Please wait...
HomeForumPosts by BoMoni82

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by BoMoni82

Tasks za level 0 » Post #347

Thu Apr 07, 2016 12:28 in Ex-Yugoslavia

893600
Help Us Determine If The Image Is In-Focus Or Blurry
Lagano, ali ne ulazi u GA :(

Kako doci do referala » Post #29

Thu Mar 17, 2016 08:19 in Ex-Yugoslavia

He, he... Ionako sad nemam para... oduzeti mi bedževi na Cfu:) Isplatilo bi se ako nahvatamo bar 20-30 referala.... I da je bar jedan aktivan kao ja :D Vidim da se dosta njih reklamira, a ja nemam predstave koliko klikova otprilike dođe...

Kako doci do referala » Post #27

Thu Mar 17, 2016 02:19 in Ex-Yugoslavia

Narode,je lli iko probao na n.... da kupi fixed add (ljubičasti) na recimo, 12 sati ili 1 dan? Koliko bi to donijelo klikova i referala?

Kako doci do referala » Post #21

Wed Mar 16, 2016 02:30 in Ex-Yugoslavia

Hvala puno, WeeCash... I ja sam skontala nešto slično, ali nemam ni love ni vremena da to probam.. Jesam pustila par direktnih reklama na dotičnom mjestu:) Ove tvoje informacije će mi možda biti od koristi jedan dan kad dođem do love :)
Čak sam počela da na tom sajtu izbjegavam tuđe reklame sa Cs linkovima, hoću da pustim da to neko drugi pregleda ko bi se mogao uključiti ovdje:)

U pogledu broja referala, direktni referali koji nisu aktivni neko vrijeme se ne prikazuju, što znači da ih neko može skupiti 100, a da mu prikazuje, recimo, samo 70 jer ovih 30 nisu aktivni. Meni prikazuje 3 aktivna, a imam 6 ukupno i 2 u drugoj liniji... Tako nekako...

ClixGrid » Post #1947

Wed Mar 16, 2016 02:18 in Ex-Yugoslavia

Dvije po 5 ekstra šansi:)

Tasks za level 0 » Post #311

Thu Mar 03, 2016 22:47 in Ex-Yugoslavia

Ni ja ga nisam smjela raditi.... :(

Kafana » Post #978

Mon Feb 29, 2016 09:39 in Ex-Yugoslavia

cikalibi wrote: Hvala na odgovorima ... i cestitci ;)
Sad mi je laknulo, posto sam i ja tu negde oko jedan expl dnevno.
Srecan lov svima :D
Ajoj, pazi dobro druže... I ja sam tako pazila da ne upadne često u expeld, svaki čas provjeravala ACC... Kao, odlično, super se čvrsto držim na 81, 82% Kad odjednom, nesta svih bedževe i od novembra mi nisu vraćeni.
Kao, ušla sam previše u expeld, bla, bla... Džaba tiketi i sve....
Mislim jedan u 3 dana plafon...

Kafana » Post #977

Mon Feb 29, 2016 09:36 in Ex-Yugoslavia

Pozdrav narode... Samo da vidim kako ide :D
Svaka čast za pojedine :thumbup:
A i za nas koji se trudimo...

Tasks za level 0 » Post #259

Wed Feb 24, 2016 06:54 in Ex-Yugoslavia

Joj, nikako da mi vrate bedževe... Imam i jedan tiket otvoren...
Nije mi toliko zbog para, koliko da na nečem liječim živce :D :D :D

Tasks za level 0 » Post #238

Thu Feb 11, 2016 23:49 in Ex-Yugoslavia

860707 Twiter demographics
Ulazi u statistiku :)

Tasks za level 0 » Post #147

Thu Jan 28, 2016 03:31 in Ex-Yugoslavia

;)

Tasks za level 0 » Post #145

Thu Jan 28, 2016 02:44 in Ex-Yugoslavia

Ma, ništa, ušla previše puta u expeld mod... Pisala tiket 2, 3 puta... Kao ne mogu vratiti bedž dok ne uradim još taskova bez izbacivanja. A taskova koji ulaze u statistiku nigdje.
Kako god napišem tiket za nefer taskove kažu da nema dovoljno podataka, uvijek promijene pravila šta treba priložiti... TAko da nema druge nego igrati po njihovom.
A taman me krenulo, u novembru sa elita isplatila 90 dolara. RAdila one batcheve.

Isplate sa ySense (Postajte isplate ovde!) » Post #505

Thu Jan 28, 2016 02:37 in Ex-Yugoslavia

Ok, hvala...

Tasks za level 0 » Post #143

Thu Jan 28, 2016 01:55 in Ex-Yugoslavia

Da li se kasno naveče pojavi više taskova? Meni se ne da raditi poslije 9 naveče, nekako se smorim... rekoh, da ne palim komp uopšte do naveče pa da onda navalim?
Stvarno me počinje nervirati, taman me krenulo, a ukinuli me bedževe...

Isplate sa ySense (Postajte isplate ovde!) » Post #503

Thu Jan 28, 2016 01:49 in Ex-Yugoslavia

Koliko se dana sad čeka na isplatu?

Tasks za level 0 » Post #129

Wed Jan 27, 2016 09:54 in Ex-Yugoslavia

incomehomejob wrote: 854804
Help Us Identify Articles

854805
Help Us Validate Article Authors
Ovi meni nisu ušli u statistiku.

Tasks za level 0 » Post #36

Wed Dec 09, 2015 12:17 in Ex-Yugoslavia

Da, znam... al tek kad odradim kviz mod;)
Sad su me neki ubili, find food, find wine barels, i slično... odradila nekoliko, nijedan ne ulazi u statistiku :oops:

Tasks za level 0 » Post #33

Wed Dec 09, 2015 01:01 in Ex-Yugoslavia

Ha, ha, ja isto radim po jedan:) Pogotovo što ne znam gdje se gleda unaprijed da li ulaze u statisku pa da se ne mučim džaba.

Tasks za level 0 » Post #31

Tue Dec 08, 2015 03:22 in Ex-Yugoslavia

Stari_student wrote: ja tražio da mi isprave greške na ispravne odgovore i uzmumu mi level 1 iako imam tačnost od 73.3%
Moram da se ubacim:), nisu ti sigurno oduzeli levele što si se žalio.... Neka je druga "greškica" u pitanju.
Znam , jer meni po treći put oduzimaju na 82%, dva puta su vratili za dan, dva. Ovaj put dobih odgovor da sam previše puta ušla u expeld mod, pa da provedem malo više vremena radeći bez izbacivanja.
A kako da radim, kad poslića em slabo ima, em ne ulazi pola u statistiku, em je pola nefer :shock:

Identify Recommended Businesses / Bay Area Batch » Post #11

Mon Nov 16, 2015 08:24 in Ex-Yugoslavia

Uradila sam ih dosta na elitu, oduzeli mi bedževe zbog nečeg. Sad vidim da sam dobro radila i da nije zbog njih:)
Jeste da u job historyju sve stojii, ali znaju oni svašta dodatno uračunati u acc što se ne vidi;)
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Jan 27, 2022 18:56:57 PST