Please wait...
HomeForumPosts by dream45

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by dream45

Platni procesori - informacije, pitanja i saveti » Post #1459

Sat May 05, 2018 10:54 in Ex-Yugoslavia

salatica wrote: Pozdrav svima!Izvinjavam se sto sam dosadan sa pitanjima,potrebno mi je objasnjenje oko payoneera.Registrovao sam se na payoneer,stigla mi je poruka na mejl od njih da rade proveru mog naloga i da ce verifikovati nalog za 3 biznis dana. Interesuje me da li sam registracijom na payoneer automatski prijavljen za dobijanje njihove payoneer kartice ili tek posle njihove verifikacije moram da sam trazim i narucujem karticu?Sta sledi posle te njihove verifikacije,koji su sledeci koraci,kako da je povezem sa clixsensom?

Ne sleduje ti automatski kartica.Nju narucujes ako zelis. Kartica se naplacuje. Meni skidaju sa racuna godisnje cini mi se 25 ili 29$ ne secam se tacno sad, ali provericu . Mozes da funkcionises i bez kartice, treba da povezes tvoj bankarski racun sa payoneer racunom . Ja to nisam radila vec sam narucila karticu. Procackaj fino po tvom nalogu i naci ces kako da povezes racune. Imas i njihov customer help . Bolje ih pitaj pre nego sto ista povezes ili ce ti neko od clanova ovde pomoci koji su to radili. A za povezivanje sa CS je lako, ko sto ti je @income objasnila, samo odaberes opciju payoneer kod isplate i treba da upises tvoj payoneer account broj.

Rainforest Task » Post #5528

Sat May 05, 2018 10:44 in Ex-Yugoslavia

Ovo sam danas dobila u reviews,tamo mi obicno salju rejections, a danas su me bas obradovali :)
Jos su mi level uvecali i sad sam "B" :clap:

"Your work on this job was manually reviewed and approved. Thank you."

Platni procesori - informacije, pitanja i saveti » Post #1452

Sat Mar 31, 2018 13:18 in Ex-Yugoslavia

smota9 wrote: Ne može to više. Bilo nekad, ali sad mora da se samo zvanično uzme devizni račun u banci, pa se onda kartica uzme i koristi, sa tim što banka nema uvid u to što se dešava na Payoneer računu.
Ovo važi za Srbiju.

Ja za ovo ne znam i nisam dobila nikakvo obavestenje od Payoneer da treba da povezem devizni racun sa njihovom (mojom}karticom. Mozda vazi za nove clanove??!!
Evo juce sam koristila karticu i sve funkcionise kako treba. Nadam se da ce i tako da ostane.

Platni procesori - informacije, pitanja i saveti » Post #1451

Sat Mar 31, 2018 12:57 in Ex-Yugoslavia

Tanana7 wrote: Ako me sećanje ne vara, ja i nisam povezala Payoneer sa deviznim računom već sam od njih zatražila karticu koja mi je stigla u roku od desetak dana. Sa te kartice nisam dizala ni na jednom bankomatu već sam je koristila pri kupovini kako kod nas tako i u Mađarskoj i Grčkoj.

I ja nemam povezano nikakav racun sa Payoneer. Nisu mi ni trazili to kad sam se ja registrovala (tacno pre godinu dana).Imam karticu i kao i @Tanana7 sam je koristila pri kupovini u inostranstvu, kod nas u MKD a najvise je koristim za on-line kupovinu. Na bankomatu nisam jos dizala jer me je strah da mi bankomat ne "pojede" karticu :mrgreen:

Platni procesori - informacije, pitanja i saveti » Post #1408

Thu Mar 22, 2018 02:09 in Ex-Yugoslavia

incomehomejob wrote: Mene kod ove situacije brine samo Makedonija. :(

I u odnosu na CS i na RF.

Da li ima nesto, za kolege iz Makedonije, sto mislite da mi mozemo da pomognemo?

edit:
Hvala smota9 sto brines sta objavljujemo da nam forum bude po Pravilima. :)
Evo ovde su objavili neke linkove, a i poruke od Payza na njihovom twitter nalogu da rade na resavanju problema. Takodje ima i predlog (sa linkom) kako da se proba da se povuce novac sa Payza naloga:

Payza has been shutdown | ClixSense Forum

Hvala @income sto brines za nas kolege iz Makedonije :thumbup:
Za nas iz MKD ostaje jedino da se nadamo da ce uvesti Payoneer. :)

Rainforest Task » Post #5500

Mon Mar 19, 2018 03:04 in Ex-Yugoslavia

Mozda kolicina posla ima veze i sa ocenama. Ja imam "D" :( a neznam zasto?! Od mojeg pocetka (jun 2016) na RF imam svega 5-6 rejection-a, za 2 god. rada i nije mnogo,bar ja tako mislim. I kod mene je posla nekako na periodima,nema, nema.. pa puste odjednom jedan za drugim. Kako sam primetila u utorak imam najvise posla, vikendi su standard "mrtvi".

Rainforest Task » Post #5497

Sun Mar 18, 2018 10:21 in Ex-Yugoslavia

eufrat wrote: pocela sam da dobijem vise testova nego prethodnih meseci :clap:
ali dosta testova i napustam zbog losih instrukcija jer se vidi kako ''pregledaci'' traze i najmanju gresku tokom rada.
razumem ih, i oni tesko zaradjuju svoj lebac :mrgreen: isto kao i mi.

Da li dobijas vise testova Od kako si prebacila placanje ili mislis onako generalno?
Da pitam i ostale kolege,da li su prebacili na drugi nacin placanja (paypal/payza) i da li imate vise posla? Ja nisam jos, cekam zadnji cas :mrgreen: . Samo se nadam da ce uvesti i payoneer kao opciju, jer nemam nameru da placam one silne provizije koje ima payza.Sto neko napisa na RF forumu: "bolje da vam budem volonter nego da placam sve te provizije".
Ja cu za sada samo prebaciti na payza,ali necu podizati novac nego cu cekati da uvedu payoneer. (ovu mi je ideju dao kolega @savmi i hocu javno da mu se zahvalim za to :clap: )

Rainforest Task » Post #5495

Fri Mar 16, 2018 13:57 in Ex-Yugoslavia

Payza, PayPal, and CF Reminder 2018-03-16 17:36:56, Kristen Hohenstein

Hello everyone!
I’m happy to announce that both PayPal and Payza are now available to the entire community. For step-by-step instructions on setting up Payza or PayPal, please visit our respective FAQs. Please be sure to confirm that the method you wish to use is available in your country for both receiving AND withdrawing funds before selecting it as your Rainforest payment method. We’ve provided links to tools in each FAQ to help you make this determination.
PayPal: PayPal FAQ · rainforestapp/tester-chrome-extension Wiki · GitHub
Payza: Payza FAQ · rainforestapp/tester-chrome-extension Wiki · GitHub
If you have a question that is not answered in our Payza or PayPal FAQs, please submit a ticket categorized as “Other” with the subject “Payment Method Question” via the Help tab of your portal profile.
We’d also like to remind our CrowdFlower users that you will no longer receive jobs from Rainforest if CrowdFlower is set as your payment method as of March 31st. If PayPal or Payza are available in your country, we highly encourage you to make the switch from CrowdFlower as soon as possible in order to avoid any last minute issues.
Thank you ❤

Kafana » Post #2737

Fri Mar 09, 2018 15:26 in Ex-Yugoslavia

Bravo @buchevski !!!! Prvi na listi taskera :clap: :clap: :clap: :clap:

Rainforest Task » Post #5492

Thu Mar 01, 2018 13:07 in Ex-Yugoslavia

procitah i ja novosti na RF u vezi placanja. :( Posto paypal ne funkcionise u Makedoniji , payza nam ostaje kao opcija za sada. Nekako mi mnogo promena na RF-u za kratko vreme :(
Znaci od 01/04/2018 radimo za 2 firme :mrgreen:

Rainforest Task » Post #5474

Wed Feb 28, 2018 00:26 in Ex-Yugoslavia

Garagos wrote: Samo cu reci da mi i u nedelju izbacivalo hitove od preko 20-30 koraka...

Ne samo sto si miljenik od @income, nego si i RF miljenik :D :mrgreen:

Rainforest Task » Post #5466

Sun Feb 25, 2018 02:04 in Ex-Yugoslavia

Sigurno sam nesto propustila ili nisam razumela. :oops: Po kojim kriterijumima nas RF svrstava koja smo kategorija? :?:

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #2341

Fri Feb 23, 2018 02:05 in Ex-Yugoslavia

Lutak wrote: 1241528 Psychology Survey: Personality And Well-Being Lev 1 0.42 $

Bukvalno traje 20 min.

Ako vam istece vreme, otvorite opet zadatak i samo upisite kod. Meni je tako proslo vreme, stavila na ARP i kad je izasao task upisala sam vec dobijeni kod :)

Platni procesori - informacije, pitanja i saveti » Post #1380

Mon Feb 12, 2018 23:25 in Ex-Yugoslavia

Meni su trazili sken od pasosa ili vozacke dozvole. To su mi trazili kasnije a ne tokom registracije sto me je malo zbunilo.
Ali samo to i nista vise.Evo ja koristim payoneer godinu dana i stvarno sve super funkcionise,ja sam prezadovoljna. Doduse osim paypala ne mogu da ga uporedim sa drugim platnim sistemima jer imam iskustva samo sa ta dva. :)

Kafana » Post #2692

Sat Jan 13, 2018 14:12 in Ex-Yugoslavia

Ja ozbiljno razmisljam da upisem ubrzani kurs francuskog jezika.Kakve sam srece,kad ga naucim pustice na task listi jedno 1000 taskova na finskom jeziku :mrgreen:

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #1934

Sat Jan 13, 2018 13:47 in Ex-Yugoslavia

Spee88 wrote: Je li iko od vas uspio proci ijedan kviz ovih Categorize Social Media Posts About Fashion Brands zadataka???

Ja probala jedan i "ostala tropa" :)
Ne usudjujem se da probam drugi ID. Ne shvatam gde sam pogresila. :(

Kafana » Post #2629

Mon Dec 11, 2017 08:05 in Ex-Yugoslavia

Moja poruka za TA sto postavlja ove francuze: Va te faire en couler :mrgreen:

Rainforest Task » Post #5396

Fri Dec 01, 2017 15:15 in Ex-Yugoslavia

minn28 wrote: jeste potpisali?

Ja nisam jos :mrgreen:

Rainforest Task » Post #5391

Thu Nov 30, 2017 02:06 in Ex-Yugoslavia

Eto ti sad ???!!! Sledi provera dal je to na ovim prostorima "legal" ili "illegal" . Ako iko nesto nadje dali ima zabrane ili ne, neka obavesti. :)

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #849

Sun Nov 12, 2017 04:43 in Ex-Yugoslavia

ruma45 wrote: edit:

nije kraj, upravo produžili!!!

Na task listi pise 158 kom. :clap:
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Nov 30, 2021 03:59:56 PST