Please wait...
HomeForumPosts by Mirjanap

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by Mirjanap

Vina » Post #14

Mon Aug 24, 2015 12:31 in Ex-Yugoslavia

Mislim da su od jutros nova vina 770108. Radila su i stara, meni pustilo 22 kom. na starom ID, ali se negde pri isteku vremena za vina pojavio novi Id. Tako da probajte sa ovim sutra.
Inace, jel`znate mozda u koje vreme ide onaj zadatak sa godinama za vina? Sinoc uhvatila par komada posle ponoci, ali ne mogu svake noci da ih cekam :) .

Pitanja i saveti » Post #1206

Wed Aug 19, 2015 03:43 in Ex-Yugoslavia

Sad je i Neteller uveden kao opcija za isplatu. Ne moras da ides u banku da otvaras racun, dobijes karticu na kucnu adresu, aktiviras online, posalju ti PIN i odes lepo ko covek na bankomat i podignes pare. Normalno prolazi u svim radnjama gde primaju kartice. Jedino sto se ne isplati je podizati na sitno sa bankomata, jer je provizija fiksna 6$ po transakciji. Bez 150-200$ se ne isplati ici na bankomat.

Isplata za Srbiju!!! » Post #58

Tue Aug 18, 2015 13:28 in Ex-Yugoslavia

Posto je Clixsense uveo Neteller kao opciju isplate, interesuje me da li je neko povlacio novac na Neteller? Da li funkcionise isplata?

Isplata za Srbiju!!! » Post #48

Tue Aug 04, 2015 15:29 in Ex-Yugoslavia

whitetqueen wrote: Ako ti je Visa elektron kartica povezana sa dinarskim računom (račun na koji primaš platu i sl.), onda se 1,5 dolar konvertuje sa dinarskog nalog, bar je meni tako urađeno, i to bez problema, ali i bez pitanja o tome da li se slažem! :?

Ali kada se nalog na PayPal-u verifikuje, tih 1,5 dolara vidiš na računu to računu, ali da bi ih dobila nazad, ja sam sa prvim ,,spuštanjem,, novca sa Pay Pal-a na račun povećala željenu svotu za taj 1,5 dolara i sve je glatko ledglo na račun. Čak šta više istog dana sam imala proknjižene pare na računu, ali u dinarima! :$
Kod OTP banke dolarski račun ne mogu da vežu za Visa elktron karticu, tako da preporučijem drugu banku.

Da li ovo znaci da Paypal moze da se poveze sa dinarskim racunom na koji leze redovna plata? Ja sam u komercijalnoj banci, imam njihovu Visa elektron karticu, pa ako moze da probam da povezem. Po kom kursu su ti obracunali $? Ja kad sam podizala sa bankomata ( neteller karticom, komercijalna banka bankomat ) kurs je bio mnooogo nizi, nego kad placam u radnjama karticom.
Mozda se zato vise isplati devizni racun? Ili gresim? Molim one koji imaju iskustva sa ovim da mi pomognu. Inace, ne svidja mi se sto je ovde jedina opcija isplate PP. Ima li kakvih novosti oko promene platnog procesora?

rainforest task » Post #19

Sun Jul 12, 2015 13:01 in Ex-Yugoslavia

sizika66 hvala ti. Fazon je sto uopste nisam radila TW do 12.05. Nema veze, poslacu ticket RF i screenshot ( kao sto si rekla ), pa cu da vidim sta ce da kazu.
Pocela sam i forum da iscitavam od sinoc. Pozdrav!

rainforest task » Post #17

Sat Jul 11, 2015 15:16 in Ex-Yugoslavia

Pozdrav svima,
potrebna mi je pomoc. Naime, dobila sam task autor flag - " Your work on Job 724142 has been flagged by the Task Author. Please check your Job History for more details. " Ja ovaj task uopste nemam u job history, a to je nazalost ovaj test web. Ne secam se ni da sam ga uopste radila. Ustvari, i nisam jer je on od 08.05., a ja sam prvi TW odradila 12.05. Sta sad da radim? Poslala sam im support ticket, ali su me vec blokirali. Inace, pre nego sta sam poslala tiket odradila sam jedan zadatak, a posle tiketa su me blokirali i poslali mi ovo: You have blocked from doing work for us based on your past work.
Da li to znaci da uopste vise necu moci da radim ove zadatke.
Inace, do sad sam radila TW prko drugog kanala, ne prko CS-a, pa me interesuje hocu li moci sada da ih radim preko CS obzirom da nije isti ID kanala?
Bas sam se razocarala! Koliko ce ovo da traje?

PAYPAL ISPLATA ZA SRBIJU » Post #37

Fri Jun 12, 2015 10:11 in Ex-Yugoslavia

KAleksandra, AlbertTop hvala vam na odgovorima. Bas cu da probam i to cudo. Veoma sam skepticna po pitanju nasih banaka, zato sam i htela da cujem da li je tako iz necijeg iskustva. Jeste li vi podizali novac tako?

Isplata Payoneer-om. » Post #33

Thu Jun 11, 2015 13:11 in Ex-Yugoslavia

iwan84 wrote: a zasto ne zele? odes u intezu, otvoris samo devizni racun (ne placa se odrzavanje) porucis visa electron karticu, stigne ti za 10 dana... povezes sa pej palom, verifikujes... i posle podizes na karticu... pej pal naplati 4 eura prilikom podizanja (skril 2,95, peyza 8 dolara, poredjenja radi) i bez dodatnih troskova ti legnu pare za 7 dana na karticu, kojom mozes bez prvizije (tipa 1,8 eura kolko je kod skril kartica ili 2-3 eura netteler kartica) da podizes na bankomatima (sad malo gubis na losijem kursu ali nije neka mnogo velika razlika od menjacnica) ili odes na salter i bez provizije podignes u eurima ili dolarima zeljenu svotu...
Da li je moguce da banka ne naplacuje proviziju? Ako npr. imas $100, povuces to na paypal, koji ti uzme $5, tebi ostaje $95. Ti toliko mozes podici u banci na salteru? Ili na bankomatu? Ispravi me ako gresim, ali gde je tu racunica banke? Izvini, mozda je moje pitanje glupo, ali mi stvarno nije jasno da sve to ide bez provizije. Veliki pozdrav!

PAYPAL ISPLATA ZA SRBIJU » Post #34

Thu Jun 11, 2015 12:47 in Ex-Yugoslavia

KAleksandra wrote: Povukla dolare sa paypala na devizni banka intese. Paypal uzima 5 dolara za Srbiju a ne 4 kao sto pise.
Cekala sam 7 dana da pare legnu na intezin racun i posle toga podigla evre jer nisam podesila devizni racun inteza banke za dolare.To sam sada uradila u banci tako da sledecu isplatu podizem u dolarima ukoliko ih ima tog momenta u banci a kazu da ih uglavnom ima. Sada razmisljam da paypal povezem sa Payonirom, doduse skinuce mi 30 dolara godisnjeg odrzavanja kartice ali posle toga bi trebalo da sve ide bez naknade ako sam dobro razumela.
Veliki pozdrav
Mozes li samo da mi kazes koliko ti je banka uzela proviziju? Posto mi tu nesto nije jasno, jer po meni nije moguce da mozes da podignes bez provizije u banci. I da li je provizija fiksna, ili zavisi od iznosa? Pozdrav!

PAYPAL ISPLATA ZA SRBIJU » Post #15

Fri May 29, 2015 12:59 in Ex-Yugoslavia

KAleksandra hvala ti. Ja cu to uskoro uraditi, jer je to izgleda jedina mogucnost da izvucem pare sa Clixsense, a da ne idem da se smaram po bankama. Javi samo ako podizes pare sa Payoneer kartice, da li si uspela? I da li si prebacila sa Paypala na Payoneer? Izvini sto te smaram, ali si ti izgleda jedina ovde na forumu koja je tako odradila. Izvinjavam se unapred ako ima jos takvih :D .

Isplata Payoneer-om. » Post #27

Fri May 29, 2015 10:05 in Ex-Yugoslavia

Hvala! Ostaje nam da cekamo to "u buducnosti". Samo da se ne oduzi . ;)

PAYPAL ISPLATA ZA SRBIJU » Post #13

Fri May 29, 2015 09:36 in Ex-Yugoslavia

Izvini, probala sam da te kontaktiram na mail. Mislila sam da je ono pisamce za privatne poruke ili mail, ali toga ovde izgleda nema. Javi ako uspes da povezes Paypal i Payoneer. Pozdrav.

Isplata Payoneer-om. » Post #25

Fri May 29, 2015 09:32 in Ex-Yugoslavia

Hvala na odgovoru!
Na jednom drugom forumu sam nasla podatak da je tip iz Srbije povezao Paypal racun sa Payoneer karticom i da tako podize. Poslednji put je podizao pre 10-ak dana ( tako bar kaze ). Zato sam pitala da li mozda ovde neko zna nesto o tome? Sad kao vise ne moze da se povezuje, paypal blokira takve isplate i sl. Tako da sam stvarno u nedoumici. Da bar aktiviraju Neteller ovde kao opciju za isplatu, pa odes lepo na bankomat i podignes.

Isplata Payoneer-om. » Post #22

Thu May 28, 2015 23:41 in Ex-Yugoslavia

A moze li se Payoneer karticom podizati novac na bankomat? I da se njome, posto je master, placa tamo gde primaju master kartice? Izvini sto dosadjujem, ali mi je nelogicno otvarati devizni racun i povlaciti pare na njega, ako je master card, i trebalo bi da moze na bankomat da se direktno sa nje podignu pare.
Kad podignes pare sa CS javi, da vidimo koja je procedura i kako si prosao ;) .

Isplata Payoneer-om. » Post #20

Thu May 28, 2015 11:46 in Ex-Yugoslavia

darthjovan hvala na odgovoru. Zar ne moze za Payoneer isplata npr. sa Paypal racuna? Mislim da se to poveze? Znam da su neki iz Srbije to povezivali ranije, ali kao sad ne moze, paypal blokira takve uplate, i ne moze se vise tako povezivati. I ako vec Neteller daje karticu zasto otvarati bankovni racun, moze li na bankomat?
Kako ti podizes novac sa Clixsense? Ne ide mi se u banke da me deru, pa to ti je :D . Pa nesto razmisljam dal` moze Paypal da se poveze na dinarski racun? Nisam cula da je to do sad neko radio, al da pitam za svaki slucaj :mrgreen: ? Lepo sam rekla da je za nas iz Srbije sve mnogo komplikovanije. Veliki pozdrav!

PAYPAL ISPLATA ZA SRBIJU » Post #10

Thu May 28, 2015 11:31 in Ex-Yugoslavia

KAleksandra hvala na odgovoru. Razmisljam i ja o toj kombinaciji Paypal - Payoneer, ali nesto cujem da Paypal sad blokira takve isplate i da vise ne moze da se poveze, ko je do sad povezao to je, vise nema. Ako neko ima vise informacija o ovome neka javlja. Pozdrav!

Isplata Payoneer-om. » Post #18

Thu May 28, 2015 04:20 in Ex-Yugoslavia

Jastreb59 wrote: Veliki pozdrav svima!

WeeCash- Da li je dobijen odgovor za isplatu na Payoneer karticu?
To bi mi puno znacilo. :clap:

WeeCash - javljaj novosti. Nama u Srbiji odgovara jedino opcija sa karticama, inace od ovih nasih "derikoza" iz banaka nista nam nece ostati. Cekamo Neteller ili Payoneer. Pozdrav! :D

PAYPAL ISPLATA ZA SRBIJU » Post #7

Thu May 28, 2015 02:24 in Ex-Yugoslavia

Da li je neko od vas u skorije vreme ( pre 7-10 ) povlacio pare sa paypal-a? Interesuje me kolika je provizija, i da li je ista za sve zemlje, posto je za nas iz Srbije sve komplikovanije :mrgreen: . I sa kojim ste racunom, u kojoj banci to povezali?
Nemam ja neke velike pare za povlacenje ( pre bih rekla nikakve ), ali da vidim isplati li se jos ovde raditi posto je mali izbor nacina isplate. Nemaju ni Neteller ni Payoneer, iako je bilo reci da ce razmotriti to. Izgleda da jos razmatraju :D .

Help us identify people's names... » Post #2

Sat Apr 11, 2015 05:59 in Ex-Yugoslavia

Radila i ja juce, i 100% sam sigurna da sam tacno uradila bar 90% zadataka ( sigurna sam jer mi je pomagala sestra koja je profesor engleskog jezika ), a meni pise da sam navela nekoliko imena, a ispravno je ili jedno ili drugo. A u zadatku lepo pise da ako ima vise imena u tekstu odvojimo imena zapetom, i da idemo na + sa desne strane. Probala 2 taska i odustala da mi ne smanji Acurancy, jer mi oba puta isto javlja kad god ima imena vise ljudi u tekstu.
Da li se i tebi javljao takav problem?
Ako je neko uspesno uradio ovo neka se javi da nam kaze u cemu je fora sa ovim zadatkom. Hvala unapred!

zezanje oko prijave na zadatke » Post #14

Wed Apr 08, 2015 09:54 in Ex-Yugoslavia

Napisah post, ali pojma nemam gde se izgubio. Takodje imam problem sa logovanjem, jer uopste ne mogu da udjem na svoj nalog na CF-u. Jel` ima ko isti problem i kako da resimo. Juce sve bilo ok, a danas haos.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Nov 28, 2021 19:30:56 PST