Please wait...
HomeForumPosts by BoMoni82

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by BoMoni82

Rainforest Task » Post #2393

Tue Sep 13, 2016 01:15 in Ex-Yugoslavia

Vjerovatno work in progres ili slično....
Imala sam problem sa onim sa tačkicama... Na predzadnjem imala something bad jedno 5,6 puta ali nisam odustajala dok nije proradilo.. Oduzelo mi je blizu 10 minuta na jednom stepu. Odmah sam trebala izbrisati kreiran portfolio. I ne mogu ga naći.... Znam da je malo nezgodno u onolikoj listi, traži i traži.... znam otprilike kad je kreiran.. i nema...
Je li moguće da je bag ili je neki "zgembo" obrisao moj portfolio da ne traži svoj?
Morala prijaviti, šta ću.. :?

Rainforest Task » Post #2383

Mon Sep 12, 2016 10:56 in Ex-Yugoslavia

Aaaaaa, prvi put da uradim jedan od 104 komada!!!
Jedan po jedan i dođem do kraja... Na 102 failed to perform action on mashine... Htjela sam da se samoubijem s leđa...
Odlučila sam klikati jes bar 5 minuta pa odustati... Sreća pa proradi iz prve inače bih iskočila iz kože :D
A danas su me ti erori napali i ni jedan nije proradio sam, morala refrešovati job. Luda sreća za ovaj.

Rainforest Task » Post #2345

Sat Sep 10, 2016 01:29 in Ex-Yugoslavia

Nova ekstenzija... Ne znam ima li zvučna notifikacija, a ja taman sebi dodala neku ekstenziju tab kola. Kad se otvori novi tab čuje se zvučno upozorenje. Odlična stvar kad nisam kod računara.

PayPal problem BiH » Post #138

Wed Sep 07, 2016 05:29 in Ex-Yugoslavia

Mod edit.

Kafana » Post #2247

Wed Sep 07, 2016 05:27 in Ex-Yugoslavia

Jel proradilo ;)

PayPal problem BiH » Post #134

Tue Sep 06, 2016 07:39 in Ex-Yugoslavia

Meni se desilo da mi je neko uplatio dva puta iznos, tj automatski trasfer je bio i 1. i 2. Prijavila sam problem i banci i pp pa da vidimo kod koga je greška. U banci se ismijali, kažu da prvi put da im se neko žali zbog viška para i kako ima još poštenih ljudi. A ja u sebi mislim, da, jesam poštena, baš... Bojim se ja da mi vi poslije to ne naplatite trostruko ;) :D
nek sam ja njima prijavila da mi ne natovare probleme na glavu zbog pedesetak evrića. Nije vrijedno toga ni da je veći iznos.

Kafana » Post #2197

Tue Sep 06, 2016 04:46 in Ex-Yugoslavia

pupijevi, dobi li isplatu?
Meni se desila jako neobična situacija, idem provjeriti u banci pa ću napisati u 'problem bih' šta je bilo... :lol:

Kafana » Post #2190

Mon Sep 05, 2016 12:23 in Ex-Yugoslavia

I ja sam instalirala taj malvarebyts. Našao je taj neki hacktul a trojanca nije. Mada je prije par dana meni avast blokirao jednog na reklami što sam gledala. Ali ne ovdje, već na onom drugom popularnom na N.

Kafana » Post #2182

Mon Sep 05, 2016 08:50 in Ex-Yugoslavia

akulayu wrote: ubuduce kad ulazite na cs,dupe uza zid,kome ispadne sapun nek se kupa sa samponom i cipele iskljucivo na sniranje :lol:
:lol: :lol: :lol:
Ja nisam imala nikakvih zezancija oko toga. Jedino što juče nije radio cs i danas bio malo bad gateway.
Je li to bilo samo kod gledanja reklama? Nisam ih gledala par dana.

Rainforest Task » Post #2262

Mon Sep 05, 2016 08:47 in Ex-Yugoslavia

Danas je praznik u Americi pa možda zato ima manje posla. Neki labor day.

Kafana » Post #2164

Sun Sep 04, 2016 11:07 in Ex-Yugoslavia

true_hiker wrote: hmmm... kad sam tražio kao *** signup, dobio sam klasičnu formu registracije, da se ukuca username i sve ostalo, ali nigdje da se poveže fb nalog. U svim ostalim varijantama pretrage imam samo login kao rezultat
Za *** ti ne treba Fb. Samo za cf dashboard. Ne znam koji ti treba... Registruje se posebno za svaki.
*** ti ne treba ako ćeš isplaćivati preko clixsensa. To je samo jedan od kanala za isplatu a isplaćuje samo na paypal da znaš.
Kome ja pametujem, vidim da si duže tu... ;)

Rainforest Task » Post #2257

Sat Sep 03, 2016 11:34 in Ex-Yugoslavia

I meni uleti taj ali desetak stepova. Prijava jer su rekli da zatvorim neki pop up u koji je odmah zatim trebalo nešto ukucati.

Rainforest Task » Post #2253

Sat Sep 03, 2016 10:54 in Ex-Yugoslavia

Ja sam uradila 4 kad je počeo maintenance. Sad sam upalila da vidim hoće li naići još 2 koja mi fale za bonus.
Isplata mi je na čekanju za ta 4.

Rainforest Task » Post #2249

Sat Sep 03, 2016 05:55 in Ex-Yugoslavia

Aha, pretpostavila sam da je tako nešto pošto si ti odavno tu pa bi znao bolje od mene.... Pa, ako je u navodnicima ja bih prijavila a i ako nije opet bih razmislila da li da nastavim... Evo, zadnji put sam pošla da prijavim da nema ad step, a ne sjećam se da li je bilo u navodnicima.

Rainforest Task » Post #2246

Sat Sep 03, 2016 05:46 in Ex-Yugoslavia

Tamo ima i Add step dugme, na dnu traka sa opcijama i ima ad initial step, ako se ne varam dugme na sredini... Zadnji put kad sam radila bila su ta oba, a ja taman krenula na prijavim da nema ad step.

Rainforest Task » Post #2216

Fri Sep 02, 2016 00:45 in Ex-Yugoslavia

Podosadan malo ovaj test web... Ali zato nije dosadno potrošiti njihovu lovu. Juče sam stukla sve do marke :thumbup:

PayPal problem BiH » Post #128

Thu Sep 01, 2016 12:14 in Ex-Yugoslavia

Sad sam provjerila. Piše da je balans još na pendingu i da će biti u banci za 3 do 5 radnih dana. A ja uzela danas stanje računa i odmah potrošila sve do marke.

PayPal problem BiH » Post #127

Thu Sep 01, 2016 12:00 in Ex-Yugoslavia

pupijevi wrote: Nova banka

Meni je poslije podne bio balas na "pendingu". To još nisam vidjela, uglavnom bude completed. Odem do grada, prošetam, na bankomat, a pare već legle.
Međutim, i ja ispadoh baksuz, da isplatim a dugme ne reaguje. Probam opet, opet ne radi. Prijavim čiki iz obezbjeđenja kvar, a novac potrošim sa kartice najnormalnije.

Rainforest Task » Post #2153

Tue Aug 30, 2016 13:11 in Ex-Yugoslavia

akulayu wrote: kad zavrsim ocenjivanje taska i kliknem na ono click here.. gore mi se pojavi:

jel se jos nekom desava ovo
I meni su počele te poruke...I one sa pamćenjem lozinke kad ulazim na CS. izgleda da je hrom uradio nekakav update.

Rainforest Task » Post #2143

Tue Aug 30, 2016 08:42 in Ex-Yugoslavia

jeckamil wrote: jeste li vi culi sta je ona rekla za jucerasnje testne. Bio je bug u tim testnim ali to ne znaci da niste zasluzeno dobili rejection. Ja ne mogu da verujem sta sam cula
Da, ali je i rekla da će pregledati tikete idućih dana... ako sam dobro razumjela.
Nisam mogla baš sve pratiti. Djeca iz komšiluka napravila "prodavnicu" na ulici pa me baš tad uhvatili da idem nešto kupiti.
Kupila sam polovnu hemijsku i dva obojena kamenčića za dvije marke (oko 1 euro) :lol:
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Jan 27, 2022 17:59:59 PST