Please wait...
HomeForumPosts by romestosux

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by romestosux

konu kilit » Post #41

Wed Nov 25, 2020 13:35 in Turkish

.

konu kilit » Post #37

Wed Nov 25, 2020 08:53 in Turkish

.

konu kilit » Post #36

Wed Nov 25, 2020 08:49 in Turkish

.

konu kilit » Post #34

Wed Nov 25, 2020 07:10 in Turkish

.

konu kilit » Post #31

Wed Nov 25, 2020 06:36 in Turkish

.

konu kilit » Post #30

Wed Nov 25, 2020 06:29 in Turkish

.

konu kilit » Post #28

Wed Nov 25, 2020 06:19 in Turkish

.

konu kilit » Post #27

Wed Nov 25, 2020 06:15 in Turkish

.

konu kilit » Post #25

Wed Nov 25, 2020 05:44 in Turkish

.

konu kilit » Post #23

Wed Nov 25, 2020 02:44 in Turkish

.

konu kilit » Post #10

Mon Nov 23, 2020 13:35 in Turkish

.

konu kilit » Post #8

Mon Nov 23, 2020 12:59 in Turkish

mrvtz wrote: 23 Kasım 2020 10:58:09 PST 13 dk. OpinionWorld Yönlendirici 0,58 ABD doları (Fanta) :thumbup:

Romestosux, en yakınlarımızdan ve nice yıllık dost bildiklerimizden yediğimiz kazıkların ve duyduğumuz lafların yanında, buradakiler nedir ki? Yeter ki sağlık olsun, ayrıca iyi kazançlar ve bol şans.

Bu söylediklerinizin üstüne artık laf söylenmez.Sadece susarım.Saygılar :clap:

Her kimseniz duam arkanızda olacak...Bütün işleriniz rast gitsin,gidecek de.Buna eminim :thumbup:

konu kilit » Post #6

Mon Nov 23, 2020 12:55 in Turkish

ankettasksever wrote: @romestosux

selam.

kendi adına, yorum yapmadan sadece anket kaydı paylaşmayı yapamıyor musun? bunu böyle başarabilirsen sorun kalmayacak. sadece hepimize gerekli bilgileri paylaş.

anket yaptıysan paylaş. tiyoları paylaş. diğerleri kimsenin işine yaramıyor. ;)

moderatörümüz bu şartlarda yine harika iş yapıyor. doğrudan kişi engeli olsaydı daha da güzel işler çıkartacağından eminim. bizler de yardımcı olmalıyız. zor birşey değil. saygı ve anlayış gerekli.

Öncelikle ahbap çavuş ilişkilerine özellikle karşı olduğumu belirteyim. :thumbdown:

Benim yazdıklarımla söylediklerin arasında pek bir bağlantı kuramadım açıkçası

Neyse canın sağ olsun :clap: :clap:

konu kilit » Post #2

Mon Nov 23, 2020 10:55 in Turkish

Selamlar ankettasksever

İyi güzel diyorsunuz da konu dışı olayı yaratan, kişisel nefret salgılayan dengesizleri ve bu dengesizleri engellemekte geç kalan forum moderatörünü ne yapacağız?

Adam oraya yazıyı yazıyor,saygısızlığı belli oturduğu yerden ahkam kesiyor hiç tanımadığı bir insana..aradan kaç saat geçmiş moderatör hopp engeli atıyor forumu kilitliyor.Siliyorsan da konuyla alakasız ,tartışmayı başlatan her kimse önce onun mesajından başla ve tüm mesajları sil.Hepsi bu kadar...

Olayın başlangıcında kapat kilitle konuyu.Ne şiş yansın ne kebap..Hemen müdahale et..

Ayrıca tartışma devam ederken ysense Türkiye rtük moderatörümüz karşı tarafın cevap hakkını niye engellediniz?

O da yetmiyor moderatörün sildiği mesajı da beğeniyor :lol: :lol: Hem hadsizlik var hem tartışma yaratma hem de pişkinlik.

Tüm köyü birbirine bırakıp sonra da eline çekirdeğini alıp bir köşede sinsice etrafta olan biteni izleyen tipti işte

İşte böyle insancıklarla aynı Dünya'da ama farklı dünyalarda yaşıyoruz :thumbdown: :thumbdown:

ANKETLER » Post #2047

Mon Nov 23, 2020 07:34 in Turkish

.

ANKETLER » Post #2045

Mon Nov 23, 2020 05:36 in Turkish

.

ANKETLER » Post #2043

Mon Nov 23, 2020 00:35 in Turkish

Anket tekliflerinde 18-20 dakika olup 3 cent 2 cent veren teklifler görünce
:oops: :oops: :oops:

ANKETLER » Post #2042

Sun Nov 22, 2020 14:26 in Turkish

mrvtz wrote:
smrgrkn wrote: arkadaşlar selamlar 5gün oldu haberim yoktu bu tarz sitelerden fakat 5gündür ysense te henüz 0.16$ da kaldım anket ağırlıklı günboyu taki ediyorum eklentiyi kurdum eklentide anket göründüğü anda tıklıyorum hemen fakat bağlantıya yönlendiğimde yine görünmüyor anket yada uygun görülmüyorum 5 gün için bu süreç normal midir yoksa birşeyler yanlış mı ilerliyor tecrübeli arkadaşlar bilgi paylaşırsa memnun olurum.saygılar

Sayfada profilimiz, sayfanın algoritması, anket şirketlerinin kriterleri vb. anket almayı etkiliyor. Biraz da şans. Ben de sayfayı düzenli kontrol ediyorum ama gelirim çok düşük. Profilim de iyi aslında ama bazen olmayınca olmuyor. Yine de buradan biriktirdiğim parayla bir ihtiyaç görürüm diyerek sayfadan ayrılamıyorum.

Sayfada çok anket çözüp iyi para kazananlar da var, benim gibi yeri geldiğinde 1 hafta 10 günü boş geçirenler de. Genellikle task ve oyunlarda zaten asıl para, bu da aklınızda olsun. Ben sadece anketçiyim, taskla aram iyi değil. Telefonum eski, oyun da indiremiyorum. Oyunlardan epey kişi, iyi paralar kazandı. Bir bakın derim.

Ayrıca anket sayfası adı paylaşmak yasak ama küçük bir arama yaptığınızda bu sayfa kadar olmasa da büyük ve güvenilir birkaç anket sitesi var, oralara da üye olun. İyi kazançlar dilerim.

Task bence çok ama çok vakit alan bir iş.Task yapanlar var ayda 2000 üzeri yani ayda 100-150 :$ belki de daha fazla kazandırsa bile kısacık bir ömürden çalınan o altın vakitlerin karşısında hiçbir değer arz etmiyor benim açımdan

Task çözeyim dedim bir de ne göreyim.Dünya'nın en basit kopyala yapıştır işini en zor işe hem de çetrefilli şekilde nasıl dönüştürmüşler bizzat tanık oldum.Define aramak gibi.

Gerçekten burada çalışanlara özellikle task çözenlere sabırlar diliyorum.

Pandemi bittikten sonra belki buranın da nüfusu yarıya yarıya düşebilir.

ANKETLER » Post #2041

Sun Nov 22, 2020 14:15 in Turkish

selindarel02 wrote: Iste o sitelerde bu sitenin anketini keser

Bence de :thumbup:

TASK GÜNCEL! » Post #4548

Fri Nov 20, 2020 09:07 in Turkish

.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Nov 28, 2021 22:44:26 PST