Please wait...
HomeForumPosts by fatma15

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by fatma15

skrill mesaj attı » Post #1

Mon Mar 01, 2021 05:27 in Turkish

skrill ödemenin yapıldığına dair mesaj attı paranın gelmesini bekliyorum

SKRİİL ÖDEME YAPMIYOR...DESTEK CEVAPLARI VERMİYOR. » Post #27

Fri Feb 26, 2021 08:16 in Turkish

SERHATGEZAY wrote: Arkadaşlar: bu başlıkta konu açtıktan sonra bir site adresi vermiştim, burası İngiltere nin resmi ombudsman sıtesi.. buraya şikayetimi yazdın 15 gün içinde bana dönüş yaptılar, en geç 6 marta kadar Skrillin ödemeleri yapacağını ilettiler. Hemen ertesi gün skrill banka hesap ekstremi istedi.. bende gönderdim, 2 gün sonra parayı gönderdiklerine dair mail geldi, ertesi günde para banka hesabımdaydı.
İşin ilginç yanını yazayım: Bu resmi ingiliz obdusman sitesini paylaştım kimse biliyorum okumamıştır dahi..sadece hiddet dolu boş anlatımlar yaparak sinirli olduklarını paylaştılar...Herneyse önemli olan sorun çözmek, paranız mutlaka gelecektir, fakat benim bu yolumu izlerseniz çabuk gelir kanaatindeyim..Hoşça kalın...

ben hiçbir yere başvurmadım dün benden de istediler ekstreyi yarın gelir heralde

SKRİİL ÖDEME YAPMIYOR...DESTEK CEVAPLARI VERMİYOR. » Post #22

Tue Feb 23, 2021 00:50 in Turkish

SERHATGEZAY wrote: Ödemem Banka hesabıma geldi..Diğer arkadaşlarınkide gelecektir...

ne zaman çekim emri girmiştin hala umudum var geleceğine :D

Skrill den Ödeme Alldım.. » Post #2

Tue Feb 23, 2021 00:48 in Turkish

SERHATGEZAY wrote: Uzun zamandan beri beklediğim skrill ödemem geldi..nihayet.fakat epey bir mücadele verdim..

banka hesabına mı geldi

SKRİİL ÖDEME YAPMIYOR...DESTEK CEVAPLARI VERMİYOR. » Post #19

Mon Feb 15, 2021 07:06 in Turkish

POZITROM wrote: İyi haber;21.Kasım 2020'den beri beklediğim 75.39EUR tutarındaki parayı SKRILL bugün banka hesabıma yatırmış :-)

senin adına mutlu oldum ben de 20 aralık da çektim daha benimkine 1 ay var gibi:D

ödeme » Post #15

Sat Jan 16, 2021 02:28 in Turkish

SERHATGEZAY wrote: Skriil den 15 gün oldu 60 dolar talep ettim. eskiden 2 günde gelen para 15 günden beri gelmedi..Destektende cevap falan vermiyorlar...Niyetlerini anlayamıyorum..Bu durumda olan arkadaş çok mu acaba..

1 ay oldu benimki dile kolay 1 ay

ödeme » Post #8

Thu Jan 14, 2021 01:52 in Turkish

sems-i wrote: istersen bildiğim kadarıyla öğretirim Fatma15 oyunları

olur

ödeme » Post #6

Thu Jan 14, 2021 00:57 in Turkish

fatma15 wrote:
samm7 wrote: ne yaptın da banka hesabına çekim verdin 25 dolar mı
ayrıca sabırlıysan 2 ayda 50 dolar yapabilirsin oyunlardan ben de işe yaradı :D

45 dolar falan çektim ama 50 dolar kazanmak zor bence oyunlardan hiç yapamadım nasıl yapılıyor anlamadım

3 4 ayda anca 45 yaptım

ödeme » Post #5

Thu Jan 14, 2021 00:56 in Turkish

samm7 wrote: ne yaptın da banka hesabına çekim verdin 25 dolar mı
ayrıca sabırlıysan 2 ayda 50 dolar yapabilirsin oyunlardan ben de işe yaradı :D

45 dolar falan çektim ama 50 dolar kazanmak zor bence oyunlardan hiç yapamadım nasıl yapılıyor anlamadım

ödeme » Post #3

Wed Jan 13, 2021 02:30 in Turkish

AGASHOOD wrote: Eskiden küçük miktarlar için Skrill aracılığıyla coin borsaları üzerinden yapılan bir yöntem vardı ama Skrill'de çekildi artık tek yol Payoneer.

skrillden coinle çekmeyi bilmiyordum direkt banka hesabıma çektim hala gelmedi heralde gelmeyecek gibi

ödeme » Post #1

Wed Jan 13, 2021 00:54 in Turkish

küçük paralar için nasıl bir para çekme yolu izleyebilirim

en iyi para çekme yöntemi hangisi? » Post #22

Sun Jan 10, 2021 04:00 in Turkish

zaferyy wrote:
zaferyy wrote: Şİmdiye kadar küçük rakamlar olarak skrill kullanıyorum. skrilin son bir buçuk aydaki durumundan dolayı yok kimik doğrulama,yok adres doğrulama kısaca paraların üzerine çökme isteği girişiminden sonra payoneeri kullanmaya karar verdim. bugun ilk payoneer tecrubemi yaşamak için ysenseden 52 usd çekim verdim. Bu hem benim için ilk tecrube olacak hemde aktarım hareketlerini sizlerle paylaşacağım ki sizlerde süreç ne kadar zamanda ne şekilde görün istedim.

1. ilk olarak 19 Aralık Cumartesi saat 11.10 Ysenseden 52 usd Payoneer çekim talimatı veridi.

2. Ysense'den aynı gün saat 11.12 de ödeme talebinin alındığına dair mail geldi 2-3 iş günü içinde tekrar bir mail alacağım belirtildi.

3. 23 Aralık Çarşamba Saat 02:00 Ysenseden gelen maildeki bağlantı ile ödeme kaynaklarına Prodege yi ekledim.

4. 23 Aralık Çarşamba Saat 02.15 Bakiye 50 USD olarak Payoneer hesabıma geçti.

5. 23 Aralık Çarşamba Payoneerdeki 50 usd yi, Türkiye TL hesabıma " İŞ Bankası" çekim talimatı verdim 1 usd=
7.4956dan çevrildi ve 374,78 TL olarak işlem başlatıldı.

6. 23 Aralık Çarşamba Saat 15.30 iş Bankası Tl hesabıma 374,78 TL GEÇTİ.

Süreç : yaklaşık 3,5 günde Ysense'den Payronere ordan da Tr hesabıma geçti

Şu ana kadar olan kesintiler: 52 USD Ysense den payoneer ordan da Tr TL hesabına aktardığımızda,

Ysense-Payoneer aktarımı 2 usd
Payoner kur çevrimi : 1 usd 7,4956 , Tr o anki kur 1 usd 7,6582 Fark. 0,16 kuruş, 50 usd çevrim farkı 8 TL..

Süreci takip eden ve merak eden varsa şahsi görüşüm kesinlikle payoneer hem çok hızlı hem de kesinti oranı en düşük , şimdiye kadar küçük rakamlar olarak skrill kullandığım için çok pişmanım.

soruları olan varsa cevaplarım
skrillden banka hesabına kaç gün sürdü

en iyi para çekme yöntemi hangisi? » Post #21

Sun Jan 10, 2021 03:58 in Turkish

zaferyy wrote:
zaferyy wrote: Şİmdiye kadar küçük rakamlar olarak skrill kullanıyorum. skrilin son bir buçuk aydaki durumundan dolayı yok kimik doğrulama,yok adres doğrulama kısaca paraların üzerine çökme isteği girişiminden sonra payoneeri kullanmaya karar verdim. bugun ilk payoneer tecrubemi yaşamak için ysenseden 52 usd çekim verdim. Bu hem benim için ilk tecrube olacak hemde aktarım hareketlerini sizlerle paylaşacağım ki sizlerde süreç ne kadar zamanda ne şekilde görün istedim.

1. ilk olarak 19 Aralık Cumartesi saat 11.10 Ysenseden 52 usd Payoneer çekim talimatı veridi.

2. Ysense'den aynı gün saat 11.12 de ödeme talebinin alındığına dair mail geldi 2-3 iş günü içinde tekrar bir mail alacağım belirtildi.

3. 23 Aralık Çarşamba Saat 02:00 Ysenseden gelen maildeki bağlantı ile ödeme kaynaklarına Prodege yi ekledim.

4. 23 Aralık Çarşamba Saat 02.15 Bakiye 50 USD olarak Payoneer hesabıma geçti.

5. 23 Aralık Çarşamba Payoneerdeki 50 usd yi, Türkiye TL hesabıma " İŞ Bankası" çekim talimatı verdim 1 usd=
7.4956dan çevrildi ve 374,78 TL olarak işlem başlatıldı.

6. 23 Aralık Çarşamba Saat 15.30 iş Bankası Tl hesabıma 374,78 TL GEÇTİ.

Süreç : yaklaşık 3,5 günde Ysense'den Payronere ordan da Tr hesabıma geçti

Şu ana kadar olan kesintiler: 52 USD Ysense den payoneer ordan da Tr TL hesabına aktardığımızda,

Ysense-Payoneer aktarımı 2 usd
Payoner kur çevrimi : 1 usd 7,4956 , Tr o anki kur 1 usd 7,6582 Fark. 0,16 kuruş, 50 usd çevrim farkı 8 TL..

Süreci takip eden ve merak eden varsa şahsi görüşüm kesinlikle payoneer hem çok hızlı hem de kesinti oranı en düşük , şimdiye kadar küçük rakamlar olarak skrill kullandığım için çok pişmanım.

soruları olan varsa cevaplarım

skrillden banka hesabına para çektin mi hiç

Amazon » Post #12

Sun Jan 10, 2021 03:55 in Turkish

okutanbahadir07 wrote: Arkadaşlar evvelsi gün çektiğim Amazon kartı kodunu bugün yolladılar şimdi bu kod Amazon Türkiye de harcanabiliyor dimi?

kullanılmıyor sanırım

en iyi para çekme yöntemi hangisi? » Post #19

Thu Jan 07, 2021 12:37 in Turkish

hesabına kaç günde geldi

Amazon » Post #8

Thu Jan 07, 2021 12:37 in Turkish

umitoz wrote: Bugun 140 tl degerinde amazon hediye çeki verecek bir görüşmeye katılacağım. Ne anlamı var o zaman katılmanın kullanamıyorsak? Bu şirketler bilmiyor mu kullanılmadığını?

ben de katıldım buna umarım verirler 4 hafta sonra

Skrill Türkiye faaliyetlerinin sona ermesi » Post #87

Fri Jan 01, 2021 14:48 in Turkish

skrillden hiç banka hesabına para çeken var mı? varsa kaç günde geldi? benimki 2 haftadır gelmedi.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Jan 28, 2022 14:15:57 PST