Please wait...
HomeForumPosts by karbonatfurkan

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by karbonatfurkan

ANKETLER » Post #8651

Tue Apr 21, 2020 03:23 in Turkish

Ysense King of Avalon offersını nasıl ödeme alacağız bilen var mı,bide adgemde teklif alınca o gecerli sayılıyor mu?

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #458

Mon Apr 20, 2020 15:01 in Turkish

Arkadaşlar king of avalon 13 lvl 240 centlik görevi almistim.Sonra 10 lvl lik görevi aldım.Şimdi 10 seviye yapsam 10 umu sayarlar yoksa sadece 13 umu alırım yada ikisinide yapsam kabul ederler mi?

ANKETLER » Post #8641

Mon Apr 20, 2020 13:52 in Turkish

elifcam2019 wrote: 13.50 oldum 13 nisanda açmıştım az dimi
Yok gayet iyi yapmissin nasıl yaptin?

ANKETLER » Post #8639

Mon Apr 20, 2020 13:03 in Turkish

elifcam2019 wrote: Tşk ederim

Elif ne kadar birikti paran?

ANKETLER » Post #8630

Sun Apr 19, 2020 09:53 in Turkish

ysuser456419468 wrote: 52 dolar olunca 16 nisanda siteden onay verdim parayı çekmek için bi tane mail geldi 2-3 iş günü içerinden bi mail daha gönderecez dediler ama hala bir şey yok bu normal mi?

Hafta sonu iş gününden sayılmıyor.Yarin iletişime geçerler bence.

ANKETLER » Post #8622

Sat Apr 18, 2020 08:05 in Turkish

Poolfishte 20 centlik anket geliyor günde bir girişte atıyor sizde
De öyle mi?

ANKETLER » Post #8621

Sat Apr 18, 2020 07:38 in Turkish

hakankilic0 wrote:
karbonatfurkan wrote:
hakankilic0 wrote:
karbonatfurkan wrote:
hakankilic0 wrote:
karbonatfurkan wrote:
YigitArk wrote: Completed 17 April 2020 15:21:14 PST 11m YourSurveys 46755279 $0.77 NETFLİX ANKETİ

Aynısını wannadsta 39 cente yaptım :(

kardeş dün looney tunes oyunu için beş dinamit alarak yaptım diyordun dediğin şekilde olmuyor neden millete yalan yanlış bilgi veriyorsun. minimum 35 liralık harcama yapman lazım o teklifi kazanmak için. birisi geçen nasıl yapıldığını sormuştu, adama sanırım uygulamaya para yatırman lazım demiştim sonradan sen para harcamadan yapıldığını söyleyince yarım saat o adamı aradım forumda.

Kardeş ne bu atar gider, ben ne yapayım teklifi yapamadıysan, millete yalancı demeden önce bı kendine bak hadi işine.

önce kendi üslubuna bak onceki postlardaki dinamit hakan falan yazmışsın dalga geçer gibi, biz kardeş deyince atar yapmış oluyoruz.

Ben sana dinamit hakan yazmadım arada virgül var yoksada unutmuşumdur.Sen ne hakla önüne gelen yalancı diyorsun?

ispatla o teklifi yaptığını o vakit özür dileyeceğim senden. beceriyle ilgili bir durum da yok bu görevi yapmakta.

Ben hiçbir şeyi ispatlamak zorunda değilim arkadaşım.

ANKETLER » Post #8619

Sat Apr 18, 2020 07:35 in Turkish

hakankilic0 wrote:
karbonatfurkan wrote:
hakankilic0 wrote:
karbonatfurkan wrote:
YigitArk wrote: Completed 17 April 2020 15:21:14 PST 11m YourSurveys 46755279 $0.77 NETFLİX ANKETİ

kardeş dün looney tunes oyunu için beş dinamit alarak yaptım diyordun dediğin şekilde olmuyor neden millete yalan yanlış bilgi veriyorsun. minimum 35 liralık harcama yapman lazım o teklifi kazanmak için. birisi geçen nasıl yapıldığını sormuştu, adama sanırım uygulamaya para yatırman lazım demiştim sonradan sen para harcamadan yapıldığını söyleyince yarım saat o adamı aradım forumda.

Kardeş ne bu atar gider, ben ne yapayım teklifi yapamadıysan, millete yalancı demeden önce bı kendine bak hadi işine.

önce kendi üslubuna bak onceki postlardaki dinamit hakan falan yazmışsın dalga geçer gibi, biz kardeş deyince atar yapmış oluyoruz.

Ben sana dinamit hakan yazmadım arada virgül var yoksada unutmuşumdur.Sen ne hakla önüne gelen yalancı diyorsun?

ANKETLER » Post #8617

Sat Apr 18, 2020 07:24 in Turkish

hakankilic0 wrote:
karbonatfurkan wrote:

Ayrıca burası anket forumu burayı meşgul edemezsin bı sıkıntım varsa uygulama tekliflerine yazarsın.

ANKETLER » Post #8616

Sat Apr 18, 2020 07:16 in Turkish

hakankilic0 wrote:
karbonatfurkan wrote:

Kardeş ne bu atar gider, ben ne yapayım teklifi yapamadıysan, millete yalancı demeden önce bı kendine bakmalısın.

ANKETLER » Post #8614

Fri Apr 17, 2020 15:49 in Turkish

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #455

Fri Apr 17, 2020 12:14 in Turkish

hakankilic0 wrote:
karbonatfurkan wrote:
hakankilic0 wrote:
pelinsuyilmaz61 wrote:
hakankilic0 wrote:
karbonatfurkan wrote:
Serhatfx wrote:
makronomifurkan wrote: Looney Tunes uygulaması offersını yaptım 1 gün sonra ödüyorlar.

o oyunu indirip bakmıştım ben, en az 30 tl lik bir şey alınabiliyordu siz nasıl yaptınız?

5 tane dinamit aldım.

ben de beş tane dinamit aldım an itibariyle.
dinamit dediğiniz şu acme box mı ? 100 elmasa aldım. içinden 50 gold ve 4 dinamit çıktı, bir şey satın almış oldum mu şimdi ?

150 altın vererek aldım yanlış hatırlamıyorsam biraz oynadım 5000 altınım falan vardı arkadaş parası bir gün sonra yatıyor demiş bakacam yarın. telefonum elime geçince söylerim tam olarak nerden ne aldığımı.

Alo dinamit hakan söylesene ağa siteyi ya vallaha cildircam

Hocam dediği siteyi ipuçlarına baksan bulursun ben bildiğimi soylemedim. Bir de orası bura kadar kazandırmıyor araştırmalarıma göre. Şimdi yazarım ban yerim 5 dolar çöp :D
Son 3 harfi söylesen??

ANKETLER » Post #8609

Fri Apr 17, 2020 11:47 in Turkish

Konu dışına çıkmayalım.

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #453

Fri Apr 17, 2020 11:45 in Turkish

hakankilic0 wrote:
pelinsuyilmaz61 wrote:
hakankilic0 wrote:
karbonatfurkan wrote:
Serhatfx wrote:
makronomifurkan wrote: Looney Tunes uygulaması offersını yaptım 1 gün sonra ödüyorlar.

o oyunu indirip bakmıştım ben, en az 30 tl lik bir şey alınabiliyordu siz nasıl yaptınız?

5 tane dinamit aldım.

dinamit dediğiniz şu acme box mı ? 100 elmasa aldım. içinden 50 gold ve 4 dinamit çıktı, bir şey satın almış oldum mu şimdi ?

150 altın vererek aldım yanlış hatırlamıyorsam biraz oynadım 5000 altınım falan vardı arkadaş parası bir gün sonra yatıyor demiş bakacam yarın. telefonum elime geçince söylerim tam olarak nerden ne aldığımı.
Dinamit ile. hakan söylesene ağa siteyi ya

ANKETLER » Post #8605

Fri Apr 17, 2020 11:17 in Turkish

96 centlik anketten attı ya puh

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #450

Fri Apr 17, 2020 10:34 in Turkish

hakankilic0 wrote:
karbonatfurkan wrote:
Serhatfx wrote:

5 tane dinamit aldım.

Ağa şu Neo lu siteyi söylesene

ANKETLER » Post #8601

Fri Apr 17, 2020 10:22 in Turkish

60 cent video oyunu anketi OpinionWorld

ANKETLER » Post #8599

Fri Apr 17, 2020 09:26 in Turkish

pelinsuyilmaz61 wrote:
mrvtz wrote:
pelinsuyilmaz61 wrote:
mrvtz wrote:
hdturkey wrote:
pelinsuyilmaz61 wrote: Aynen ya bari baş harfini son harfini falan verseniz bulunur bi şekilde :D

Neo ile başlıyor

Bu ay orası epey bereketli. Buradaki gibi pat pat atmıyor anketler. Burada 2 anket çözdüm, orada 10 küsür anket. Aslında Ysense ilk göz ağrım, gönül ister buradan iyi kazanayım ve hiç başka siteye bakmayım ama bu ayı 2 anketle geçirince buradan umudu kestim. Neo böyle giderse umut vaat ediyor, umarım bozmazlar :)

Anket sistemi buradaki gibi mi ? Router linklerini spamlemek mi gerekiyor belli aralıklarla ?

Evet anket sistemi burası ile aynı. Orada artı olarak daha çok anket seçeneği var.

2 dolar olunca çekim yapıyorsunuz. Her çekimde 1 dolar artıyor çekim limiti. Şimdi 2 çekerseniz, sonra 3 dolar, sonra 4 dolar. Ben 10 doları geçtim, henüz çekmedim. Orada Skrill ve Airtm var ödeme için. Airtm daha iyi dediler bana, denemediğim için yorum yapmak istemem Airtm hakkında.

Çok büyük kazançlar beklemeyin ama şansınızı bir deneyin derim.
Kısura bakmayın meşgul etmek istemiyorum ama buraya kayıtlı mailimle bahsettiğiniz yere kaydolmam sıkıntı olur mu acaba? Siz nasıl bir yol izlediniz bu konuda ?
Pelinsu biraderim ismini söyler misin anket sitesinin?

ANKETLER » Post #8589

Fri Apr 17, 2020 05:00 in Turkish

hdturkey wrote:
pelinsuyilmaz61 wrote: Aynen ya bari baş harfini son harfini falan verseniz bulunur bi şekilde :D

Neo ile başlıyor

Son 2 harfi ne ağa

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #448

Fri Apr 17, 2020 04:37 in Turkish

Serhatfx wrote:

5 tane dinamit aldım.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Nov 27, 2021 03:40:25 PST