Please wait...
HomeForumPosts by AtaturkunTorunu

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by AtaturkunTorunu

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #517

Tue May 05, 2020 08:31 in Turkish

Swerdlov wrote:
Haticeberil wrote: 4.32ligi 2. Kez yukledim telefonu sifirlayip yeni maille vermedi

ilkinde vermiş miydi?

benim ticket'a cevap vermişler. 30 gün içinde görevi tamamlamış ol ve 2 dakika içinde çalıştırmış ol. belki oyunun boyutu büyüktü, belki o an bağlantım yavaştı; paranın üstüne yatmaya bahane etmek için 40 yıllık 15 dakika kuralını değiştirmişler. hem ayrıca 2 dakikada çalıştırıp çalıştırmadığımı nereden bilebilirim? saçmalık!

2 dakikada yüklemesi bile zorken nasıl oyuna gireceksin; bir de bu kuralları neden gizlerler anlamıyorum.
Sen iki dakika olayını yazınca offertoro'daki PeP teklifini yaptım, o da ödemedi.
Eskiden tekliflerde hiç sorun yaşamazdım ama birkaç aydır boşu boşuna yapıp duruyoruz.

TASK GÜNCEL! » Post #3943

Tue May 05, 2020 07:18 in Turkish

melek74 wrote:
ankettasksever wrote:
melek74 wrote:
ZardamuS wrote:
melek74 wrote: öncelikle ekin olanlar üstüste paralel aynı sırada oluyor ekranı en son zoom yapıp tek tek resmini çizer gibi yaprakların etrafını çizdim.Genelde ufak olan otlar ve yaprağı sivri olanlar da yabani oluyor.onların da yapraklarının hatlarını çizdim.Tek sorun zaman.
önceden 1 tane yapmıştım zaten 1 tane daha yaptırıp gitti
edit yine geldi

tebrikler ben expel oldum bir kez daha gelirse dediğiniz gibi denerim

teşekkür ederim umarım bir dahaki sefere inşallah.Herkes kazansın,herkes yapsın.Bana da başta 0 vermişti bilet attım sonrası 100 yaptılar bence şansınızı deneyin yaptığınıza güveniyorsanız bilet atın bu tarz çizimlilerde genelde değerlendirme 0 ve bilet sonrası 100 oluyor sistematik hatalar olabiliyor

sen bir iyilik meleğisin. yapamasak bile yardım için teşekkürler. :clap:

Ramazan ayında bonus aldık o zaman :D teşekkür ederim

Cesaret edemedim ama yine de benim de aklımda bu yorumlar. :)
Bir ara bu konu canlanmıştı ama sonra yine durgunlaştı; umarım yine herkes yardımlaşır, herkes kazanır.

23 NİSAN'IN 100. YILI KUTLU OLSUN » Post #2

Thu Apr 23, 2020 09:47 in Turkish

Hattusas wrote: Ulu Önder ATATÜRK tarafından biz Türk milletine armağan edilen ama önemi bakımından evrensel de olan bu güzel bayramımızın ayrıca milli egemenlik ve bağımsızlığımızın ilk adımı olan TBMM'nin açılışının 100. yılı kutlu olsun.

Bu zor günlerde bile evimizin neşesi olan çocuklar, her gün bu sevgiyi ve ilgiyi hak ediyor. İyi ki böyle bir bayramımız var ki çocukların önemini daha da hatırlatıyor herkese. Bugün sanki her taraf şenlik havası ve herkes kıpır kıpır. Camlar süslü, balkonlar bayraklı... İçinizdeki çocuk asla ölmesin.

"Küçük hanımlar, küçük beyler! Sizler hepiniz geleceğin bir gülü, yıldızı ve ikbal ışığısınız. Memleketi asıl ışığa boğacak olan sizsiniz. Kendinizin ne kadar önemli, değerli olduğunuzu düşünerek ona göre çalışınız. Sizlerden çok şey bekliyoruz."

"Çocuk sevgisi insan sevgisi için bir ihtiyaçtır."

-Mustafa Kemal ATATÜRK

Nice asırlar devirmek dileğiyle, iyi bayramlar!

Nice 100 yıllara. <3

ANKETLER » Post #8714

Thu Apr 23, 2020 09:30 in Turkish

0,34$ Korona ile ilgili. Dikkat sorusu vardı, doğru seçeneği işaretledim ve emin olmak için tam 3 (Üç) kez kontrol ettim ama "Dikkat sorumuzu cevaplamadığınız için elendiniz" diye mesaj gösterip anketten attılar. :D 3 kez kontrol etmesem yiyeceğim de neyse...

ANKETLER » Post #8540

Thu Apr 16, 2020 04:24 in Turkish

4 cent Revenue Universe. Covid-19 anketi. Nrmalde 40 centten aşağısını asla yapmazdım ama bu durumlara da düştük. :(
Neyse ki Covid-19 ile ilgili psikolojik anlamda gerçekten faydalı olacağını düşündüğüm bir anketti. Keşke her anket dünyaya bir şey katsa da bedava yapsam...

TASK GÜNCEL! » Post #3752

Wed Apr 15, 2020 11:25 in Turkish

Thelastair wrote:
AtaturkunTorunu wrote: Selamlar,
Clothing and gender görevini yapıyordum ki Minor Falg yedim. Daha önce burada yazmışlardı ama bayrak yemeden önce aklıma gelmedi. :) Forumda bayrakların seviye düşürdüğünü yazmışlar ama şu an öyle bir şey yok. Bu konuda bilgisi olanlar beni biraz aydınlatabilir mi? Nedir bu Minor Flag.

Gender görevini 20 adete kadar yapın sonrasında devam etmeyin , minor major kafasına göre atıyor ticket atın hemen düzeltiyorlar bu taskta sanırım problem var.

Teşekkür ederim, büyük bir sorun yok o hâlde. Hemen atayım.

TASK GÜNCEL! » Post #3750

Wed Apr 15, 2020 11:14 in Turkish

Selamlar,
Clothing and gender görevini yapıyordum ki Minor Falg yedim. Daha önce burada yazmışlardı ama bayrak yemeden önce aklıma gelmedi. :) Forumda bayrakların seviye düşürdüğünü yazmışlar ama şu an öyle bir şey yok. Bu konuda bilgisi olanlar beni biraz aydınlatabilir mi? Nedir bu Minor Flag.

ANKETLER » Post #8331

Thu Apr 09, 2020 03:38 in Turkish

44 Cent Soğuk içecekler anketi.
Eleme soruları Covid-19 ile ilgiliydi, "Nihayet şu anketi yakaladık." dedim; soğuk içeceklere döndü. :)
...
36 Cent atıştırmalık anketi.
Kısa ve keyifli.

TASK GÜNCEL! » Post #3674

Wed Apr 08, 2020 05:18 in Turkish

ankettasksever wrote:
AtaturkunTorunu wrote: Review Annotated Buildings görevinden hep korkardım. Bugün denemek istedim, çünkü uzun zamandır para kazanamıyorum. Birinden 3, birinden 2 tane yapıp elendim ama hatalarımı aklımda tuttum, ayrıca internetten video da izledim. Şimdi neredeyse hatasız yapıyorum. 30'dan fazla oldu.
Seviye etkili olduğu için dikkat etmek lazım ama denemek isteyenlere öneriyorum.

saat :01:50 şu an itibariyle görevleri kapattılar. bir tanesinde tam 350 tane yaptım. bu task çok tehlikeli gerçekten. 84.6 dan 82.3 lere kadar ortalamamı düşürmüştü 4 ay önce. ama tecrübe kazandırdı bu hareketim. şimdi ise bugün 3 dolar bıraktı. tekrar ortalamam 84.1 den 84.6 yükseldi. bonus için listeye girdim ama görev bittiğinden orada kalıcı olamam zannetmiyorum. şuan listede selan ve melek güzel çalışıyorlar. yolları açık olsun. gitmeseydi Zabaha kadar buradaydım. :D :thumbup:

Ben de bu zamana kadar hep korkuyordum. Hatta dün de iki tanesinden elendim ama birinde 30, birinde 100 tane yaptım. Gözlerim ve bileğim ağrıdı artık, bıraktım. :)

TASK GÜNCEL! » Post #3669

Tue Apr 07, 2020 10:57 in Turkish

Review Annotated Buildings görevinden hep korkardım. Bugün denemek istedim, çünkü uzun zamandır para kazanamıyorum. Birinden 3, birinden 2 tane yapıp elendim ama hatalarımı aklımda tuttum, ayrıca internetten video da izledim. Şimdi neredeyse hatasız yapıyorum. 30'dan fazla oldu.
Seviye etkili olduğu için dikkat etmek lazım ama denemek isteyenlere öneriyorum.

TASK GÜNCEL! » Post #3664

Tue Apr 07, 2020 07:19 in Turkish

pelinsuyilmaz61 wrote:
AtaturkunTorunu wrote: F8'in task ekranında yukarıda bir anket var, onu doldurun arkadaşlar. Hepimiz için faydalı.
temel bilgilerin girildiği küçük bi kısım var, orayı mı diyordunuz ?

Herhangi bir göreve girdiğinizde yukarıda F8'in Covid-19 ile ilgili bilgi verdiği bir bölüm çıkıyor ya, orada şöyle bir yazı var:
"Our hearts and best thoughts go out to anyone who has been affected by COVID-19 (Coronavirus).

Please take a moment to complete this survey to let us know how you are doing in this difficult time"
Survey yazan yere tıkladığınızda virüs ve F8 kazançları gibi konularda sorular soruluyor. F8'e taleplerimizi iletmenin kolay bir yolu. :)

ANKETLER » Post #8275

Mon Apr 06, 2020 12:51 in Turkish

F8'in task ekranında yukarıda bir anket var, onu doldurun arkadaşlar. Hepimiz için faydalı.

TASK GÜNCEL! » Post #3660

Mon Apr 06, 2020 12:50 in Turkish

F8'in task ekranında yukarıda bir anket var, onu doldurun arkadaşlar. Hepimiz için faydalı.

ANKETLER » Post #8249

Fri Apr 03, 2020 09:42 in Turkish

pelinsuyilmaz61 wrote: bugün ne offers ne davetli anket ne de task yapabildim. rezil bir anket günü

Ben de "Hiç yoktan iyidir." diyerek AdGem'deki Lords Mobile teklifini yaptım ama ödemedi. :( Kötü haftalar...

TEKLİFİ TAMAMLATIP ÜCRETİNİ ÖDEMEYENLER(ŞİRKETLER) » Post #10

Fri Apr 03, 2020 09:10 in Turkish

AdGem - Lords Mobile - 13 Cent.
Bu şirket normalde anında ödeme yapardı ama 1 saat geçmesine rağmen ödeme gelmedi.

ANKETLER » Post #8221

Thu Apr 02, 2020 06:36 in Turkish

Her biri 0,30 $ olmak üzere ve ID numaralarında sadece birer rakam değişik olan 6 tane anket geldi.
Elbette hepsinin aynı anket olduğunu ve atacağını biliyordum ama hepsini tek tek deneme heyecanını ve zevkini tattığım için mutluyum. 1 Nisan şakası gibisin ySense. :D

ANKETLER » Post #8130

Mon Mar 30, 2020 12:52 in Turkish

Peanut Labs 0,44 Arkadaşlık sitesi anketi. ÖDEMEDİ.
Şaşırdık mı? HAYIR.

ANKETLER » Post #8111

Sat Mar 28, 2020 04:36 in Turkish

0,96 Huawei anketi.
Tüm soruları sordu, anketi bitirdikten sonra test amaçlı en başta sorduğumuz soruları bir kez daha soracağız dedi ve 2 soru sordu. En başta verdiğim cevapları verdim. Anketi başarıyla tamamladınız dedi, ok işaretine tıkladım. ySense'in meşhur Üzgünüz, bu anket için uygun değilsiniz" gibi bir şey söylediği mesaj çıktı ve elbette ödeme alamadım.
Survey History kısmında ankette harcadığım süre bile yazmıyor.
Dolandırıcılıkta bu kadar ileri gidilemez. 2 anketten birini ödemiyorlar artık.
İsyan etmekten bile yoruldum artık.
Hırsızlıktan başka bir şey değil.
Bir de yorum isteyen sorulara insan gibi kaç dakika açıklama yazıyoruz...

ANKETLER » Post #8101

Fri Mar 27, 2020 07:09 in Turkish

1,16 Covid-19 (Korona) hakkında.
1,07 Spor giyim alışverişi hakkında.
ySense beni şaşırtıyor. :) Teşekkürler patron, büyüksün.

ANKETLER » Post #8097

Fri Mar 27, 2020 06:18 in Turkish

spynet97 wrote: bugün 4 5 ankete girdim ama 3 4 soru sonra anket dışı bırakıldım. anketler genel itibariyle nasıl bir profil arıyor arkadaşlar ? henüz yeniyim de 4 günde anca 2 dolar toplayabildim

Anketler hakkında bu tarz bilgiler hileye girebiliyor, hesap kapatılmasına neden olacağını düşünüyorum.
Anketlerden atılma herkesin sık sık başına geliyor. Anket yakalama sıklığım dörtte bir, hatta bazen onda bir bile olabiliyor.
Anket profili hakkında da tutarlı olmak gerektiğini söyleyebilirim. Yaşadığın yer sorusuna bugün İzmir yarın İstanbul demek geleceğini kötü etkiler mesela. Her ankete gerçek ve aynı bilgileri vermek lazım. Eninde sonunda birine kabul edileceksin ve zamanla tecrübe edineceksin zaten.
Çoğumuzun hatta hepimizin yaptığı şey, sürekli denemek ve sabretmek.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Dec 5, 2021 00:17:00 PST