Please wait...
HomeForumPosts by dream45

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by dream45

Rainforest Task » Post #2452

Thu Sep 15, 2016 08:14 in Ex-Yugoslavia

incomehomejob wrote: Stavljaj ih u notepad, meni to zavrsava posao. :)
Ja sam ranije, dok smo skupljali ooopseve drzala sve u notepad-u i tako ih imas jedan ispod drugog i lakse ces u ovoj situaciji da razlikujes brojeve, kada su tako naredjani.

Ajde ako moze mala pomoc (meni velika) ;)
Sta stavljate u notepad?
Ja kad dobijem HIT, ako dobijem ono " I understand" radim zadatak, kad odradim ocenim i zatvorim stranicu.
Kad dobijem one bzvz poruke:another,something bad,...stavim na ARP na 27 sec i cekam da se smiluje i da mi zadatak. :?

Pitanja i saveti » Post #2937

Thu Sep 15, 2016 04:54 in Ex-Yugoslavia

Posto je ovo informacija namenjena MKD korisnicima pisacu na makedonskom ;)

Dobro, seto ova se fori( makedonska karticka,slovenska adresa), a jas mislev deka veke i po redoven(regularen) pat mozeme nie od MKD da primame pari preku Paypal i zatoa mislev deka sum propustila nesto. Jas si sakam MKD karticka,MKD adresa i se po protokol .
Jas ne bi rizikuvala na ovoj nacin MKD-SLO ;) Regularno si rabotam, regularno sakam i da si gi izvadam parite.
Jas sum sega vo tek na vadenje karticka vo Srbija ( kako stranec) i potoa ke si otvoram paypal smetka ke ja povrzam taa karticka i se nadevam deka nema da imam problemi zatoa sto se regularno si pravam.
Ako nekoj se odluci za ovaa varijanta, moj sovet e da izvadi karticka vo E.... banka vo Srbija, bidejki taa banka e kako nasata Spar.... i ke nemate provizija za podiganje na pari vo MKD, Srbija,Bosna,Avstrija,Ungarija...( mozete detalno da vidite na stranata na spar...)

Pitanja i saveti » Post #2935

Wed Sep 14, 2016 23:50 in Ex-Yugoslavia

Taj mi je podatak onda promakao.... A i Nisam nesto proveravala na PayPal da se nesto promenilo u odnossu na MKD.
A zasto mislis da cemo strepeti celu godinu?

Kafana » Post #2305

Wed Sep 14, 2016 23:46 in Ex-Yugoslavia

A ja se taman ponadala da ce SVE da se sredi dok se vratim, Kad ono corak ;)
Nego da vas pitam koliko se smirila stvar oko onog hakovanja? Pre 4dana bilo je saopstenje da hakeri nisu uspeli da udju u personalne podatke, a sada citam drugo saopstenje da ipak Jesu?? Da ne pricam šta sve citam po netu o ovom problemu :cry:
Ovde u MKD drmaju zemljotresi, ne trebaju nam dodatni stresovi :mrgreen:

Kafana » Post #2303

Wed Sep 14, 2016 17:24 in Ex-Yugoslavia

Pozdrav drugari! Nisam bila na poslu 4 dana i Moram da vam kazem da mi fali ova radno-dokona atmosfrea koja vlada ovde ;)
Sad se bacam na posao,Al prvo da procesljam forum da vidim šta sam propustila. :D

Pitanja i saveti » Post #2933

Wed Sep 14, 2016 17:16 in Ex-Yugoslavia

PayPal jeste dostupan u Makedoniju, ALI samo za placanje, a ne i za primanje novca.

Rainforest Task » Post #2341

Fri Sep 09, 2016 16:53 in Ex-Yugoslavia

pupijevi wrote: Konacno!

Dakle zeleni se upali i pise WORK i dobijete :Another worker accepted the job before you! It doesn't look like there is any more work for any of our hits; please try again shortly - you can refresh this page, or close and wait for a new job.

:lol: :lol: :lol: :clap: :clap: :clap: :clap: :lol: :lol: :lol: :D :D

Da ne ponavljam tekst :mrgreen:

Rainforest Task » Post #2337

Fri Sep 09, 2016 16:46 in Ex-Yugoslavia

Ako je nekome uspelo da dobije task, neka nam prosledi informaciju na koju boju je to bilo,zeleno ili sivo?

Rainforest Task » Post #2333

Fri Sep 09, 2016 16:40 in Ex-Yugoslavia

Evo i ja sam sad stavila na sivo i nece pa nece :(

Rainforest Task » Post #2331

Fri Sep 09, 2016 16:31 in Ex-Yugoslavia

Lutak wrote: Koliko sam ja skapirala,smedja je dok se ne ukljuci hit..onda pozeleni..

E onda sam ja u svadji sa logikom :oops:

Rainforest Task » Post #2329

Fri Sep 09, 2016 16:29 in Ex-Yugoslavia

Bas sam i ja htela to da vas pitam .
Logicno mi je da bude na zeleno. Ali oni su malo u svadji sa logikom pa ko zna...;)

Cekaj ,cekaj koje pa sad smedje??? Kod mene je sivo i zeleno!

Rainforest Task » Post #2327

Fri Sep 09, 2016 16:25 in Ex-Yugoslavia

Jos samo sad da pocne da izbacuje taskove, pa da bude pomoc kompletna ;)

Rainforest Task » Post #2325

Fri Sep 09, 2016 16:21 in Ex-Yugoslavia

Probaj da je obrises pa opet da je instaliras.

Rainforest Task » Post #2323

Fri Sep 09, 2016 16:16 in Ex-Yugoslavia

Pa dobro jel nekom nesto otvorila ova ekstenzija? Nije moguce da vise od 3 sata nista ne otvara???/

Rainforest Task » Post #2318

Fri Sep 09, 2016 15:59 in Ex-Yugoslavia

Meni se ona sama instalirala, nista ja nisam dirala. A evo i vec 3 sta nemam ama bas nikakvo "ukljucenje" u RF taskove.
Sad, da li je do nove ekstenzije, da li im se ne svidja moj rad, da li se to mozda CS buni posto smo zapostavili druge poslove....:) ko ce ga znati...

Rainforest Task » Post #2315

Fri Sep 09, 2016 15:44 in Ex-Yugoslavia

More zna se, RF pije a mi placamo.

Rainforest Task » Post #2309

Fri Sep 09, 2016 15:13 in Ex-Yugoslavia

Nole76 wrote: Mrda li nesto kod vas? Kod mene mrtvo more vec skoro 90 minuta. :?

Bas sam htela da i ja sad zakukam malo. Evo vec 2 sata kod mene nista...:(

Da li je kod vas promenjeno nesto na RF ekstenziju? Nesto kao da su menjali???

Kafana » Post #2277

Fri Sep 09, 2016 15:10 in Ex-Yugoslavia

Ajde ne mora invalidska penzija, al neki beneficirani staz.... ili neke CS, RF akcije..... ili u najmanju ruku zagarantovani 1000 RF taskova od min.20 stepa mesecno :D

Kafana » Post #2273

Fri Sep 09, 2016 14:46 in Ex-Yugoslavia

Ma ne treba nam nikakva garancija, ne treba pokrivati nikakve medicinske troskove, jer za nas leka NEMA.
:mrgreen:

Pitanja i saveti » Post #2894

Thu Sep 08, 2016 06:01 in Ex-Yugoslavia

cebence wrote: Kako da promenim ovu sifru sto su mi dali novu

Treba da kliknes na tvoj nick (tamo gore gde stoji koliko si zaradila) onda odaberes profile and settings
, i otvorice ti se vise polja gde ces naci i polje za promenu passworda.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Jan 24, 2022 06:56:04 PST