Please wait...
HomeForumPosts by Ahu28

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by Ahu28

rise of kingdoms 17.50 » Post #28

Mon Jun 22, 2020 17:30 in Turkish

13. günde tamamladım ve param saniyesinde hesaba yattı. Size tavsiyem bu tekliften gelecek olan parayı bonusla birleştirerek 2.5 dolar ekstra kazanç elde edebilirsiniz. Bonusun etkin olması için o gün içerisinde 1 teklif daha tamamlayın veya 1 adet anket çözün.

ANKETLER » Post #642

Mon Jun 22, 2020 04:26 in Turkish

fireandblood1001 wrote:
sevayd6 wrote:
fireandblood1001 wrote: Son 5-6 gündür hiç anket çıkmıyor hiçbir yerde ne iş anlamadım. Sebebi ne olabilir gayet güzel geliyordu başta tutarsız cevap falan da vermedim. 9$ da takılı durdum. :S

Aynı durumdayım. 4-5 gündür 0 kazanç gidiyorum. Zaten haftasonları normalde de hiç ya da az gelir ama ondan önceki 2 günde de gelmedi hiçbir şey:( çok moral bozucu.

Ya bir de buraya bakıyorum herkese bir sürü anket geliyor tutarlar da güzel.. hep mobil kullanıyorum acaba ondan mıdır biliyorum. Hiç PC ile açmadım siteyi. Hani uyarı da almadım anketlerden elendiniz gibi. Çok sinir bozucu.

Mobile anketlerin hepsi gelmeyebiliyor. Mesela PC'den bir anket geldiğinde telefondan bakıyorum ama telefonumda gözükmeyip PC'de gözüküyor.

Skrill>Airtm>BTcTurk Para Çekmeyi Anlatıyorum » Post #15

Sat Jun 20, 2020 04:26 in Turkish

omerkusaya01 wrote: BtcTurk kullanmak zorunlu mu acaba airtm ile anlaşmaları falan mı var? Yoksa Binance btc cüzdanı falan da kullanılabilir mi?

Bir de ilk mesajda yazılan göre para banka hesabına geçene kadar yaklaşık %15'lik kesintiye uğruyor. Payoneer'de bu kesinti ne kadar oluyor acaba bilen biri yazabilir mi?

BtcTurk zorunlu değil. Payoneer hakkında bir bilgim yok malesef.

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #673

Wed Jun 17, 2020 16:17 in Turkish

OnlineOgretmen wrote:
Ahu28 wrote: Rise of Kingdoms 1 haftada 13 lvl oldum. Oyunu bitiren arkadaşlar biraz ipucu verebilir mi biraz zorlaşmaya başladı.
Birlik etkinliklerine katılın. Sağ üstteki etkinlik kağıdına tıklayıp o görevleri tamamlayın. Bir de günlük görevleri tamamlayın ve cevherleri vip puanına harcayın. vip 3 olunca vip dükkanından hızlandırıcı 1 saat şeklinde satın alabilirsiniz hem de indirimli.
Ayrıca internetten kale seviyelerinin gerekliliklerini gösteren tablolar var onlardan bulun ve zamanınız varken ileri seviyelerdeki gereklilikleri önceden geliştirin. Ayrıca birlik dükkanından bireysel kredilerinizle hızlandırıcı satın alabilirsiniz. Bireysel krediler de birliğe yaptığınız yardımlardan yardımlarınızdan geliyor. Aslında oyunda çok püf nokta var ama uzun sürer anlatması. Şansıma ben gittiğim birlikte lider oldum. İttifaklar kurup savaşlara da katıldım oyuna baya bağlandım da açıkçası. Kısa süren geliştirmeler de hızlandırıcı kullanmayın. Baktınız yetişmiyor 7 tllik paketlerden alın. 18 dolar yatınca 7 tlnin hesabı olmuyor

Çok teşekkür ederim.

TASK GÜNCEL! » Post #4259

Wed Jun 17, 2020 16:04 in Turkish

Kota dolu dediği halde Twitter görevi için 1.29 dolar hesaba yattı.

TASK GÜNCEL! » Post #4257

Wed Jun 17, 2020 14:54 in Turkish

Twitter taskında kota doldu uyarısı veriyor bende.

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #670

Wed Jun 17, 2020 09:05 in Turkish

Rise of Kingdoms 1 haftada 13 lvl oldum. Oyunu bitiren arkadaşlar biraz ipucu verebilir mi biraz zorlaşmaya başladı.

cyberghost görevi » Post #2

Mon Jun 15, 2020 04:43 in Turkish

Bu görevi yapmak için minimun 49 dolarlık üyelik almanız lazım siteden.

ANKETLER » Post #544

Thu Jun 11, 2020 09:09 in Turkish

0.81 makyaj malzemeleri anketi.

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #637

Wed Jun 10, 2020 08:52 in Turkish

Arkadaşlar ben Revenue Universe'den 18 dolarlık Rise of Kingdoms offer'ını yapıyorum. Bu iki katı ödülü ben her türlü alacak mıyım yoksa 2 katı kampanyası bittikten sonra tamamlarsam 9 dolar mı alacağım? Bir de bu Revenue ödeme yapıyor mu bana çok da güvenilir gelmedi.

Skrill3 » Post #8

Sun Jun 07, 2020 12:11 in Turkish

Ekkazann wrote: istersen detaylı yardımcı olurum ,

ya arkadaşlar bıkmadınız şu komisyonculuk işinden. Burası anket çözme yeri kardeşim git ticari zekanı farklı yerlerde kullan.

ANKETLER » Post #413

Fri Jun 05, 2020 06:25 in Turkish

Doritos anketi 0.46 tamamladım fakat ödeme yapmadı.

Skrill>Airtm>BTcTurk Para Çekmeyi Anlatıyorum » Post #12

Tue Jun 02, 2020 13:55 in Turkish

majhoeanles wrote: Skrill'e girişte sorun yaşıyorum şuan bir problem mi var arkadaşlar? Pin kodum hatalı girildi diyor. 1 Saat önce de giriş yaptığımda Bir sorun oluştu tekrar deneyin diyordu.

Evet ben de giremiyorum

Skrill>Airtm>BTcTurk Para Çekmeyi Anlatıyorum » Post #10

Tue Jun 02, 2020 05:08 in Turkish

ergl24 wrote: selam benim 17 dolarım var bu parayı çekmek istiyorum bana airtm çekim yapmak için yardımcı olur musunuz

Paranızı doğrudan airtm üzerinden çekmek istiyorsanız bu çok zor çünkü para çekimi için eş bulmakta zorlanıyor site. Onun yerine üstte de anlattığım gibi BtcTurk üzerinden çekim yapabilirsiniz.

ANKETLER » Post #334

Fri May 29, 2020 09:01 in Turkish

ankettasksever wrote:
Ahu28 wrote: 1.96 fisher price oyuncak anketi geldi ve bitmek üzereyken attı. Bilgileri alıp para ödemeden gönderiyorlar. Nereye ticket atabilirim bilen var mı?

bence şikayetten birşey çıkmaz. takılmadan devam edin. işin riskleri bunlar.

nerden yaptınız anketi ?

Davetli geldi Simplicio'ya yönlendirdi ordan da Data collector zappi io diye bir yere.

ANKETLER » Post #332

Fri May 29, 2020 08:57 in Turkish

1.96 fisher price oyuncak anketi geldi ve bitmek üzereyken attı. Bilgileri alıp para ödemeden gönderiyorlar. Nereye ticket atabilirim bilen var mı?

Para çekim için yardım lütfen » Post #4

Fri May 29, 2020 05:49 in Turkish

Skrill>Airtm>BTcTurk Para Çekmeyi Anlatıyorum » Post #5

Sat May 23, 2020 13:56 in Turkish

Serhatfx wrote: Merhaba, iki gündür airtm'den bitcoin cüzdanıma bitcoin göndermeye çalışıyorum fakat bu hatayı alıyorum:
Something went wrong
Transaction creation failed. Please try again later.
nerede hata yapıyorum acaba.

Bitcoin cüzdan numaranızı kontrol edin veya girdiğiniz tutarı değiştirin. Site kaynaklı bir problem de olabilir daha sonra deneyin.

Skrill>Airtm>BTcTurk Para Çekmeyi Anlatıyorum » Post #1

Fri May 22, 2020 16:31 in Turkish

Öncelikle bu benim para çekme tecrübem. Diğer arkadaşlar farklı şekilde yapmış olabilir ben kendi tecrübemi aktarıyorum. Anlaşılabilir olması için detaylı ve biraz uzun bir anlatım olacak fakat yapılan işlemler son derece kolay. Şimdi anlatıma geçelim.

Bu işlemi yapmak için sahip olmanız gereken hesaplar:

Ysense ile aynı e-postaya sahip olan Skrill Dolar hesabı ve yine aynı e-postaya sahip Airtm hesabı. Ve BtcTurk hesabı. Skrill hesabınızın dolar hesabı olması lazım yoksa paranız çok kesintiye uğrar. Skrill ve Airtm'nin Ysense'deki hesabınızla aynı e-postaya sahip olması gerekiyor burası önemli. BtcTurk hesabınız herhangi bir e-postayla açılmış olabilir onun aynı olmasına gerek yok. Airtm hesabınızın ve BtcTurk hesabınızın onaylı olması gerekiyor yoksa işlemleri yapamazsınız. Onay işlemi için iki site de kimliğinizin ön ve arka kısmının fotoğrafını istiyor. Fakat BtcTurk bir de kendi fotoğrafınızı istiyor. Eğer Airtm onay işlemi başarısız olursa Airtm'nin sitesindeki Help bölümünden Ticket atabilirsiniz yardımcı olurlar. Onaylama işlemi basit bir işlem zaten kendiniz siteleri inceleyerek yapabilirsiniz. Sakın hesaplarınızı onaylatmadan Skrill'e para gönderme işlemi yapmayın. Airtm veya BtcTurk'ten onay alamazsanız paranız Skrill'de kalır. Tüm hesaplar hazırsa işlemlere geçelim.

Skrill:
Ysense'de 25 dolarım vardı ve 2 ayda kazanmıştım yani 52 doları bekleyecek durumum kalmadı. Öncelikle Ysense'deki 25 dolarımı Skrill hesabıma gönderdim. Mail geldi ve işlemin 2-3 iş günü süreceğini, tamamlandığında tekrar mail göndereceklerini söylediler. Parayı Pazartesi günü talep etmiştim Perşembe akşamı 25 dolarım Skrill hesabıma geçti.

Airtm:
Skrill'deki 25 dolarımı Airtm'ye atmak için Skrill hesabıma gidip sol taraftan Gönder butonuna tıkladım. Skrill'den Skrill'e yazan yerin altındaki şimdi gönderin yazan yere tıkladım. Burada parayı yazacağımız yerin hemen altında Maksimum tutar=23.93 yazıyordu. Yani gönderme işleminde Skrill bizden 1.07 dolar kesinti yapacak. Bu yüzden Airtm sitesine 23.93 dolar alacağımızı yazacağız. Siz de kaç dolar kesinti olacağını kontrol edin farklı kesintiler olabilir. Daha sonra Airtm hesabıma giriş yapıp sol bölümdeki Add/Withdraw bölümüne tıkladım ve Add başlığının altındaki Skrill bölümüne tıkladım. Funds to send kısmına 23.97 dolar yazdım ve alttaki yeşil ile yazılmış Select'e tıkladım. Sonra gelen ekranda Configure'a tıkladım ve daha sonra Submit request'e tıkladım. Site parayı göndermek için eş arıyor ve yaklaşık 1 dakika içerisinde eşi buluyor. Bulduğu bu eş bize parayı gönderecek bu yüzden details'dan eşin e-postasını buldum. Skrill sitesine gidip e-postaya para göndere tıklayıp 23.97 dolar yazdım ve alttaki kime göndermek istiyorsunuz yazan yere details'da bulduğum e-postayı yazdım. Göndere tıkladım ve onayla'ya tıkladım. Yaklaşık 1 dakika sonra Airtm hesabıma para geldi ve işlemi onayladım. Sakın Airtm hesabınızda parayı görmeden onay vermeyin burası önemli. Airtm bu işlemde 2.22 dolar kesinti yaptı ve hesabıma 21.71 dolar geçti. Airtm işlemlerim yaklaşık 10 dakika sürdü.

BtcTurk:
Artık işlemlerin çoğu bitti ve çok az işimiz kaldı. BtcTurk sitesine giriş yapıp üst bölümdeki Bitcoin Cüzdanı seçeneğine tıkladım. Aşağıdaki adrese Bitcoin gönderin yazan yerin altında karışık yazılar var. O yazılar bizim cüzdan numaramız. O numarayı kopyaladım. Airtm sitesine girdim ve sol taraftaki Add/Withdraw bölümüne tıkladım. Sonra sağ taraftaki Withdraw'a tıkladım ve onun da altında More payment methods yazan yere tıklayıp bitcoin yazdım. Listeden Bitcoin'i seçerek Funds to send kısmına 21.71 yazdım. Aşağıdaki select'e tıkladım. Sonra Allies kısmına bir takma ad yazmanızı istiyor oraya istediğiniz bir isim yazabilirsiniz. BtcTurk'ten kopyaladığım cüzdan numaramı bitcoin adress yazan yerin altına yapıştırdım ve Configure'a tıkladım ve Submit request'e tıkladım. Eş bulması BTC için uzun sürüyor fakat eş bulduğunda size mail geliyor yani eş bulana kadar ekranın başında beklemenize gerek yok. Eğer eş bulması saatler sürerse Funds to send kısmına küsüratlı bir sayı yazmayın. Örneğin 21.71 yerine 21.50 yazın daha hızlı bulacaktır. Eş bulduktan sonra Details kısmının 3 sıra altında reference id yazan yer ilk başta boş. Bu alana bir kod gelirse Bitcoin'imizin hesabımıza geçtiğini anlıyoruz. Fakat BtcTurk hesabımıza para geç gelebilir o yüzden bitcoinimizi hesapta görene kadar bekliyoruz ve onaylamıyoruz. BtcTurk hesabıma bitconinin geldiğini gördüm ve Airtm sitesine gidip confirm received'e tıkladım. Ben paramı Bitcoin'de tutmak için bankaya çekim yapmadım. Siz yapmak isterseniz o işlem son derece basit bir işlem zaten.

Sonuç:
Ysense'deki 25 dolarımın TL karşılığı 170 TL idi ve en son BtcTurk hesabımdaki Bitcoin'in TL karşılığı 144 TL idi. Yani toplam 26 TL kesinti oldu. Bence kesinti çok fazla değil ve parasını çekmek isteyenler için güzel bir alternatif.

Evet Skrill ile para çekme alternatifini sizlere detaylı bir şekilde sundum. Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana. Bir hatam varsa daha tecrübeli arkadaşlar aşağıya yazabilir. Herhangi bir sorunuz varsa sorabilirsiniz cevaplamaya çalışırım. Herkese bol kazançlar arkadaşlar sağlıkla kalın.

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #563

Sat May 16, 2020 10:29 in Turkish

Adgate Kobo e-book 2 tl'ye kitap aldım 3 dolar ödeme yapıldı.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Nov 28, 2021 03:25:21 PST