Please wait...
HomeForumPosts by cubur47

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by cubur47

YSENSE YARDIM » Post #186

Fri Jan 08, 2021 07:31 in Turkish

Merhaba arkadaşlar ingilizce gelen bir takım sorulara tam anlamamam nedeniyle düzgün cevap veremediğim için sanırım dürüst cevap vermemekle itham ederek anketleri engellediler. Bunun çözümü nedir ?

ANKETİ KESTİLER » Post #1

Fri Jan 08, 2021 06:31 in Turkish

Arkadaşlar karşıma ingilizce çıkan bir takım sorulara ingilizce yetersizliğinden dolayı verdiğim cevaptan dürüstçe cevap vermediniz diye anketleri kestiler. Bir daha nasıl açtırırım ?

ÖDEME GÖRÜNTÜLERİ YSENSE » Post #13

Tue Jul 21, 2020 13:04 in Turkish

Kardeş bu işten para kazanmanın sırrı ne yardımcı olurmusun anket falan birşey yok bilgi verirsen sevinirim sağol

premium » Post #4

Sun Jan 29, 2017 00:26 in Turkish

Peki gürkan bey task yapmadan kazançta olmuyor sanırım birşey gelmiyor anket zaten eskisi gibi değil

premium » Post #1

Sat Jan 28, 2017 13:10 in Turkish

Arkadaşlar task yapmayan biri olarak soruyorum bu durumda premium karlı olur daha iyi olur diyen var mı

ANKET (GENEL) » Post #2973

Thu Jan 19, 2017 14:51 in Turkish

slm gürkhan bey iyi kazanma konusunda yardımcı olurmusunuz ?

BTC Olayı » Post #9

Thu Jan 19, 2017 01:04 in Turkish

İade yaptılar özel bir durum olarak yardımcı oldular teşekkürler.Bilinçli bir satın alma değildi çünkü.

BTC Olayı » Post #7

Wed Jan 18, 2017 21:28 in Turkish

Geri iade etme şansım var mı aceba ?

PTC KREDİ SATIN » Post #1

Wed Jan 18, 2017 21:28 in Turkish

MERHABA ARKADAŞLAR PTC KREDİ SATIN ALDIM ŞİMDİ BUNU TAM OLARAK NASIL KULLANABİLECEĞİMİ BİLMİYORUM YARDIM İSTİYORUM.

BTC Olayı » Post #5

Tue Jan 17, 2017 21:20 in Turkish

Merhaba arkadaşlar PTC ADVERDS 8 dolar karşılığında aldım ama ne işe yaradığını bilmiyorum halen aktif olmadı ne yapmam gerek bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Nov 29, 2021 10:36:29 PST