Please wait...
HomeForumPosts by dacovictanja

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by dacovictanja

PITANJA I SAVJETI » Post #637

Sun Apr 19, 2020 12:36 in Ex-Yugoslavia

incomehomejob wrote: Jupiii! :D :clap: :thumbup:

Drago mi je da je ok sada. Hvala puno za info. :)

Ako mozes samo da mi pojasnis malo, ne znam da li sam dobro razumela, da znamo za ubuduce, ako se nekom javi problem. Oni su ti 'manuelno'/rucno upisali broj na tvoj nalog i verifikovali su ti ga oni, bez da si dobila kod i odradila ono sto traze da se uradi kada sve stima?

Da pisala im preko ticketa, takoder i rekla da ni ciscenje cachea ni cookiea nije pomoglo ( radi tog mi se shebalo i zmrdalo sad na ytu to da ne mogu vidit nikakavu obavijest za videe, niti se logat na gamerski yt kanal ,eh :S )
ali haj bar sam ovo sredila, oni su mi manualno postavili to ,takoder napisala iz koje sam zemlje tocan br mobitela i eto .. :D

PITANJA I SAVJETI » Post #635

Sat Apr 18, 2020 12:20 in Ex-Yugoslavia

Ja rijesila onaj problem, s codom i mobitelom.. ovi su mi upisali moj broj i sad je sve u redu ..
cisto da vas informiram :)

PITANJA I SAVJETI » Post #630

Fri Apr 17, 2020 10:47 in Ex-Yugoslavia

Ne znam za mail, nije mi prikazano to bilo..naravno da sam isprobala na 3 razlicita net preglednika....
Nije moguce, jer strogo pazim na te stvari dok ispunjavam :) , i 100 % tocno sam unjela sve
Takoder kolko vidim u edit profil nema opcije da se odabere za mail da dode code ....
i opet figa friska eh

PITANJA I SAVJETI » Post #628

Fri Apr 17, 2020 10:05 in Ex-Yugoslavia

code ne dolazi na mail, vec na SMS na broj mobitela...

jesam napravila sam sve zivo kako mi je rekao lik na ticketu, brisala cache i cookies , rrala, cekala 24 h i nista, stisnem da posalje cekam po 2 sata i nista, kliknem opet da dode code cekam 6 sati opet i nista, i tako vec 7 dana...
ovo je pilaona zesce za zivce..

PITANJA I SAVJETI » Post #626

Fri Apr 17, 2020 08:49 in Ex-Yugoslavia

Ma jos juce,prekjuce pisala ticket i danas vidim promjenjeno ime u APen ....
A pitanja koje je postavio, jeste li sigurni da ste upisali dobar broj ... ajme meni
kako necu znat svoj broj koji koristim vec par godina, jos unikatan broj imam s hrpom jedinica haha :D

PITANJA I SAVJETI » Post #624

Fri Apr 17, 2020 08:01 in Ex-Yugoslavia

dobro je instalirat i onaj addon, pa ti automatski svira zvukic cim dode survey ili task neki, ja ga imam :D

i da , ja bila pisala ticket figure eightu ,vidim da su mjenjali ime sad isto :o
a odgovor na ticket ludnica, sad im napisala sve sta kako i da mi ne dolazi uopce kod na sms
pa cekam da vidim, nevjerovatno koja gnjavaza, al haj valjda cu i to rijesit nekako :D

PITANJA I SAVJETI » Post #619

Sat Apr 11, 2020 07:01 in Ex-Yugoslavia

bizzz zna otprilike sta me muci, na paypal se regala uredno, i tu mi je uredno dosao sms ,s kodom za potvrdu..
no na ovom cudu ne dolazi, isti broj imam naravno i isti broj i koristim..ne kuzim

no budem saeckala kako i ti kazes ,pa cu poslat mail oko 20 og onda,da vidimo kaj me muci to :D

i kolko surveys anketa bude dnevno recimo ,za hrvatsku?
nikako da stignem potrefit ,uvijek zakasnim :D

PITANJA I SAVJETI » Post #615

Fri Apr 10, 2020 13:27 in Ex-Yugoslavia

moguce cak da sam i prije bila regana, no ne koristim vise stari mail...

385 9 pa zadnji br odredene mobilne mreze kucam i nastavim upisivat br do kraja onda kakav je ..
i na kraju sipak opet, ne stize mi sms, mogce cak i radi isticana racuna, kad kupim bon javim.. ako nece opet,
jbg nema druge nego drugi br uzet? :D

PITANJA I SAVJETI » Post #613

Thu Apr 09, 2020 18:41 in Ex-Yugoslavia

na taskovima za te jobove isto, new fighure eight .. treba nesto i za aktivaciju kod kao, pa moras dat br moba?
no na sms mi ne dolazi nista

PITANJA I SAVJETI » Post #611

Thu Apr 09, 2020 01:19 in Ex-Yugoslavia

Poz svima, zna netko kako ovo funkcionira?
Bilo mi je neki survey ,rijesila i sad vise nista vec par dana.
I job jedan do dva po najmanjoj cifri plus sta se ne mogu regat do kraja za te jobove

Kafana » Post #3518

Thu Apr 09, 2020 00:53 in Ex-Yugoslavia

moze neko pojasnit ,kako doc do surveya nekog? :)
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Dec 3, 2021 13:56:29 PST