Please wait...
HomeForumPosts by AtaturkunTorunu

Jump to
ySense Customer Care CornerySense Knowledge CenterMembers LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by AtaturkunTorunu

Ad Gate Teklifleri » Post #3

Fri Jul 17, 2020 05:47 in Turkish

General27 wrote: Bu sayfadaki sınavları yapıp 100 puan alan oldumu ben kaç kez farklı farklı sınavları yapsamda hep 96 puan verdi.
Amaçları en az 5-6 kez yaptırmak zaten. Ama doğru olduğundan şüphelendiğin şıkları değiştirerek eninde sonunda yapıyorsun. Toplamda 4-5 adet yapıp para almıştım.

Aynı aileden başka ySense hesap kullanımı » Post #21

Tue Jul 14, 2020 10:17 in Turkish

busdifat wrote: sistem iki ayrı üyenin aynı ev ağı yada aynı mekandaki interneti kullanmamak şartıyla farklı cihaz telefon tablet ne varsa farklı ipden yani internetten,ki bu telefonun interneti de olabilir,komşu interneti de olabilir),hesap açarsan dilediğin kadar çalışabilirsin der ;) telefon ip sinden çekinmeye gerek yoktur hangı şirket olursa olsun rahatça çalışılabilir,referans yapmakta çekinmeyiniz bu sitenin esas kazanç sistemi içerisinde en başta referans vardır,sadece tek dikkat edilmesi gereken şey evde karı koca yada ev arkadaşı iseniz aynı cihaz ve internet kullanmamalısınız,o zaman hesabınız ban yer bunun dışında başka çekinilecek bir şey olduğunu sanmıyorum.

ySense'e girilmediği zamanlarda aynı interneti kullanmak sorun olur mu peki? Yani evde iki kişinin hesabı var diyelim, ben bilgisayardan ve sabit internet ile siteye giriyorum; diğer üye ise kendi telefonundan ve mobil internetinden. Buraya kadar sorun yok; peki telefon kullanan kişi, ySense dışında sabit internete bağlanırsa sorun oluyor mu?

rise of kingdoms 17.50 » Post #74

Sun Jul 12, 2020 09:05 in Turkish

5 Temmuz'da bitirmiştim, ödeme beklemedeydi ve bugün ödeneceği yazıyordu. Az önce ödendi.
Ödeme bekleyenlere hatırlatma olsun diye yazıyorum.

ANKETLER » Post #928

Fri Jul 10, 2020 08:42 in Turkish

hopelessbiri wrote: Meaningful brands/ Havas group (OpinionWorld 49196233 ) 0.79 luk anket başta "30 dakika sürer" diyor ama sakın aldanmayın 1 saati geçiyor. yaklaşık 10 ayrı marka için ayrı ayrı değerlendirme yapmanızı istiyor. her marka sonrasında değerlendirmenizi kaydedip bir sonrakine geçiyor. ilk bi kaç markadan sonra "başka marka değerlendirmek ister misiniz" diyor. Hayır derseniz anketten atıyor. bilginize.

Keşke önce buraya baksaydım. 7-8 tanesini yaptıktan sonra "Başka marka değerlendirmek istemiyorum" seçeneğini işaretledim ve atıldım. Hayır, neredeyse soyağacıma kadar her bilgiyi aldıktan sonra saatlerce anket yaptırmak nedir. Ücreti 5 dolar olsa tamam da 0,40 için nasıl bir beklenti bu. O kadar uğraşıp para alamamama mı üzüleyim, 1 saat daha kafayı yemediğime mi sevineyim, bilemedim.

rise of kingdoms 17.50 » Post #51

Sun Jul 05, 2020 08:18 in Turkish

17. günde bitti. Pending kısmında görünüyor.
8-9 günde bitirenleri tebrik ediyorum. Ben 17 günden anca bitirebildim. Vip 6 olana kadar mücevherleri ona harcadım. Geri kalanıyla hızlandırma aldım.
Birlik çok kötü olduğu için yavaş ilerlemiş olabilirim ama paranın ödenecek olmasına (umarm) çok sevindim.
Günlerdir anketleri tamamlamama rağmen ödemiyorlardı, zaten çok az geliyordu. Çok rahatladım böylece.
İçimi de döktüğüme göre, sizlere kolay gelsin arkadaşlar. Umarım bir an önce bitirirsiniz.

2 farklı hesap aynı payoneer!! » Post #7

Fri Jul 03, 2020 05:23 in Turkish

aylinalsac75 wrote: Teşekkür ederim cevaplarınız için. Peki ben bu parayı nasıl çekicem :)

Skrill ve Airtm gibi yollarla çekileceğini anlatan başlıklar vardı forumda. Birkaç dolar kesinti ile hallediliyormuş. Onlara bir bakın isterseniz

2 farklı hesap aynı payoneer!! » Post #2

Mon Jun 29, 2020 07:52 in Turkish

ySense ile Payoneer'deki e posta adresleri farklı olamaz, diye biliyorum. Yani mümkün değil. Tabii bu benim bildiğim.

rise of kingdoms 17.50 » Post #36

Sat Jun 27, 2020 04:53 in Turkish

grantorino wrote: bluestacks ? ben orada oynuyorum

Onu indirmiştim ama bu oyunları kabul etmek için doğrudan e-posta'ya gelen linke tıklamak lazım. Bluestacks üzerinden bunu yapamadığım için hiç o işe girmedim. Bunu nasıl çözdünüz?

Payoneer Ücretlendirme Politikası Değişikliği » Post #6

Sat Jun 27, 2020 04:24 in Turkish

Açıklamada kaç para kesileceği gibi şeyler yazılmadığı için acaba bu bildirinin devamı da var mı, diye düşündüm. Birkaç ayda bir para çektiğimiz için bizlik sorun yok ama belki açıklamanın, göremediğim tamamında başka şeyler yazıyordur.

Payoneer Ücretlendirme Politikası Değişikliği » Post #1

Fri Jun 26, 2020 11:00 in Turkish

Selamlar,
Az önce Payoneer'e girdim ve ücretlendirme konusunda değişiklik yapıldığı konusunda bilgilendirme yapıldığını gördüm. Son 12 ay içinde Payoneer kart ile en az 1 çekim yapmayanların yıllık ücret ödeyecekleri yazıyordu ama başka bir değişiklik yapılıp yapılmadığı bilgisine ulaşamadım.
Konu hakkında bilgisi olanlar, bilgilendirebilirse çok sevinirim.

rise of kingdoms 17.50 » Post #34

Wed Jun 24, 2020 11:15 in Turkish

fireandblood1001 wrote:
naklov86 wrote:
BLACKNAVYBLUE1 wrote: 14 değil 17 olması gerekiyor...

peki başka bir ayar yapmak lazım mı? ayrıca emulatör ile pc'den oynasam sıkıntı çıkar mı acaba? telefon eski kasıyor çünkü

Daha önce emülatörde oyun bitirip ödeme aldım sorun olacağını sanmıyorum.

Emülatörün adını söyler misiniz?

rise of kingdoms 17.50 » Post #11

Fri Jun 19, 2020 06:40 in Turkish

serkang wrote:
AtaturkunTorunu wrote: 7 gün içinde yükselmeniz gerektiği yazıyor. Bu ayrıntıyı atlamayın lütfen.
Bu tarz oyunlarda 17 olmak birkaç hafta sürer genelde. Para vermeden bir haftada olması zor görünüyor ama yapabilen olursa çok sevinirim onun adına. Kolay gelsin.
İnternette 1-17 arası sadece City Hall yükseltme süresi 22 gün civarı yazıyor. Sadece 16. seviye bile tek başına 4 gün. Bir de diğer binaların yükselmesi gerekiyor tabii. Normalde level 17 için 2-3 dolar öderken bu oyun için bu kadar ödemelerinden belli gerçi.

Tamamlandıktan sonra 7 gün içinde ödemesi yapılır deniyor gün belirtilmemiş.

E postaya hızlıca bakınca öyle görmüşüm. Bir de adGem başta olmak üzere birçok oyunu artık 7 gün sınırı ile verdiklerinden öyle anlamışım demek ki. Düzeltme için teşekkür ederim.
Ben de başlayayım o zaman ama gün sınırı olmadan bu kadar para vermeleri biraz şüphe uyandırıyor.

rise of kingdoms 17.50 » Post #8

Fri Jun 19, 2020 04:23 in Turkish

Bu tarz oyunlarda 17 olmak birkaç hafta sürer genelde. Para vermeden bir haftada olması zor görünüyor ama yapabilen olursa çok sevinirim onun adına. Kolay gelsin.
İnternette 1-17 arası sadece City Hall yükseltme süresi 22 gün civarı yazıyor. Sadece 16. seviye bile tek başına 4 gün. Bir de diğer binaların yükselmesi gerekiyor tabii. Normalde level 17 için 2-3 dolar öderken bu oyun için bu kadar ödemelerinden belli gerçi.
Düzeltme: 7 günde bitirme şartı yokmuş. Bitirince parayı 7 gün içinde veriyorlarmış.

Appen » Post #298

Thu Jun 11, 2020 10:40 in Turkish

omerkusaya01 wrote: Az önce task kısmını sürekli yenilerken yeni bir task geldi. Taska hemen tıkladım. Bu görevde kullanılabilir iş yok dedi. Tasklar bu kadar hızlı tükeniyor mu? İki sayfa yenilememin arasında 1-2 saniye anca vardır. 1-2 saniye içinde task tükenmiş olabilir mi. (0 levelim)

Maalesef tükenmese de yaptırmıyor. Genelde durum bu. İş 2 saniye önce geliyor, 200 tane olduğu yazıyor ama yüz kere de tıklasan yaptırmıyor. Her zaman öyle değil tabii ama son aylarda iş neredeyse yok.

Appen » Post #295

Thu Jun 11, 2020 04:59 in Turkish

gisil wrote:
ysuser456419468 wrote: appenle ilgili anket gibi bir şey var orada ilgilendiginiz proje türleri diyor benimde bu konu hakkında pek bilgim yok yardımcı olabilir misiniz? hangisi daha iyi ve kolaydır

İlgilendiğiniz Proje Türleri (zorunlu)
Görüntüleri etiketleme
Videoları etiketleme
Çevrimiçi bilgi bulma
İçeriği denetleme
Diğer

daha kolay diye bir şey yok. yukarıdan aşağıya hepsine başvur. öyle hemen kabul edilme gibi bir durum olmuyor. ben de geççen yıl aynı hatayı yapmıştım. kabul gelirse, istersen başlarsın. iyi şanslar.

Appen'deki işlerden değil, geçenlerde gelen Appen'e hoş geldiniz task'inden bahsediyor arkadaş.
O listedeki işlerden hepsi ara sıra geliyor, hangilerini yapmakta zorlanmıyorsanız veya seviyorsanız onu seçebilirsiniz. Ben çevrimiçi bilgi bulmayı seçtim mesela.

ANKETLER » Post #484

Mon Jun 08, 2020 04:49 in Turkish

0,36 amway anketi. Tam 29 dakika sürdü, anket bitti, tarayıcıyı kapatınız dedi ve ödemedi...
İnsan gibi her şeyi dikkatlice okuyup, doğru cevaplar ver. O kadar dakika uğraş...
Sadece "Clicked" yazıyor bir de utanmadan. Bilet atıyorsun, otomatik mesaj gönderiyorlar.
Anket kıtlığı yetmiyormuş gibi bir de kazandığımız parayı vermiyorlar...
Neyse, kendi söyle kendin işit.

Your-Surveys Ticket Durumu Bekliyor » Post #2

Mon Jun 01, 2020 05:47 in Turkish

omerkusaya01 wrote: Your-Surveys hesabım askıya alındı. Ticket açtım. Günlerdir ortalama bekleme süresi azalmıyor. Bir ara 6'ya indi bekleme süresi sonra 9'a çıktı iki gündür de 8'de bekliyor. Günlerdir azalmıyor. (Ticket 9 gün önce açıldı. Açıldığında bekleme süresi bu civarlardaydı zaten) Tekrar mesaj yazarsanız veya Ticket açarsanız bekleme sırasının sonuna eklenirsiniz diyor. Nasıl ulaşıcam ben bunlara, bir çözümü var mıdır?

Bir ara beni de Proxy kullandığım gerekçesiyle anketlerden engellemişlerdi. Ticket ile birkaç gün sonra düzeldi ama son aylarda bir garip işler yapıyorlar. Puanım 140'tı, yavaş yavaş düşürüyorlar, şu an 102.

Appen » Post #288

Tue May 26, 2020 08:40 in Turkish

gokanf6336 wrote:
AtaturkunTorunu wrote: Selamlar,
Birkaç ay öncesinden kalma $2.50 dolarlık fatura vardı, şimdi $5.00 dolarlık bir tane daha eklendi.
Sorum şu, 5 doların altındaki ödemeler alınamıyor diye biliyorum, bu ikisini birleştirme gibi bir durum var mı? Yoksa o 2.50 dolarlık iş için ödemeyi hiçbir zaman alamayacak mıyım?
Acilen yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
Teşekkürler.

iki faturayıda onaylayacaksınız 2.5 $ tek olmuş olsa idi bekleme sırasına alırlardı sizin payoner hesaba geçmezdi taki ikinci bir fatura tarafınızdan onaylanıncaya kadar bekletirlerdi ve onlar ikisini birleştirip hesabınıza gönderiyorlar.

yani siz tüm faturalarınızı onaylayın ayrı ayrı onlar payonere toplam 7.5$ yatıracaklar payoner de 3 $ kesecek size kullanabileceğiniz 4.5$ kalıcak umarım faydalı olmuştur bilgi

Çok faydalı oldu. Aradığım cevap buydu. Çok teşekkür ederim. :)

Appen » Post #286

Tue May 26, 2020 07:20 in Turkish

Selamlar,
Birkaç ay öncesinden kalma $2.50 dolarlık fatura vardı, şimdi $5.00 dolarlık bir tane daha eklendi.
Sorum şu, 5 doların altındaki ödemeler alınamıyor diye biliyorum, bu ikisini birleştirme gibi bir durum var mı? Yoksa o 2.50 dolarlık iş için ödemeyi hiçbir zaman alamayacak mıyım?
Acilen yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
Teşekkürler.

YENİ OYUN 20.32 DOLAR(STATE OF SURVİVAL) DESTEK » Post #6

Mon May 18, 2020 11:46 in Turkish

Bu tarz oyunlarda hem sağlam bir birlik hem de hızlandırıcı gerekir ama bence 45 günde mümkün değil. Kaleyi 25 yapmak için örneğin revir, kışla, akademi gibi şeyleri de yükseltmek gerekiyor. Sadece 24'ten 25'e geçiş için bile hepsi 8-9 gün istese, en az 50 gün gerekiyor. :)
Lords Mobile'de ortalama 150 TL vererek direkt 25. seviye olanlar vardı ama umarım bunda öyle değildir de emekleriniz boşa gitmez.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Jan 27, 2022 16:38:12 PST