Please wait...
HomeForumPosts by karbonatfurkan

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by karbonatfurkan

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #490

Thu Apr 30, 2020 14:35 in Turkish

Haticeberil wrote: Swerdlov 4.32lik olan ysense teklifi mi ? Ben kaleyi 12 yaoinca annda vrrdi ama adgemdekikeride daha once oynamistim vermisti

Hem adgemde ki hemde ysense offer mı verdi?

ANKETLER » Post #8859

Thu Apr 30, 2020 10:43 in Turkish

Artık $0.10 wannads anketleri bile atıyor nasıl işşe :)

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #484

Wed Apr 29, 2020 19:07 in Turkish

serkang wrote:
gisil wrote:
serkang wrote: ysense offerse 25 dolarlık görev gelmiş ama Türkiye kullanıcıları için geçerli değil sanırım. Aşağıdaki sayfa açılıyor

vpn mi kullanıyosunuz? ben göremedim bu görevi.

Hayır vpn kullanmıyorum , şuanda baktım hala aktif. Hem görmeniz bir işe yaramayacak ülkemiz için geçerli bir teklif değil. :)

VPN kullanma reis ban yersin bide

TASK GÜNCEL! » Post #3894

Wed Apr 29, 2020 19:05 in Turkish

Document 7 anketine yardım eder misiniz? Bencillik yapmayalım lütfen

ANKETLER » Post #8843

Wed Apr 29, 2020 16:02 in Turkish

mrvtz wrote:
ankettasksever wrote: Ysenseden eposta geldi. REVENUE UNIVERSE de ayın sonuna kadar ücret 2x verilecek.

yahu REVENUE UNIVERSE ne veriyor ki iki katı ücreti değerli olsun. 3 e 5 e anket yaptırıyor teklifler bir işe yaramıyor.

neden böyle oluyor anlamakta zorlanıyorum. kazanmak istiyoruz tüm benliğimizle buradayız. ya tokatlanıyoruz ya da makara geçiliyoruz. bu aralar task olayı da öyle. para kazandırmıyor. quiz modu yaptırıyor görevi kapatıp gidiyor. harcadığımız enerji ve emeği geçtim ümitlerimiz kırılıyor.

ya güzel ücret ödeyen, işler rayında giden, üyeyi mutlu eden bir sistem için eposta gönderin, gerçekten haberimiz olsun fırsatlardan böylece mutlu olalım ve bir anlamı olsun, ya da hiç kontak kurmayın halimize razı olalım. REVENUE UNIVERSE den ne ümit edilebilinir ki? Bunun farkında mı değiller acaba? :idea:

Aklımdan geçenleri yazmışsınız :clap:

Geçen hafta bir ara sayfada bir canlılık vardı, ücret anında geliyordu, bir ümitlendim ama cozutmasalar şaşardım. Dün 5 anketi sonuna kadar yapıp tek kuruş alamadım :thumbdown: 3-4 saatim gitti, yazık değil mi? Önceki gün de aynısı olmuştu. Bugün de anket yok. Yorumlara bakıyorum, ücret ödememe had safhaya çıkmış. Burada üç beş kazanalım diye canımız çıkıyor, ücret ödememek nedir yahu?

Kendilerine yazdım, Clixsense şikayetleri dikkate alıyordu ve şikayet sonrası bazen ücret arkadan hesaba yatıyor ama siz böyle değilsiniz diye. O kadar kibar yazmama rağmen elimizden gelen bu, daha ne yapalım cevabını aldım ve yakıştıramadım.

Aynı anda şikayetçi olalım, gerekirse ortak bir metin oluşturup gönderelim. Başka türlü bizi dikkate almayacaklar :|
Ağa ondan önce offersa yeni oyun teklifleri gelmeli,çok az oyun teklifi var ve ücreti düşük.

ANKETLER » Post #8837

Wed Apr 29, 2020 10:41 in Turkish

ankettasksever wrote:
karbonatfurkan wrote:
ankettasksever wrote:
karbonatfurkan wrote:
Ahu28 wrote: Arkadaşlar benim bilgisayarım bozulduğu için mobilden çözmek istiyorum. Mobil ve Pc arasında bir fark olur mu anket sayısı bakımından?

Anket bildirimi alamazsın mobilde

firefox tarayıcı kullanıp bildirim alabilir mobilde. addon eklenti yükleniyor. ancak bazı anketleri açma konusunda veya ankette ilerleme konusunda sıkıntı çıkarabilir. şemalar, tablolar tam olarak yüklenmeyebiliyor. bu tarz grafik sıkıntılarından başka zorlukları olmaz anketler için.

ancak task yapacağım denilirse mobilde zor. pc de daha avantajlı task görevleri için.

@Ahu28

Kardeş Firefox ta anket bildirimi gelmiyor task bildirimi geliyor.

bende geliyor. bildirim ayarlarını kontrol et. tuş klidi açık olacak.
Peki denerim sağolun.

ANKETLER » Post #8834

Wed Apr 29, 2020 09:29 in Turkish

ankettasksever wrote:
karbonatfurkan wrote:
Ahu28 wrote: Arkadaşlar benim bilgisayarım bozulduğu için mobilden çözmek istiyorum. Mobil ve Pc arasında bir fark olur mu anket sayısı bakımından?

firefox tarayıcı kullanıp bildirim alabilir mobilde. addon eklenti yükleniyor. ancak bazı anketleri açma konusunda veya ankette ilerleme konusunda sıkıntı çıkarabilir. şemalar, tablolar tam olarak yüklenmeyebiliyor. bu tarz grafik sıkıntılarından başka zorlukları olmaz anketler için.

ancak task yapacağım denilirse mobilde zor. pc de daha avantajlı task görevleri için.

@Ahu28

Kardeş Firefox ta anket bildirimi gelmiyor task bildirimi geliyor.

ANKETLER » Post #8832

Wed Apr 29, 2020 09:21 in Turkish

Çekim için yardım » Post #3

Wed Apr 29, 2020 06:45 in Turkish

Thelastair wrote: Payoneer limiti 52 dolar , Skrill ile 5 , 10.10 ve 25 dolar var en düşük ya az daha biriktirip 25 dolar olarak skrill'e çekin ordanda btc alıp satarak en düşük komisyonla bankaya gönderin çünkü direk skrill'den bankaya havale paranın yarısı uçabilir.

BTC nasıl nereden alıyoruz yardımci olur musun?

ANKETLER » Post #8806

Tue Apr 28, 2020 07:13 in Turkish

pelinsuyilmaz61 wrote: 96 centlik samplicio anketinden de şutladım. ipsos şirketinin

Pelinsu ne kadar biriktirebildin şimdiye kadar?

ANKETLER » Post #8800

Tue Apr 28, 2020 06:41 in Turkish

pelinsuyilmaz61 wrote: 1 dolarlık vipvoice spor anketi anket sonu teşekkür etti ve para vermedi

Aynısı ya 3 anketten attı bugün

ANKETLER » Post #8798

Tue Apr 28, 2020 06:33 in Turkish

$1 lık yoluna spor anketi anketin ortasında attı.

ANKETLER » Post #8793

Tue Apr 28, 2020 04:20 in Turkish

pelinsuyilmaz61 wrote: 42 ve 60 centlik 2 anket geldi 2si de şutladı

Bana 1 i geldi Corona anketi attı hemen

TASK GÜNCEL! » Post #3846

Mon Apr 27, 2020 08:59 in Turkish

Verifent document Info 7 taskı level etkiliyor mu?

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #478

Mon Apr 27, 2020 06:04 in Turkish

gisil wrote: arkadaşlar king of avalon'u kaç günde bitirdiniz?

10 lvl 1 günde biter,13 lvl ise 2-7 arası bitiyor sana bagli,17 ise 2 hafta dan fazla sürebilir

Transferwise » Post #4

Sat Apr 25, 2020 19:00 in Turkish

Haticeberil wrote: Skrille calismiyor artik airtm ye at

Yani airtm ye aktarıp coin mi alicaz?

Transferwise » Post #3

Sat Apr 25, 2020 18:55 in Turkish

Haticeberil wrote: Skrille calismiyor artik airtm ye at

O nasıl ne kadar kesinti yapıyor?

Transferwise » Post #1

Sat Apr 25, 2020 14:42 in Turkish

Transferwise kullanmış olan veya kullanan var mı? Skrill'de ki parayı transferwiseye aktarsam ne kadar kesinti olur?

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #469

Fri Apr 24, 2020 17:15 in Turkish

asliisik0 wrote:
karbonatfurkan wrote:
asliisik0 wrote:
karbonatfurkan wrote:
serkang wrote:
kk1907 wrote:
serkang wrote: Arkadaşlar bu ysense offer bölümündeki oyunlar ödeme yapıyormu ? Deneyen arkadaşlar ödeme aldılarsa yazsınlar lütfen.

King of avalon birkaç arkadaşa yapmıştı ama bana yapmadı. Destek bölümüne mail ile ekran görüntüsü yolladım 2 haftayı geçti ona rağmen gelmedi. Normalde bu tarz tekliflere bulaşmazdım daha öncede ödemesi yapılmayan arkadaşlar olmuştu. Ysense offer altında diye güvenip yaptım ama adgem e bağlıymış.

Teşekkürler bende adgemde ki görevi tamamlamıştım o zaman bizde ödeme yapmaz.

Kanka şimdi ben 60 kıl görevi bitirdim 120 liğide almistim ama adgem sadece 1 teklif yapabilirsiniz diye mail attı.Ben başka cihazdan 0 dan 120 ligi yapsam yatırırlar mi parayı?

Cihazı sıfırladıktan sonra tekrardan yapabilirsin o oyundan 3 teklif bitirdim aynı cihazla sıfırlayarak

Peki farklı farklı maillerde mi yaptınız?

aynı maille olacağını sanmam ama ben farklı mail adresi kullandım her seferinde

Çok teşekkür ederim sağolun

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #467

Fri Apr 24, 2020 16:20 in Turkish

asliisik0 wrote:
karbonatfurkan wrote:
serkang wrote:
kk1907 wrote:
serkang wrote: Arkadaşlar bu ysense offer bölümündeki oyunlar ödeme yapıyormu ? Deneyen arkadaşlar ödeme aldılarsa yazsınlar lütfen.

King of avalon birkaç arkadaşa yapmıştı ama bana yapmadı. Destek bölümüne mail ile ekran görüntüsü yolladım 2 haftayı geçti ona rağmen gelmedi. Normalde bu tarz tekliflere bulaşmazdım daha öncede ödemesi yapılmayan arkadaşlar olmuştu. Ysense offer altında diye güvenip yaptım ama adgem e bağlıymış.

Teşekkürler bende adgemde ki görevi tamamlamıştım o zaman bizde ödeme yapmaz.

Kanka şimdi ben 60 kıl görevi bitirdim 120 liğide almistim ama adgem sadece 1 teklif yapabilirsiniz diye mail attı.Ben başka cihazdan 0 dan 120 ligi yapsam yatırırlar mi parayı?

Cihazı sıfırladıktan sonra tekrardan yapabilirsin o oyundan 3 teklif bitirdim aynı cihazla sıfırlayarak

Peki farklı farklı maillerde mi yaptınız?
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Nov 27, 2021 13:15:12 PST