Please wait...
HomeForumPosts by dejanbor17

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by dejanbor17

Pitanja i saveti » Post #3085

Sun Oct 09, 2016 04:12 in Ex-Yugoslavia

Kao prvo hvala na odgovoru.

Kao drugo malo vise postovanja i razumevanje a ne prosta kritika, ko si ti, sta umisljam, da li ce zbog mene biti otvoreno ovo ili ono.

Objavio sam kako ti kazes novu temu jer nisam znao pravila a zatim sam objavio pitanje i ovde, sto lako mozes utvrditi na osnovu vremena objave.

Eto vidis da sam nasao za shodno da pogledam da li je neko odgovorio na moje pitanje, i tu si istrcala sa konstatacijom da pitam pa me nema da proverim odgovor.

Obratila si se bepotrebno na taj nacin koji sam naveo, bilo je dovoljno reci kako funkcionise forum i gde se pitanja postavljaju i kome.

Ja imam 48 godina pa sad razmisli mada bez obzira na godine kultura obracanja mora da postoji, iako su to u virtuelnom svetu samo slova, to ti iz iskustva u poslovnom svetu kazem jer i ovo ovde je na neki nacin posao u slobodno vreme.

Nisam pocetnik u ovome pa sam zato i nasao za shodno da ti se obratim, za 2 godine na raznim PTC sajtovima zaradio sam i podigao 290$.

Shvati ovo kao dobronamerno obracanje, svako dobro.

Srdacan pozdrav

Dejan Mihajlovic
Srbija, Bor

Pitanja i saveti » Post #3078

Sat Oct 08, 2016 07:04 in Ex-Yugoslavia

Da li se moze izvrsiti uplata premium clanstva sa PAYZA racuna a nastaviti sa podizanjem novca i dalje preko PAYPAL racuna ili da li je ikako moguce izvrsiti uplatu po pola sa oba racuna za premium clanstvo.

premium clanstvo » Post #1

Sat Oct 08, 2016 04:42 in Ex-Yugoslavia

Da li se moze izvrsiti uplata premium clanstva sa PAYZA racuna a nastaviti sa podizanjem novca i dalje preko PAYPAL racuna ili da li je ikako moguce izvrsiti uplatu po pola sa oba racuna za premium clanstvo.

payment No 1 » Post #1

Thu Jan 21, 2016 08:46 in Payment Proofs

potvrdo o prijemu 1 centa na paypalu » Post #1

Wed Jan 20, 2016 12:10 in Ex-Yugoslavia

Kako da na paypalu potvrdim prijem jednog centa kada ta opcija ne postoji vec samo da se posiljaocu vrati novac sa provizijom.

Da li treba uopste to potvrditi ili samo da sacekam isplatu jos par dana.

Da li neko zna kolika je provizija za prebacivanje novca sa payza na racun banke. Paypal naplacuje 5 dolara proviziju za prenos novca.

Hvala

Dejan

potvrda isplate na paypal racun » Post #1

Tue Jan 19, 2016 11:08 in Ex-Yugoslavia

Pozdrav

od 13.januara cakam na isplatu od 9,52 dolara a juce su mi uplatili samo 1 cent i traze da potvrdim prijem na paypalu medjutim tamo te opcije nema osim da se posiljaocu refundira uplata sa provizijom.

Kako da ovo potvrdim ili da sacekam uplatu jos par dana.

Da li neko zna kolika je provizija za prebacivanje novca sa PAYZA na racun u intesa banci, paypal mi je za 110 dolara naplatio proviziju 5 dolara a payza koliko sam ih skapirao to naplacuje 25 dolara, da li je moguce da je tolika razlika u proviziji.

Unapred hvala.

Dejan
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Nov 27, 2021 07:02:54 PST