Please wait...
HomeForumPosts by DokiSmoki

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by DokiSmoki

Rainforest Task » Post #1369

Fri Jul 22, 2016 12:37 in Ex-Yugoslavia

pupijevi wrote: Kakva dramaturgija!

Dobijem Bluecore od 94 stepa!

Krenem da radim i imam sta da vidim,ne radi shotka na 70 stepu :shock:

Ok,posto sam inace uporan i ne odustajem krenem ponovo no sreca pa ne trazi mnogo vremena za rad po jednom stepu.I uspem da doguram do kraja!!! Novi licni rekord 94 stepa iz drugog pokusaja :lol: :clap: :thumbup:

Ali moram reci ovo je sramota! Ljudi dobiju tako velike hitove i apsolutno nije sigurno da ces ikada zavrsiti do kraja ne zbog bugova vec zbog katastrofalnog servera/terminala ili cega vec.

376c na pendingu :shock: :$

Bas lepa cifra nema sta za prvi posao danas :thumbup:

Isto i meni pre koj dan, isti HIT, isti broj stepova, samo sto ja dobih 'Terminal Lost' na 86step, i nisam imao zivce da ga opet radim :D

Racuni/priznanice ID i broj komada » Post #111

Fri Jul 15, 2016 16:34 in Ex-Yugoslavia

UUuuu bravo za listi... svaka/o vam dala/o... bas ste se potrudili :D
Inache ovi taskovi su jako dobri za boostanje accuracy, ja sam na ove skocio od lv1 -> lv3 .. tako da pazljivo procitajte prvo/drugi put instrukcije, da ne zeznete ono so kolichine kad se dele i kad daju popuste jedno drugo.. i taskovi su jako laki.. (mada na neki sam ostao bez ochi :/ )

Ali od kad sam dobio lv3 poceo sam raditi i na RF-u.. tako da sad mi se nekako ne daje da gubim ochi 3-4min na jedan takav task, kad za istih 4centa mi je dovoljno kliknuti Yes/No :D

Sretno!

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #2654

Fri Jul 15, 2016 16:31 in Ex-Yugoslavia

SentinelOnyx wrote: 929345 Clothing Categorisation Task
931887 Clothing Categorisation Task

Upravo su aktivna oba ID-a (stari i novi). Navalite ekipa.

Ali namalili su ga na 5c sada... -.-"

Rainforest Task » Post #1177

Tue Jul 12, 2016 12:25 in Ex-Yugoslavia

akulayu wrote:
chmi wrote: Mislim da ne znaci nista. Mozes i da ga ne ocenis (ja svaki put kada prijavljujem ne ocenjujem).
Malo sam se igrao sa ARP ovih dana i bas me je odusevio. Totalno sam ignorisao da ima mogucnost da se kao FIND world unese i regex tj Regular expresion. Ovo je uzasno korisna stvar. Npr ostao je jedan link i pocnemo da ga refresujemo. Stavimo Step ili terminal i to radi super ako nam ekstenzija ne otvori novi direktan hit. Onda ce poruka biti You have reached ... i naravno ARP se nece oglasavati. Ako stavim
Step|maximum
pokrio sam oba slucaja. | je ili veznik.
Postoji jos dosta mogucnosti koriscenja ovih izraza

ako sam te dobro razumeo a siguran sam da nisam :D stavis "Step ili terminal" a ako ti otvori jos jedan link stavis "Step ili maximum"

O cemu vi ovo prichate ljudi, jel ovo isto nesto od RF-a ?
Takodje ovaj Tic-Tac-Toe, jel to isto neki HIT? :D

Quote:Izvini sto nisam ranije odobrila, izlogovala sam se pre nego sto si ti napisao post. Vidim da si i ti treca smena kao vecina nas. :)
Jel ovo uvek mora ovako da odobruvas svima postove, ili sam nama novajlije? -D
I ako da - koliki je taj limit sto moram isnapisati postova da mi se automatski postiraju?
Inache da, vishe sam treca smena... uchim Python u kasne sati :$

edit: AHA, evo ga, posto se automatski :)

Rainforest Task » Post #1167

Tue Jul 12, 2016 00:38 in Ex-Yugoslavia

E, a sta se desava kad probaju da te '*e*e' u zdrav mozak? (Izvinite me za vulgarni izraz)

Znachi citao sam i negde drugde, a evo ga i meni se desilo:
Add 858 and 434 using a calculator.
Is the sum 1297? yes

Za ovo sam 102,5% siguran da nisam odgovorio Yes, ili nisi bili ovi brojevi za sigurno, i eto dobio rejection (tamn se pohvaliv gore .. -.-)
Mogu li se zaliti za ove, i bice li fajde od toga?
I ako da - kako da im dokazem da nije ovo tacno?
Prilicno sam siguran da i kad bi bio koske pijan ne bi odgovorio DA na ovo, jer 8 + 4 nikada ne daje 7 !
Plus uvek proveram sa digitronom, tako da nemam greske u tome..

Rainforest Task » Post #1161

Mon Jul 11, 2016 18:18 in Ex-Yugoslavia

Uuu zacepali kod mene veceras ove American's Test Kitchen :D
Ali svi po neki report imaju..
a bome vidim i da me #bug report-a skocio dosta u zadnjih 3-4 dana :D
Veceras dobio najduzi HIT do sada u moja kratka istorija sa RF-om -> 27 step-a, ali report ga na 20 ^_^

Od 126 submitiranih HIT-ova imam 20 bugs found i 3 rejection-a (od kojih prva dva bili u test HITove, ovaj treci slucajni double-klik na mouse i kliko Yes bzvz :D)

Dali je ovaj moj ratio od 20 / 126 = 15.8% onako.. kao dobra brojka ?

Rainforest Task » Post #1106

Thu Jul 07, 2016 18:14 in Ex-Yugoslavia

Ljudi kako kod vas danas?
Kod mene navala HITova.. a vidim posto niko se ne zali - kladim se da i kod vas nije loshe :D
Nadam se da ce bar priblizno slicno biti i sutra ^_^
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Dec 4, 2021 09:18:50 PST