Please wait...
HomeForumPosts by KAleksandra

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by KAleksandra

Isplate sa ySense (Postajte isplate ovde!) » Post #388

Wed Sep 02, 2015 15:35 in Ex-Yugoslavia

Hvala,bas stetaaa a ja kao cekam petak. Vidi se da dugo nisam nista zaradila.Veliki pozdrav

Isplate sa ySense (Postajte isplate ovde!) » Post #386

Wed Sep 02, 2015 15:01 in Ex-Yugoslavia

Cestitam i pitam se kako to danas isplata. zar nije samo petkom?

Uslovi za 1. nivo » Post #7

Mon Aug 31, 2015 06:50 in Ex-Yugoslavia

odgovaraju na E mail relativno brzo uglavnom.Veliki pozdrav

Dobrodošli na forum zemalja bivše Jugoslavije. » Post #402

Mon Aug 31, 2015 06:48 in Ex-Yugoslavia

Veliki pozdrav, retko se vidi neko iz voljene Crne Gore

Uslovi za 1. nivo » Post #4

Sat Aug 29, 2015 12:01 in Ex-Yugoslavia

udji u dashboard,pa u help pa posalji tiket i zatrazi objasnjenje. Obavezno posalji screnshot svojih procenata i listu odradjenih poslova u kojoj se vidi da nemas nekih flagova koji te isto blokiraju u dobijanju nivoa. Veliki pozdrav,valjda sam bila dovoljno jasna.

Uslovi za 1. nivo » Post #2

Fri Aug 28, 2015 16:54 in Ex-Yugoslavia

U mom slucaju je to znacilo da sam expelled u velikom broju poslova i potrajalo je dok nisam dobila prvi nivo. Tada sam vec imala preko 80% tacnosti i vise puta sam zalila i trazila nivo. Posle je sve bilo mnogo lakse i brzo sam stigla i do treceg nivou ali sam se potrudila da odustanem ako nisam sigurna i ako se bojim da cu da padnem zadatak.

771915 Identify "Contact" Features On Websites » Post #1

Thu Aug 27, 2015 16:05 in Ex-Yugoslavia

I lako i dobro placeno, najbolje do sada.

Tasks » Post #89

Sat Aug 22, 2015 12:31 in Ex-Yugoslavia

tinica4444 wrote: Pozdrav svima!
Već nekoliko zadataka radim i odradim između 20 i 30 zadataka a priznaju mi samo par između 10 i 15. U čemu je problem?

Verovatno radis taskove sa autorima i clancima . Ako nesto nisu promenili kod tih taskova se placa svaki drugi uradjen.

Sta treba uraditi kada ides na odmor ? » Post #12

Sat Jul 11, 2015 13:38 in Ex-Yugoslavia

Adekvatna slika,bas sam to planirala.
Veliki veliki pozdrav

Sta treba uraditi kada ides na odmor ? » Post #10

Fri Jul 10, 2015 14:13 in Ex-Yugoslavia

Hvala puno, tvoja objasnjenja mi puno znace .
Veliki pozdrav i puno uspeha u radu.

Sta treba uraditi kada ides na odmor ? » Post #8

Fri Jul 10, 2015 11:16 in Ex-Yugoslavia

Ja putujem sledeceg vikenda i ne postoji mogucnost ni da udjem na sajt. Sta se radi u toj varijanti. Treba li nesto da uradim da me ne deaktiviraju ili nesto slicno ako ni ne udjem na sajt 15 dana?

PAYPAL ISPLATA ZA SRBIJU » Post #41

Tue Jun 16, 2015 13:31 in Ex-Yugoslavia

Meni je to ostalo na paypalu,verovatno sam trazis povracaj novca na svoju karticu ali ja nisam umela to da dodam na ukupnu sumu koju sam prebacivala na racun pa je ostalo tako da stoji dok neukapiram kako. Uglavnom, paypal to nece sam.

Pitanja i saveti » Post #1139

Tue Jun 16, 2015 13:26 in Ex-Yugoslavia

pogledaj stranu 4 na ovom topicu,ljudi su to vec pitali

Pitanja i saveti » Post #1133

Mon Jun 15, 2015 13:11 in Ex-Yugoslavia

Ja nisam niciji referal, nemam sponzora,znaci nije obavezno. Samo sam se registrovala na sajt i nikoga mi nisu prikacili. Znaci nije obavezno biti sponzorusa.

PAYPAL ISPLATA ZA SRBIJU » Post #35

Thu Jun 11, 2015 15:03 in Ex-Yugoslavia

Nema provizije, nista inteza ne uzima , nema ni troskova odrzavanja racuna. Koliko prebacis sa paypala, toliko i dobijes. Odlucis se za dolare, podignes u dolarima u banci jer na bankomatu ne moze, odes u menjacnicu i promenis dolare u dinare. Pare se ne menjaju u banci jer je nizi kurs. U toj varijanti placas samo paypal koji je koliko sam procitala 5 dolara bez obzira na sumu. Da ne zaboravim ni izrada kartice u intesi ne kosta nista, bas ni dinara. Jedini smor je sto se ceka 7 dana da pare legnu. Veliki pozdrav

PAYPAL ISPLATA ZA SRBIJU » Post #21

Mon Jun 01, 2015 12:42 in Ex-Yugoslavia

Upravo tako, podesis ga i za dolare i evre ali to mora salterusa da uradi, ne mozes ti on line.Bar mislim da ne moze.
Veliki pozdrav

PAYPAL ISPLATA ZA SRBIJU » Post #19

Mon Jun 01, 2015 09:21 in Ex-Yugoslavia

Hej, mislim da sam shvatila.Tvoja internet kartica je povezana sa deviznim racunom i to je jedini racun koji imas. Internet karticu koristis ti, tak sto vrsis transfer novca sa paypala na racun u banci, kupujes preko interneta itd. Ona ti nicemu ne sluzi kad odes u banku, njima dajes karticu deviznog racuna da ti isplate pare, intesa ne trazi tvoju internet karticu. A sve je to jedan devizni racun sa tvojom internet karticom i portalom on lajn intese preko kojeg vrsis transfer novca, gledas da li ti je legla uplata, placas racune on lajn, mozes da selis pare i na tvoj dinarski racun itd. Veliki pozdrav

PAYPAL ISPLATA ZA SRBIJU » Post #18

Mon Jun 01, 2015 09:13 in Ex-Yugoslavia

Ne razumem te bas najbolje izvini. Ja imam jedan devizni koji je povezan sa internet karticom i njega sam podesavala u banci tako da mi lezu dolari i dolare da dizem da mi ne bi konvertovali u euro po nekom svom kursu a ostala mi je opcija i za euro. To je jedini racun koji imam i koji sam namenski otvorila zbog ovog sajta. Pozdrav

PAYPAL ISPLATA ZA SRBIJU » Post #16

Sat May 30, 2015 02:04 in Ex-Yugoslavia

javim se kad nesto odradim,samo prvo da zaradim.Veliki pozdrav

PAYPAL ISPLATA ZA SRBIJU » Post #14

Fri May 29, 2015 11:49 in Ex-Yugoslavia

Cini mi se da sam uspela to da uradim danas ,tj dodala sam pyoneer opciju na svom paypalu.
Ja sam pronasla objasnjenje na netu za to, bukvalno sam ukucala Kako povezati paypal i payoneer na Googlu i pronasla detaljno uputstvo. Ti naime na paypal ukucavas druge podatke koji su vezani za payoneer , bank name, routing , acc number, acc type a ne broj kartice koju imas kod sebe.Sve te podatke ces naci na svom accountu payoneer kartice u koji ulazis preko neta.Ako vec imas payoneer onda znas o cemu pricam a ako nemas njihovu karticu naravno nemas ni account .
Od prve uplate skida 30 dolara godisnjeg odrzavanja kartice, paypal ne uzima onih 5 dolara za prenos ali bankomat uzima 3,5 dolara za svaku transakciju i isplacuje u dinarima valjda.Jedino se valjda krace ceka da bi legle pare sa paypala.
Proverila sam, dodata mi je dolarska opcija na deviznom racunu banka intese,lepo se vidi i dolar i euro, znaci moguce je samo treba naci salterusu koja to zna.Veliki pozdrav.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Dec 7, 2021 19:22:55 PST