Please wait...
HomeForumPosts by KAleksandra

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by KAleksandra

Problemi sa isplatama » Post #35

Thu Dec 17, 2015 07:11 in Ex-Yugoslavia

tamara86 wrote:
darthjovan wrote:
Quote:Pa da, ja sam pokusavala u vreme kad paypal nije radio u Srbiji, hvala ti puno na odgovoru.
Inace ja sa paypala prebacim novac za jedan dan na Payoneer i podignem na bankomatu i tako mi uzmu 3 dolara ili potrosim tako sto platim nesto karticom pa mi ne uzmu nista. Paypal ne naplacuje transfer novca na payoneer.
Veliki pozdrav za tebe

A da li Payoneer naplacuje onu godisnju clanarinu koja je bila 29 dolara, ja sam davno uzeo tu karticu i nisam je nikada aktivirao jer nisu mogla da se uplate sredstva.

Meni je payoneer uredno već dva puta naplatio godišnju članarinu.

kako si to platila? kazu od raspolozivog iznosa na racunu a nista mi nisu skinuli. Da ne bude na kraju godine ili kako vec? Hajde napisi molim te

Problemi sa isplatama » Post #31

Wed Dec 16, 2015 14:16 in Ex-Yugoslavia

darthjovan wrote:
Quote:Pa da, ja sam pokusavala u vreme kad paypal nije radio u Srbiji, hvala ti puno na odgovoru.
Inace ja sa paypala prebacim novac za jedan dan na Payoneer i podignem na bankomatu i tako mi uzmu 3 dolara ili potrosim tako sto platim nesto karticom pa mi ne uzmu nista. Paypal ne naplacuje transfer novca na payoneer.
Veliki pozdrav za tebe

A da li Payoneer naplacuje onu godisnju clanarinu koja je bila 29 dolara, ja sam davno uzeo tu karticu i nisam je nikada aktivirao jer nisu mogla da se uplate sredstva.

procitala sam da to postoji ali mi nikada nisu skunuli te pare. uzimaju 1% valjda, tj. ja prebacim 12.12 dolara sa paypala da bi mi leglo 12 dolara. Znaci uzimaju 0,12 dolara u tom slucaju i to je sve vec mesecima. Jako sam zadovoljna kartica ide svuda tako da uglavnom kupujem a ne podizem novac ,zao mi je da im dam 3 dolara od ove bede koju zaradim. I da ne zaboravim, provera stanja na bankomatu kosta 1 dolar tako da vise ni to ne radim nego pratim stanje on line. Toplo je preporucujem i puno te pozdravljam

Problemi sa isplatama » Post #29

Wed Dec 16, 2015 11:55 in Ex-Yugoslavia

Nole76 wrote:
KAleksandra wrote: Elit nije primao ljude iz Srbije pre 6 meseci, pokusaj, mozda je to sad promenjeno. javi ako uspes.Veliki pozdrav za tebe.

Tamo sam se registrovao pre nekih mesec dana.Nije bilo nikakvih problema. Oni imaju samo PayPal kao opciju pa zato tamo ne radim zadatke. Danas sam pisao ticket i dobijem isti odgovor kao i pre 5 dana. Cekaju da Neteller zavrsi isplatu :roll: Koliko vidim i na PayPal-u nije mnogo bolje kad isplata traje 7 dana. Pisao sam i Neteller-u i cekam da vidim sta ce da kazu.[/q

Pa da, ja sam pokusavala u vreme kad paypal nije radio u Srbiji, hvala ti puno na odgovoru.
Veliki pozdrav za tebe

Problemi sa isplatama » Post #25

Wed Dec 16, 2015 07:04 in Ex-Yugoslavia

Customer Service URL: Make Money Taking Surveys, Earn Free Cash Online, Paid Per Click Advertising | ClixSense
Customer Service Email:
info@clixsense.com

Amount received:
$12.85 USD
Fee amount:
$0.00 USD
Net amount:
$12.85 USD

Issue a refund Help

You have up to 60 days to refund the payment.

Date:
Dec 16, 2015
Time:
04:55:53 PST
Status:
Completed

Subject:
ClixSense has just sent you $12.85 USD with PayPal
Custom Note:
Thanks for your business
Payment type:
Instant

Zatrazila sam novac prosle srede, leglo je danas na paypal.

Problemi sa isplatama » Post #24

Wed Dec 16, 2015 07:03 in Ex-Yugoslavia

Elit nije primao ljude iz Srbije pre 6 meseci, pokusaj, mozda je to sad promenjeno. javi ako uspes.Veliki pozdrav za tebe.

Isplate sa ySense (Postajte isplate ovde!) » Post #433

Wed Dec 16, 2015 06:58 in Ex-Yugoslavia

Customer Service URL: Make Money Taking Surveys, Earn Free Cash Online, Paid Per Click Advertising | ClixSense
Customer Service Email:
info@clixsense.com

Amount received:
$12.85 USD
Fee amount:
$0.00 USD
Net amount:
$12.85 USD

Issue a refund Help

You have up to 60 days to refund the payment.

Date:
Dec 16, 2015
Time:
04:55:53 PST
Status:
Completed

Subject:
ClixSense has just sent you $12.85 USD with PayPal
Custom Note:
Thanks for your business
Payment type:
Instant

Prosle srede sam zatrazila isplatu, isplaceno je danas na paypal

treba mi savet » Post #28

Mon Dec 14, 2015 06:33 in Ex-Yugoslavia

Hvala puno, svaka cast na broju taskova, za mene je to misaona imenica. Kazi mi molim te koliko sati dnevno provodis za kompom? Veliki pozdrav za tebe i drzim ti pesnice

treba mi savet » Post #26

Sun Dec 13, 2015 15:26 in Ex-Yugoslavia

ja sam dugo na trecem nivou ali nisam bas uspevala da nakupim deset dnevno, to sam duze cekala nego treci nivo verovatno jer bas i nemam mnogo vremena. U mom slucaju dakle ako nemas deset taskova nema ni bonusa bez obzira na nivo na kojem si. Veliki pozdrav

treba mi savet » Post #24

Sun Dec 13, 2015 15:13 in Ex-Yugoslavia

ja ga jos uvek nemam,cekala sam da svakoga dana imam uradjenih deset taskova i ispunjene uslove za bonus.Sada to imam i mislim da bi trebalo da uplatim sebi jer to sad vec ima nekog smisla. Sve dok nisi u stanju da svakoga dana odradis 10 taskova nema ni dodatnog bonusa. Pozdrav

treba mi savet » Post #22

Sun Dec 13, 2015 12:42 in Ex-Yugoslavia

Sale93 wrote: Hvala djevojke :clap:

Ovih slika ima bas dosta, ja sam odradila preko 100 i jos nije kraj, krce posle vina, u 23 i traje jedno dva sata i otvara brzo jedan zadatak za drugim a lako je. Veliki pozdrav i puno uspeha

treba mi savet » Post #20

Fri Dec 11, 2015 15:41 in Ex-Yugoslavia

Sale93 wrote: sizika66 izvini sto sam dosadan, ali imam jos jedno pitanje

Krenuo sam da radim zadatak Collect Details About A Business From A Facebook Profile
Instructions
, i prvi profil sto sam otvorio nema ni jednog posta, nego samo ima reviews. Da li treba da onda stavljam prvi review i broj lajkova na taj review ili da stavim "some date is unavailiable"?

Izvini jos jednom i hvala na cestitkama :D :lol:

734214
Determine If Images Contain Adult Content (caution: May Contain Adult Content.) (Potential Explicit Content)
Probaj ovo,odlicno je, lako, sad bas radi dobro.Veliki pozdrav

Isplate sa ySense (Postajte isplate ovde!) » Post #426

Fri Dec 04, 2015 11:47 in Ex-Yugoslavia

ClixSense sent you $15.05 USD

Transaction ID: 9R205270S2178921D
Dear Aleksandra Komnenic,

ClixSense sent you a payment of $15.05 USD.

Note from sender, ClixSense:
Thanks for your business

Evo i meni isplate,zatrazila sam ove srede :D

Isplate sa ySense (Postajte isplate ovde!) » Post #424

Fri Dec 04, 2015 07:35 in Ex-Yugoslavia

kazi nam kad si zatrazila isplatu, tj. koliko dugo cekas?

Isplate sa ySense (Postajte isplate ovde!) » Post #421

Fri Dec 04, 2015 01:55 in Ex-Yugoslavia

jeckamil wrote: Ja cekam od ponedeljka.Izgleda da su promenili opet nacin isplate a meni je to promaklo.Da li neko zna jel isplata sad samo jedanput mesecno ili sam ja to nesto pogresno shvatila?

U pravu si, promenili su, i ja sam to juce shvatila. Procitaj, koliko sam ja razumela, svakoga dana mozes da trazis isplatu a oni ce isplatiti kad budu mogli ali ne cesce od jednom nedeljno. U stvari sad se ne zna kad ces doci na red od momenta kad zatrazis isplatu i to je tako od nekog 24. novembra ali je meni promaklo obavestenje.
Veliki pozdrav

Isplate sa ySense (Postajte isplate ovde!) » Post #419

Thu Dec 03, 2015 08:42 in Ex-Yugoslavia

Cestitam, svaka ti cast. Puno uspeha u daljem radu ti zelim

Isplate sa ySense (Postajte isplate ovde!) » Post #418

Thu Dec 03, 2015 08:41 in Ex-Yugoslavia

greska

Isplate sa ySense (Postajte isplate ovde!) » Post #417

Thu Dec 03, 2015 08:39 in Ex-Yugoslavia

Prosle nedelje su me isplatili u cetvrtak umesto u sredu, ali su me obavestili da ce tako biti.
Ove srede ni obavestenja a jos ni isplate. Pre ovoga je sve bilo ok.Veliki pozdrav

Identify Recommended Businesses / Bay Area Batch » Post #15

Fri Nov 20, 2015 12:38 in Ex-Yugoslavia

To all who love this Task: It is re-launched with a different Job Title but it is the same Task.

Job ID: 796366 Title: Automatic Crowdflower Task

Eto, da obavestim za slucaj da niste videli :D :D

Problem sa Rainforest chrome testerom » Post #20

Fri Nov 20, 2015 12:01 in Ex-Yugoslavia

vrati se jednu stranicu nazad na ovom nasem forumu i iscitaj sta su meni ljudi napisali o tome.
Vise od toga ne znam ni ja a rado bih pomogla. Veliki pozdrav

Problem sa Rainforest chrome testerom » Post #10

Tue Nov 17, 2015 14:39 in Ex-Yugoslavia

to sam htela da pitam ali nisam stigla, jer vi citate misli :D
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Jan 24, 2022 13:07:16 PST