Please wait...
HomeForumPosts by gamer212

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by gamer212

Skrill hesap doğrulama » Post #6

Sat Nov 14, 2020 18:18 in Turkish

mrvtz wrote:
gamer212 wrote: Kimliği arkalı önlü istiyor tek yükleme yeri koymuşlar paintten 2 resmi yanyana birleştirin öyle gönderin onaylanmadı diye attıkları mailde yazıyordur neden kabul edilmediği

Bu Skrill hasta gerçekten, bıktım bahanelerinden. Fotoğraflar çok parlak yazmışlar ki alakası yok. Giderayak kimden ne kopartırlarsa kar tabi.

resmi yüklediğinizde yüklenen resme tıklayıp kontrol edin resim parlama yapabiliyor yükleyince öyleyse yeni resim oluşturun öyle deneyin birde

Payoneer'den Dolar Çekimi Yapabilir miyim? » Post #7

Sat Nov 14, 2020 09:15 in Turkish

hey_denzo wrote: Diğer konuda sormuştum fakat cevap gelmedi, burda sorayım:

Payoneer'deki bakiyeyi TR hesabına geçirirken ne kadarlık bir kur farkı oluyor bilgisi olan var mı? Ya da geçirmeden önce hangi kurdan bozacağını görmemiz mümkün mü?

banka hesabınıza gelecek miktarda doları bozduğu fiyatta kuruşu kuruşuna yazıyor onaylarken birde tl hesabına çekmeniz gerek yoksa swift masrafı var

Skrill'de Limit Nedeniyle Parasını Çekemeyenler » Post #10

Sat Nov 14, 2020 07:44 in Turkish

Skrill'de Limit Nedeniyle Parasını Çekemeyenler » Post #8

Sat Nov 14, 2020 07:33 in Turkish

Volsense wrote: Bari para çekme limitini düşürseler, göz göre göre güme gidecek paralar.

airtmye yollayın kalmasın bunlarda skrill çakallık peşinde zaten herkezin hesabını sınırlandırmış 5 10 doları olan kimlik mimlik göndermez onlara kalır, ne çökersek kardır diyorlar

Skrill hesap doğrulama » Post #4

Fri Nov 13, 2020 15:21 in Turkish

Kimliği arkalı önlü istiyor tek yükleme yeri koymuşlar paintten 2 resmi yanyana birleştirin öyle gönderin onaylanmadı diye attıkları mailde yazıyordur neden kabul edilmediği

Skrill hesap doğrulama » Post #2

Fri Nov 13, 2020 14:01 in Turkish

kekonali wrote: Skrillden bir site aracılığıyla alışveriş yapacaktım ama kısıtlama cart curt etti hesap doğrulaması gerekiyormuş önlü arkalı kimlik fotoğrafı selfie felan istiyor yapan var mı kimliği niye istiyor anlamadım her yeri net gozukcekmis bide

skrillin giderayak paralara konma çabaları zaten 1 ay sonra kapatacaklar hesapları ne diye kimlik istiyor gider ayak kimlik topluyor çakallar

Payoneer Kimlik doğrulama Yardım. » Post #7

Thu Nov 12, 2020 07:58 in Turkish

öyleyse skrill airtm btctürk üzerinden çekin sizde isterseniz benimde ödeme geri dönmez skrile geçerse bu şekilde çekeceğim 25 doları payonere çekme imkanım yok çünkü

Skrill>Airtm>BTcTurk Para Çekmeyi Anlatıyorum | ySense Forum

Payoneer Kimlik doğrulama Yardım. » Post #5

Thu Nov 12, 2020 07:01 in Turkish

bende alıcı hesaplar görünümü böyle 2 tane eur hesap var sizde daha fazla alıcı hesap talep edin bölümündedemi yok euro ?

Payoneer Kimlik doğrulama Yardım. » Post #3

Thu Nov 12, 2020 06:20 in Turkish

bakiyelerin sağında 3 nokta . alt alta olan yere tıklayıp oradanda alıcı hesaplar yazısına tıklayın eur olması lazım orada euro bölgesi olarak yazıyor almanya yazmasına gerek yok yani skril euro olarak gönderdiği için başka türlü geri döner boşa kesinti olabilir euro olması mecburi

mağaza web sitesi dediği yere ben ysensenin linki yazmıştım geçmişti gerçi hepsinde inceleme altında yazıyor halen ama skrilden gönderip bankaya çekimde bir sıkıntı çıkmadı

Skrill Türkiye faaliyetlerinin sona ermesi » Post #25

Wed Nov 11, 2020 14:32 in Turkish

yatırma kısmında şuan için bir uyarı bulunmuyor yatırılamaz felan diye ama bakalım dün ödeme çektim zaten yarın yada öbür gün belli olur sonucu

Skrill Türkiye faaliyetlerinin sona ermesi » Post #18

Wed Nov 11, 2020 11:13 in Turkish

Haticeberil wrote: Gamer skrill hesap tamamen kapatiyor turkiyeden cekiyor paypal gibi islem yapamazsiniz yani

e mail i okudumda şimdi komple kapanıyormuş dediğiniz gibi birde çekim yapabilirsiniz ancak daha fazla para yatıramazsınız demiş ben dün 20 dolar çekmiştim burdan skrile o gerimi dönecek yani

Skrill Türkiye faaliyetlerinin sona ermesi » Post #13

Wed Nov 11, 2020 11:02 in Turkish

ben biriktirip skrilden payonere atıp çekiyorum bu durumdan etkilenmiyordur sanırım

Revenue Universe TunnelBear Teklifi Yardım » Post #2

Sun Nov 08, 2020 16:14 in Turkish

Banlanırsın VPN ile

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #816

Sat Oct 31, 2020 17:04 in Turkish

hdturkey45 wrote: Fabrika ayarlarına sifirlama işlemi benim telefon 5 dk da bitti. Hiçbir yedeklemede yapmadım. Ayni teklifleri başka bir bir offers saglayicidan veya başka bir siteden yapmamız için google yeni kullanıcı kaydı gerekli yani fabrika ayarlarına sıfırlama. Birde arkadaşlar yeni bir hat yeni bir numara aldığımızda telefonda ip numarası değişiyor mu

Mobil veriyi kapatıp açtığında yada vifi ise modem kapanıp açılınca degisir o hatla ilgisi yok

Payoneer tamamlandı ? » Post #5

Sat Oct 31, 2020 09:40 in Turkish

hdturkey45 wrote: airtm den banka hesabına para isteyen oldu mu arkadaşlar. Banka numarası diyor buraya ne yazacagiz. Hesap numarası diyor kartın üzerindeki hesap numarası mi yoksa iban numarasını mı kastediyor.

airtm den çekim yapmadım ama hesap numarası ibanın son 8 hanesi oluyor bankanın mobil uygulmasından detaylı bakın isterseniz birde airtm den btctürke atarak çekmiş çoğu kişi airtmde bankaya çekme varsada işlem ücreti yada sınırı olabilir belki

Norton teklif problemi » Post #2

Fri Oct 30, 2020 16:20 in Turkish

32 gün beklemede gözükür diyor ama ordada gözükmüyor sanırım, birde bir sonraki ay gene ödeme çekebilirler bu tür tekliflere ben girmem şahsen

Payoneer tamamlandı ? » Post #3

Fri Oct 30, 2020 10:03 in Turkish

ben 28 ekimde çektim payoneerden bankaya bugün sabah geldi merak etmeyin

Payonere cekim yapiyorum ama ama olmuyo neden » Post #2

Tue Oct 27, 2020 05:40 in Turkish

owl_eyed wrote: Merhaba, ysenseden 102 dolar payonere cekiyorum ama belli bir sure sonra para payonere gitmiyo ysense geri geldigini goruyorum. 3 defa denedim olmadi. Benzer sorun yasayan var mi veya cozen.

banada öyle oldu mecbur skrile çektim boşa masraf oldu

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #796

Sun Oct 25, 2020 12:51 in Turkish

CagriBey wrote:
hdturkey45 wrote: Arkadaşlar adgem den mesaj geldi yeni kullanıcı kaydı oluşturun oyle yapın teklifleri diye. Telefonu fabrika ayarlarına döndürmeden google hesabımıza tikladigimizda yeni hesap ekle seçeneği var oyle yapsak teklifleri bir daha yapabilirmiyiz. Yorumlarınızı bekliyorum.

işime yaramayan cihaz olsa deneyeceğim de her seferinde resetlemek istemiyorum telefonu , yedeklemesi uzun sürüyor

blue stacks veya nox playerla yapmak daha rahat

ANKETLER » Post #1873

Sun Oct 25, 2020 04:36 in Turkish

hdturkey45 wrote: Auro diye bir teklif vardi kayıt olmuştum papara sanal kartımı ekledim az önce 500 TL çekilmek istendi diye paparadan mesaj geldi. Boyle tekliflerde banka kartınızı veya kredi kartınızı sakın eklemeyin boşaltirlar hesabı.

teklif ödemesini yaptımı peki
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Jan 18, 2022 08:01:16 PST