Please wait...
HomeForumPosts by alperes

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by alperes

PARA ÇEKEMİYORUM » Post #8

Thu Dec 24, 2020 08:59 in Turkish

tam olarak ne yazmışlar yazabilir misin

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #102

Wed Oct 07, 2020 08:19 in Turkish

30 eylülde talep etmiştim halen gelmedi.

param payoneere aktarılmadı » Post #13

Tue Oct 06, 2020 07:29 in Turkish

30 eylülde talep ettim. halen bekliyorum

Payoneer Hesap onaylanma süreci ve ilk para çekme » Post #9

Fri Aug 28, 2020 23:55 in Turkish

ilk para çekim talebi gönderdikten sonra onaylanır.

YSENSE YARDIM » Post #118

Sat Jun 06, 2020 02:21 in Turkish

gisil wrote:
alperes wrote: hesap başurunuz onaylandı şeklinde mesaj geldi. ardından gerekli kimlik belgelerini de gönderdim.

işte o kimlik bilgilerinin onaylanmasından bahsediyorum. submitted mi yoksa approved mi gözüküyor. şu an bununla ilgili sorun yaşayan arkadaşlarım var. bir türlü kmlik bilgilerini onaylamıyorlar.

araştırdığım kadarıyla. ödeme aldığında o gönderdiğin belgeler onaylanıyormuş.yani belgelerin onay alması için ödeme almak lazım. ama yine de mesaj gönderdim payoneer e bakalı ne cevap verecekler.

YSENSE YARDIM » Post #116

Fri Jun 05, 2020 12:20 in Turkish

hesap başurunuz onaylandı şeklinde mesaj geldi. ardından gerekli kimlik belgelerini de gönderdim.

YSENSE YARDIM » Post #113

Thu Jun 04, 2020 12:34 in Turkish

Arkadaşlar merhaba.
ilk defa ödeme alacağım. payoneer hesabı açtım bunun için. buradan payoneer e nasıl para aktarıcaz tecrübeli bir arkadaş bilgi verebilir mi.
teşekkürler.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Jan 24, 2022 17:48:07 PST