Please wait...
HomeForumPosts by dream45

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by dream45

Kafana » Post #1590

Wed Mar 15, 2017 14:04 in Ex-Yugoslavia

Nema nam nesto nase sefice :(

Edit:

Procackala sam malo forum unazad i pronasla u cemu je problem i zasto nam nema @income.
Ajde da se nekako organizujemo i vratimo nasu @income. Nema stvarno smisla ovo.

Platni procesori - informacije, pitanja i saveti » Post #940

Wed Mar 08, 2017 08:36 in Ex-Yugoslavia

nesovan wrote: Danas sam probao da uplatim nesto na netu sa Payoneer karticom i saznao sam da ne podrzava MasterCard Secure Code, tako da na sajtovima koji koriste Secure Code ova kartica ne moze da se koristi :( inace, prva uplata prosla dobro, posle 24h leglo i onih obecanih 25 dolara, sve u svemu zadovoljan :)

Taj Secure Code, jel to onaj 3-cifreni broj sa zadnje strane kartice?

Platni procesori - informacije, pitanja i saveti » Post #937

Wed Mar 08, 2017 07:30 in Ex-Yugoslavia

Danas sam se bas obradovala.Dobila sam bonus od 25$ od payoneer.
Pisala sam ranije da sam se registr.na Payoneer direktno bez referal linka, ( nisam imala ).
Jedino sto sam uradila je da sam prilikom registracije odmah preporucila payoneer preko mog linka.

Pre nedelju dana sam trazila od CS isplatu od 500$ i ......da ne duzim ,slika govori vise od reci.

Platni procesori - informacije, pitanja i saveti » Post #878

Mon Mar 06, 2017 10:29 in Ex-Yugoslavia

borkeeez wrote: ja jos uvek ne znam sta je bolje tj. koja opcija..

Sta vi mislite? Payoneer VS Skrill

Mislimo mi mislimo,ali nista nismo smislili ;)

Platni procesori - informacije, pitanja i saveti » Post #866

Mon Mar 06, 2017 08:42 in Ex-Yugoslavia

Sad vise znam da AMA BAS NISTA ne znam. Nista mi vise nije jasno sa ovim platnim procesorima....Taman sam kao shvatila sta i kako, opet sam na pocetku. Koliki je fee za ovo,koliki je za ono,koliko kosta samo racun,a koliko sa sve karticom.....Glava mi je kao da je u njoj roj bumbara i samo zuje 1000 informacija...

Tako da @Garagos ulazim u tvoj klub ;)

Ja inace jos cekam da mi pare prebace na payoneer. Kartica stigla,aktivirala sam je.
Kad budem nesto saznala javicu...

Rainforest Task » Post #4511

Fri Mar 03, 2017 02:09 in Ex-Yugoslavia

Kod mene isto,samo prazna stranica...Nista ne pomaze ni refresh,ni cekanje...nema pa nema.Ja zatvaram,ne cekam job abandoned. Stavim za svaki slucaj u bookmark. :)

Kafana » Post #1270

Thu Mar 02, 2017 11:20 in Ex-Yugoslavia

......Ovo je sad objavljeno....

Members, for those of you waiting on your Skrill cashout, I apologize for the delay. We have been waiting almost 2 weeks for them to credit several ACH deposits that we sent from our bank account. I was advised yesterday (Wednesday March 1st) that they needed additional documents in order to complete verification of our account. This came as a surprise to me as we have been accepting payments with Skrill for nearly 2 weeks.

I was also told that the deposits should be credited yesterday or today and as of now we are still waiting. I have also made it very clear to them how displeased we are at how they are handling this situation and that they need to rectify it ASAP.

As soon as our deposits are credited I will process Skrill cashouts, even if its over the weekend.

All other cashouts will continue without delay.

Thank you

Platni procesori - informacije, pitanja i saveti » Post #739

Tue Feb 28, 2017 06:33 in Ex-Yugoslavia

Ja cu da "povucem" 50eur u Grckoj, 50eur u Maked., samo da bi videla razliku.
Inace planiram da mnogo ne "vucem" ;) ,nego da je vise koristim za online kupovinu i placanje sa njom. Imacu tako koji cent vise za svrckanje. ;)

Platni procesori - informacije, pitanja i saveti » Post #734

Tue Feb 28, 2017 05:46 in Ex-Yugoslavia

pupijevi wrote: Prateci i strane forume nekako se stvara dojam da je najbolje u EU sa Euro valutom i tamo traziti cashout sa Payoneer kartice. Ako je neko u mogucnosti i to da isproba neka javi utiske.

U tom slucaju ne bi ni podizao pare kod nas vec cekao neku vecu gomilicu pa "preko" kad svakako budem isao u neki soping.

Ja cu da probam ovih dana u Grckoj pa cu da vam javim.

Platni procesori - informacije, pitanja i saveti » Post #466

Tue Feb 14, 2017 06:20 in Ex-Yugoslavia

uboderep wrote: Jel vam pise negde na Payoneer nalogu da dobijate 25$ posle uplate od 100$ na svoj nalog?

Meni je to pisalo kad sam otvarala racun. Nisam jos uplatila 100$ pa tako neznam dali ce oni ispuniti svoje :)
Mene zbunjuje ovo sto pisete da to vazi samo preko referala.Ja sam se registrovala direktno bez referala ( nisam imala), pa videcu sta ce biti tek kad stavim 100$.

Platni procesori - informacije, pitanja i saveti » Post #370

Fri Feb 10, 2017 12:08 in Ex-Yugoslavia

Raspitajte se malo vise o limitima.Mozda mozete da povecate. U makedonskim bankama limit moze da se povecava.Odes u svoju banku i trazis da povecas limit. Ja tako radim svaki put kad idem u inostranstvo. U zadnje vreme ga uopste i ne vracam,od kad su mi potvrdili da ako dodje do zloupotrebe banka pokriva zloupotrebu.

Platni procesori - informacije, pitanja i saveti » Post #363

Fri Feb 10, 2017 11:22 in Ex-Yugoslavia

Opet cu procitati na njihovoj strani o "fee" za povlacenje novca. Ne verujem da je u nekim zemljama vise a u nekim manje.Valjda im je to standardan "fee". Da ne pricam na pamet procitacu ili cu ih pitati pa pisacu ovde.

@pupijevi, ovo je sa njihove strane:

ATM DECLINE FEE
USD Card $1 / transaction
EUR Card €0.80 / transaction
GBP Card £0.65/ transaction

E sad kako ovo USD card, EUR card,GBP card....??? Ja kad sam otvarala account nisam imala opciju da biram koju cu "card" .

Kafana » Post #824

Fri Feb 10, 2017 10:57 in Ex-Yugoslavia

Da se malo ubacim i ja.
Registrovala sam se na Payoneer.Nisu mi trazili nista skenirano,samo sam upisala br od voz.dozvole (moze i pasos).
Mozda ce traziti kasnije da posaljem nesto skenirano kad bude stigla kartica i kad treba da se aktivira.Ko ce ga znati???
Kad bude stigla obavesticu vas sta i kako. inace ja do sada nisam ni jednom povlacila novce sa CS, pravila sam kombinacije da otvorim racun u srbiji pa povezem sa racunom u makedoniji (ista banka) pa da to vezem sa Paypall i sad mi propade sav trud :)

Jos i ovo. Prrilikom registracije na Payoneer mi je pisalo da kad stavim prvih 100$ dobicu 25$ reward .Registrovala sam se direktno bez referala.

ja se izvinjavam ako nisam trebala da ovo ovde napisem(bolje da sam u platne procesore....stavila).
Pogubila sam se skroz.Citam tamo citam vamo...Komp mi je bio na remont, propustila sam dosta na forumu i sad jurim da sve procitam.......

ID-ovi taskova koji ulaze u GA » Post #605

Thu Feb 09, 2017 08:17 in Ex-Yugoslavia

985122 Document Recognition And Translations $0.10/ 22kom.

ID-ovi taskova koji ulaze u GA » Post #478

Mon Jan 30, 2017 03:17 in Ex-Yugoslavia

notme1206 wrote: Extract Cafe Names From News Articles $0.35 :clap:

ID broj?

Kafana » Post #605

Fri Jan 27, 2017 02:29 in Ex-Yugoslavia

Ja se puuuno zahvaljujem svima @income,@savmi, @CicoSreckovic i posebno @BERIKAI na svim savetima i potrosenom vremenu da mi pomognu oko mog problema sa kompjuterom.
@berikai, tvoj mi je savet posebno pomogao da nesto naucim i da odlucim sta cu i kako cu.

P.S. Inace sam tu negde da dobijem vise nervni slom zbog nemogucnosti da radim RF taskove.

DRUGARI, HVALA JOS JEDNOM. :thumbup:

Kafana » Post #509

Sat Jan 21, 2017 11:46 in Ex-Yugoslavia

Hvala puno @income na savetu. :thumbup:

Ako nije problem da pitam ovde, evo postavicu sta pise na mom kompjuteru pa ako neko hoce, moze i ima vremena neka mi pomogne i kaze dali uopste ovo vise valja (posto mi je kompjuter dosta star).
Dali da nesto nadogradjujem ili da kupujem nov. Inace problem je sto mi stalno "krashira",izgubi mi se adobe, nemogu da otvaram RF taskove (pise mi "couldn't load plug in"). Prvo sam mislila da je nesto do RF a kasnije sam ustanovila da moj kompjuter nesto ne valja.

Probala sam preko tinypic da postavim sliku ali nece da mi konvertuje.Pise opet "Couldnt load plugin"
Nosila sam ga letos na servis (instalirao mi se sam Windows 10, pa sam vratila na Windows 7).
Tad su ga "ocistili" ,stavili neku zastitu i vratili mi na Windows 7.
Evo ovo pise kad odem na "my computer"

amd athlon 64 x2 dual core processor 4400+ 2.3 ghz ; instaled memory (RAM) 2 GB

Kafana » Post #507

Fri Jan 20, 2017 15:49 in Ex-Yugoslavia

CicoSreckovic wrote: Danas sam kupio Intelov i5 procesor i jos 4 GB Ram memorije, ljudi preporodio mi se racunar. Zadaci samo klize! Hvala pupijevi na savetu. Nista bez kafanskih razgovora. :D

Moracu i ja ovo da trazim kod mog servisera.
Inace se nista ne razumem u kompjutere i valjda ce i meni pomoci ova @pupijeva informacija.
Poludecu vise bez kompjutera.
:cry:

Kafana » Post #416

Mon Jan 16, 2017 01:12 in Ex-Yugoslavia

Kad otvaram stranu sa taskovima prvo pogledam top listu. Kad vidim @pupijevi i od skoro @CicoSreckovic,obradujem se taman ko da sam procitala svoje ime :)
Samo napred vas dvoje, da uvek budete pri vrhu liste.
Naravno podrska i svim ostalim clanovima da napreduju i da sva mesta na top listi budu "nase gore list". :clap:

Edit.
Zaboravih da cestitam i @makideeney na uspehu.

Rainforest Task » Post #4162

Sun Jan 15, 2017 07:01 in Ex-Yugoslavia

Samo da vas pozdravim.

Nesto mi je kompjuter opet u kvaru i nemogu da radim RF.Zato vas samo citam za sada i naravno navijam da se vise ovaj RF normalizuje i da sto manje kukamo a vise radimo. :thumbup:
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Dec 5, 2021 05:45:52 PST