Please wait...
HomeForumPosts by Musvedde

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by Musvedde

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #472

Sun Apr 26, 2020 12:01 in Turkish

Swerdlov wrote: arkadaşlar king of avalonda kaleyi 13 yaptım. ama teklifte "complete stronghold level 13" diyor. ben şimdi görevi tamamladım mı yoksa kaleyi 14 mü yapmalıyım? ödülü alır almaz oyunu sileceğim çünkü. arayüzü, efektleri vs çok zevksiz, zayıf bağlantıda kopup duruyor, telefonu çok şişiriyor falan. dakika durmam.

Dostum 2 gün falan oldu başlayalı aslında oyunda sardı baya :) bugun baktım 13 lvl kale ve lord 13 seviye 14 e kalmadan verdi parayı 4.32 dolar anında yattı bana

TASK GÜNCEL! » Post #3025

Tue Dec 17, 2019 22:26 in Turkish

Valla dostum dün gece de yaptım inşallah level alcam 75 soru oldu doğruluk % 82 6 farklı görev yaptım geç vakitte gelmeseydi daha yapardım da gece geldi görev
O görevle ilgili sıralı baktım hatta bulamayınca çok aramadım bile ilk üç siteyi googledan baktım yapıştırdım tek yanlışım bir önceki ctrl+c nin sonucunu başka bir aramaya yapıştırmışım onun dışında sorun yaşamadım dediğin gibi sistem bazen o kadar saçmalıyor ki çok emin oldugun tasktan expel yemeye şaşırmıyorum artık :)

TASK GÜNCEL! » Post #3014

Tue Dec 17, 2019 10:58 in Turkish

Hasan00 wrote:
moneymakingways wrote:
Yapabilecek sabır ve zamanı olanlar için kolay olsa da hamallık gibi birşey bunları yapmak. Anlamadığınız yer varsa sorun cevaplarım.
Ben lvl etkili sandım. Lvl almaya çalışıyorum :D ama 5a lıyı bilmediğim için ellemedim sadece 5b lvl taskmıymış. Telfon bulma taskında şurayı anlamıyorum 6a diye başlayan
Screenshot by Lightshot
Screenshot by Lightshot
Resim de olduğu gibi burada 4 tane seçenek var mapquest, yellowpages, yelp ve google ben hepsinden buluyorum tel nosunu ama link yanlış diyor. Aslında doğru örneğin iki sitede aynı telefon numarası var mecbur birini seçmem gerekiyor. Oda yanlış diyor. Nerden anlayacağım hangi telefon linki atıcagımı? iki farklı sitede de mevcut numara ama hangi sitenin linkini cevap olarak vermem gerekiyor burayı çözemedim

Sıralı olabilir öncelikle 1 numarada varsa onu yaz yoksa 2 yoksa 3 hala bulamazsan google dan bulduğunu ver diyor sanırm o yüzden sıra ile git bulamazsan diger arama sitesine geç tahminim öyle ben sıkıntı yaşamadım sırayla giderek.

TASK GÜNCEL! » Post #2999

Mon Dec 16, 2019 23:21 in Turkish

5B level etkili 5A ve 5C değil
5 serisine (Find Company Information - Revenue & Number Of Employees)
çok yaklaşmayın arkadaşlar 4 tane soruyu bildiğin doğru olduğu halde yanlış geçiyor oran düşüyor.benim gibi baya itiraz eden olmuş bana yanlış dediklerinde dikkat edin.
5c de expel oluyorum 5a da %81 alıyorum siz düşünün bir tutarsızlık var özellikle benim gibi yeni başlayanlar aman dikkat :)

ANKETLER » Post #7008

Mon Dec 16, 2019 13:37 in Turkish

16 Dec 2019 13:26 PST Research Now SSI Conversion (Offer) $0.38 Araba modelleri
16 December 2019 12:30:57 PST 39m OpinionWorld Router $0.58 zubizu
16 December 2019 05:11:40 PST 8m OpinionWorld Router $0.58 masraflar vs.

YSENSE YARDIM » Post #5

Fri Dec 13, 2019 00:53 in Turkish

yanıtlar için çok teşekkür ederim Ellerinize sağlık. :)

YSENSE YARDIM » Post #2

Thu Dec 12, 2019 10:40 in Turkish

merhabalar
Konuyu bulmuşken başlayayım.Aranızda yeniyim soracağım bir kaç soru mevcut ödeme kısmına daha geçmedim onunla ilgili forumu karıştırdıktan sonra bulamazisem danışırım.

1.Theorem diye bir anket sağlayıcısı var sanırım Reverse Universe içinde ne zaman girsem ankete tamam diyorum.. Pat anket giremeden bitiyor 1 cent veriyor Allah razı olsun :D :D ben de mi böyle sadece çözemedim.Pollfish desen yaklaşık 15 gündür hiç göremedim anket :)

2.olarak bu gün yaptığım bir Task vardı kim nerde doğru pozisyonda çalışıyor mu diye fakat f8 de misal 15 task yaptıysam bunu 7 olarak yansıttı zaten ücreti 0,01 yarısını da ysense saymayınca para etmedi :) Malesef bu yüzden bıraktım ysense yazacaktım üç kuruş için yormayım dedim :) bilmem daha ilk defa başıma geldi bu tür olaylar normal mi bilemedim :)

3.Ayrıca bazı mobile offer'ları tamamladım para mı yatırmadı mail attım adamlara hala dönmediler buna ysense'in yapabileceği bir şey var mı ?

4.Bir de f8 e hızlı giriş yaptım Adres doldurma görevinde 2A level etkiliymiş sıfır çektim :) 2B ve 2C de level etkili değil onlar yüzde 90 civarı ikisi de level görevleri gelir mi acep yoksa beni hayatlarından silmiş olabilirler mi ? :)

Fazla başınızı ağrıttım Nacizane fikirleri olanlar varsa memnun olurum.

İyi akşamlar bol kazançlar :)

ANKETLER » Post #6951

Thu Dec 12, 2019 09:28 in Turkish

siz de de oldu mu bilmiyorum akşamdan beri 3-4 anket geldi hemsi de samplicio.us hepsinde de farklı farklı bir sorun oluştu düzeltmeye çalışıyoruz diyerek giremedim aynısı olan var mı ?

ANKETLER » Post #6934

Wed Dec 11, 2019 07:18 in Turkish

umitoz wrote: Bu arada anket problemim devam ediyor. Ana sayfadaki peanut router cok cok nadir verdiği anketten mutlaka atıyor. Wannadstan bir iki yapıyorum onlar da cok dusuk ucretli Var bişi ama..

peanut router den artık umudu kestim cok nadir ankete kabul ediyor.

Swerdlov wrote: 1,017,657,463 Completed Toluna $1.16

Bankacılık anketi. Biraz bıktırıcı ama tutara göre makul uzunlukta. Umarım siz de çözersiniz.

uzun fakat parası güzel : :D

ANKETLER » Post #6903

Tue Dec 10, 2019 00:11 in Turkish

0,48 opinion yıl sonu etkinlikleri ile ilgili bir anket

ANKETLER » Post #6888

Mon Dec 09, 2019 04:11 in Turkish

çerezleri sildiğimizde tekrar tekrar aynı soruları sormuyor mu acaba yok doğum tarihi maaş vs. veya silmek gerekir mi devamlı 2-3 gündür doğru düzgün hatta bir anket bile gelmedi bilmiyorum buna mı bağlı bilgisi olan var mı?

anketler » Post #3

Mon Dec 09, 2019 04:11 in Turkish

ödeme konusunu bilmiyorum fakat 3-4 gündür bana da anket gelmiyor geldiğinde de kabul etmiyor.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Jan 20, 2022 13:14:57 PST