Please wait...
HomeForumPosts by BoMoni82

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by BoMoni82

Rainforest Task » Post #2131

Tue Aug 30, 2016 06:51 in Ex-Yugoslavia

Uh, sva sreća pa me promašiše ti trening taskovi... Inače bi me strefila srčka....
Ovim IT zadacima uvijek nešto fali u instrukcijama. Glupo, a inače sve im je ok drugo.

Rainforest Task » Post #2045

Mon Aug 29, 2016 09:44 in Ex-Yugoslavia

IT task, 90 koraka. Traže da kliknem na dugme da se otkrije meni. Ne može se kliknuti, već kad nanesem kursor meni se odmah otkriva.
Prijavila na prvom. Jesam li pogriješila?

Rainforest Task » Post #2029

Mon Aug 29, 2016 00:20 in Ex-Yugoslavia

zemomak wrote: dolazi mi ogromna cvjećara od 61 step i ne radi redirection link, prijava na prvom koraku :cry:

Isto, od 30 :(

Rainforest Task » Post #2026

Sun Aug 28, 2016 03:58 in Ex-Yugoslavia

Medicinski task, zaboravljena lozinka... U email inboksu je 86 poruka sa istim predmetom. Na koji da kliknem?
Prošli put sam išla na prvi i radilo je. Sad neću, prijavila sam pa ako je svejedno nek dodaju u instrukciju.
I da, ako je svejedno, zašto piše ako nema poruke sačekaj 5 minuta da dođe? Ovo je komentar ne pitanje...

Rainforest Task » Post #2024

Sun Aug 28, 2016 01:57 in Ex-Yugoslavia

savmi wrote: Ovaj predmet koji ja predajem,to nema veze sa zivotom.Svima dajem visoke ocene,samo neka dodju na ispit,
prosli su.Evo malo pre dosli su oni sto rade sa aukcijama,dolaze na ispit ,ne znam mozda deset puta.Ja im dam
ocenu 7,a oni nemaju veze sta je "Button" ,a sta "Link" "SAVED ITEMS", "MY BIDS", and "ME".Zivot je kratak
nek se raduju.

I ja sam to uradila prije sat, ali da me ubiješ ne sjećam se šta su napisali za to. Link ili button... Ili ništa od toga :mrgreen:

Rainforest Task » Post #2023

Sun Aug 28, 2016 01:55 in Ex-Yugoslavia

Ja neću ni ocjenjivati više ako nije za desetku... Neki dan radim task, piše klikni na apply button. Jedno jedino takvo dugme na stranici. Uz to je i opis gdje se nalazi to dugme i skrinšot kako izgleda. Ne mogu ocijeniti i to 10 i onog koji napiše samo da kliknem na to dugme... mada ni on nije pogriješio.

Rainforest Task » Post #2011

Sat Aug 27, 2016 12:05 in Ex-Yugoslavia

Meni je super što možemo ocijeniti sve odvojeno, pogotovo mi je važan VM.
Evo jednog primjera lošeg pisanja i gutanja slova.... :D po 2, 3 puta idem na edit zbog svoje brzopletosti...

Rainforest Task » Post #2010

Sat Aug 27, 2016 12:00 in Ex-Yugoslavia

Dobro, tamo piše da prijavljujemo loše instrukcije... Ali neko može ocijeniti lošije zbog pravopisa, progutanih slova, lošeg formatiranja.... A da instrukcije budu sasvim dobre.

Rainforest Task » Post #2008

Sat Aug 27, 2016 11:41 in Ex-Yugoslavia

Ne mora se čak ni ocjenjivati. Ali ja uglavnom ocijenim da imaju što više podataka da mogu popraviti šta ne valja.

Rainforest Task » Post #2007

Sat Aug 27, 2016 11:38 in Ex-Yugoslavia

Ne brini se, nije zbog ocjenjivanja. Bar ne tvog.
Mislim da su svi dobili tu notifikaciju, ako ne svi onda većina.

Rainforest Task » Post #1977

Fri Aug 26, 2016 11:52 in Ex-Yugoslavia

pupijevi wrote: Oni sa ovim upozorenjima postaju sve konfuzniji.

Pa ako pise "dal radi?" a ono radi sta sad treba da prijavim lose instrukcije a sve je proslo ok.

Znaci i pored svega sto radi MOZDA treba reci NO jer je eto instrukcija "siromasna"???

Sta je sledece da im mi pisemo instrukcije?!!

Ovo pocinje sve vise da ide na nerve :?
A ti si vjerovatno dobio ovaj "moj" :lol:
Najtužnije je što su instrukcije bile odlične i opširne a pitanje "dal radi"...
Mislim da je KAleksandra u pravu, odnosi se samo na instrukcije. A "dal radi", pa radilo je nešto... ;)

Rainforest Task » Post #1970

Fri Aug 26, 2016 10:51 in Ex-Yugoslavia

Jedno pitanje.. Stigla mi je notifikacija da ne smijemo Yes na siromašno napisane instrukcije koje ne možemo pratiti tačno...
Ja sam neki dan u notes napisala jednima da im je opis responsa siromašan i da bi bilo bolje da je opširniji...
Konkretno, pitanje je bilo "Did it work" jedno 5,6 puta... Šta did work? Nešto se dešavalo i ja sam išla na yes, ali da li je tačno to trebalo? Na kraju se ispostavilo da je u redu, ali nisam odmah mogla znati...
Da li onda takve trebam prijaviti odmah? Ili im se to samo odnosi na instrukcije koje ne možemo pratiti tačno?
U tom slučaju su instrukcije bile odlične, ali pitanja ne...

Rainforest Task » Post #1969

Fri Aug 26, 2016 10:43 in Ex-Yugoslavia

Je li to verifikacija na broj mobitela?
Ja sam uspjela za minutu obaviti, običan prepaid broj mobitela. Ukucaš broj i stigne odmah kod na sms. Ubaciš kod u box i gotovo.
Mora da je neki kvar kod njih. Najviše što možete uraditi da probate ponovo. Mada nikakve promjene nije bilo u taskovima poslije verifikacije.

Rainforest Task » Post #1946

Thu Aug 25, 2016 10:28 in Ex-Yugoslavia

Novitet u ocjenjivanju zadataka. Odlično, sviđa mi se. Možemo ocijeniti tačno ono što ne valja pa da poprave.

Rainforest Task » Post #1918

Wed Aug 24, 2016 10:13 in Ex-Yugoslavia

I ja sam to primjetila... Vjerovatno se vrti neko vrijeme određeni hit, pa kad uključiš odmah stigne. Kao kada radi arp pa se odjednom aktivira.

Rainforest Task » Post #1909

Wed Aug 24, 2016 07:28 in Ex-Yugoslavia

Pošalji, šta fali, samo budi kuturna ;) Ako si sigurna.
Ja sam tako na Cfu gledala kroz prste (čitaj bila lijena slati tikete sam hrpom podataka) pa mi maznuše level ;)

Rainforest Task » Post #1905

Wed Aug 24, 2016 06:40 in Ex-Yugoslavia

A je li dobijate samo test hitove ili i ove normalne!?

Rainforest Task » Post #1902

Wed Aug 24, 2016 06:26 in Ex-Yugoslavia

Jeste li dobili kakve nove notifikacije? Ja neku o kontroli kvaliteta radi i trening taskovima, nisam baš najbolje razumjela.. :shock:

Rainforest Task » Post #1899

Wed Aug 24, 2016 00:29 in Ex-Yugoslavia

Par komada i sve prijave... Al nema veze, samo nek idu....

Rainforest Task » Post #1873

Tue Aug 23, 2016 01:20 in Ex-Yugoslavia

pupijevi wrote: Zanimljivo danas dosta megalomanskih hitova a opet ni jedan da se zavrsi do kraja.

A kranci baza mi je stvarno postala konfuzna,kao da su pisali pijani instrukcije :?

Radim hit normalno sve dok ne postave cudno pitanje koje nema nikakve veze sa prethodnim stepom i naravno ide prijava tako da pripazite kod ovoga.

Nemoj da se žališ, druže, rasturaš sa taskovima. Ti si mi uzor što se toga tiče, samo uzimaj strancima dolare :thumbup:
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Jan 28, 2022 08:34:47 PST