Please wait...
HomeForumPosts by mzlicic

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by mzlicic

Isplata » Post #2

Tue Sep 15, 2015 05:51 in Ex-Yugoslavia

bole619 wrote: Zatrazio sam u nedelju isplatu od 8 dolara, da mi prebace na paypal racun, ali jos uvek se nista ne desava, ispod balance mi stoji crvenim slovima Pending Payout 8$ i da ce to ponisti ako hocu. Sta treba da radim sada?

:)

Isplate preko Paypala se obrađuju samo sredom. Po našem vremenu to bude kasno uveče.

PAYPAL ISPLATA ZA SRBIJU » Post #24

Mon Jun 08, 2015 04:15 in Ex-Yugoslavia

AlbertTop wrote: Postovani..povukao sam nekih 80 dolara sa clixsense i pare su legle na pay pal. Zatim sam podneo zahtev za prebacivanje na racuna ( visa internet banca intesa). Transakcija je uradjena 1.6.2015 ali jos nema priliva na karticu, tj. na racun.
Dali imate iskustva sa ovim? Dali se ponekad duze ceka? U banci ovde u Prokuplju nisu znali da mi kazu dali postiji problem pa me intersuje sta mi je ciniti?

Ja sam nedavno prebacivala pare na karticu, trajalo je nekoliko dana (mislim od petka uvece do sledece srede ujutro). Nadam se da vam to nesto pomaze.
Zaboravih da kazem da je u pitanju Raiffeisen kartica, a ne Intesa.

rainforest task » Post #6

Sun May 17, 2015 11:30 in Ex-Yugoslavia

eniacc wrote:
mzlicic wrote: Koji su nazivi ovih zadataka? Citam vec nekoliko dana na forumu o rainforest tasks, a ne znam koji su to, mada nisam nova na Clixsensu. Mala pomoc, molim vas.
Test a web application using any browser...ovako se zovu...

Hvala.
Pod tim imenom znam za zadatke. Probala sam par puta da uradim, i imala sam problema, verovatno zbog browsera ili starog windowsa................ Bas cu probati ponovo, kad ih uhvatim.

rainforest task » Post #4

Sun May 17, 2015 08:32 in Ex-Yugoslavia

Koji su nazivi ovih zadataka? Citam vec nekoliko dana na forumu o rainforest tasks, a ne znam koji su to, mada nisam nova na Clixsensu. Mala pomoc, molim vas.

Isplata za Srbiju!!! » Post #26

Tue Apr 28, 2015 12:05 in Ex-Yugoslavia

polossan wrote:
Quote:

za cekanje automatskog povlacenja para sa PP potrebno je prvo poslati zahtev za isplatu ovde/CS-u
isplate rade pon i petkom do 5pm est odnosno po 'nasem' zahtev za pare najkasnije do 19/20h tog dana
dakle sve pare koje sa CS legnu na PP do zadnjeg dana meseca PP automaski prebacuje na bank racun 1.-og narednog
meseca

Quote:proveriti na PP da li postoji poruka >> Accepts PayPal withdrawals << kako bi novci mogli da dodju do bank racuna

login na PP > My Account >Profile (desni padajuci meni) > Add/Edit Credit Card > te se tu nalazi kartica ili kartice preko kojih PP radi > preko MasterCard-a nema mogucnosti primanja para sa PP u Srbiji -> mora Visa da se ubaci ( te je staviti kao Primary) kako bi pisalo >> Accepts PayPal withdrawals <<

Znaci, ako imam ukljucenu opciju Accepts PayPal withdrawals , pare ce mi leci na racun koji je vezan za visa virtuon karticu? Da li ovo vazi za sve ili samo ako se prebacuju sredstva zaradjena na Clixsense?

Isplata za Srbiju!!! » Post #20

Sun Apr 26, 2015 08:39 in Ex-Yugoslavia

polossan wrote: povucen deo para sa ovog servisa i fee je 2% :mrgreen:
- pare legle na PP za jedno pola sata od slanja requesta
(clixsense uplacuje ponedeljkom i petkom do 5 pm EST)

E sada, posto mi novci nisu hitni, cekacu kraj meseca da vidim kad se automatski povuku pare sa PP na racun u banci koliki ce biti dodatni fee(odnosno da li ce ga uopste biti) te koji kurs banka racuna //prodajni/srednji il kupovni - aik banka u pitanju.

I jedna napomena - obratite paznju da kada nesto placate preko PP on po automatizmu vrsi konverziju u dinare te isto iskljucite zbog loseg kursa

Quote: P: Kako da isključim konverziju iz strane valute u RSD prilikom plaćanja?
My Account -> Profile -> My Money -> My preapproved payments -> Update -> See Available Funding Sources (or Set Available Funding Sources) -> Conversion Options (za kreditnu il debitnu karticu za koju hocete da promenite opciju)-> Bill me in the currency listed on the seller's invoice -> Submit

Dakle najbolja varijanta je da na računu držite EUR ili $ kao primarnu valutu i da isključite konverziju na PayPal-u. U ovom slučaju imate samo konverziju od strane VISA Inc. ili Mastrer Carda (u zavisnosati koju karticu koristite) koja je po najboljem mogućem kursu. Prilikom konverzije u RSD, PayPal koristi svoj kurs koji je nepovoljniji za krajnjeg kupca.

Da li je bolje da kao primarnu valutu izaberem USD ili EUR? Imam Visa karticu, a planiram da koristim PayPal iskljucivo za isplatu sa Clixsense.....za sada. Dolar?
I jos jedno pitanje, posto sam nova na PayPalu. Kako se to ceka da se automatski povuku pare na racun?

zezanje oko prijave na zadatke » Post #21

Fri Apr 10, 2015 07:55 in Ex-Yugoslavia

sizika66 wrote:
mzlicic wrote:
sizika66 wrote:
jevticbozidar wrote: uspeo saaaaaammmmm :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: skoro sam odustao od zadataka i danas u busu dok sam cackao telefon palo mi napamet da probam sa telefona da se ulogujem.udjem u sajt pa u zadatke i zacas se ulogujem.pozovem brata i kazem mu da mi proveri i udje u bilo koji zadatak.usao je normalno i sve savrseno funkcionise na kompjuteru.eto predloga za one koji jos nisu uspeli.probajte.sve mi je isto kao sto je bilo pre.bas sam sretan :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

:thumbup: :clap: zanimljivo resenje!

Ja sam sad uspela da se ulogujem na Crowdflower preko Internet Explorera, koji mi je ponudio opciju logovanja preko CF ili Facebooka. Pojavio mi se stari Dashboard sa statistikom, ali i dalje ne mogu da radim na zadacima, posto i dalje dobijam odgovor "You do not have permission to work on this task." Nadam se samo da ovo znaci da se nesto radi na resavanju problema.

Ja bih ti preporucila da posaljes ticket CF i proveris da li je sa nalogom sve ok, a pre toga proveri na CF isti. Ako je tvoj stari nalog trebalo bi da mozes da vidis statistiku i uradjene zadatke.

Poslala sam im ticket odmah prvog dana kad je nastao problem, i dalje cekam odgovor. Povremeno probam da otvorim zadatke, bezuspesno. Kad se ulogujem preko FB, vidim novi nalog sa 0 zadataka, a danas sam se ulogovala direktno na CF, i pojavio mi se stari dashboard, sto me je obradovalo, ali to je jedini pomak za sad. Trenutno ne radi CF support, ne otvara im se stranica.

zezanje oko prijave na zadatke » Post #19

Fri Apr 10, 2015 07:15 in Ex-Yugoslavia

sizika66 wrote:
jevticbozidar wrote: uspeo saaaaaammmmm :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: skoro sam odustao od zadataka i danas u busu dok sam cackao telefon palo mi napamet da probam sa telefona da se ulogujem.udjem u sajt pa u zadatke i zacas se ulogujem.pozovem brata i kazem mu da mi proveri i udje u bilo koji zadatak.usao je normalno i sve savrseno funkcionise na kompjuteru.eto predloga za one koji jos nisu uspeli.probajte.sve mi je isto kao sto je bilo pre.bas sam sretan :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

:thumbup: :clap: zanimljivo resenje!

Ja sam sad uspela da se ulogujem na Crowdflower preko Internet Explorera, koji mi je ponudio opciju logovanja preko CF ili Facebooka. Pojavio mi se stari Dashboard sa statistikom, ali i dalje ne mogu da radim na zadacima, posto i dalje dobijam odgovor "You do not have permission to work on this task." Nadam se samo da ovo znaci da se nesto radi na resavanju problema.

zezanje oko prijave na zadatke » Post #8

Tue Apr 07, 2015 05:49 in Ex-Yugoslavia

Odmah sam kontaktirala podršku, za sada su samo tražili koji je FB mail, a koji sam koristila za Crowdflower. Još uvek čekam odgovor.

zezanje oko prijave na zadatke » Post #5

Mon Apr 06, 2015 23:17 in Ex-Yugoslavia

Kod mene nista ne radi. Dashboard prazan, kao da sam tek pocela da radim (a imala sam 90 % accuracy i level 3), pa ne mogu da otvorim zadatke.
Trazili su mi da promenim e-mail na Facebooku, promenila sam ga, sad vise ne mogu ni da se ulogujem.

Koja je najbolja opcija za isplatu za Srbiju? » Post #5

Sun Mar 08, 2015 04:03 in Ex-Yugoslavia

Hvala svima na odgovorima.
Verovatno cu ipak probati preko Payze, posto sam nestrpljiva da podignem zaradjene dolare.
Samo jos jedno pitanje - da li za isplatu na karticu moze da se koristi Visa Virtuon kartica Raiffeisen banke?

Koja je najbolja opcija za isplatu za Srbiju? » Post #1

Sun Feb 15, 2015 01:57 in Ex-Yugoslavia

Koja su vasa iskustva sa isplatama?
Htela bih da unovcim ovo sto sam zaradila, a nisam sigurna koja bi bila najbolja opcija, otkad su ukinuli cekove.
Pisala sam Clixsense podrsci vise puta, kazu da cekove verovatno nece vracati, ali da rade na tome da uvedu Neteller.
S obzirom da Neteller jos uvek nije opcija, jedine su mogucnosti Payza i Payoneer. Po nekim komentarima i postovima, rekla bih da je preko Payza velika provizija.
Molim za savet od nekog ko je skoro podigao novac........Ili sa mozda ipak cekam da se uvede Neteller, posto mi deluje kao dobra varijanta????????????

Minor flag » Post #15

Wed Jan 14, 2015 23:02 in Ex-Yugoslavia

Meni su tokom avgusta stavili flag na zadatak sa skoro 100% tačnosti i držali su ga više od mesec dana. Juče su mi opet stavili flag na zadatak sa 100 % preciznosti i trenutno sam na level 0, a bila sam na 3 (ukupan accuracy level mi je 89,2%). Nadam se da će biti brži ovog puta.

Tax form » Post #1

Thu Dec 11, 2014 11:47 in Ex-Yugoslavia

Da li je neko nekad dobio zahtev da popuni poreski formular (W-9 tax form ), na Clixsensu ili nekom drugom ptc sajtu? Da li se to uopste odnosi na nekog ko nije americki drzavljanin?
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are PST - Server Time: Nov 30, 2021 04:56:34 PST