Please wait...
HomeForumPosts by ysuser456419468

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by ysuser456419468

ANKETLER » Post #7481

Wed Feb 05, 2020 10:59 in Turkish

anket gelse ne olur sürekli hata verip attıktan sonra bazen gün içinde 5-6 anket geliyor ama hepside en başka uygun degilsiniz diye atıyor bazen günlerce hiç gelmiyor sanırım bu site eskisi gibi degil eskiden ayda en az 50 dolar kazanılıyormuş şimdi bakıyorum 15-20 doları zor görüyorlar ama böyle giderse çoğu bırakır kimse para kazanamadıktan sonra burada boşuna vaktini öldürmez

ANKETLER » Post #7459

Mon Feb 03, 2020 12:03 in Turkish

$1.25 Pepsi Coca-Cola anketi. kaç gündür anket felan gelmiyordur yada çoğu atıyordu hergün böyle bi tane yapabilsek bu bile yeter ama yüksek ücretli anketler nedense bize gelmiyor gelsede direkt atıyor

Appen » Post #207

Thu Jan 30, 2020 09:42 in Turkish

bu siteye bende üye olmak istiyorum ama çeşitli bilgiler istiyor ad soyad telefon no adres vs.. sizce güvenilir bi site mi bi sorun olur mu? bilgi sahibi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevnirim

ANKET GELMİYOR » Post #11

Wed Jan 29, 2020 10:29 in Turkish

siteye 1 ocakta üye oldum şimdiye kadar 12 dolar kazandım ama öyle sürekli giremiyorum haftada 2-3 gün arada bakıyorum üye oldugum ilk hafta hiç para kazanamadım pek anket felanda gelmedi bencede öyle çok para kazanılmıyor sürekli giren biri ankette gelirse ayda en fazla 25-30 dolar felan kazanır tabiki şanslıysa bazı ankete başlıyorsun hemen atıyor zaten hele yüksek ücretli olanlar öyle ayda en az 50 dolar kazanılsa gene iyi
zaten söylenen en çok anket salı ve cuma günleri geliyormuş o günlerde ben hiç giremiyorum

ANKETLER » Post #7374

Wed Jan 22, 2020 05:33 in Turkish

kaç gündür bi anket geliyor tıklıyorum ve şu hatayı alıyorum
An unexpected error occurred while we tried to process your request. Please try again in a few minutes
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Nov 30, 2021 04:57:03 PST