Please wait...
HomeForumPosts by belarada

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by belarada

774720 Help Us Identify Authors » Post #4

Wed Sep 09, 2015 12:17 in Ex-Yugoslavia

Neki govore da se ti Help Us Identify Articles taskovi ne racunaju u dobijanje Lvl-a, sta je istina? Pomazem prijateljici sa dobijanjem lvl1 pa ne znam da li da joj kazem da ih izbegava ili da ih juri? :D

Chit Chat about RainForest » Post #2404

Wed Aug 19, 2015 15:04 in General Talk

vorabhargav wrote: I'm getting Application Error.. when I click the Blue "Submit this Hit" button. And also now when opening a Hit.

Me too, i think their server is down or something like that.

rainforest task » Post #35

Sat Aug 08, 2015 03:34 in Ex-Yugoslavia

I moj ti je savet da pokusas sa nekog drugog kanala da pristupis RF zadacima, najbolje elite, a mozes i neobux. Vec predugo traje taj problem, a s obzirom da RF donosi najvecu zaradu ostajes bez ozbiljnog novca..

Chit Chat about RainForest » Post #693

Fri Aug 07, 2015 15:04 in General Talk

satyajitnamasud wrote:
belarada wrote: in Buzzstarter Hit i got : Click the "publishers" menu item in the navigation header....

Is Publisher tab working for anyone? I am getting 500! something went wrong.

same problem reported and got paid. :thumbup:

Thanks! :)

Chit Chat about RainForest » Post #688

Fri Aug 07, 2015 14:57 in General Talk

@madahmed Just refresh it in a minute or two, it should work fine.

Chit Chat about RainForest » Post #686

Fri Aug 07, 2015 14:54 in General Talk

in Buzzstarter Hit i got : Click the "publishers" menu item in the navigation header....

Is Publisher tab working for anyone? I am getting 500! something went wrong.

Chit Chat about RainForest » Post #673

Fri Aug 07, 2015 14:22 in General Talk

vytla16 wrote: Got 36 Stepper for Tidy, but had to report on step 4 and the other 26 step had to report on step 1 only.

Yeah, me too! Log in button wasnt working for me...too bad, 24 steps! :thumbdown:

Chit Chat about RainForest » Post #616

Fri Aug 07, 2015 09:42 in General Talk

Siitox wrote:
Nope, It was the same error, I just waited 5 min and refresed and It worked

Thats it, you are right. But its been almost an hour and i reported other issue.
How about you, nikapika?

Chit Chat about RainForest » Post #611

Fri Aug 07, 2015 09:06 in General Talk

Canuckmom1 wrote:
Siitox wrote: I had the same issue and I waited 5 min and It worked

Darn I should have waited longer then because I refreshed and then gave it about 3 minutes and reported it. I know better next time. It was 16 steps I lost. :oops:

I am still waiting, and it is not working. Its been about 20min. Maybe this time its different kind of problem..

Chit Chat about RainForest » Post #604

Fri Aug 07, 2015 08:40 in General Talk

Is anyone getting message EXAMPLE DOMAIN after entering URL from the first step in HITs? I am not sure what to do? Should i wait and refresh in few minuts or report?

Chit Chat about RainForest » Post #464

Thu Aug 06, 2015 03:48 in General Talk

@vorabhargav Its clicktripz, i did few of them today. Some are working, some not, dont worry :)

Chit Chat about RainForest » Post #148

Mon Aug 03, 2015 12:24 in General Talk

stagecj hit with abusive task author! Asking for an email i can check. Im so annoyed. :thumbdown:

Chit Chat about RainForest » Post #124

Mon Aug 03, 2015 04:52 in General Talk

Zenefit hits are working, we just have to read authors mind and blind guess what he wants..
I think those 2 columns are from the old instructions, like in CDojo hits. New interface but old instructions.

task pomoc » Post #5

Sat May 23, 2015 02:47 in Ex-Yugoslavia

whitetqueen wrote: Danas se za 0 nivo pojavilo 4 taska, negde oko 7 ujutro, ali su brzo nestali, jedan sam otvorila, a ostali su bukvalno ,,iščezli,,. Imam utisak da prelazak na 1 nivo može da traje bezgranično, pitam se da li je to način da nateraju ljude da odustanu?

Savetujem vam da sledeci put otvorite sva cetiri (ili koliko ih bude) od jednom. Tako, ako i nestanu sa liste, mozete da im pristupite. Na svakom tasku ima timer i odbrojava vam vreme za koje je predvidjeno da se zadatak resi i mozete da odlucite koji da odradite prvi a koji poslednji. Vremena cesto ima i po sat ipo vremena za poslove koji se odrade za 2 minuta.

Tudj PayPal account » Post #2

Mon May 18, 2015 08:22 in Ex-Yugoslavia

RiaMaria wrote: Pozdrav :)
Pitanje je mozda negde i bilo postavljeno, ali ja ne uspevam da nadjem.
Je l' moguca isplata preko tudjeg PP accounta?
Npr, moj decko u Grckoj ima PP, postoji li neka vajdica da pare mogu da se uplate na njegov racun? Hvala unapred. :)

Ja mislim da njih uopste i ne zanima ciji je PayPal nalog, sve dok ga koristi samo jedna osoba na ClixSense. Znaci, ako tvoj decko nije registrovan ovde mozes da na njegov PP nalog saljes svoj novac najnormalnije.
Ako gresim neka me neko ispravi...

Tasks » Post #535

Mon May 18, 2015 07:32 in Ex-Yugoslavia

@zoche75 i @lars0n

To je normalno, na pocetku uvek ima jako malo zadataka. Redovno pratite i cim se pojavi zadatak za lvl0 odmah ga zgrabite i radite. Bice vam mnogo lakse kad skupite lvl 1, imacete svaki dan posla :) Ja sam oko 20 dana morala da cekam dok nisam uspela da uzmem lvl1, posle se u roku od 2-3 dana uzme lvl 2 i 3 ako imate visoku tacnost. Srecno i ne odustajte :thumbup:

rainforest task » Post #14

Sun May 17, 2015 15:20 in Ex-Yugoslavia

Pa na kraju je ispalo da nisam saznala nista. Prvo sam razumela da oko 3 popodne moze da se desi da izbace taskove. Onda me je neko ispravio i rekao mi da u 3 UJUTRU ima vece sanse. A onda se neko treci ubacio i rekao da je u istoj vremenskoj zoni kao mi i da vidja taskove i u toku dana i u toku noci.....zakljucak- nepredvidivo je kad rainforest izbacuje nove web aplikacije za testiranje... :D
Ja sam ih do sada najvise dobijala oko 1 posle ponoci, dobijem po nekoliko taskova i onda odem da spavam. Sve ukupno imam odradjeno 30-40 tako da nemam preterano puno iskustva, mnogi toliko odrade za jedan dan.

rainforest task » Post #12

Sun May 17, 2015 13:36 in Ex-Yugoslavia

Super, hvala!

rainforest task » Post #10

Sun May 17, 2015 13:02 in Ex-Yugoslavia

eniacc wrote: Instaliraj neki addon za refreš stranice i otvoriće ti više taskova pod istim ID-om.Ja tako otvaram test web,vina,račune,vina godine i još neke taskove.Kad piše ''you have maximum'' nije sve gotovo bude još taskova.I ne brinite se zbog addona nije problem koristiti ih jer su pitali someworkera (njihov radnik naše gore list koji je aktivan na forumu )da li je dozvoljeno koristiti ih.Na taj način samo brže dolaziš do taska a dobićeš ih koliko oni odrede po ip adresama,po geolokaciji i drugim parametrima...

Ja sam tamo u temi procitala da nije dozvoljeno da imamo otvoreno vise tabova pod istim ID-om. Imam instaliran addon za autorefresh ali on mi ne otvara vise istih prozora (tako sam te razumela, da ti otvori vise tabova?),nego mi bukvalno refreshuje sve dok ne udje u task i tada staje. Na taj nacin u toku dana mozda sa istog IDa dobijem 3 taska...

I ako sam dobro razumela u drugom delu foruma, kod nas ranije u toku dana ima vise rf taskova, tipa 3-4 popodne, a ne uvece. Sta ti mislis o tome? Ja sam do sad uvek uvece pokusavala!

rainforest task » Post #8

Sun May 17, 2015 12:14 in Ex-Yugoslavia

Ja sam se od nedavno isto zainteresovala za ovaj tip taskova i shvatila da su daleko najplaceniji ovde. Kada ih uradis malo vise znaces vec unapred sta se tacno trazi i ako u koraku nije uvek najbolje objasnjeno. Najveci problem je, kako sam primetila, to sto postoji VELIKI broj ljudi koji klikce samo "yes" i ako je odgovor "no". Tada te aplikacija izbaci automatski jer ti se odgovor razlikuje od vecine, posao ti je obelezen sa rejected i moras da ulazes zalbu. Na taj nacin zbog drugih mozes jako lako da skupis tih 20 negativno ocenjenih taskova. Par puta mi se desilo, uzasno je frustrirajuce. Cak ponekad mram da kliknem "give up" jer znam da mi je bolje da ostanem bez isplate nego da nepravedno dobijem "rejected" na tasku.
Mene zanima da li ima neki poseban nacin na koji moze da se dobije vise takvih taskova osim pracenja ID na forumu posto vidim da neki ljudi imaju i po 30 resenih poslova dnevno, a ja sam najvise imala 5-6 dnevno...da li znate za neke forice?
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Dec 2, 2021 02:04:30 PST