Please wait...
HomeForumPosts by BoMoni82

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by BoMoni82

Rainforest Task » Post #1720

Sun Aug 14, 2016 01:33 in Ex-Yugoslavia

Narode, pomoć...
Koliko se smijem zadržati na jednom stepu?
Onaj task sa tačkicama:) vizualiziranje je oduzelo previše vremena. U terminalu piše do 2 minute, ovo oduzelo preko 5. Tako je i juče jedan pa proradio u zadnji momenat.
Ovaj danas nije pa sam prijavila. Ne znam koliko se smijem zadržati na stepu, pustila bih još par minuta da završi...

Rainforest Task » Post #1580

Thu Aug 04, 2016 02:45 in Ex-Yugoslavia

Pošto ja malo palim na guranje, tek jutros vidim na terminalu "reconect" dugme i pored njega upitnik. Kad klikneš na upitnik ima uputstvo za korištenje terminala. Reconect služi kada terminal nema konekciju, da se ne mora prijavljivati ili odmah refrešovati hit.
Juče samo sedam, ali dobrih. Nisam ni bila nešto puno na računaru.

Rainforest Task » Post #1558

Wed Aug 03, 2016 02:38 in Ex-Yugoslavia

Nole76 wrote: Sto se mene tice mogu da potpisujem svaki dan ako ce se ovako nastaviti. Za juce 44 TW-a, nisam bio aktivan svo vreme, i bonus od 215 centi. :D
Samo neka nastave sa ovim "debeljucama" od 50+ koraka :mrgreen:
Aaaa, srećnici!!!!!
Mada se ne žalim, meni je 50 evrića mjesečno dobar dodatak. Za to mogu kupiti hrpu šminke. Neka ne bude manje, a ne mora više ;)

Rainforest Task » Post #1557

Wed Aug 03, 2016 02:35 in Ex-Yugoslavia

Narode, nisam informatičar pa neću znati "stručno" da objasnim... nadam se da ćete skontati.
Napravila sam par grešaka sa onim testovima sa šarenim tačkicama (znate koje:)), nismo za to potpisali ništa ali ipak neću da govorim ime...
Prijavila sam da fali neko dugme, ili dio texta a u stvari nije falilo. Trebalo je provjeriti da li je brower maksimiziran. Nije bio. Radilo se o onim terminalima sa logom apple,safari browser. nisam znala gdje se kod njih mijenja veličina prozora.
Uveli su to sad u instrukcijama da se provjeri.
Jutros to vidim i skontam da sam prije griješla, Opet nije bilo jednog dugmeta, portažim gdje se povećava prozor... Nađem, i gle čuda! Pojavi se to dugme :lol:
Ipak mi nisu odbacili ono prije...

Rainforest Task » Post #1535

Tue Aug 02, 2016 02:46 in Ex-Yugoslavia

Meni crče kompjuter... Sad radim na nekom kršu koji koristimo svi u kući. Mislila sam da će biti manje testova jer je užasno spor, ali ono baš fino dolazi.
SAd dobih jedan od četrdeset sedam komada i prijava na trećem:)

Rainforest Task » Post #1469

Thu Jul 28, 2016 00:28 in Ex-Yugoslavia

Novi interfejs, ali ista pravila. Mislila sam da će biti nešto drugačije. Pročitala sam intro i identičan je starom. Super, da se ne moram zamlaćivati sa proučavanjem:)

Rainforest Task » Post #1377

Sat Jul 23, 2016 06:59 in Ex-Yugoslavia

Joj, znači nisam ja najgora od sve djece.....
Ove sedmice baš slabo. Prepala se da sam ja zeznula akaunt jer sam počela više koristiti arp :oops:

Rainforest Task » Post #1295

Wed Jul 20, 2016 11:23 in Ex-Yugoslavia

Samo 6, i to ve'ina pohvatana s arpom.

Rainforest Task » Post #1293

Wed Jul 20, 2016 10:56 in Ex-Yugoslavia

Uh, dobro sam prošla... Ipak su oni napravili z*....
Odobrili su, vjerovatno sam dobro razumjela uputsva. Ipak ću idući put da bacim pogled na prethodne stepove. Nije mi toliko do rejectiona, koliko što sam se mogla provaliti.

Rainforest Task » Post #1292

Wed Jul 20, 2016 10:45 in Ex-Yugoslavia

Poješću se živa!
Mislim da ću popiti rej zbog vlastite gluposti.
Tuka, bio je step sa čekiranjem određenog browsera... Jedan je trebalo čekirati.
poslije nekoliko stepova pitanje da li samo taj browser nečekiran. Ja nepišem ne, i nadugo i naširoko kako ne može biti nečekiran, da nije u redu pitanje jer sam prethodno samo njega i čekirala .... bla bla
Tek kada je bilo gotovo, sjetih se da možda ja nisam taj prethodni step dobro pročitala. Što ne pregledah budala, požurila da okrivim njih :lol:
hoće se neko ismijati ako bude pregledao, reći će ova nema pojma o engleskom, a povrh svega nije dobra ni s glavom ;)

Rainforest Task » Post #1271

Tue Jul 19, 2016 01:02 in Ex-Yugoslavia

"proradio" i kod mene arp :)
Juče sam ih uradila 15, ali su većina bili super. Čak i oni sa prijavom, prijave tek na 15 stepu.
6 laganih dolarčića.
Namjestila sam na 1 minut, dosadno mi pratiti na manje. Ovako opuštenije mogu raditi nešto drugo dok se ne pojavi hit:)

Rainforest Task » Post #1225

Sat Jul 16, 2016 06:15 in Ex-Yugoslavia

Evo, prvi put da mi arp otvori hit :) Uključim ga dok sam gledala pregled programa... Kad ono otvori...

Rainforest Task » Post #1223

Sat Jul 16, 2016 05:29 in Ex-Yugoslavia

incomehomejob wrote: Da li imas ukljucenu samo eksteniju ili uradis i refresh tog linka koji ti izbaci eksenzija (onaj link sa 'another worker')?
Pa, ako je ovo za mene pitanje, držim uključenu ekstenziju ali nisam baš po čitav dan na računaru. Kad imam vremena upalim po par sati pa stoji tako. A refreš mi slabo pali, pogotovo na arp. refreš uradim jedan, dva puta pa zatvorim tab da mi ne pobjegne idući task. ponekad ga potražim u historiju pa ponovo otvorim.

A što se tiče smarača, ja ih imam na tone :lol: Pogotovo jedna drugarica, stalno me cima za neke gluposti, tipa kako da se uloguje na fejsbuk ili pošalje mejl. Jednom se izderala na mene jer je poslala drugarici mejl da joj odštampa Cv (koji sam ja otkucala) a dotična nije znala da otvori. Ja vidim mejl poslan, pokušam objasniti da je dotična vjerovatno ulogovana na drugi mejl ili je otišlo u spam... Ona se izdera,onako s visoka, zna ona, već 10 godina radi u kancelariji! A ja na nju, pa vidiš da ne zna, koji me vrag onda smaraš ako Ona zna!
Zamislite takve bolide imati za referale... Pa da dobiješ slom živaca za dan :lol:

Rainforest Task » Post #1218

Sat Jul 16, 2016 02:24 in Ex-Yugoslavia

Juče slabo, nadala se da će zato danas biti nešto...
Ono šipak, samo 1 od jutros :roll:
Meni super ako uhvatim 10 za dan :D

Rainforest Task » Post #1123

Fri Jul 08, 2016 12:47 in Ex-Yugoslavia

goranovamarina wrote: Jučer sam dobila svoj prvi rejection nakon 480 odrađenih hitova. Hit od 4 stepa - kopiranje url-a i screenshot, da li stranica dobro izgleda, matematički zadatak i robot eagle. Nije mi bilo jasno čemu rejection i kažu oni meni:
Hello,
This job was rejected because you didn't copy & paste the URL needed to open the main app in your virtual machine. That's always the first step. It is possible to proceed without using this URL, but the job will be rejected. In the future, be sure to use that link and you won't receive these types of rejections. I hope this helps!
:shock: Nakon ovog sam ostala bez teksta :cry:

Možda si stisnula take screenshot prije nego što se stranica učitala, a on brzinski odradio. Onda taj admin koji je pregledao vidio na na ekranu nema ništa, a nije se potrudio da pogleda url.... Jedan reject ko nijedan:)
Ja sam tako prije radila, pa sad sačekam da se dobro učita. Znalo mi se desiti da se pojavi i nekakav error a to je jako poželjno "uslikati" pa morala refrešovati hit.
Danas mi je dobro krenulo, a imala nekog drugoog posla pa morala prekinuti :(

Rainforest Task » Post #1097

Thu Jul 07, 2016 00:25 in Ex-Yugoslavia

savmi wrote:
Nole76 wrote: Mislim da je na zadnjem AMA receno da se radi obican refresh ako bude u instrukcijama da se uradi hard refresh.

Onda,to je odlicno,da se ne mucimo vise.

Super... Ipak, hvala na linku.
Meni jutros samo jedan. I to samo jedan sabmit na kraju, nije bilo 2 kao do sad. Samo onaj sa ocjenjivanjem i odmah thak you page.

Rainforest Task » Post #1087

Wed Jul 06, 2016 12:35 in Ex-Yugoslavia

bakeer1337 wrote:
perfect_guy wrote: jutros kod mene nekih 6-7 komada, ali sve another tester ili no machines available

Ne razumijem zaista, 2 dana ne mogu da uhvatim hit, znaci svaki put another worker sto je u teoriji stvarno nemoguce.

Nije nešto da "kenjam" ali imam desktop računar sa i7 procesor zadnje generacije i 16gb rama sa konekcijom od 100mbps (u vrijeme slobodnog prometa do 200mbps - radim u isp provajderu) i svaki put another worker, znači zaista je nemoguće da bude brži od mene, tako da vjerujem da je ovo do njih.

Ahahahaaaha :lol: A ја sa svojom kršinom nemam šta da se žalim... Prestaću sa smaranjem kako da dođem do više posla... Ko zna zbog čega dolazi do takvih poruka, a meni je džaba i refrešovati. Možda jedan od 10 da upali. Samo džaba gubim vrijeme. Zatvorim i čekam novi.

Rainforest Task » Post #1078

Wed Jul 06, 2016 00:25 in Ex-Yugoslavia

Ehhheeejjjj, ljudi, kako ide?
Juče samo 2 kod mene, a i ponedeljak slab. Zaboravila da je u Americi praznik, crkla sam od muke :lol:

Rainforest Task » Post #1022

Fri Jul 01, 2016 00:29 in Ex-Yugoslavia

Hvala druže....
zaboravila sam im napisati da su i koraci išli užasno sporo. po minut, dva sam čekalada prebaci yes.
Opet su počeli sa errorima jutros.

Rainforest Task » Post #1020

Thu Jun 30, 2016 22:51 in Ex-Yugoslavia

I meni je juče bilo katastrofa. Toliko sam referešovala jedan zbog najrazličitijih errora da sam morala poslati tiket da ne pomisle da sam nešto muvala. Od app errora do failed screenshotova u jednom hitu.
A interferjs mi je i dalje isti. SAmo je ono za tiket drugačije.
Takođe, ne znam gde je gleda ID hita. Poslala sam čitav link pa nek traže.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Jan 16, 2022 13:37:11 PST