Please wait...
HomeForumPosts by solgunaktepe

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by solgunaktepe

Skrill Türkiye faaliyetlerinin sona ermesi » Post #93

Sat Jan 09, 2021 08:19 in Turkish

skrill 1aydır paramı göndermiyor . türkiyeden çekilecekleri için sahtekarlığamı yattılar.skrill ile sorun yaşayan varmı benim dışımda ?

Skrilden 15 Dakikada Paramı Aldım » Post #10

Sat Jan 09, 2021 08:17 in Turkish

skrıll 1 aydır paramı banka hesabıma yollamıyor . sizdede böyle bir sorun mevcutmu ? ticket atıyorum ödemelerde gecikmeler yaşanıyor diyor . paranızı çekim için sakın skrıll kullanmayın .

You can only access this task from one account. » Post #23

Thu Jan 07, 2021 13:26 in Turkish

appen de yeni id ler gelene kadar task yapamayacağız .asıl sorun paypal dışında başka bir ödeme yöntemi yok . parayı nasıl çekeceğiz :)

Appen » Post #318

Tue Oct 13, 2020 14:46 in Turkish

arkadaşlar appen sitesinde 10 dolarlık görev yaptım fatura olusturma bölümünden çekim yapmak istiyorum fakat kayıtlı payoneer hesabı gerekıyormus . profıl kısımında boyle bır bölüm yok payoner hesabımı nasıl ekleyebılırım. tecrubelı arkdaslar yardımcı olabılırmı ? teşekkurler

$24.30 » Post #4

Sun Sep 27, 2020 10:10 in Turkish

kings of avolon ödeme yapmadı bende

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #72

Sat Sep 26, 2020 10:45 in Turkish

Acurhnm wrote:
gisil wrote: çok ilginç bir şey oldu. sabah uyandığımda para ysense'e geri dönmüştü. maillerimde ise payoneer ödemesi yapıldı şeklinde bir ileti vardı. gerçekten de yapmışlar. payoneer'den parayı çekim talimatı verdim ve ysense hesabımda da para duruyor. geri alırlar muhtemelen ama almasalar daha iyi olur tabi :geek:

bende de aynı durum var şaşkınım şuan
çekim yapabilnizmi yoksa bakıyeyı gerı çektilermi ? çekim yaptıysanız maıl adresinize bilgilendirme mesajı geldimi acaba ?ilk defa böyle bir durum görüyorum

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #70

Fri Sep 25, 2020 08:22 in Turkish

gisil wrote:
solgunaktepe wrote: ödemem 10 gün sonra elime ulaştı . payoner hesabınızı kontrol edin .

Para hesabınıza geri dönmüş mü?
hayır direkt payoner hesabıma geçmiş

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #65

Fri Sep 25, 2020 02:48 in Turkish

ödemem 10 gün sonra elime ulaştı . payoner hesabınızı kontrol edin .

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #58

Thu Sep 24, 2020 09:34 in Turkish

aynen dün ticket attım 10 iş günü sürebilir diye yazmışlar . hiç bu kadar uzun sürmemişti genelde 3 gün sonra yatırırlardı .

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #50

Wed Sep 23, 2020 05:03 in Turkish

else80 wrote:
kerimoztur57 wrote: 8 gün oldu ama hala param payoneer e aktarılmadı bilgi olan bi fikri olan var mı acaba

para payoneree nasıl aktarılacak ben onu çözemedim? clixsens zamanında cash out dan direk aktarılıyordu. ama şimdi sistem mi değişmiş çözemedim doğrusu.

ilk önce ysensenin paramızı göndermesi lazım . gerisi zaten yukarıda anlattıgım şekilde . bugün 8 ci gün ve bu durum hiç hoşuma gitmiyor . inşallah açıklama yaparlar bu olay çok fazla dillenmeden

TASK GÜNCEL! » Post #4392

Wed Sep 23, 2020 04:58 in Turkish

EvangelFromSky wrote: Bende yüzde yüz, sana hatalılar denk gelmiş.
yuzde yüz yapsanda seri vermiyor 1-2 tane yaptırırsa şaslı say kendini.

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #45

Tue Sep 22, 2020 10:17 in Turkish

fthdarendeli1905 wrote:
solgunaktepe wrote: bende de aynı durum söz konusu . geçen salı günü çekim istedim 102 dolar 1 hafta olmasına rağmen halen bekliyorum .

Ben ilk kez çekim yapıyorum ve ysense hesabım payoonera bağlı değil henüz biz sana mail atıcaz dediler gelmedi. Dün ticket attım ysense ye siparişinizi gördük ve sistemimizden onayladık diye mail attılar ama benim hesap payoneera bağlı değil ki. Bana sipariş durumuna bak diyor mailde ama bu sipariş durumu nerdedir nasıl görücem bilemiyorum. Bilgisi olan yardım etsin lütfen.

sen ilk defa alacağın için ödeme yaptıklarıda mail adresine gelecek maili bekleyeceksin bu maile tıklayınca payonerr sayfası a.ılacak ve sen payaner hesabına gireceksin , giriş yaptıktan sonra prodage firması ile ysense hesabın tanımlanmış sana bir ıd numarası sabitlenmiş olacak

not : ysense mail adresinle payoner maıl adresin aynı olmalı yoksa ödeme gelmez ysense maıl adrslerine yolluyor paraları

ben daha ödeme aldım fakat bu seferki ödeme uzun sürdü gelmedi . normal de 3 iş günü sonunda geliyordu . site ödemelerle ilgili sorunmu yaşıyor bilemedim

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #43

Tue Sep 22, 2020 08:00 in Turkish

bende de aynı durum söz konusu . geçen salı günü çekim istedim 102 dolar 1 hafta olmasına rağmen halen bekliyorum .

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #42

Tue Sep 22, 2020 08:00 in Turkish

bende geçen salı payonerden odeme ıstedım 1 hafta geçmesine rağmen halen ödemem gelmedi . 3gun sonra geçiyordu normalde . ödeme tarıhleri ile ilgili bilmedeğim bir güncellememi geldi acaba ? ödemesi gelmeyen arkadaşlar varmıdır benim gibi bekleyen.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Jan 23, 2022 05:33:50 PST