Please wait...
HomeForumPosts by AtaturkunTorunu

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by AtaturkunTorunu

ANKETİ TAMAMLATIP ÜCRETİNİ ÖDEMEYEN ŞİRKETLER » Post #425

Sat Sep 07, 2019 07:43 in Turkish

Revenue Universe anketlerinden şimdiye kadar 4 kez yaptım. 3, 6, 8 ve 18 cent. Hiçbirini ödemedi. Bir umut diye yapıyorum ama yarısını verse yine tamam. Şikayet için de ekran görüntüsü, anket ismi vs istiyor.

TASK GÜNCEL! » Post #2263

Sat Sep 07, 2019 06:21 in Turkish

LinkedIn tasklarında sorun yaşayan var mı?
Birkaç task yaptıktan sonra Hem LinkedIn sayfası yavaşlıyor hatta bazen hiç açılmıyor; Task sayfasında da takılmalar oluyor. 2 gün öncesine kadar hiçbir sıkıntı yoktu. Diğer tüm task ya da işlemler sorunsuz.
Bir de bugün taskların ücreti ve sayısı geçmiyor. 20 civarı LinkedIn taskı yapmama rağmen 1 görünüyor ama 2 cent yatmış.

Ödenmeyen Task'lar » Post #4

Sun Aug 25, 2019 06:09 in Turkish

Teşekkür ederim arkadaşlar.

Ödenmeyen Task'lar » Post #1

Sat Aug 24, 2019 08:15 in Turkish

Selamlar,
Yeni üyeyim, fazla anket gelmediği için düşük ücretli de olsa Linkedin Task'ları yapmaya başladım.
3 günde toplam 35 Task tamamladım (Ortalama %95 - %100 başarı ile) ancak sadece 14 tanesi için ödeme yapıldı.
Figure Eight ile iletişime geçtiğimde, Job ID olmadan yardım edemeyeceklerini söylediler ancak bende sadece ödemesi yapılanların ID'leri görünüyor. Kaç adet tamamladığım ve kaçından ödeme aldığıma dair ekran görüntüleri ile birlikte tekrar iletişime geçtim ve haber bekliyorum.
Durum bu ve iki sorum var.
1. Task'larda ya da en azından Linkedin Task'larında ödemeler hep böyle mi oluyor? Yoksa herkes ücretin tamamını mı alıyor?
2. Her Task öncesi ID numarasını kaydetmeli miyim? Siz öyle mi yapıyorsunuz?
Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Nov 28, 2021 09:03:24 PST