Please wait...
HomeForumPosts by SentinelOnyx

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by SentinelOnyx

Quote of the day » Post #410

Thu Sep 25, 2014 12:13 in General Talk

The truth will set you free. But first, it will piss you off.

- Gloria Steinem

Quote of the day » Post #406

Wed Sep 24, 2014 20:33 in General Talk

Art is not what you see, but what you make others see.

- Edgar Degas

ClixGrid » Post #1164

Wed Sep 24, 2014 12:39 in Ex-Yugoslavia

CONGRATULATIONS!
You have just won $0.10!
You have 22 chances left for today

Quote of the day » Post #403

Tue Sep 23, 2014 10:31 in General Talk

I asked God for a bike, but I know God doesn't work that way. So I stole a bike and asked for forgiveness.

- Al Pacino

What music/song are you listening now? » Post #190

Sat Sep 20, 2014 12:14 in General Talk

Down the memory lane of 80s. :roll:

Richard Marx - Hazard

Quote of the day » Post #393

Sat Sep 20, 2014 11:50 in General Talk

The bad news is time flies. The good news is you`re the pilot.

- Michael Altschuler

ClixGrid » Post #1158

Fri Sep 19, 2014 00:09 in Ex-Yugoslavia

:arrow: CONGRATULATIONS!
You have just won $0.25!
You have 42 chances left for today

:arrow: CONGRATULATIONS!
You have won 5 extra chances!
You have 32 chances left for today

:mrgreen:

Quote of the day » Post #390

Thu Sep 18, 2014 09:33 in General Talk

If there really is a pole at the North Pole, I bet there's some dead explorer-guy with his tongue stuck to it.

- Bob Van Voris

Problemi sa ClixSensom » Post #2

Sat Sep 13, 2014 15:03 in Ex-Yugoslavia

Puno sreće svima na ClixGridu i Crowdfloweru.

:thumbup:

Problemi sa ClixSensom » Post #1

Sat Sep 13, 2014 08:19 in Ex-Yugoslavia

Danas nakon sto su radili nekakav maintenance, Clixsense je poceo da trza totalno i treba mu sto godina da ucita bilo sta na stranici, plus toga ne zbraja mi zadatke koje sam rijesio.

Jel se to samo kod mene desava ili???

Pricekat cu jos malo da vidim da li ce sve doci na staro, ako ne poslat cu ticket da pitam sta se desava jer ovako se ne moze nikako raditi na stranici.

:(

ClixGrid » Post #1152

Thu Sep 11, 2014 14:29 in Ex-Yugoslavia

CONGRATULATIONS!
You have just won $0.10!
You have 7 chances left for today

8-)

ClixGrid » Post #1144

Fri Aug 29, 2014 13:57 in Ex-Yugoslavia

CONGRATULATIONS!
You have just won $0.10!
You have 52 chances left for today

8-)

ClixGrid » Post #1142

Mon Aug 25, 2014 15:30 in Ex-Yugoslavia

CONGRATULATIONS!
You have just won $0.25!
You have 37 chances left for today

Ista kolicina para i isto sansi...

SentinelOnyx
2014-08-25 18:28:28
$0.25

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Pitanja i saveti » Post #934

Tue Aug 19, 2014 16:46 in Ex-Yugoslavia

LinoLada wrote: Jel se mora biti registritan i na Crowdflower osim na ovaj sajt?

Moras se registrirati i na Crowdflower, i kada pristupis rijesavanju zadatka se moras logirati (u gornem desnom uglu ti je opcijaza login kad udjes u zadatak) jer se inace desi da ti ne priznaju zadatak ako nisi logirana.

expelled mode na tasku » Post #2

Tue Aug 19, 2014 16:36 in Ex-Yugoslavia

enesk1 wrote: Pozdrav svima. Pokusao sam da nadjem kompletan odgovor, ali nisam uspio.
Imam par taskova na kojima sam "expelled", a uglavnom su mi samo oni dostupni. Da li se to resetuje nakon nekog vremena ili treba pisati zahtjev supportu?

Resetiraju ti se nakon odredjenog vremena iskreno ne znam nakon koliko, ali razlicito ti je od zadatka do zadatka. Probaj na engleskom pisati pitanje ovdje na Crowdflower botu da ne pises ticket https://tasks.crowdflower.com/support ako ne pronadjes pitaj preko ticketa.

Tasks » Post #384

Sat Aug 16, 2014 15:51 in Ex-Yugoslavia

jevticbozidar wrote: POZDRAV NARODE DRAGI
PRILIKOM RESAVANJA TASKSA, DESAVA MI SE VEC PAR PUTA,DA KAD POSALJEM ZAVRSEN ZADATAK ( SUBMIT) POJAVI MI SE OVO-Bummer
An error occurred.

Contact us at our support forum if you continue to have this problem.STA SE TO DESAVA?NA TIM ZADACIMA SAM IMAO TACNOST OTPRILIKE IZMEDJU 85-100 %.NISTA MI NIJE JASNO JER TO STOJI VEC PAR DANA KAD HOCU DA NASTAVIM NA TIM ZADACIMA.
HVALA NA ODGOVORU UNAPRED

Probaj napraviti reload/refresh stranice kod mene radi. Nekad moras i dvaput za redom i onda ti zadatak prodje (bar meni tako proradi) inace jako puno ljudi se zali da im se to dogadja u zadatcima danas, i meni isto. Imas nekoliko tema na Crowdfloweru koje su u vezi toga pa pogledaj ako zelis.

:)

Pitanja i saveti » Post #924

Thu Aug 14, 2014 15:55 in Ex-Yugoslavia

LinoLada wrote: Radila sam taskove, ali kad sam otvorila stranicu za napravit novi task pisalo je da trenutno nema posla. Nikako mi novi taskovi ne dolaze. Valjda zato sto sam bila odradila samo 70 posto uspjesno prijasnje zadatke pa se to mozda uracunava.

Ako imas postotak veci od 70% spadas pod level 1 znaci dobivat ces samo zadatke koji su level 1. Samo pogledaj na Crowdflower dashboard da li ti pise koji si level (You are at Level 1 of 3) tako bi ti trebalo biti napisano. Ispod toga pise koji su ti uvjeti da bi napredovala sto se tice levela (veci level bolje placeni zadatci). Uglavnom sve ti je napisano na dashboardu. Ako te jos sta zanima napisi. Sretno sa zadacima i sto bolji accuracy.

LinoLada wrote: clickaddon - jel se za to mora nadoplatiti sta s novcima?

Ne besplatno je. Addon je pomagalo da ne moras ulaziti na Clixsense da vidis jel ima reklama ili zadataka on ti to sam javi na browseru zvukom. Jako dobar dodatak sto se tice PTC-a.

;)

Clixaddon » Post #12

Thu Aug 14, 2014 13:37 in Ex-Yugoslavia

Probaj onda unutar Profile and Settings na samoj Clixsensovoj stranici. Imas sa desne strane kad udjes unutra dio za biranje zvukova na toolbaru.

ClixGrid » Post #1126

Wed Aug 13, 2014 19:08 in Ex-Yugoslavia

SentinelOnyx

2014-08-13 20:53:05

:thumbup: $0.10
:thumbup:

Clixaddon » Post #9

Tue Aug 12, 2014 19:43 in Ex-Yugoslavia

jevticbozidar wrote: pozdrav
kako da nastelujem zvuk za javljanje novih zadataka?

Na kojem od browsera? Ako je Mozilla onda imas ikonicu od Clixsensa u Bookmarksu Toolbaru. Kad kliknes na nju idi pod options i tamo mozes stelati addon (od reklama, koliko taskova minimalno da registruje i javi ti, i naravno zvuk).

From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 27, 2021 19:59:50 EST