Please wait...
HomeForumPosts by razr1

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by razr1

Isplata za Srbiju!!! » Post #49

Wed Aug 05, 2015 07:52 in Ex-Yugoslavia

polossan wrote: povucen deo para sa ovog servisa i fee je 2% :mrgreen:
- pare legle na PP za jedno pola sata od slanja requesta
(clixsense uplacuje ponedeljkom i petkom do 5 pm EST)

E sada, posto mi novci nisu hitni, cekacu kraj meseca da vidim kad se automatski povuku pare sa PP na racun u banci koliki ce biti dodatni fee(odnosno da li ce ga uopste biti) te koji kurs banka racuna //prodajni/srednji il kupovni - aik banka u pitanju.

I jedna napomena - obratite paznju da kada nesto placate preko PP on po automatizmu vrsi konverziju u dinare te isto iskljucite zbog loseg kursa

Quote: P: Kako da isključim konverziju iz strane valute u RSD prilikom plaćanja?
My Account -> Profile -> My Money -> My preapproved payments -> Update -> See Available Funding Sources (or Set Available Funding Sources) -> Conversion Options (za kreditnu il debitnu karticu za koju hocete da promenite opciju)-> Bill me in the currency listed on the seller's invoice -> Submit

Dakle najbolja varijanta je da na računu držite EUR ili $ kao primarnu valutu i da isključite konverziju na PayPal-u. U ovom slučaju imate samo konverziju od strane VISA Inc. ili Mastrer Carda (u zavisnosati koju karticu koristite) koja je po najboljem mogućem kursu. Prilikom konverzije u RSD, PayPal koristi svoj kurs koji je nepovoljniji za krajnjeg kupca.

Pozdrav, da li ti je PayPal automatski povukao novac na račun prvog u mesecu i da li ti je naplatio neke dodatne troškove?

Ukoliko automatska isplata nije moguća kod nas, onda bi ukupna provizija bila 2% od transkacije prilikom prenosa sa Clixsensea na PayPal + 4 evra prilikom prenosa sa PayPala na devizni račun vezan za Visa karticu? Naravno sve ovo ako govorimo o Intesinim Visa karticama, i o iznosu do 100 evra, preko toga ima dodatna provizija same banke.

rainforest task » Post #25

Tue Aug 04, 2015 04:59 in Ex-Yugoslavia

Dinostula wrote:
sizika66 wrote: Ja cu da odustanem od test weba na neko vreme, nemam zivaca jer nema promene kao i kod tebe... Maltretiram kompjuter koji je i tako "jadan i nikakav" . Radicu druge zadatke na koje ne mogu da se fokusiram jer stalno jurim rainforest. Ubija u pojam da ne mozes da upecas ama bas nijedan kao i kod tebe.

Ne znam u cemu je problem juce 77 komada, a danas vec evo 35. :mrgreen:

To na 759128? Uspeo sam kasno sinoć da uhvatim 7, od jutros nijedan. Refresh je na 10 sec.

Tasks » Post #589

Fri Jul 31, 2015 17:35 in Ex-Yugoslavia

sizika66 wrote:
razr1 wrote: @EddieGunner, sizika66Reaguju li poslodavci uopšte na korekcije? I da li se nekada resetuje statistika za određeni posao?

Da, reaguju, statistika se resetuje, ali prodje dosta vremena do tada. Na ovaj drugi odgovor ces cekati i duze, ali vredi pisati ako si u pravu i ako imas uslikano. Desavace ti se da imas korekcije opet, uvek napravi sto vise screenshotova i pise ti u odgovoru koji si dobio sta sve treba da im uslikas. Ja i uslikam i kopiram linkove i sto mogu vise i kada im pises i komentaris na samom tasku bez obzira koilko korekcija bila nepravedna ti to uradi onako "diplomatski", "molim" "hvala" smajli isl. Budu kulturan bez obzira sto u tebi "kuva" i sto ces provesti zaludno vreme samo sastavljajuci ticket. Ali, veruj mi, to je bio moj recept do sada. Ako imam dovoljno screenshotova i strpljenja da se sa njima dopisujem, upali. Njih je malo u podrsci, mislim samo troje njih to radi tako da i nije cudo sto vracaju tickete a i ljudi svasta salju i pisu svakakve gadosti.
Sve najbolje! :thumbup:

Puno ti hvala na savetima! :D Javiću šta su mi odgovorili na ovaj ponovljeni ticket da bi i drugi videli, srećno u daljem radu. :D

Tasks » Post #587

Fri Jul 31, 2015 07:48 in Ex-Yugoslavia

@EddieGunner, sizika66

Hvala na odgovorima. Desilo se upravo to, odbili su žalbu sa obrazloženjem da se nije dovoljno ljudi žalilo, zamoliću ih da ponovo pogledaj slike. Jedino što sam zeznuo jer sam slikao samo poslednji klip koji se nije učitao, verujući da je dovoljno da na correction stranici napišem šta nije u redu, eto nauk za ubuduće :)

Reaguju li poslodavci uopšte na korekcije? I da li se nekada resetuje statistika za određeni posao?

Tasks » Post #581

Thu Jul 30, 2015 14:04 in Ex-Yugoslavia

Pozdrav,

kakva iskustva imate sa obraćanjem Crowd Floweru? Mene je zeznuo tri puta ovaj zadatak "Indentify violent..." samo zato što se klipovi nisu učitali. Poslao sam im ticket sa slikom problema, da li mogu da očekujem odgovor? Preciznost mi je zbog ovoga opala dosta...

sta je potrebno za 1 level? » Post #3

Wed Jul 29, 2015 04:34 in Ex-Yugoslavia

Piše ti na dashboardu šta je tačno potrebno za 1. nivo. Dakle, da uspešno uradiš 5 zadataka, da ti preciznost bude iznad 70% i da odgovoriš na 100 ispitnih pitanja tačno. Ja sam posle 5-6 dana čekanja zadataka došao do 91 ispitnog pitanja i nadam se da ću danas doći do prvog nivoa, tako da ne odustaj, instaliraj neki auto-refresher da te obavesti kada se pojave zadaci i samo napred.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Nov 27, 2021 16:39:40 PST