Please wait...
HomeForumPosts by polossan

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by polossan

$0.01 tasks » Post #2

Mon Aug 17, 2015 06:49 in General Talk

why ?
very simple answer - because there is a lot of people willing to spend their time for that money
//the law of supply and demand - they don't need/want to raise pay when they have a lot of workers

Isplata za Srbiju!!! » Post #27

Tue Apr 28, 2015 14:20 in Ex-Yugoslavia

za sve uplate koje su bile tokom nekog meseca (nevezeno dakle samo za CS, znaci mogu i od drugih servisa/osoba uplate)
PP prebacuje sve pare sa stanja na racun u banci 1.og narednog bez dodatnog troska /fee-a (te zavisi od banke da li ce novac da se pojavi odmah il nakon par dana) - uslov Accepts PayPal withdrawals (Visa)

ako jednostavno nema opcije PP withdraw - novac ostaje na balansu/stanju PP i moze se koristiti za placanje preko neta svugde gde prihvataju PP

Isplata za Srbiju!!! » Post #25

Tue Apr 28, 2015 07:09 in Ex-Yugoslavia

Pozdrav,
povezivanje Mastera na PP omogucava placanje
za prijem para na bank racun - Visa
proveri status u nalogu >>> Profile > Add/Edit Credit Card >

Isplata za Srbiju!!! » Post #23

Tue Apr 28, 2015 01:56 in Ex-Yugoslavia

Quote:Da li je bolje da kao primarnu valutu izaberem USD ili EUR? Imam Visa karticu, a planiram da koristim PayPal iskljucivo za isplatu sa Clixsense.....za sada. Dolar?
I jos jedno pitanje, posto sam nova na PayPalu. Kako se to ceka da se automatski povuku pare na racun?

ako primas pare samo sa CS uplacivace $ - u zavisnosti od banke neke ce onda da vrse konverzaciju samo $ direkt u dinare, dok ce kod nekih ici $ > eur > din
u osnovi ako se ne bude koristilo placanje preko PP staviti $, u suprotnom eur

za cekanje automatskog povlacenja para sa PP potrebno je prvo poslati zahtev za isplatu ovde/CS-u
isplate rade pon i petkom do 5pm est odnosno po 'nasem' zahtev za pare najkasnije do 19/20h tog dana
dakle sve pare koje sa CS legnu na PP do zadnjeg dana meseca PP automaski prebacuje na bank racun 1.-og narednog
meseca

Quote:proveriti na PP da li postoji poruka >> Accepts PayPal withdrawals << kako bi novci mogli da dodju do bank racuna

login na PP > My Account >Profile (desni padajuci meni) > Add/Edit Credit Card > te se tu nalazi kartica ili kartice preko kojih PP radi > preko MasterCard-a nema mogucnosti primanja para sa PP u Srbiji -> mora Visa da se ubaci ( te je staviti kao Primary) kako bi pisalo >> Accepts PayPal withdrawals <<

isplata » Post #2

Tue Apr 28, 2015 01:36 in Ex-Yugoslavia

Ukratko u Srbiji nikako
Izvadi Visu - te istu staviti kao Primary na PP - znaci potrebno izvrsiti verifikaciju

Quote:Proveriti na PP da li postoji poruka >> Accepts PayPal withdrawals << kako bi novci mogli da dodju do bank racuna

login na PP > My Account >Profile (desni padajuci meni) > Add/Edit Credit Card > te se tu nalazi kartica ili kartice preko kojih PP radi > preko MasterCard-a nema mogucnosti primanja para sa PP u Srbiji -> mora Visa da se ubaci ( te je staviti kao Primary) kako bi pisalo >> Accepts PayPal withdrawals <<

PAYPAL ISPLATA ZA SRBIJU » Post #2

Tue Apr 28, 2015 01:33 in Ex-Yugoslavia

PP sa svog stanja automatski prebacuje pare 1.-og u narednom mesecu bez provizije,

napomena 1.- CS prebacuje pare na PP ponedeljkom i petkom po 'nasem' vremenu do 5pm est to jest najcesce pare legnu do 19/20h
napomena 2.- Proveriti na PP da li postoji poruka >> Accepts PayPal withdrawals << kako bi novci mogli da dodju do bank racuna

Isplata za Srbiju!!! » Post #10

Mon Apr 13, 2015 13:33 in Ex-Yugoslavia

povucen deo para sa ovog servisa i fee je 2% :mrgreen:
- pare legle na PP za jedno pola sata od slanja requesta
(clixsense uplacuje ponedeljkom i petkom do 5 pm EST)

E sada, posto mi novci nisu hitni, cekacu kraj meseca da vidim kad se automatski povuku pare sa PP na racun u banci koliki ce biti dodatni fee(odnosno da li ce ga uopste biti) te koji kurs banka racuna //prodajni/srednji il kupovni - aik banka u pitanju.

I jedna napomena - obratite paznju da kada nesto placate preko PP on po automatizmu vrsi konverziju u dinare te isto iskljucite zbog loseg kursa

Quote: P: Kako da isključim konverziju iz strane valute u RSD prilikom plaćanja?
My Account -> Profile -> My Money -> My preapproved payments -> Update -> See Available Funding Sources (or Set Available Funding Sources) -> Conversion Options (za kreditnu il debitnu karticu za koju hocete da promenite opciju)-> Bill me in the currency listed on the seller's invoice -> Submit

Dakle najbolja varijanta je da na računu držite EUR ili $ kao primarnu valutu i da isključite konverziju na PayPal-u. U ovom slučaju imate samo konverziju od strane VISA Inc. ili Mastrer Carda (u zavisnosati koju karticu koristite) koja je po najboljem mogućem kursu. Prilikom konverzije u RSD, PayPal koristi svoj kurs koji je nepovoljniji za krajnjeg kupca.

Isplata za Srbiju!!! » Post #8

Mon Apr 13, 2015 11:04 in Ex-Yugoslavia

Od danas bi trebalo da je moguca isplata preko PP za rezidente u Srbiji. :clap: :clap: :clap:
Ulogujte se na svoj nalog te vidite da li se pojavila nova opcija.
Obratite paznju da postoji fee od 2% kad povlacite novce odavde te dodatni fee PP od 3.9% + 0.35 evra (tako stoji na PP sajtu vezano za troskove rezidenta koji je u Srbiji)

==
e sada ispravka gore napisanog povodom fee troskova

probao da povucem novce odavde te tu stoji poruka

* PayPal will not charge you more fees

povukao 20$ pa javljam kakvo je stanje kad legnu novci na PP

Pitanja i saveti » Post #1063

Tue Mar 03, 2015 15:37 in Ex-Yugoslavia

> cini mi se da sam postovao jutros ovde ali ne mogu naci post

elem da li je iko imao slicnu situaciju koju cu ukratko da opisem

Juce, tokom rada na tasku vezanom za F-1 primetih 3 obavestenja/poruke u gornjem desnom uglu (izmedju Job History i Blog - ikona poste koja promeni boju kad se pojavi nesto novo) da sam dobio nove levele - imam level 3 i % 90+ tako da sam pomislio da je u pitanju neki bug u sistemu posto se slicno desilo i kad su menjali sistem vezan za flagove - tad sam na par sati izgubio celu statistiku rada, ali se ubrzo vratilo na normalu.

Ali sada, nakon par sati, radih neki drugi task te mi je trebao Contributor ID (posto isti i ne pamtim) te primetih da u profilu naloga sada imam 2 ClixSence Contributor ID-a. Odakle se pojavio sada ovaj drugi ID? - nisam radio nista drugo osim taj task vezan za Formulu 1.

Kontaktirao sam Majkla te dobih relativno brzo odgovor od njega, da na zalost u ovom slucaju ne moze da pomogne te da kontaktiram Support sto je trenutno onemoguceno.

Videh danas na fonu(al sad isto ne mogu naci) da moze da se ima i do 5 cont. ID-a po kanalu (per reward site) iako ovde navode da je maximum 1 ID
Quote:YES, there is a limit.
You may have a maximum of 25 Contributor IDs and only 1 Contributor ID per rewards site linked to your CrowdFlower account
mada sam nasao i ovaj podatak
Quote:CrowdFlower allows one Contributor ID per rewards site(Channel) and maximum 10 Contributor IDs for your CrowdFlower account. To delete unwanted Contributor IDs from your profile, please contact the Community Support Team. -

sve u svemu malo poduzi post te unapred Hvala na odgovoru ko god da napise

Pitanja i saveti » Post #1061

Tue Mar 03, 2015 15:37 in Ex-Yugoslavia

Da li je imo ko slicnu situaciju?

Tokom jucerasnjeg dana/ rada (pod taskom What do people in NA think of F1) primetih 3 obavestenja/poruke u gornjem desnom uglu izmedju Job History-a i Blog-a-
Poruke su bile da sam dobio nove levele, sto je u osnovi cudno posto vec imam lvl 3 sa % preko 90. Dakle nisam nesto obratio paznju na to posto sam pomislio da je neki bug (isto se desilo i krajem decembra)

Ali sada, posle par sati primetih u profilu naloga da mi se pojavio jos jedan Contributor ID od ClixSense-a sto je dosta cudno posto nisam ni u jednom trenutku uradio nista slicno kao otvaranje novog ID-a (jednostavno radio task u vezi sa F1). Sada dakle imam 2 ID-a Clixsensa na nalogu.
Mogu normalno raditi sve taskove.

Kontaktirao sam Majkla koji je dosta brzo odgovorio da je ovo, nazalost nesto u cemu ne moze pomoci.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Dec 1, 2021 15:57:56 PST