Please wait...
HomeForumPosts by naklov86

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by naklov86

TASK GÜNCEL! » Post #4200

Fri Jun 05, 2020 12:53 in Turkish

ankettasksever wrote: listedeki arkadaşlar hangi taskı yapıyorlardır. helal olsun. task bulamıyorum ben. :|

task yok gerçekten hangisini yapıyorlar merak konusu.

Appen » Post #290

Tue Jun 02, 2020 06:33 in Turkish

MarcusPocious wrote:
naklov86 wrote:
sultan wrote:
naklov86 wrote: appen mobile recorder uygulamasına bir türlü login olamıyorum. kabul edildiğim projenin en altında pin verilmemiş. email ve şifre ile girince de, feedback göndermeye çalışınca da hata veriyor.

görev adı Micro Marble
Appen biraz kafayı yemiş gibi pin kullanın diye kılavuz yayinliyor ancak pinle alakası yok marble projesi
Için soyleyim bende yaptım o işi ama pinle felan değil AMR UYGULAMSINi indirip mail adresim veappen
Şifremi girdim ordan sonrası basit projeyi bulup tikliyorsun

mail adresi ve şifreyi girmeye çalışınca da kabul etmiyor işin garip tarafı :?

Dostum aynı hatayı ben de aldım defalarca, bugün acaba şifremdeki türkçe karakterlerden dolayı olabilir mi diye düşündüm ve şifremi değiştirdim. Problem çözüldü. İ, ü, ö, vb karakterler kullanma şifrende. Ben bu şekilde çözüp ilk işimi yapıp up ettim umarım bu sen de de işe yarar bu.

yok hocam şifremde türkçe karakter de yok ama dediğin gibi şifremi değiştirip yeniden giriş yapmayı deneyeceğim. ilgin için teşekkür ederim

Appen » Post #289

Tue Jun 02, 2020 05:53 in Turkish

arkadaşlar ben ne yaparsam yapayım appen mobile recorder'a(AMR) giriş yapamıyorum.

"cant connect to apper server. please try again later" hatası veriyor. aylardır durum böyle.

TASK GÜNCEL! » Post #4107

Wed May 27, 2020 02:18 in Turkish

ankettasksever wrote:
naklov86 wrote: bonus ödemelerini alan oldu mu? bende henüz yatan bir ücret görünmüyor

Yatmadı daha. manuel olarak ödeyecez deniliyor.

EDİT: Ödül saat 22:00 de yattı hesabıma. Appen Task Promotion Award :thumbup: :$ :

eyvallah hocam iyi oldu bu :)

Appen Task Promotion Award $6.8700

TASK GÜNCEL! » Post #4103

Tue May 26, 2020 09:25 in Turkish

bonus ödemelerini alan oldu mu? bende henüz yatan bir ücret görünmüyor

TASK GÜNCEL! » Post #4047

Tue May 19, 2020 09:17 in Turkish

clix_38 wrote:
naklov86 wrote:
alfabeta wrote:
gisil wrote: ne zaman x2 olacak bilen var mı? net bir saat göremedim.

başladı

1582251 Rate Youtube Channels For Hyper Partisan News Content
$0.03 60
1582235 Rate Youtube Channels For Fake News Content
$0.03 60 level 3

çok kolay tasklar. kaçırmasın kimse

dün gece 3 max tı bugun 4 max oldu :) yenileri gelirse cok iyi :) x2 olayı bize vurmadı sanırım 1k kişiye gidecekti yararlanamadık .. :thumbup:

hocam yapılan açıklamaya göre herkese verilecek 2x ücret. ücretler bonus dönemi bitince toplu olarak hesaba geçecek.

TASK GÜNCEL! » Post #4045

Tue May 19, 2020 06:03 in Turkish

alfabeta wrote:
gisil wrote: ne zaman x2 olacak bilen var mı? net bir saat göremedim.

başladı

1582251 Rate Youtube Channels For Hyper Partisan News Content
$0.03 60
1582235 Rate Youtube Channels For Fake News Content
$0.03 60 level 3

çok kolay tasklar. kaçırmasın kimse

TASK GÜNCEL! » Post #3979

Fri May 08, 2020 06:18 in Turkish

ankettasksever wrote:

GÖNDERDİĞİM MESAJIMI HİÇ OKUMADAN SINIFLANDIRMIŞLAR. KANIT OLDU.

'Mesajın için teşekkürler!

Biletiniz 'bayrak' bileti olarak kategorize edildi. Katılımcı Destek ekibinin tüm bayrakları haftalık olarak gözden geçirdiğini ve bu nedenle bayrağınızın kaldırılabileceğini düşünüyorsanız, 7 gün içinde hesabınızdan kaybolduğunu görmelisiniz. 7 gün sonra hesabınızda hala bayrak varsa, lütfen durumu incelemenizi isteyen bu bileti yeniden açın. Lütfen bayrağınızla ilgili yeni bir bilet oluşturmayın, çünkü bu büyük olasılıkla şu anda aldığınız aynı mesajı almanıza neden olacaktır. Bilet konunuzu yanlış sınıflandırırsak özür dileriz! Sadece bu bilete yanıt verin, size en kısa sürede yardımcı olalım. Anlayışın için teşekkürler.'

direk bayrak olarak kategorize etmişler ama 7 gün sonra aynı bileti tekrar aç ya da şimdi izin veriyorsa şimdi aç. durumu izah et, incelerler bu sefer. sonucu bize yazmayı unutma :thumbup:

TASK GÜNCEL! » Post #3928

Mon May 04, 2020 13:42 in Turkish

ankettasksever wrote:
naklov86 wrote: level 1'ler patladı. hakkımızda hayırlısı.

edit: düzeldi görünüyor şimdi

çalışma mı var yenilenme mi olacak acaba? yeni yüz yeni görevler felan. bende hala aynı.

inşallah hocam temennimiz o yönde. artık biraz daha kaliteli tasklar göndersinler.

zor olsun ama hatalı olmasın. en azından hata yapsak da sonrakilerde düzeltiriz. ama şu an çoğu task saçma sapan şekilde atıyor. kılıfına uydursak ban yeme ihtimalimiz var diye hiç elleyemiyoruz.

TASK GÜNCEL! » Post #3926

Mon May 04, 2020 13:36 in Turkish

level 1'ler patladı. hakkımızda hayırlısı.

edit: düzeldi görünüyor şimdi

TASK GÜNCEL! » Post #3910

Sat May 02, 2020 03:49 in Turkish

Look At Advertisements And Judge Them.

quiz'i yaptırıyor ama sonrasında submit dediğimde hata veriyor. hata alan var mı benden başka? aynı taskı 2 kere yapmak zorunda kalıyorum

verdiği hata bu:

"There was an error submitting your assignment. Sorry, your work cannot be accepted because it violates our guidelines. If you believe this is an error, please contact our support team using the Help link above."

TASK GÜNCEL! » Post #3833

Sat Apr 25, 2020 12:07 in Turkish

ankettasksever wrote:
naklov86 wrote: 1573468 Rate Youtube Channels For Offensive Language 0,17$

uzun süredir bu kadar güzel kazandıran bir task gelmemişti.

0,17x22 :thumbup: :$

yarasın hocam. level 3 taskı mı bu.

evet level 3. sonradan 0,10'a düşürdüler 50'den fazla yaptım toplamda.

TASK GÜNCEL! » Post #3830

Sat Apr 25, 2020 11:50 in Turkish

Thelastair wrote:

Hızlı yapınca 1 dakika civarı veya altında task bitti diyor ben bekliyorum 2 dakka öyle basıyorum devam şu anda :) Şu adult taskında 2 defa correct yedim güzellik ürünleri videolarına hayır değil dedim correct verdi taskta problem olabilir açıklamalarda cinsellikten falan bahsediyordu , ben bu taskı bıraktım devam etmiyorum doğruluğu düşürecek.

30 saniye tamamladıktan sonra gönderdim ama 30 saniye altı göndermedim hiç. 45 tane yapınca maxladı

TASK GÜNCEL! » Post #3829

Sat Apr 25, 2020 11:49 in Turkish

jasmin333 wrote:

sayende işi yaptım yapmayacaktım yazınca kolay olduğunu düşündüm teşekkürler :roll:

rica ederim bol kazançlar :thumbup:

TASK GÜNCEL! » Post #3825

Sat Apr 25, 2020 11:04 in Turkish

Thelastair wrote:

Ben girdim buna , sıkıntı çıkartır diye yapmayıp bıraktım arada bir instagramı ve mail adresi bul diye bir tane daha youtube video taskı geliyor onuda yapmıyorum..

Edit :

1573471 Rate Youtube Channels For Illegal Drugs Content.

Şimdi bu geldi bunu yapıyorum kolaymış

sıkıntı yok hocam, oyna devam :D

0,10'a düştü fiyatı

TASK GÜNCEL! » Post #3823

Sat Apr 25, 2020 10:27 in Turkish

1573468 Rate Youtube Channels For Offensive Language 0,17$

ANKETLER » Post #8660

Tue Apr 21, 2020 05:53 in Turkish

Thelastair wrote: Şu banka reklamından atılmadan ödeme aldım sonunda :)

adımı soyadımı sordu bittiği ekranda. yazdım devam dedim attı

hem de 2 kere bitirdim birisi yapı diğeri iş bankası. ikisi de isim sorduktan sonra ödeme yapmadı

TASK GÜNCEL! » Post #3806

Mon Apr 20, 2020 15:17 in Turkish

youtube taskları geliyor. kolay yapılıyorlar ama quiz'den sonra veren yok gibi. sadece2 tane yakalayabildim quiz'den sonra

TASK GÜNCEL! » Post #3800

Sun Apr 19, 2020 15:24 in Turkish

1569559 Categorize Document Type 0,10$

kaçırmayın. basit bir task. ben aptallık yaptım quiz+4'te ex oldum. belge yüklenmiyorsa aceleci olmayın, gerekirse sayfayı yenileyin

TASK GÜNCEL! » Post #3794

Sat Apr 18, 2020 13:00 in Turkish

Thelastair wrote:

Ne yaptığını bilsek bizde yapalımda onun yaptığı task bizde yok :)

evet hocam çoğu zaman bölgesel tasklar gelince böyle farklar oluyor ama öyle bir durumda liste komple aynı ülkeden oluyor. bu sefer 1. peru, 2-3 venezuela diğerleri ortaya karışık. yani farklı bir task olduğunu düşünmüyorum bence
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Nov 29, 2021 21:52:50 PST