Please wait...
HomeForumPosts by mozilabc

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by mozilabc

Pitanja i saveti » Post #837

Sun Mar 30, 2014 15:30 in Ex-Yugoslavia

mozilabc wrote: Pozdrav drugari. Nov sam u ovome i imam par pitanja, da ne bih pisao odvojeno u topice koje treba napisaću ovde, i nadam se da se moderatori neće ljutiti.

1. Zašto mi sporo izabcuje da radim u "View Ads", izbaci mi 5-6 da odradim, i dal skupim pola centi.

2. U "Offers" koji je najbolji da ispunjujem zadatke koji mi se traže?

3. Video sam da ima igrice da se igraju, da li ja igranjem tih igara zarađujem nešto ili, ako zarađujem, na koji način tačno zarađujem?

4. Kako odrađivati "Tasks" pošto pokušavam ali mi ne ide, nešto ne radim dobro.

5. Kako najlakše privuću referale, čitao sam nešto ovde. Reklamirao sam na razne kanter forume, jer sam ja odatle doveden ovde, i vidim da ima dosta zainterevosanih ali se još niko nije registrovao preko mog referala, pa na koji način najlakše privući referale.

Još jednom se izivnjavam, što sam napisao ovde a ne u određene teme, lakše mi je ovde. Voleo bih da mi opširnije objasnite, da bih što bolje razumeo( zato što sam nov, pa da znam kako i šta). Hvala unapred.

Hoce li mi neko odgovoriti na ovo? Nisam bio aktivan oko 2 nedelje zbog nekih problema, ali vidim da mi niko nije odgovorio na ovo.

Pitanja i saveti » Post #793

Fri Feb 14, 2014 03:30 in Ex-Yugoslavia

Pozdrav drugari. Nov sam u ovome i imam par pitanja, da ne bih pisao odvojeno u topice koje treba napisaću ovde, i nadam se da se moderatori neće ljutiti.

1. Zašto mi sporo izabcuje da radim u "View Ads", izbaci mi 5-6 da odradim, i dal skupim pola centi.

2. U "Offers" koji je najbolji da ispunjujem zadatke koji mi se traže?

3. Video sam da ima igrice da se igraju, da li ja igranjem tih igara zarađujem nešto ili, ako zarađujem, na koji način tačno zarađujem?

4. Kako odrađivati "Tasks" pošto pokušavam ali mi ne ide, nešto ne radim dobro.

5. Kako najlakše privuću referale, čitao sam nešto ovde. Reklamirao sam na razne kanter forume, jer sam ja odatle doveden ovde, i vidim da ima dosta zainterevosanih ali se još niko nije registrovao preko mog referala, pa na koji način najlakše privući referale.

Još jednom se izivnjavam, što sam napisao ovde a ne u određene teme, lakše mi je ovde. Voleo bih da mi opširnije objasnite, da bih što bolje razumeo( zato što sam nov, pa da znam kako i šta). Hvala unapred.

Dobrodošli na forum zemalja bivše Jugoslavije. » Post #294

Fri Feb 14, 2014 03:28 in Ex-Yugoslavia

Pozdrav iz Banata(Vojvodina, Srbija) :)
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Nov 29, 2021 21:20:21 PST