Please wait...
HomeForumPosts by MadKrx

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by MadKrx

Pitanja i saveti » Post #1200

Sat Aug 15, 2015 12:03 in Ex-Yugoslavia

Pozdrav drugari,ponovo imam lose iskustvo sa taskovima..mnogo njihovih gresaka su me kostali vracanjem levela (opet) vidim da se mnogo ljudi bunilo ali ne vredi..ima li ko slicnog iskustva i sta raditi u tom slucaju?

ClixGrid » Post #1595

Sun Aug 02, 2015 12:21 in Ex-Yugoslavia

CONGRATULATIONS!
You have won 5 extra chances!
You have 31 chances left for today

ClixGrid » Post #1584

Mon Jul 27, 2015 06:05 in Ex-Yugoslavia

CONGRATULATIONS! :thumbup: :clap: :thumbup:
You have won 5 extra chances!

ClixGrid » Post #1564

Wed Jul 15, 2015 05:06 in Ex-Yugoslavia

$0.10 konacno nesto da dobijem :)

Pitanja i saveti » Post #1160

Wed Jul 08, 2015 13:25 in Ex-Yugoslavia

sizika66 wrote:
MadKrx wrote: Juhu uspeo sam uplatili mi prvo 0,01usd pa posle toga sve ostalo..e sad nemam sliku ali podigoh 15usd.Hvala puno svima...
Imam jos jedno pitanjce za ljude iz Srbije koji imaju racun u Banca Intesa na koju karticu mogu da prebacim novac sa PayPal naloga kad jos malo prikupim...verifikaciju su mi odradili sa MasterCard-om a VISA internet mi non-stop izbacuje da je nemoguce povezati je sa nalogom..na Master nema isplate?

:thumbup: Ja imam Banka Intesa Internet Visa karticu i Visa Electron. Electron sam tek uzela pa je jos nisam povezala sa PayPal-om, ali primila sam uplatu na Internet karticu bez problema. Ne znam zasto ti imas problem?! Internet kartica mora da se verifikuje od strane PayPala a za to moras na racunu koji ti je povezan sa karticom u banci da imas nesto para. E sad da li je to problem ili nesto drugo ne znam. Evo linkovi za jedan forum gde sam ja pokupila dosta korisnih informacija vezanih za PayPal
PayPal (FAQ u prvom postu)
Banca Intesa - internet kartica i ostalo..

U svakom slucaju uvek mozes da uzmes i VISA Electron, takodje je besplatna i dobija se za 7 dana, s tim da sa njom po potrebi mozes da podizes novac i na bankomatu.

Hvala ti puno..totalno sam smetnuo sa uma da na njoj nemam love pa kontam da je zato odbijaju,mislio sam i da ne mora da ima ako sam vec to odradio sa MasterCard-om. Hvala ti puno,citam ovo pa javljam sta sam uradio,veliki pozdrav

Pitanja i saveti » Post #1158

Tue Jul 07, 2015 12:21 in Ex-Yugoslavia

Juhu uspeo sam uplatili mi prvo 0,01usd pa posle toga sve ostalo..e sad nemam sliku ali podigoh 15usd.Hvala puno svima...
Imam jos jedno pitanjce za ljude iz Srbije koji imaju racun u Banca Intesa na koju karticu mogu da prebacim novac sa PayPal naloga kad jos malo prikupim...verifikaciju su mi odradili sa MasterCard-om a VISA internet mi non-stop izbacuje da je nemoguce povezati je sa nalogom..na Master nema isplate?

Pitanja i saveti » Post #1153

Mon Jul 06, 2015 09:28 in Ex-Yugoslavia

Meni je na pending od subote pa mi nije jasno zasto..? Da li treba da se javim nekome i gde? Nije mi jasno

Pitanja i saveti » Post #1151

Mon Jul 06, 2015 08:15 in Ex-Yugoslavia

Pozdrav drugari,jedno pitanjce..koliko dugo se ceka da se prebaci novac na paypal sa clixsence?

Dobrodošli na forum zemalja bivše Jugoslavije. » Post #325

Thu Oct 30, 2014 05:07 in Ex-Yugoslavia

Pozz pejakusic,srecno i polako bice ti sve jasnije vremenom :)

Dobrodošli na forum zemalja bivše Jugoslavije. » Post #312

Mon Jul 07, 2014 07:31 in Ex-Yugoslavia

Pozdrav iz Bg-a :D
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Dec 3, 2021 13:51:47 PST