Please wait...
HomeForumPosts by ysuser456419468

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by ysuser456419468

ANKETLER » Post #7653

Thu Feb 20, 2020 04:57 in Turkish

amazondan alışveriş yapabilirsiniz vergiyide üstüne ekledikleri için gümrükte takılma vs.. olmuyor ben geçen bi termos alacaktım 25-30 dolar civarı vergiyle birlikte 50 dolara felan geliyordu en azından paranız yanmaz bence bir şeyler alın

ANKETİ TAMAMLATIP ÜCRETİNİ ÖDEMEYEN ŞİRKETLER » Post #455

Wed Feb 19, 2020 03:52 in Turkish

enerji içecegi anketi biraz önce anketi tamamladım ama 0,48 centi ödemedi

ANKETLER » Post #7644

Wed Feb 19, 2020 03:51 in Turkish

biraz önce enerji içecegiyle ilgili bi anket tamamladım ama paramı ödemedi

TASK GÜNCEL! » Post #3485

Tue Feb 18, 2020 10:47 in Turkish

umitoz wrote: 1550453 *Give A Command To A Smart Assistant - Flightstats App 1 5 5 100% 2020-02-18

Bu ne şimdi %100 le You don't meet the qualifications for this task. dedi. %110 istiyordu heralde. :oops:

sanırım bana gelen taskta bu 5 soru vardı siz bunu nasıl yaptınız

TASK GÜNCEL! » Post #3483

Tue Feb 18, 2020 10:22 in Turkish

bi task geldi yapamadım uçuş bilgileri vs. verilmiş anlayamadımda taskı

ANKETLER » Post #7623

Mon Feb 17, 2020 06:27 in Turkish

Swerdlov wrote: Durum: Kredilendirildi

Ödül: 128 Cents

Tarih: Feb 17, 2020, 16:17

İşlem Tanıtma İşareti: 1661335724

Peanutta Siber güvenlik anketi. Fiyatına göre gayet kısa bir anket. Sahalarda daha sık görmek istediğimiz hareketler :thumbup:

anket yarısında attı

TASK GÜNCEL! » Post #3460

Sun Feb 16, 2020 07:06 in Turkish

arkadaşlar bazen bi tane task geliyor tıklıyorum şuan yapılacak iş yok diyor bazen yaparken kayboluyor mesela az önce bi tane geldi Bir Kişinin Bir Şirket İçin Yönetim Yapısında olup olmadığını Onaylama sadece tamamlanan görev 3 diyor okadar

ANKETLER » Post #7610

Sat Feb 15, 2020 08:49 in Turkish

erkek futbolcular anketi Opinion World $0.58

ANKETLER » Post #7609

Sat Feb 15, 2020 08:32 in Turkish

bence bu anketler herkese farklı zamanlarda geliyor aynı anketin herkese geldigi çok nadir

ANKETLER » Post #7608

Sat Feb 15, 2020 08:29 in Turkish

araba lastikleri anketi 0.58 opinion world

ANKETLER » Post #7602

Fri Feb 14, 2020 13:34 in Turkish

Hasan00 wrote: 8 kişide aynı durum var. Atsakda pazartesiden önceye düzelmez hafta sonu tatili:/

bende de var o sorun

ANKETLER » Post #7595

Fri Feb 14, 2020 10:06 in Turkish

bugün 3-4 tane anket geldi ama hiçbirini tamamlayamadım bir yerden sonra anket gelmesininde pek anlamı yok ikide bir atıyor yada uygun degilsiniz diyor şu diş sağlıgı anketi bende hala görünüyor ama anket birtürlü kabul etmiyor

ANKETLER » Post #7581

Fri Feb 14, 2020 00:29 in Turkish

diş sağlıgı anketi beni kabul etmedi uygun degilsiniz dedi neye göre seçiyorlar anlamadım epilasyon cihazlasıyla ilgili bi anket yaptım $0.58

ANKETLER » Post #7560

Thu Feb 13, 2020 03:13 in Turkish

bu ara doğru düzgün ankette gelmiyor ne iştir anlamadım şubat ayını yarıladık neredeyse

TASK GÜNCEL! » Post #3411

Wed Feb 12, 2020 11:06 in Turkish

AtaturkunTorunu wrote:
ysuser456419468 wrote: arkadaşlar bu linkedinle ilgili gelen taskları nasıl yapıyorsunuz bugün başka bi task geldi kişi deneyimleri başlangıç ve bitiş tarihleriyle ilgili buda linkedinle ilgiliydi ama daha kolaydı ilk defa doğruluk oranı %90 yaptım ama diger linkedin tasklarını yapamıyorum açıkcası anlayamadım diyeyim ingilizcede olmayınca sıkıntı çıkıyor
Bugün gelen çok kolaydı ama hatalıydı. 2 tane yaptırdı. Normalde geleni anlatayım:
Öncelikle bize verilen şirket adı ve pozisyon ile Linkedin'de görülen şirket adı ve pozisyonun aynı olup olmadığına bakıyoruz.
Tabii deneyim kısmında en üst sırada olana bakmalıyız. Mesela bu kişi toplam 5 farklı şirkette çalışmış ama bizi ilgilendiren sadece en üstteki şirket.
Bize bu kişinin X kargo şirketinde şoför olduğu söylenmişse buna bakıyoruz. En üstteki şirketin adı X kargo mu, pozisyon kısmında şoför mü yazıyor. Doğruysa 3. seçeneği yani NO CHANGE (değişiklik yok, aynı şirkette ve aynı pozisyonda çalışıyor) seçeneğini işaretliyoruz.
Eğer şirket X kargo ama pozisyon şoför değilse yani pozisyonlar kısmında en üstte şoför yerine müdür vs yazıyorsa 2. seçeneği yani ONLY diye başlayan, "sadece pozisyonu değişmiş" seçeneğini işaretliyoruz.
Eğer kişi X kargo yerine başka şirkette çalışıyorsa yani en üstte yazan şirket adı başkaysa 1. seçeneği yani NEW ile başlayan, yeni bir şirkette çalıştığını söyleyen seçeneği işaretliyoruz.
Sıra geldi PRESENT kısmına. Eğer kişinin çalıştığı toplam 5 şirketten sadece birinde PRESENT (şu an) yazıyorsa (en üstteki olması şart değil, en alttaki şirkette bile present yazıyorsa yeterli) "Sadece bir tane present var" seçeneğini işaretliyoruz (İngilizce ne yazdığını unuttum). Eğer birden fazla şirket adının yanında present yazıyorsa "Birden fazla present var." seçeneğini işaretliyoruz. Eğer hiçbir işin yanında present yazmıyorsa "Present yazısı yok." seçeneğini işaretliyoruz.
Bu kısımdaki İngilizce seçenekleri hatırlamıyorum ama Google translate ile anlayabilirsiniz ya da iş geldiğinde buraya yazarsınız, hangisi olduğunu söyleriz.
Açıklayamadığım bir yer varsa sorun, yardımcı olmaya çalışırım.

cevap için teşekür ederim aklıma takılan bir şey olursa tekrar yazarım en azından level 1-2 olayım yeter

TASK GÜNCEL! » Post #3385

Wed Feb 12, 2020 04:19 in Turkish

arkadaşlar bu linkedinle ilgili gelen taskları nasıl yapıyorsunuz bugün başka bi task geldi kişi deneyimleri başlangıç ve bitiş tarihleriyle ilgili buda linkedinle ilgiliydi ama daha kolaydı ilk defa doğruluk oranı %90 yaptım ama diger linkedin tasklarını yapamıyorum açıkcası anlayamadım diyeyim ingilizcede olmayınca sıkıntı çıkıyor

ANKETLER » Post #7508

Mon Feb 10, 2020 04:05 in Turkish

canlı anket nasıl geliyor

PAYOONER GELDİ ! » Post #452

Sat Feb 08, 2020 03:35 in Turkish

ankettasksever wrote:
ysuser456419468 wrote: bende birkaç soru sormak istiyorum
payonere hesap açtıgımızda acaba sürekli bi para kesme olayı var mı aidat gibi sadece para aktarması yaparken mi kesiyorlar birde istedigimiz zaman payoner hesabını kapatabiliyor muyuz ve bunu nasıl yapabiliyoruz
bir şey daha soracam ysense hesabında ki parayı başka yere aktarmadan direkt amazondan alışveriş yapabiliyor muyuz?

payoneer kart talep etmedikçe aidat felan yok. dolar olarak gelen parayı tl ye çevirip banka hesabımıza aktarırken güncel kurun 0.10/0.12 krş altından hesaplayıp havale yapıyor. komisyonu sadece bu.

istediğin zaman hesabını mail atarak kapatabilirsin ben bir tane kapattım.

amazon hediye kart amazon türkiyede geçerli değil ben bizzat amazon canlı destektek sorup öğrendim. bizim için sadece payoneer ve skriil geçerli. skrile de bulaşma derim komisyon ücretleri payonerden daha yüksek.

cevap için teşekürler
yok zaten amazon tr almayacam yurt dışından bir şey almak istiyorum o yüzden sordum

PAYOONER GELDİ ! » Post #449

Sat Feb 08, 2020 03:25 in Turkish

bende birkaç soru sormak istiyorum
payonere hesap açtıgımızda acaba sürekli bi para kesme olayı var mı aidat gibi sadece para aktarması yaparken mi kesiyorlar birde istedigimiz zaman payoner hesabını kapatabiliyor muyuz ve bunu nasıl yapabiliyoruz
bir şey daha soracam ysense hesabında ki parayı başka yere aktarmadan direkt amazondan alışveriş yapabiliyor muyuz?

ANKETLER » Post #7494

Fri Feb 07, 2020 09:40 in Turkish

gullerbilisim wrote: Daha az önce yazmıştım 2 tane anket daha geldi,birinden attı,diğerinde ise evdeki alışveriş sorumlusu ben seçtiğim için atıldım.Keşke amcam deseydim:)

geçen ay kötü diyorduk bu ay daha berbat 1 haftadır bende doğru düzgün ankete katılamadım arada anket geliyor mu geliyor ama sürekli atıyor
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Dec 5, 2021 05:37:38 PST