Please wait...
HomeForumPosts by robert47

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by robert47

ANKETLER » Post #8829

Wed Apr 29, 2020 03:12 in Turkish

Böyle birşey çıkacağını biliyordum.Tamam admin beni banlayabilirsin.. :)

ANKETLER » Post #8825

Tue Apr 28, 2020 20:48 in Turkish

Peanut tan ödül vermeyen covid-19 anketi çıktı.Hiçbirşey vermediği için bende tüm şıkları seçtim.Sonuç.... :D

ANKETLER » Post #8824

Tue Apr 28, 2020 17:20 in Turkish

ankettasksever wrote: Ysenseden eposta geldi. REVENUE UNIVERSE de ayın sonuna kadar ücret 2x verilecek.

yahu REVENUE UNIVERSE ne veriyor ki iki katı ücreti değerli olsun. 3 e 5 e anket yaptırıyor teklifler bir işe yaramıyor.

neden böyle oluyor anlamakta zorlanıyorum. kazanmak istiyoruz tüm benliğimizle buradayız. ya tokatlanıyoruz ya da makara geçiliyoruz. bu aralar task olayı da öyle. para kazandırmıyor. quiz modu yaptırıyor görevi kapatıp gidiyor. harcadığımız enerji ve emeği geçtim ümitlerimiz kırılıyor.

ya güzel ücret ödeyen, işler rayında giden, üyeyi mutlu eden bir sistem için eposta gönderin, gerçekten haberimiz olsun fırsatlardan böylece mutlu olalım ve bir anlamı olsun, ya da hiç kontak kurmayın halimize razı olalım. REVENUE UNIVERSE den ne ümit edilebilinir ki? Bunun farkında mı değiller acaba? :idea:
Zaten öyle değilmiydi?Bir 36 cent yapar.Bazen 18 cent yapar kafasına göre.Bir ankette çıkmaz.Şapkalı Theoremdende hiç anket çıkmıyor..

Nil Gün Hipnomeditasyon, Motivasyon, Subliminal CD » Post #1

Mon Apr 27, 2020 21:39 in Turkish

Nil Gün Kimdir?
Arkadaşlar Nil Gün Türkiyede ki önemli kişisel gelişim uzmanlarından biri.Türkiye de çok önemli katkıda bulunmuş üç kişisel gelişim uzmanı var.Oğuz Saygın, Nil Gün, Melik Safi Duyar.

1952 yılında doğdu. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Basın Yayın Yüksek Okulu’nda okudu.

1972 yılında gittiği Amerika’nın Kaliforniya eyaletinde on dört yıl sürekli, on iki yıl da aralıklarla yaşadı. Kaliforniya’da alternatif sağlık, alternatif eğitim, insan potansiyeli ve hümanistik psikoloji alanlarında eğitim gördü.

Zihin Bilimi, Hipnoterapi, Reiki, Rebirthing, NLP ve kinesiyoloji eğitimleri aldı. California Jaycee’s organizasyonunda uzun yıllar bireysel gelişim alanında hizmet verdi. Sorunlu çocukların gittiği okullarda gönüllü çalıştı.

International Council for Self-Esteem Türkiye temsilcisidir.

Türkiye’de ilk kez 1993 yılında hipnoterapi yöntemiyle ağrısız ve ilaçsız, suda doğum yaptırdı.

Basın dünyasında birçok dergide ve Güneş gazetesinde araştırmacı gazeteci ve köşe yazarı olarak çalıştı. Dört yıl Bilar ve Bilsak’ta haftalık konferanslar verdi. Değişik radyolarda (Enerji FM, Show Radyo, Best FM ve Radyo TRT1) Kuraldışı ve Ötesiadlı psikoloji ve bireysel gelişim eksenli programlar hazırlayıp sundu. TGRT’de hafta içi her gün, Nil Gün ile Yeni Bir Günadıyla bir sohbet programı yaptı. Radikal gazetesinde psikoloji ağırlıklı dizi yazıları yayımlandı.

Cine-5 kanalında Çekim Yasası programını hazırlayıp sundu. (2007)

Amerika’da 1981, Türkiye’de 1989 yılından beri, bireysel ve kurumsal workshop çalışmaları yapıyor.

Bireysel gelişim kavramının Türkiye’ye girmesinde ve birçok yayınevine yaptığı danışmanlıkla bu alandaki yayınların tanınmasında öncü oldu. Ayrıca uzun yıllardır ideali olan, okullara Özsaygı (Self-Esteem) derslerinin girmesi için ilk adımı attı ve özel bir okulda Özsaygı dersleri vermeye başladı.

Çok sayıda kitabı, çevirisi; hipnomeditasyon, zihin programlaması, motivasyon ve çocuk eğitimi CD’si vardır. Ayrıca Bütünsel Kinesiyoloji alanında yaptığı çalışmaları içeren, Bedenin Bilgeliği adında kapsamlı bir DVD çıkarttı.

Öncelikli hedefi, Bütünsel Kinesiyoloji (PiKi) eğitmenleri ve danışmanlar yetiştirerek eğitim, sağlık ve iş hayatı alanlarında topluma yararlı olmaktır.

Kuraldışı Eğitim Vakfı’nın kurucu üyesi olup halen başkanlığını yapmaktadır.

Fazla uğraştırmayın beni arkadaşlar istediğiniz cd yi buradan bulun indirin.

Nil Gün Tüm Cd Setleri Full İndir

İstediğiniz cd yi araştırıp bulacağınız linkler..
Motivasyon | Kuraldışı Kitap / CD
Hipnomeditasyon CD’leri | Kuraldışı Kitap / CD
Zihin Proglamlama | Kuraldışı Kitap / CD
Çocuk Eğitimi | Kuraldışı Kitap / CD
NLP | Kuraldışı Kitap / CD

Adile Teyze Kuzucuklarıyla (Masallar) » Post #1

Mon Apr 27, 2020 21:19 in Turkish

Bu arada arkadaşlar birazdan nil gün ün bazı setlerini paylaşıcağım...

Adile Teyze - 1983 FULL HD Tek Parça (Adile Naşit) » Post #1

Mon Apr 27, 2020 21:17 in Turkish

ANKETLER » Post #8791

Mon Apr 27, 2020 20:53 in Turkish

1,274,000,828 Completed 27 April 2020 20:41:13 PST 10m OpinionWorld Router $0.58 İnternet Bankacılığı ve Koronavirüs

ANKETLER » Post #8784

Sun Apr 26, 2020 10:20 in Turkish

Anketi yine kaçırdım desene..Sabahtan beri bekliyorum Opinionworld e tıklaya tıklaya kurudu.1-2 saat pc den çıktım.hemen anket gelmiş... :shock:

. » Post #6

Sun Apr 26, 2020 00:54 in Turkish

. » Post #4

Sat Apr 25, 2020 15:32 in Turkish

Doctor Who nun müzikleride bu gruba giriyor mu?bilemiyorum... :?

Güliz Ayla - İlk Öpücük Benden Olsun | #İlkAdımıAt » Post #1

Sat Apr 25, 2020 15:05 in Turkish

ANKETLER » Post #8772

Sat Apr 25, 2020 00:01 in Turkish

Hiç anket yok.Bu ne iş yaw?.. :thumbdown:

ANKETLER » Post #8722

Thu Apr 23, 2020 12:37 in Turkish

.

ANKETLER » Post #8718

Thu Apr 23, 2020 11:42 in Turkish

1,266,270,959 Completed 23 April 2020 06:02:36 PST 19m OpinionWorld Router $0.58

ANKETLER » Post #8717

Thu Apr 23, 2020 11:42 in Turkish

Allah Allah bende teşekkür butonu çıkmıyor.Jasmin sen nasıl teşekkür ettin?

ANKETLER » Post #8698

Thu Apr 23, 2020 01:40 in Turkish

Herkesin 23 Nisanı kutlu olsun arkadaşlar... :lol: 4-5 gündür anket gelmiyor bana.Bende yeni hesap açtım.Anketlerin olmaması beni cidden çok üzüyor.Bu arada şerefsiz beni bile kandırdı.Cumartesi gözlüğü görünce anladım... :D
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Dec 3, 2021 17:53:43 PST