Please wait...
HomeForumPosts by trkmz

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by trkmz

anket kısıtlaması » Post #16

Mon May 17, 2021 04:09 in Turkish

Şaka gibi, yeniden "Anket Kısıtlaması" aldım. 2 hafta önce kalktı, şimdi yine Anketlere erişemiyorum.

Üstelik bu süre zarfında 1-2 anket çıkmıştı, onları doldurdum sadece. Son derece haksız.

anket kısıtlaması » Post #14

Mon May 10, 2021 05:44 in Turkish

forumcu89 wrote:
trkmz wrote: Anket Kısıtlaması kaldırılan var mı?

Bu kısıtlama çok sıkıntılı bir durum oldu.

Açıklamada "Kalite Güvence Ekibimiz yanıtlarınızı incelerken, Anketlere erişiminizi kısıtlıyoruz." şeklinde bir ifade var.
Ama 1 aydır, ne maile cevap bir açıklama ya da kısıtlamaya ilişkin bir değişiklik olmadı.

merhaba trkmz. moderator arkadaş "beafuell" bize yardımcı olmaya çalışmış. fakat henüz kısıtlanmam kalkmadı. sizde de aynı sorun devam ediyor mu? teşekkürler

Hayır, Bendeki "Anket Kısıtlaması" kalktı. Şu an Anket alımımda hiçbir sıkıntı yok. Benim için de sürpriz bir gelişme oldu.

anket kısıtlaması » Post #11

Sun May 02, 2021 10:16 in Turkish

Anket Kısıtlaması kaldırılan var mı?

Bu kısıtlama çok sıkıntılı bir durum oldu.

Açıklamada "Kalite Güvence Ekibimiz yanıtlarınızı incelerken, Anketlere erişiminizi kısıtlıyoruz." şeklinde bir ifade var.
Ama 1 aydır, ne maile cevap bir açıklama ya da kısıtlamaya ilişkin bir değişiklik olmadı.

anket kısıtlaması » Post #10

Tue Apr 20, 2021 10:46 in Turkish

Acurhnm wrote:
trkmz wrote: Yıllardır kullanıyorum. İlk defa bugün ben de, aynı şekilde doğum tarihi yanlış girişi sebebiyle bir anda "Anket Kısıtlaması" aldım. Durum ile ilgili "ticket" attım. İlk defa başıma geliyor.

Bu durumu daha önce yaşayan arkadaşlara sorum: Anketlerle ilgili bu Kısıtlama ne kadar sürüyor? Açılması çok uzun zaman alıyor mu?

Sorununuz çözüldümü acaba bende aynı sıkıntıyı yaşıyorum da


Sorun çözülmedi. Ticket attım, cevap bekliyorum. Gelmezse tekrar atacağım. Çok haksız bir durum.

anket kısıtlaması » Post #6

Mon Apr 12, 2021 08:21 in Turkish

Yıllardır kullanıyorum. İlk defa bugün ben de, aynı şekilde doğum tarihi yanlış girişi sebebiyle bir anda "Anket Kısıtlaması" aldım. Durum ile ilgili "ticket" attım. İlk defa başıma geliyor.

Bu durumu daha önce yaşayan arkadaşlara sorum: Anketlerle ilgili bu Kısıtlama ne kadar sürüyor? Açılması çok uzun zaman alıyor mu?

Revenie Universe(Gelir Evreni) 1 cend'leri vermiyo » Post #20

Sat Feb 27, 2021 02:29 in Turkish

CagriBey wrote: Ödenmeyen krediler verildi.Hayırlı olsun.


Evet, iyi haber. Ödenmeyen Krediler de Ödenmeye başladı. Ben de az önce baktım. Ödeniyor.

Revenie Universe(Gelir Evreni) 1 cend'leri vermiyo » Post #18

Fri Feb 26, 2021 14:20 in Turkish

Şimdilik Ödemeler düzelmiş durumda. Bugün 3 adet kısa 1 Cent'lik ödemelerden aldım. Günlük Bonus için iyi oluyor.

Yalnız 1 Haftalık Ödeme geri dönüşü, yapılan Diğer anketlerin ödemeleri yapılır mı? Onu da bekleyip göreceğiz artık.

Revenie Universe(Gelir Evreni) 1 cend'leri vermiyo » Post #17

Fri Feb 26, 2021 07:32 in Turkish

Diğer Ülkelerin Forum sayfalarında da aynı problem konuşuluyor. Şöyle bir açıklama yazıyor.

Google çevirisi yaptım.Şöyle demişler:

----------------------------------------------
"Farkındayız ve bir düzeltme üzerinde çalışıyoruz.

Revenue Universe tekliflerini tamamlayan üyelerin raporlarını, kayıtların Revenue Universe hesabınıza eklendiğini, ancak ödüllerin ySense'e aktarılmadığını görüyoruz.

Dinlenme herhangi kazançlar Gelir Universe tarafından teyit emin OLACAK Bu düzeltmenin bir parçası olarak ySense hesabınıza eklenecektir.
Sabrınız için teşekkürler

---------------------------------------------

Revenue Universe Ödemeler sorunu » Post #1

Sun Feb 21, 2021 09:57 in Turkish

Revenue Universe bölümündeki Anketleri tamamlayıp, "Ödüllendirme" kredilendirilmesini aldığım halde, Ödüller hesaba geçmiyor.

Son birkaç gündür, bu bölümde tamamladığım anket ödemeleri hesaba geçmiyor. Ne Therem Reach, Ne Pollfish ödemeler çalışmıyor. Ödül bildirimi tamamlanmış ve Ödül aldığım görünüyor. Fakat Hesapta Ödenen para yok.

--- Diğer Ülkelerin Forum sayfalarında da aynı sorundan bahsedilmiş.

--- Revenue Universe Ödeme yapmıyor, birkaç gündür. Bilginize.

ySense Mesaj Bölümü » Post #1

Tue Feb 02, 2021 01:38 in Turkish

Daha öncesinde, Referallerle olan Mesajlaşma seçeneğinin tekrar ySense'ye Eklenmesi mümkün olabilir mi?

Moderatörümüz bu konu ile ilgili Ysense idaresine bununla ilgili bir istek sunması herkes açısından çok olumlu olacağını düşünüyorum.

Zira zaten sınırlı sayıda olan Referallerimizle de tüm iletişim koptu ve arada sağlıklı bir bilgi akışı da olamadığından Verimli bir kazanım da olmuyor. Rererall iletişimi iyi oluyordu, Motive ediyordu.

Ayrıca şu an Tasklar da yok. Fakat Ön sayfa Panel "Daily Checklist Bonus" bölümüne yeniden eklendiğini görüyorum. Bununla da ilgili yeni bir Gelişme var mı? Eklendiğine göre...

Tekrar ySense'ye Mesaj kısmı olması çok faydalı olacaktır.

Skrill'den ödemelere cevap geldi » Post #10

Sat Jan 30, 2021 00:34 in Turkish

paradizing wrote:
bastat wrote: Aynı mail bana geldi . İstediklerini gönderdim. Dün param bankaya yatmış. ( 995 TL göndermeleri gerekirken 777 TL gönderilmiş Buna daşükür. Ben ümidimi kesmiştim)
Göndereceğiniz belgeler.
1- TC kimlik kartının ön ve arka yüz fotoğrafları
2-Elinizde kimlik kartı bulunacak şekilde selfi fotonuz
3- Kredi kartı ekstresi, adresinizin okunaklı olduğu bir fatura (elektrik- doğal gaz- su-telefon vs)
NOT: 3. maddede göndereceğiniz belge kağıttan çekilmiş bir elge olmalı. Bana gelen bu faturalar mailime geldiği için bunları gönderdim. Hepsi reddedildi.En son bankama gidip son ayın kredi kartı ekstremin kağıda basılı bir örneğini istedim. Onu kabul edip kısıtlamamı kaldırıp parayı bankaya yatırdılar.
Bunları mutlaka yapın umarım paranız gelir. Bu belgeleri gönderdikleri maile cevap şeklinde göndereceksiniz. Malum siteye girişimiz mümkün değil artık


Ben de TR banka hesabıma çekim istemiştim ama yine payoneer hesabıma gönderim yapılmış, henüz hesaba geçen bir şey yok beklemedeyim

Benden de Banka Bilgileri istemişlerdi. Ama çalıştığım bankalar da Ödeme Gönderimi dışında. Ben de ısrarla 2 aydır işlemde olan Payoneer"e gelmeyen ödemeyi istedim. Böyle kısırdöngü bir yazışma. Birbirlerine pas ediyorlar. Aynı problem üzerinde tur atıp duruyoruz. Oyalamaca, kovalamaca. Sonuç yok. Sürekli şunu yolla, bu belgeyi yolla. Bıkkınlık getiren bir kovalamaca.

Tekrar Payoneer hesap bilgilerine gönderim istedim. Hiçbir cevap yok. Mantıklı olan da bu zaten. 2 aydır "Payoneer'e aktaracağız, Ödemelerde gecikme var" deyip... Sürekli oyaladılar bizleri. Ödenmeyeceğine dair de Hiçbirşey söylenmedi bugüne kadar... Sonra da kapattılar hesapları.

Skrill'den ödemelere cevap geldi » Post #3

Wed Jan 27, 2021 05:34 in Turkish

BilgiliZat wrote: gene bulmuş skrill işi yokuşa sürmenin hesaplara çökmenin formulünü

Aynı Kopya metin bana da geldi. 2 aydır oyalayıp, "Ödemeler gecikiyor, ödeyeceğiz deyip" sonunda hesabı kapattılar. Şimdi de aynı size gelen mail bana da geldi. Bugün 3 defa yazıştım.

Aynı maili kopyalayıp yolladılar. Gerçekten dalga geçer gibi. Çözümü olmayan bir kısırdöngü. Hiçbir sonuç alamadım.

SKRİİL ÖDEME YAPMIYOR...DESTEK CEVAPLARI VERMİYOR. » Post #15

Wed Jan 27, 2021 01:10 in Turkish

turkey1625 wrote: Merhaba arkadaşlar bende skrillin türkiyeden kapandığını bugün üzüntüyle öğrenmiş oldum benimde yaklaşık 30 dolarım kaldı içerde kripto paralara yatırmıştım zaten onlarıda.Zamanında gelen meillere bakmadığım için bugün öğrendim kapandığını.Yorumlardan anladığım kadarıyla kapanmadan önce parasını çekemeyenler olmuş Bir yolunu bulup paralarımızı kurtarabilirmiyiz emin değilim Desteğe yazcam bakalım cevap gelecekmi

Hiçbir sonuç çıkmıyor. 2 ay oldu. Ödeme gelmedi. Defalarca mail yazmama rağmen, kopyala yapıştır cevaplarla "Ödemelerde gecikmeler var, Ödeme olduğunda size mail atacağız" diyerek bugüne kadar sürekli atlattılar. Sonra da hesabı kapatıp çekip gittiler. O kadar da rahat, endişesiz...

İçeride 200 euro'ya yakın birikimim sonunda uçtu gitti.

TASK SON HABERLER » Post #8

Thu Jan 21, 2021 13:43 in Turkish

gisil wrote:
trkmz wrote: Bugün ySense Giriş sayfasındaki "Daily Checklist Bonus" paneline TASK bölümünün tekrar eklendiğini gördüm. Ama, Task'lara ilişkin herhangi açılmış bir Görev sayfası yok. Sadece panele eklenmiş görünüyor şimdilik.

Acaba Tasklarla ilgili yeni bir değişiklik mi söz konusu? Yeniden Tasklara ilişkin yeni, farklı bir görev mi gelebilir mi?

siz söyleyince fark ettim, gelsin yoksa belimizi doğrultamıyacağız.

Ekleme ile ilgili hiçbir Açıklama yazısı görmedim. Rastlantısal eklenmiş olamaz. Yeniden panel yerleşimine eklenmiş. Umarım tekrar Tasks'lara dönüş olur. Task'lar da olmayınca gelir bir hayli düştü.

SKRİİL ÖDEME YAPMIYOR...DESTEK CEVAPLARI VERMİYOR. » Post #6

Thu Jan 21, 2021 13:11 in Turkish

2 aydır beni de, sürekli aynı kopya mesajlarla "Ödeme yapacağız, beklemede..." vs. oyaladılar. Diğer birçok Skrill kullanıcı için aynı sonuç. İçerideki tüm birikimim uçtu gitti. Bu kadar da rahatlar... Bu kadar da hiçbir endişeleri yok. Tüm Türkiye kullanıcı hesaplarını kapatıp çekip gittiler.

TASK SON HABERLER » Post #6

Wed Jan 20, 2021 19:28 in Turkish

Bugün ySense Giriş sayfasındaki "Daily Checklist Bonus" paneline TASK bölümünün tekrar eklendiğini gördüm. Ama, Task'lara ilişkin herhangi açılmış bir Görev sayfası yok. Sadece panele eklenmiş görünüyor şimdilik.

Acaba Tasklarla ilgili yeni bir değişiklik mi söz konusu? Yeniden Tasklara ilişkin yeni, farklı bir görev mi gelebilir mi?

Skrill paramı payoonere göndermiyor » Post #3

Sat Jan 16, 2021 13:53 in Turkish

SERHATGEZAY wrote: Skriil iki aydan beri Türkiye deki kullanıcılara karşı işlemlerini çok ağıra alıyor..Neden böyle yapıyor. neden açıklama getirmiyor. destek deseniz cevap vermiyor..Eskiden 2 günde gelen paraları, şimdi iki aydan beri bekletiyorlar..Bende aynı durumdayım..artık ben bu olumsuzluktan çok sıkıldım, bakalım sonuç ne olacak bekliyoruz....

Ben de iki aydır bekliyorum. Çok can sıkıcı bir durum. Sorumsuzca, ilgisizce... Hiçbir takibi de yok. Son derece de rahatlar. Beklemeden başka bir çare de yok. Bekliyoruz..

Skrill Türkiye faaliyetlerinin sona ermesi » Post #97

Mon Jan 11, 2021 07:28 in Turkish

Bugün: 11 Ocak...

Skrill'de ne durumdayız? Eeee. Skrill ne oldu ödemeler? :?:

Neredeyse 2 aydır, o kadar uğraşmamım, yazdığım maillerin sonucu: Havada bulut...

Skrill'den içerideki biriken, talep ettiğim Ödemeleri de alamadım. O kadar emek, birikim uçtu gitti.

Skrill Türkiye faaliyetlerinin sona ermesi » Post #94

Sat Jan 09, 2021 13:15 in Turkish

solgunaktepe wrote: skrill 1aydır paramı göndermiyor . türkiyeden çekilecekleri için sahtekarlığamı yattılar.skrill ile sorun yaşayan varmı benim dışımda ?

Olmaz mı! Herkes...

Benim de neredeyse 2 ay olacak. Bütün maillere oyalama, kopya cevaplarla... Bu nasıl bir sonuç, bu nasıl bir rahatlık, umursamazlık, acımasızlık. Demek ki, hiçbir endişeleri yok, o kadar ödemelerin üzerine yatacak kadar da rahatlar. Anlamak mümkün değil. Kime şikayet edeceğiz, nasıl çözeceğiz bilmiyorum.

O kadar içerideki birikimim heba oldu.

appen yeni sitede ilk taskı yaptım :) » Post #9

Sat Jan 02, 2021 14:42 in Turkish

ankettasksever wrote:
trkmz wrote: Ödemeler içinde Payoneer var mı? Sanırım sadece şuan PayPal

evet sadece paypal var şu an. ama çalışma olduğunu ticket attım geri dönüş yaptılar. sadece zamanı belli değil.

Payoneer gelirse çok iyi olur, zira ödeme alabileceğimiz başka bir ödeme platformu da kalmadı.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Jan 17, 2022 01:41:04 PST