too late. The evidence is still evidence.

Expelled pravilo!!! » Post #4

Wed Sep 02, 2015 05:59 in Ex-Yugoslavia

Ja sam odustao od CF taskova. Naime šta mi se dešavalo Riješim primjer u zadatku 20 taskova i onda mi pukne veza sa serverom. Oni mi ne priznaju zadatak jer da je bilo problem u puknutoj vezi. Kad ponovno uspostavim vezu sa refrešom, uredno sam mogao dalje riješavat zadatak. To mi se ddešavalo učestalo, proveo sam sate i sate ispunjavajući zadatke, a oni iz CFa mi priznaju 30% zadataka. Ne isplati mi se uzalud gubiti vrijeme kad za bolje pare mogu riješavati mikro poslove na jednom drugom sajtu

I won 5 extra chances and 0.10$ » Post #1

Sat Jun 27, 2015 04:17 in Success Stories

Today won 5 extra chances and $ 0.10. Thanks admin. :thumbup:

Sta se desava sa ClixGrid? » Post #7

Mon Jun 22, 2015 15:13 in Ex-Yugoslavia

Da se pohvalim. Nakon 1300 klikova danas dobio utješnu nagradu 5 novih šansi :lol:

Sta se desava sa ClixGrid? » Post #6

Sat Jun 20, 2015 09:50 in Ex-Yugoslavia

Ako te to može utješiti, ja otkako sam se registrirao imam 1270 klikova i čista nula. Još ništa nisam ušićario na Clix Gridu. Registriran sam na na još tri sajta i tamo sam na jednom dobio 7 puta na drugom 6 puta a na ovom trećem sam frižak (15-tak dana) tri puta dobio. Ne mogu reći da nemam sreće, ali na Clixsens ili nemam sreće ili to nije slučajnost. :thumbdown:

Pitanja i saveti » Post #1130

Sun Jun 14, 2015 13:36 in Ex-Yugoslavia

skyblue21 wrote: Pozdrav svima. Planiram da ugasim ovaj i napravim novi nalog uskoro. Da li neko trazi referale a da zauzvrat uplacuje godisnje premium?

Jedna mala sugestija, mislim da vam je to malo nerealan i prevelik zalogaj (godišnja pretplata za premium članstvo). Sa malo truda surfajući po internet stranicama može se naći RR za svega par dolara. Po PTC sajtovima vam prodaju RR npr. koji imaju aktivno 5 ili više klikova za 3$. Puno sreće u prodaji, pozz
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Nov 28, 2021 12:31:31 PST