Please wait...
HomeForumPosts by Phyz

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by Phyz

Platni procesori - informacije, pitanja i saveti » Post #1287

Thu Aug 10, 2017 08:07 in Ex-Yugoslavia

incomehomejob wrote: Joj. :(

Ovo sa Intermediary bank je cista pljacka.
Ovaj deo mi, molim te, pojasni gde kazes da si sa stranice povukao 180 dolara, jer pominjes da je start povlacenja sa Payza na racun bio 143 evra, mislim da bi trebalo da bude povoljnija konverzija (ne znaci da sam u pravu).
Payza, sa CS na Payza, bi trebalo da 'kosta' samo 4 dolara max. 2,9% + 0,30 $ up to 4 $.

Kada sam prebacio pare sa CS na Payza kostalo je 4 dolara, zatim bank wire s Payza je kostao 15 dolara. Tada sam dobio poruku da mi je prebaceno 143 eura s tim da ce provizija biti jos 12 eura.

Platni procesori - informacije, pitanja i saveti » Post #1285

Thu Aug 10, 2017 05:24 in Ex-Yugoslavia

incomehomejob wrote:
Phyz wrote: Pozdrav svima, imam pitanje vezano za isplatu preko payze. Isplatio sam 143 eura na karticu i pisalo je da ce provizija biti 12 eura, cekao sam nekih desetak dana da mi stignu pare na racun i kada sam jutros otisao do banke uplaceno mi je samo 100 eura. Zanima me da li je neko imao slicnih problema i do koga ovo moze biti banke ili payze? Hvala

Izvini, ne razumem se u Payza, nemam nalog tamo, ali mi ovo deluje bas mnogo. :(
Skoro trecinu su ti uzeli, plus jos sto je ta trecina 43 evra. :(

Molba za sve koji se razumeju u Payza da pomognu. :D

Isao sam do banke i na kraju ispada ovako payza mi je uzela otprilike 17 eura da prebacim novac na racun, zatim 12 eura da dolare prebaci u eure, moja banka mi je uzela jos 5 eura da bi novac bio u BAM, a na izvjestaju mi stoji da su mi jos 24 eura uzele kooperativne banke. Tako da sam umjesto 180 dolara koliko sam povukao sa stranice, na racun dobio 100 eura. Otprilike trecina je otisla Bog zna gdje

Platni procesori - informacije, pitanja i saveti » Post #1281

Wed Aug 09, 2017 04:46 in Ex-Yugoslavia

Pozdrav svima, imam pitanje vezano za isplatu preko payze. Isplatio sam 143 eura na karticu i pisalo je da ce provizija biti 12 eura, cekao sam nekih desetak dana da mi stignu pare na racun i kada sam jutros otisao do banke uplaceno mi je samo 100 eura. Zanima me da li je neko imao slicnih problema i do koga ovo moze biti banke ili payze? Hvala

Spisak Flag-ova - ID i naziv taska » Post #561

Tue May 30, 2017 17:16 in Ex-Yugoslavia

Takodjer i kod mene dobre vijesti, danas su mi skinuli oba flaga :D

Spisak Flag-ova - ID i naziv taska » Post #549

Fri May 26, 2017 07:37 in Ex-Yugoslavia

incomehomejob wrote:
Phyz wrote:
djuradjo wrote: 1016495 Help Us Moderate Images, dobih i ja na ovom zadatku Major flag

Your work on Job 1016495 has been flagged by the Task Author. Please check your Job History for more details.

I ja sam bas sada dobio major flag na ovom zadatku, eto ga to mi je treci major flag u ovom mjesecu i ne znam da li cu imati volje vise ikako da radim.

Nemoj da odustajes, molim te. :)

Svasta smo svi prosli i razumem da treba snage da se izdrze i ovakvi nonsensi. :(
Dodji ovde, iskukaj i bice ti lakse, uvek je neko tu ko je ili imao istu/slicnu slucju ili je neko tu ko ce da se isprica sa tobom, pa bude lakse. :D

Hvala na podrsci :D iskreno se nadam da ce rijesiti ovo s random flagovima sto prije, bio sam ovaj mjesec bas zagrijan za taskove jos sam imao i dosta slobodnog vremena i onda opet level 0 hahaha, ali valjda ce se to ubrzo rijesiti

2 or more Major flag in task. » Post #3

Fri May 26, 2017 02:06 in Your Stats

darko9800 wrote: beautymania17 today i also got 2 major flags without any solid reason i don't cheat crowdflower system but the task author give me flag....
try dispute the major flag in you job history..and wait for their response and pray

Same here, i wrote them ticket and now i am waiting. I have lost all 3 badges because of "help us moderate images" tasks.

Spisak Flag-ova - ID i naziv taska » Post #540

Fri May 26, 2017 01:08 in Ex-Yugoslavia

djuradjo wrote: 1016495 Help Us Moderate Images, dobih i ja na ovom zadatku Major flag

Your work on Job 1016495 has been flagged by the Task Author. Please check your Job History for more details.

I ja sam bas sada dobio major flag na ovom zadatku, eto ga to mi je treci major flag u ovom mjesecu i ne znam da li cu imati volje vise ikako da radim.

Spisak Flag-ova - ID i naziv taska » Post #538

Thu May 25, 2017 10:44 in Ex-Yugoslavia

pupijevi wrote: Kad su Cicu nagradili sa admin flagom jer je zavrsio sve ID-ove onda....

Sta vise komentarisati

Ne znam stvarno na kojoj osnovi dijele ove flagove, valjda ono random pa koga zapadne..

Spisak Flag-ova - ID i naziv taska » Post #534

Thu May 25, 2017 03:57 in Ex-Yugoslavia

1016493 Help Us Moderate Images, evo upravo sam na ovom zadatku dobio major flag i to mi je drugi u ovom mjesecu.

ID-ovi taskova koji ulaze u GA » Post #2246

Mon May 15, 2017 00:55 in Ex-Yugoslavia

true_hiker wrote: Draw Bounding Boxes Around People

kako izbjeći 0% na ovome?

Ja sam do sada dva ova radio, moras bas paziti da svaku osobu oznacis pa cak i ako vire npr. samo noge iz coska slike, i svaki okvir koji napravis mora biti bas uz tijelo osobe :)

ID-ovi taskova koji ulaze u GA » Post #2239

Fri May 12, 2017 02:54 in Ex-Yugoslavia

maxkiki wrote: Ja ih ne vidim na listi zasad,prošli put sam dobio minor flag koji još stoji ,dal raditi ili ne,pitanje je sad :?:
Samo jedno pitanje od iskusnijih ko ima,
u video igricama one pucačine,fight itd. dal se važi caption kad izlazi ono 100 poena kad se osvoji ili piše game over i ostalo što je sastavni deo igrice(pištolj u redu u igrici to obeležavam oružje).

U pucacinama ti se to sve oko poena i ovog ostalog sto si spomenuo racuna kao caption

Spisak Flag-ova - ID i naziv taska » Post #468

Tue May 09, 2017 14:04 in Ex-Yugoslavia

incomehomejob wrote: Nema na cemu. :)

Izvini, molim te, na tome sto sam napisala pocetnik. :( Vidim datum registracije, ali je task za nulti nivo i pocetnici nemaju izbor sem da ga rade.
Izvini jos jednom, lose sam formulisala, zbirno, i ukljucila to u pisanje posta tebi.

Nadam se da si uradio Dispute. :)
Ovo sto kazes da si pogresio par komada za redom, meni se to cesto desava, u prilog postu od CicoSreckovic.
Vecina Quiz-ova mi je 100% i onda par komada ok. E, onda krece ludilo, budalastine od ispravki da mi se kosa digne na glavi. :D
Sve kako je CicoSreckovic opisao u postu za taj task koji se ovde pominje, se meni desava sa mnogo taskova.

P.S.
Slazem se sa jeckamil skroz. :)
Pa sta i ako pogresimo? Jaka stvar! Da vidim sto ta polupismena bratija od TA, koja ne ume da sastavi ni TQs kako treba ne bi gresila.
Poenta ovoga ispred, osim sto sam besna :D , mi je da imamo PRAVA da gresimo, tome sluzi GA, kao reper da pazimo i ne gresimo previse i smatram da nase greske nisu nesto sto treba da bude flag-ovano.

Hajde nadam se da mi ovo nece predstavljati veliki problem i da ce se rijesiti vremenom, napisao sam im dispute danas. Hvala puno na pomoci i izvini ti ako je moj post zvucao kao da sam se uvrijedio hahah:D Nema potrebe da se ti meni izvinjavas, hvala jos jednom na pomoci

Spisak Flag-ova - ID i naziv taska » Post #466

Tue May 09, 2017 11:50 in Ex-Yugoslavia

incomehomejob wrote: Hvala puno Phyz. :)

Lutak, nisam znala da je taj 'cuveni' i grozni bio za nulti, izvini. :(

Bolje drugari da nista ne pisem, nemam lepe komentare na ovo, pa cu da se uzdrzim od istih. Ali sam u soku, iskreno.

P.S.
Phyz, ne znam na sta mislis pod 'svojom krivicom'. Nemoj pogresno da me shvatis, ali moj stav je da sta god da uradi pocetnik, tesko da je bas iz namere da 'vara'. Ne znaci da sam u pravu i ne znaci da CF to isto tako vidi, ali se meni ovo ne uklapa ni u sta. :(

Da li mozemo nekako da pomognemo? Ako hoces da sastavljamo zajedno tiket. :)

Hvala puno na spremnosti da pomognete, a pod svojom krivicom sam mislio na to jer sam pogrjesio par zadataka zaredom i brzopleto sam ih radio bez neke prevelike provjere. Nisam imao namjeru da varam, ali nisam ni pocetnik pa sam mislio da je i to utjecalo na to da dobijem flag.

Spisak Flag-ova - ID i naziv taska » Post #461

Tue May 09, 2017 11:34 in Ex-Yugoslavia

incomehomejob wrote:
Da li mogu da te zamolim da napises i naziv Taska, da se lakse prepozna taj TA sledeci put, pa da mozemo mi njega, bar medju nama, da 'flag'-ujemo kao problematicnog. :D

P.S.
Ovo je strasno da flag-uju nulti nivo, sokirana sam. Tu se tek 'uci' kako se ovo radi. Bezobrazluk.

Moze naravno, * Validate Product Name Simplifications * 11 11 16 68%
To je taj task, uglavnom nista tesko svjestan sam da sam jedino svojom krivicom dobio flag :)

Spisak Flag-ova - ID i naziv taska » Post #456

Tue May 09, 2017 05:25 in Ex-Yugoslavia

CicoSreckovic wrote: Je l' to flag na zadatku za nulti LVL ili mi se cini??

Kazem ti smijesan zadatak, ali sta ces nije mi sretan dan izgleda hahah

Spisak Flag-ova - ID i naziv taska » Post #454

Tue May 09, 2017 05:18 in Ex-Yugoslavia

Your work on Job 1012337 has been flagged by the Task Author. Please check your Job History for more details.

Evo i moj prvi flag i to major, jednostavno nisam bio koncentrisan i na prelaganom tasku promasim par odgovora za redom i ovo mi se dogodi. Kako sam ja shvatio to znaci da gubim lvl 3 jer je u pitanju major flag?

Rainforest Task » Post #1726

Sun Aug 14, 2016 15:42 in Ex-Yugoslavia

Na koji nacin doci do ovih rainforest taskova?

Pitanja i saveti » Post #2764

Sat Aug 13, 2016 14:49 in Ex-Yugoslavia

Ljudi treba mi vase misljenje, ovako jutros otprilike do 9-10 sati sam uradio oko 47 taskova i toliko mi i stoji u 'account summary', a poslije toga je clixsense bio ugasen zbog ovog update. Ipak ja sam preko CrowdFlowera mogao taskove regularno raditi do otprilike 4-5 sati poslije podne i uradio sam 112 taskova ukupno koliko mi i na CrowdFloweru pise da sam za danas uradio. E problem je sada sto sam ja dobio zaradu samo a ovih 47 taskova, a ujedno pored vremena koje sam izgubio danas izgubio sam i mogucnost da radim par odredjenih taskova jer sam dostigao limit na njima, a nisam placen za njih. Zanima me da li se isplati pisati ticket i sta mogu time postici.

Pitanja i saveti » Post #2754

Wed Aug 10, 2016 08:43 in Ex-Yugoslavia

Hvala puno na odgovoru

Pitanja i saveti » Post #2752

Wed Aug 10, 2016 08:16 in Ex-Yugoslavia

Pozz svima, ja mislim da sam negdje davno procitao ali ne mogu to sada nigdje naci. Da li je istina da na svakih 50 dolara clixsense nam daje 5 dolara bonusa? Ako je tako da li tih 50 dolara mora biti samo od taskova ili se gleda ukupna zarada?
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 27, 2021 19:19:25 EST