Please wait...
HomeForumPosts by ayselightning

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by ayselightning

PAYOONER GELDİ ! » Post #347

Thu Oct 24, 2019 11:34 in Turkish

selam ysense'e 1 ay önce başladım ve şuan 13 dolarım var. 52 dolar olduğunda payoneer ile çekmeyi düşünüyorum ancak parayı kendimin değil kardeşimin kartına göndermek istiyorum. Bu bir sorun yaratır mı? payoneerle nasıl para çekildiğini bilmiyorum. Kimlik, kart bilgileri gerekecek mi ? gerekirse ySense profili ile tutmak zorunda mı ? bilgilendirirseniz sevinirim.

SKRİLL Bakiyesini PAYONEER'e Aktarma » Post #91

Thu Oct 10, 2019 13:29 in Turkish

Arkadaşlar ne olur cevap verin. Bütün ödeme yötemlerinde kimlik fotoğrafı istiyor mu? Kimlik bilgileriyle profil bilgileri tutmak zorunda mı? Sonuç itibariyle internet ortamındayız ve kendime ait banka hesabına değil arkadaşımın hesabına çekmek istiyorum. Kimlik fotoğrafı isterse de onunkini göstermeyi düşünüyorum. Bir sorun çıkar mı? Ama asıl sorduğum tüm ödemelerde kimlik istenip istenmediği.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Jan 26, 2022 13:06:34 PST