Please wait...
HomeForumPosts by dream45

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by dream45

Kafana » Post #2034

Mon Jul 03, 2017 10:52 in Ex-Yugoslavia

Garagos wrote: Koliko si mi samo puta objasnila sta se sme, a sta ne, a ja i dalje nisam pravila procitao.. :D U inat CS-u... :D

More neznam da li je u inat CS-u, ovde koliko vidim samo nasa sefica ima "problem" sa tim inatom. ;) Ali to je posledica kad razmazis nekog ;)

Pitanja i saveti » Post #4401

Thu Jun 15, 2017 11:32 in Ex-Yugoslavia

I kod mene isplaceno sve. :)

I neka opet kasne samo da vec jednom daju posao,a ne ovako na kasicicu, i to onu za makijato ;)

Pitanja i saveti » Post #4397

Thu Jun 15, 2017 04:33 in Ex-Yugoslavia

I kod mene

Rainforest Task » Post #5201

Tue Jun 06, 2017 01:40 in Ex-Yugoslavia

@true_hiker, da li su te "odbanovali" ili bar objasnili sta si im to pogresio?

Rainforest Task » Post #5199

Mon Jun 05, 2017 12:29 in Ex-Yugoslavia

Activity Charts Coming Tomorrow! 2017-06-05 19:11:39 UTC, Kristen Hohenstein
Hello, testers!
Beginning this Tuesday, June 6th you’ll see 2 new charts when you log into your portal profile. We will be releasing this new feature in batches to ensure everything goes smoothly, so your friend might see their chart before yours is activated on your profile.
The first chart gives you insight into job and step availability over the previous 7 days, while the second chart shows how your job count or step count compare to the average tester. You’ll notice that the first chart has a less → more scale instead of specific numbers. This is by design. Due to confidentiality requirements, we cannot release hard numbers about the overall amount of jobs released per day, but we want to surface the trends to give you a picture of what’s happening. Please refrain from sending support tickets about lack of hard numbers in the first chart.
While we know there are more specific stats you all would like to see regarding performance and job distribution, this is the information we can provide at this time. We hope you enjoy it! It is our first step in the direction of being as transparent as possible, and we’re very happy to be making that move! We will be releasing a feedback survey tomorrow afternoon to hear your thoughts on the charts, so keep an eye out for that update as well. Happy testing!

Rainforest Task » Post #5197

Mon Jun 05, 2017 10:56 in Ex-Yugoslavia

Darkko365 wrote: Ovo mi se sad prvi put dešava. Ladno miš u terminalu kasni brat bratu 2-3 minuta. :D

I kod mene isto.Iznerviralo me samo tako.Onda 2-3 puta reconect i normalizirao se.Sad, dal to sme ili ne sme, neznam.

Rainforest Task » Post #5186

Fri Jun 02, 2017 14:34 in Ex-Yugoslavia

true_hiker wrote:
Jel ima nesto novo? Objasnjenje neko,zasto,kako???? Pored svih onih silnih flagova jos i RF blokade....
Nadam se da je neka greska i da ce ti to brzo skinuti.

Rainforest Task » Post #5104

Tue May 16, 2017 12:58 in Ex-Yugoslavia

3 komada danas sa 333 problema.

Rainforest Task » Post #5096

Mon May 15, 2017 12:57 in Ex-Yugoslavia

Katastrofa dan. Taman kad pomislih da posle susnog vikenda idu bolji dani, kad ono ..... Terminal "upali" posle 10 restarta, rucno kucanje podataka, nagurano 20 stepova u 1...... Ima li kraja... :(

Rainforest Task » Post #5084

Wed May 10, 2017 15:03 in Ex-Yugoslavia

Ja citav dan samo 5 komada :( Najveci taj e-Builder od 13-14 ,samo sto je kod mene bio bez problema

Platni procesori - informacije, pitanja i saveti » Post #1130

Tue May 09, 2017 01:36 in Ex-Yugoslavia

incomehomejob wrote: Hvala za sliku. :)

Mnogo vise ti doprinosis nego sto si svesna. ;) Mnogo, mnogo vise. :)
Kada god je bitno svaki put si tu. ;)

;)

incomehomejob wrote: Ako sam dobro videla, dobila si nagradnih $25 zato sto se neko registrovao preko tvog link.
(I koliko sam njih shvatila tom nekom treba da 'prodje' kroz racun $100 da bi se isplatila nagrada.)

NE. Tako sam i ja mislila u pocetku. Ali, niko se nije registrovao preko mene,a samim tim nikom nije ni "proslo" 100 $ kroz racun. Ja jesam poslala pozivnicu i to samo jednu, ali se ta osoba ni dan danas nije jos registrovala.
Zato i kazem da je najbolje (najisplatljivije) da se ljudi registruju direktno na PY sajtu.
Tih $25 sam dobila ,valjda zato sto je tamo na PY strani pisalo da cu da dobijem 25$ posle uplate od 100$ na svoj nalog. Zasto su oni proknizili na moj racun kao "Refer a Friend Friend Reward" tih $25, neznam. Sve dok dobijam necu da pitam mnogo i da se bunim ;)

Platni procesori - informacije, pitanja i saveti » Post #1123

Mon May 08, 2017 11:52 in Ex-Yugoslavia

Quote:dream45, hvala ti puno sto si napisala ovo. :)
Ja sam ih razumela da oba dobiju po nagradni bonus, i onaj koji se registrovao preko referala i onaj koji je dao link.

Nema na cemu @income :thumbup: Ja sam bas srecna sto mogu i ja nesto malo da doprinesem ovom forumu.

Evo ovo je kad sam prvi put stavila novac sa CS na PY. Sta sam dobila i sta su mi odbili.

Napominjem da se niko nije prikljucio preko mene niti da sam ja necii referal.Jedino sto sam preporucila .Znaci samo sam poslala kao pozivnicu.

Platni procesori - informacije, pitanja i saveti » Post #1116

Mon May 08, 2017 09:02 in Ex-Yugoslavia

Quote:dream45, trebalo bi da bude 25 USD (tako preko referala) kada se nakupi 100 USD 'prometa' ukupno preko racuna.
I tada kada tebi to isplate, isplate i toliku sumu i osobi preko koje si se registrovala.

I ja sam tako mislila pre nego sto sam se registrovala.Ali nije. Ja sam odmah nakon registracije i povlacenja novca sa Cs dobila taj bonus od 24 ili 25 $ bese.Postavljala sam ovde i screenshot.Bas cu sad da opet proverim i postavim.

Po mome ispada da je najbolje da se bez referala direktno uclanis na njihov sajt.

Platni procesori - informacije, pitanja i saveti » Post #1113

Mon May 08, 2017 08:29 in Ex-Yugoslavia

borkeeez wrote: Drustvo,

treba mi pomoc od nekog ko je uzeo payoneer karticu preko ClixSensa.

ako se bese uzme kartica preko sajta, ne placa se 30$ godisnje odrzavanje? Ne mogu da se setim tog procesa, sta se onda naplacuje, a sta ne..

Ja sam uzeo preko refferal linka i platio sam 30$, ali dobio i 25$

Hvala unapred

Ja sam uzela Payoneer karticu direktno preko njihovog sajta, bez referala. Platila 29.99$ godisno odrzavanje ali i dobila isto 25$. Nisam nesto vadila pare pa ne mogu da ti pisem o tim troskovima.Nekako me je strah da mi je bankomat ne "proguta" :D Posto dosta kupujem online koristim je za to. Vidim da i tu uzimaju 1% .

Edit:
Sorry,kasno videla da tebi treba info od nekog ko je uzeo payoneer karticu preko ClixSensa :oops:

Rainforest Task » Post #4965

Tue Apr 25, 2017 11:44 in Ex-Yugoslavia

Dobih sad onaj tic-tac.Nije ga bilo jedno 100 godina :)
Jos i prijava na 2 stepu od ukupno 4 ;)

Pitanja i saveti » Post #4355

Tue Apr 25, 2017 06:51 in Ex-Yugoslavia

CicoSreckovic wrote: Mislim da sam resio enigmu ne uklapanja statistike na CF-u. Mislim na broj prikazanih Completed Tasks. Sad dok sam radio clothing dok sam imao ceo zadatak, sa svih 10 pitanja Completed Tasks je vodio normalnu evidenciju. 18 odradjenih, 18 upisanih da su Completed. Svaki naredni bonus, skracena verzija taska, se nije vodila u evidenciju. Uradio sam 22, a upisano je onih celih 18. :) Test Questions Correct i Test Questions Answered su u redu kao i uvek.

Meni opet nije jasno kako si ti @Cico resio enigmu :? Samo u ovom primeru mi je razlika 15.
Kad sam gledala i upredjivala statistike skoro na svaki imam minimum 10 razlike. Nije bas suma za bacanje. Ali dok i ja ne resim enigmu kao @Cico necu se zaliti.

ID-ovi taskova koji ulaze u GA » Post #1791

Wed Apr 12, 2017 13:01 in Ex-Yugoslavia

1006688 Categorize These Chats 0,06$
Nije los.

Rainforest Task » Post #4901

Tue Apr 11, 2017 08:43 in Ex-Yugoslavia

Danas sam dobila onaj task koji prvo trazi "Reload Page", zatim u okviru njega potpisivanje novog ugovora i tek posle task,koji je bio onako regularan. Nisam do sada ovo videla, pa reko aj da podelim sa vama. ;)

Nastavak:

Jos jedan cudan i novi task. Nisam imala ono "copy link" nego odmah prvi step bez "screenshot" i stranica je odmah otvorena. U prvom stepu trazi da kliknem na neku aplikaciju .Instrukcija ne valja jos u prvom koraku. :(

Rainforest Task » Post #4880

Mon Apr 10, 2017 04:33 in Ex-Yugoslavia

I kod mene isto. Neka sasvim nova stranica.Nema ono "I understand" nego "reload test" i onda naravno "application error" :thumbdown:

Kafana » Post #1809

Sat Apr 08, 2017 05:58 in Ex-Yugoslavia

Berikai wrote: Možeš mikrozadatke raditi na oba. Ako ćeš ga većinom koristiti za CF i želiš imati otvoreno više prozorčića onda uzmeš ovaj sa jačim procesorom, br.2. No uzmi u obzir da ima manji ekran i ne znam koliko će biti ugodno raditi na njemu. Bilo bi najbolje uživo pogledati oba pa onda odlučiti.

Hvala @Berikai.

Taj ce fizicki izgled onda biti presudan. :thumbup:
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Nov 30, 2021 04:14:50 PST