Please wait...
HomeForumPosts by BoAlek

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by BoAlek

Rainforest Task » Post #2582

Thu Sep 22, 2016 04:41 in Ex-Yugoslavia

Je l moze neko pojasnjenje sta je ARP, i kako vam olaksava testiranje? :) Skoro sam poceo da radim RF zadatke...

Rainforest Task » Post #2466

Fri Sep 16, 2016 09:56 in Ex-Yugoslavia

Ni jedan jedini hit danas, a preko 20 puta "another worker". :( Recite mi je l se dobija vise poslova ako se potpisu oni NDA? Nisam nijedan do sad potpisao.

Pitanja i saveti » Post #2888

Thu Sep 08, 2016 01:18 in Ex-Yugoslavia

Moguce, stvarno ne znam, pokusao sam da nadjem odakle je ali bezuspesno, a koliko sam upucen ovde ne smem da spominjem druge sajtove. :)

Pitanja i saveti » Post #2886

Wed Sep 07, 2016 12:25 in Ex-Yugoslavia

Hvala na odgovorima! Auu, nisam znao da je takva situacija. :( Na drugom sajtu su mi prebacivali novac istog trenutka kada zatrazim isplatu. Mogao bih preko PayPal-a, napravio sam nalog i verifikovao sa MasterCard karticom, medjutim izgleda mi da je moguce prebacivanje novca samo na VISA karticu. Dakle, resenje mi je da uzmem VISA karticu? Ispravite me ako gresim. Pozdrav

Pitanja i saveti » Post #2883

Wed Sep 07, 2016 09:43 in Ex-Yugoslavia

Pozdrav svima, interesuje me koliko dugo se ceka na isplatu na Neteller? Pise od 2 do 5 radnih dana, ali meni iznos stoji u "Pending Payout" vec skoro dve nedelje...
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Jan 20, 2022 11:52:47 PST