Please wait...
HomeForumPosts by ysuser456419468

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by ysuser456419468

ANKETLER » Post #7873

Fri Mar 06, 2020 10:26 in Turkish

0.80 $ Sigorta şirketleri anketi geldi yarısında attı

ANKETLER » Post #7859

Thu Mar 05, 2020 23:23 in Turkish

peanut labsta aylar sonra ilk anketimi yaptım alışveriş siteleri anketi 0.71$

ANKETLER » Post #7848

Thu Mar 05, 2020 12:20 in Turkish

derin wrote:
mrvtz wrote:
aylinalsac75 wrote: Cint 0.90 omo sıvı deterjan anketi yaptım son sayfada ysense yönlendirmedi ve paranın üstüne yattılar. İyice seleyi suya verdiler.

Omo anket ödememe konusunda sabıkalı maalesef. Shell bile kendini düzeltti, Omo değişmedi. Bana daha önce 2 kez upuzun anket gönderip ödeme sayfasında error vermişlerdi, böyle yaparak kendilerinden soğutuyorlar :(

@derin, doğru söze ne denir :)

Reveneu, 111 cent yazan ankete sadece 0,01 ödedi :shock: Soygunculukta kaçıncı level bu? Daha bulaşmam Reveneu'ya. Keriz bellediler iyice beni.

Shell anketi görünce direkt kapatıyorum, nasıl olsa ödemiyorlar. ;)
Daha hiç omo anketine denk gelmedim, merak ediyorum :lol:
Reveneu gerçekten çok sıkıntılı, çok uzun anket verip ya 1 cent veriyorlar ya da değerinin çok altında ödeme yapıyorlar ki az önce yaklaşık 25 dk lık bir anket çözdüm, sonuç 8 cent :x
05 Mar 2020 11:33 PST Offer Revenue Universe Notification [TR] [Intl] Conversion #2551591957 $0.0800

Peanut Labs konusunda sıkıntı var mı sizlerde de merak ediyorum, bugüne kadar toplasan 3 ya da 4 anket çözmüşümdür, sürekli anket geliyor ama ya açılışta eliyor ya da 3-5 soru sonra eliyor
Survey Disqualified 0 Mar 05
SurveyDisqualified 0 Mar 05
Survey Disqualified 0 Mar 03
Survey Opened 44 Mar 03
Survey Disqualified 0 Mar 03

Peanut Labs bende de sıkıntı daha 1 ay önceye kadar gelen her anketi yapabiliyordum elemiyordu ama son 1 aydır okadar anket geldi daha en başta eşleşmedi diye eliyor bugün en az 5-6 ankette eledi
ayrıca bugun 3-4 tane anket ücret ödemedi biraz önce 0.29 ve 0,75 lik iki tane daha annket çözdüm yapmama ragmen ücret vermedi.

ANKETLER » Post #7846

Thu Mar 05, 2020 11:43 in Turkish

Uefa anketi yapmama ragmen ücret ödemedi bugün omo anketiyle 2. oldu

ANKETLER » Post #7838

Thu Mar 05, 2020 08:12 in Turkish

OpinionWorld $ 0.58 ütü markaları
haftalar sonra ilk anketim

ANKETLER » Post #7834

Thu Mar 05, 2020 05:04 in Turkish

aylinalsac75 wrote: Cint 0.90 omo sıvı deterjan anketi yaptım son sayfada ysense yönlendirmedi ve paranın üstüne yattılar. İyice seleyi suya verdiler.

aynısını biraz önce banada yaptılar haftalar sonra yapabildigim ilk anketti

ANKETLER » Post #7824

Wed Mar 04, 2020 09:24 in Turkish

sitenin bence suyu çıkmış kaç gündür anket felan yapamadım hiç mi bi tanesi kabul etmez resmen yerimizde sayıyoruz
birde yeni yeni task yapmaya çalışıyorum linkedin görevlerimi sıkıntılı anlamadım ne yaparsam yapayım sürekli yanlış gösteriyor

ANKETLER » Post #7801

Tue Mar 03, 2020 11:48 in Turkish

bedriyekilic6006 wrote: 338 beni de cinsiyeti sordu famele dedim ama ilerlemiyor şıklar dankaynoldu

böyle yüksek ücretli anketlerin çoğu hep sıkıntılı birçoğu yaptırmıyor atıyor. para kazandırmayacaklarya zaten kaç gündür doğru düzgün ankette gelmiyordu

ANKETLER » Post #7799

Tue Mar 03, 2020 11:29 in Turkish

biraz önce 3.38 $ araçlarla ilgili anket geldi hemen daha ilk soruda attı ilk defa böyle yüksek ücretli bi anket gelmişti

ANKETLER » Post #7784

Sat Feb 29, 2020 10:58 in Turkish

tunceray wrote: Uzun süredir, addon yeni bir taslak varken ses veriyor fakat anket gelince ses vermiyor. 3 aydan fazladır durum aynı. Ayarlar doğru.

Aynı sorunu yaşayan var mı?

aynı sorunu bende yaşıyorum birde son 1 aydır anketlerin çoğunu yapamıyorum sürekli atıyor uygun degilsiniz diyor bugün bile 2-3 dolarlık anket geldi yapamadım

ANKETLER » Post #7773

Fri Feb 28, 2020 10:47 in Turkish

mrvtz wrote:
ysuser456419468 wrote: $2.89 luk anket banada gelmiş hatta bende 2 tane görünüyordu ikisine de tıkladım yaptırmadan hata attı

Günlerdir bir anket bile yapamadım :| ekranda 6 anket çıktı bugün. 1 tanesine bile kabul edilmedim, yuh yani.

bende de durum aynı üç beş centle bizi oyalıyorlar. doğru düzgün bir şey kazanamıyoruz yüksek ücretli anketlerin çoğu zaten kabul etmiyor

ANKETLER » Post #7771

Fri Feb 28, 2020 09:55 in Turkish

$2.89 luk anket banada gelmiş hatta bende 2 tane görünüyordu ikisine de tıkladım yaptırmadan hata attı

ANKETLER » Post #7756

Thu Feb 27, 2020 11:17 in Turkish

0,58 OpinionWorld sosyal medya anketi

ANKETLER » Post #7755

Thu Feb 27, 2020 09:09 in Turkish

0.38 cint sigorta şirketi

Çoğu Anketi Tamamlayamıyorum » Post #8

Wed Feb 26, 2020 14:45 in Turkish

mrvtz wrote:
remzicandalkilic wrote: tamamıyla katılıyorum. 1 dolarlık anket bile görmüyorum maksimum 0.50. Haliyle böyle olunca sormak istedim herkeste mi böyle diye. üzülsem mi sevinsem mi bilemedim. sanırım sadece türkiyede böyle.

Bugün forumda millete anket yağmış, 3 dolara yakın anket çözen vardı günde. Beni 0, 16 dolarlık anket bile attı, şaka gibi. Biraz da profil bilgileri ile alakalı bir durum sanırım. Çok çocuk, yüksek gelir olmayınca anket pek uğramıyor. Bilgisayar başında çok vakit geçirmekle anket gelse, sayfada en çok kazananlardan olurdum :)

bence profil bilgileriyle alakalı degil dönem dönem herkesin başına geliyor gibi siteye ilk üye oldugumda hemen hemen gelen tüm anketleri yapıyordum çoğu atmıyordu mesela son 1 aydır peanut labsta anket yapamıyorum tıklıyorum eşleşmedi diye atıyor anket gelmiyor mu geliyor ama yaptırmıyor bundan iki üç gün önce en az 4-5 dolarlık anket geldi 6-7 tane felan gelmişti ama hiçbirini yaptırmadı haftalardır bende doğru düzgün anket yapamıyorum durumumuz şuan aynı çoğu profiline zaten doğru bilgiler yazmıyor ki

Çoğu Anketi Tamamlayamıyorum » Post #4

Tue Feb 25, 2020 13:21 in Turkish

mrvtz wrote:
remzicandalkilic wrote: 2 günde 10 anket geldiyse bunların sadece 1 tanesinden para alabildim. Her anket atıyor ya da anket gelmiyor bazen. Tüm gün akfif beklememe rağmen 0.60 cent anca kazanıyorum iki günde. Ben mi bir hata yapıyorum yoksa normal mi ?

İnanın çoğumuz aynı şeyleri yaşıyoruz, bizim hatamız değil, sistemin aksaklıkları. Bazen günlerce bomboş geçiyor ya da anketi tamamlıyorsunuz ancak ücret alamıyorsunuz. Yine de emin olun, anket siteleri içinde en iyisi burası. Diğerleri, burayı mumla aratır.

Bir de şu hediye çekli anketler var. 75-100 dolar hediye çeki geliyor millete. Burayı bir gören duyan olursa yetkililerden, lütfen eşit biçimde dağıtsınlar şu hediye çeklerini, hepimiz yararlanalım. Miktar yarıya indirilsin, kişi kotası arttırılsın. Ayrıca koskoca markalar, çok komik ücretlerle anket yaptırıyor, bari yanında ufak tefek de olsa hediye çeki yollasınlar.

Fazlasında gözüm yok, olanaklar sadece bundan iyi olsun yeterli. Sayfanın gücü ve imkanlarını düşündüğümde, bunu yapabilecek kapasitedeler.

söylediklerinin hepsine katılıyorum mesela 1,5-2 dolarlık anketler var bize neredeyse kırk yılın başında bir geliyor.gelsede zaten yaptırmadan atıyor. diger ülkelere bakıyorum gerçekten iyi kazanıyorlar bu siteye 1 ocakta üye olmuşum haftanın hergünü maalesef giremiyorum 22 dolar kazanmışım bu bence çok az en azından birinin ayda 30-40 dolar kazanması lazım ki burada sürekli kalsın uğraş versin şu hediye çekleri neye göre geliyor onuda hiç anlamadım

Çoğu Anketi Tamamlayamıyorum » Post #2

Tue Feb 25, 2020 10:37 in Turkish

bunu sadece sen yaşamıyorsun sebebi nedir? bilmiyorum ama aynısı banada oluyor. burada günlük en yüksek kazandıgım miktar sanırım 2 dolar felandı. buda bir ikiyi geçmez. hele son 1 aydır evet anket geliyor. ama sürekli atıyor kabul etmiyor. halbuki şurada öyle bi sistem oturtmaları lazım ki sana anket geliyorsa yapmana izin vermeleri lazım para kazanmaman için her şeyi yapıyorlar gibi

ANKETLER » Post #7717

Mon Feb 24, 2020 07:54 in Turkish

aylinalsac75 wrote:
gisil wrote: 2.61'lik anket var ama attı.
maalesef beni de attı.
0.58 OW bankacılık anketi yaptırdı .

dikkat ettigim böyle yüksek ücretli anketler kırk yılın başında geliyor. genelde ya atıyor yada uygun degilsiniz diyor

ANKETLER » Post #7705

Mon Feb 24, 2020 02:40 in Turkish

Nutella reklam anketi 0.42

bu arada bence bilerek yapıyorlar sabahtan beri en az 3-4 dolarlık anket geldi çoğuna katılamadım dünde aynısı oldu

ANKETLER » Post #7703

Mon Feb 24, 2020 01:48 in Turkish

bu ara hiç şansım yok anket geliyor ama çoğu ya ücret ödemiyor yada atıyor. dönem dönem bu herkese oluyor mu?mesela peanut labstan gelen anketlere önceden hep kabul ediliyordum şimdi sürekli uygun degilsiniz diyor dünden beri 6-7 anketten atıldım
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Nov 30, 2021 04:03:20 PST