Please wait...
HomeForumPosts by SentinelOnyx

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by SentinelOnyx

Do you believe anti Christ is coming? » Post #5

Thu May 05, 2016 08:24 in General Talk

He is not coming, he is already here (you should change the name of the poll to - Is Anti Christ amoung us already).

Unfortunatelly it is not called Anti Christ, evil of tremendeous power predates the universe itself (Anti Christ is just the name people gave to that ammount of evil.

Off topic... Where do you come with these topics, polls and all kind of ideas. 99% people are here to earn money, as I clearly see it is not your goal.

It just doesnt make sense to me. There are many better forums with discussions of this types and any other. So why here if you dont mind me asking.

Surveys, Offers, Video, Games » Post #49

Thu May 05, 2016 04:13 in Ex-Yugoslavia

Berikai wrote: "May the Force be with you"

Danas bi za tebe vrijedila ona "The force is strong with this one".

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #1818

Thu May 05, 2016 04:03 in Ex-Yugoslavia

xakep99 wrote: Uglavnom anketa je uradjena a nije isplacena.

Ne mozes dobiti isplatu ako ne uneses kod koji si dobio na kraju ankete. Opet nekada se desi da zavrsis cijelu anketu i onda se kod za upisati uopce ne pojavi.

U tom slucaju pisi momentalno ticket CF-u i anketa ce ti biti placena kroz nekoliko dana.

Sretno u daljnjem radu xakep99!

Surveys, Offers, Video, Games » Post #47

Thu May 05, 2016 03:58 in Ex-Yugoslavia

Berikai wrote: A ja sam išao na to da nemam nikakve veze sa ponuđenim zanimanjima. To je vjerojatno razlog i tako bi možda trebali odgovarati. Sjeti se samih početaka, ja ispadao a ti prolazio.

Odlicna ideja. Sad ti prolazis, a ja ispadam. Balans sila u svemiru se mora vratiti u normalu. :mrgreen:

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #1816

Thu May 05, 2016 03:57 in Ex-Yugoslavia

xakep99 wrote: Ja popih flag na anketu. Error 301. Inace traje 5-6 minuta.

Ne brini nije flag 301 pise da je flag, ali to ti je samo geomarketing oznaka (neces izgubiti levele). To znaci da nije namjenjena za tvoje podrucje.

Mada ja sam vidio prije nekoliko tjedana jednog zenskog clana CS-a (iz Hrvatske) da je napravila anketu koja je meni izbacila isto 301 error. Nesto se cudno desava sa CS-om ili su u medjuvremenu promjenili neke postavke unutar ankete.

Surveys, Offers, Video, Games » Post #45

Thu May 05, 2016 03:35 in Ex-Yugoslavia

Berikai wrote: 39,644,391 05 May 2016 06:29 EST Complete CINT (Project #122207) $0.5700
Zrakoplovne kompanije :thumbup:

Ispao sam iz ovog surveya, odabrao sam krivu granu posla. Nadam se da ce ih opet biti malo vise nesto su se razrijedile.

Cestitam ti na jos jednoj odradjenoj Berikai. :clap: :clap:

Quote of the day » Post #2675

Thu May 05, 2016 03:14 in General Talk

Bravery is being the only one who knows you're afraid.

- Franklin P. Jones

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #1814

Thu May 05, 2016 03:02 in Ex-Yugoslavia

884615 Research Study About Economic Decision Making (30Min)

Anketa koja ne traje bas 30 minuta, jednostavna. Opcenito oscijenivanje i memoriranje. Vrijednost 24 centa
Probajte ju uhvatiti na refresh.

Kafana » Post #1425

Thu May 05, 2016 00:37 in Ex-Yugoslavia

Opet je pao CrowdFlower bas me zanima sta sad novo dolazi.
Mada ovo sto su napisali na slici me stvarno obradovalo od srca.

:lol: :mrgreen: :lol:

P.S. Ljubicanstvena ako sam presao neke granice slobodno editiraj post (nisam mogao odoliti, bilo je jace od mene).

Pitanja i saveti » Post #2380

Wed May 04, 2016 23:14 in Ex-Yugoslavia

genica21 wrote: Book ekipa zanima me nesto. Prvi Dan kad Sam se registrirala dobila Sam sponzora iskreno Neman pojma kako sad mene interesira kakvu on IMA korist of mene I ja of njega

On od tebe ima korist takvu da sve sto ti zaradis od zadataka, offera etc. on dobija postotak od toga. Taj postotak se ne uzima od novaca koje si ti zaradila da se ne bi zabrinula. Uglavnom pogledaj na ovaj link sta on ima od tebe financijski.

:arrow: Affiliate Program

Duznost tvog sponsora je da ti olaksa i da odgovore na sva moguca pitanja koja imas u vezi CS-a (to ti imas od njega), ako vidi da mu donosis dobru zaradu neki sponsori cak placaju Premium Account svojim refferalima.

Ali sve to ovisi kakav je tvoj sponsor. Procitaj si :arrow: FAQ - Frequently Asked Questions saznat ces iz njega jako puno stvari koje su bitne za osnove na CS-u (ako vec nisi).

Nadam se da sam ti odgovorio genica21, ako sam sta ispustio slobodno napisi.

Sretno sa radom i zelim ti Dobro Jutro i prekrasan dan!

Pitanja i saveti » Post #2377

Wed May 04, 2016 18:35 in Ex-Yugoslavia

efiland wrote: Ljudi, jel se desava nekom da taskovi na CF izgledaju nepotpuno, tj kad da pola strane fali, ma koliko refresujem stranu isto se desava...
Ne na svim taskovima nego sporadicno....

Ako mislis na tasklist ovaj novoga designa onda si u pravu ker moras scrolat ne samo gore. dole nego lijevo i desno (katastrofa nisu trebali dirati nista prije je bilo super.

Izvoli link na listu koju neces morati pomicati nego ti sve sve vidi kao na dlanu.

:arrow: https:// tasks.crowdflower.com/ channels/ clixsense/ tasks (samo ukloni razmake iza kosih crta i radit ce)

Quote of the day » Post #2673

Tue May 03, 2016 23:16 in General Talk

Only on the edge of the grave can man conclude anything.

- Henry Adams

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #1798

Tue May 03, 2016 00:57 in Ex-Yugoslavia

trboye wrote: Ja dosao do 22, bez problema.

Ali generalno ne razumem nacin, odnosno racunicu (mozda sam tog dana bezao iz skole kada se ucio procenat), ali ako uradim 22 taska po 6 zadataka u svakom i to je ukupno 132.. kako mi je onda procenat uz jednu jedinu glupu ispravku na 96%?

Jedino ako mi zbog te ispravke ne racuna ceo task pa ide 21/22

U pravu si sa zadnjom recenicom. Uzmimo to sa matematicke strane (mada si vjerovatno vec sam probao izracunati).

22x6=132 a tvoj broj je 21x6=126

126:132=0.954545 (zaokruzeno na 96%)

Mada posto su vec postavili broj pitanja u broju zadataka na nacin da si imao samo 1 gresku (po meni bih fer bila ova racunica jer ima sve postojece elemente pitanja/zadatke/pogreske).

22x6=132 a kod tebe sa samo jednim manje (22x6)-1=131

131:132= 0.992424 (zaokruzeno na 99%)

Vise bi bila fer ova racunica broj dva, ali pravila su pravila. Sa druge strane iskusniji taskeri bih radili cuda sa svojim postotcima. Nazalost kao ni svijet ni CF sa svojim racunicama nije fer.

Sretno sa zadatcima i da ti bude sto veci postotak trboye. :thumbup: :clap:

Quote of the day » Post #2669

Mon May 02, 2016 23:28 in General Talk

We are called to be architects of the future, not its victims.

- R. Buckminster Fuller

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #1789

Mon May 02, 2016 11:32 in Ex-Yugoslavia

Tanana7 wrote: Gde mogu da vidim koji je moj ID CrowdFlovers pošto ga traže u nekim zadacima?

Kad udjes u zadatak u gornjem meniju imas opciju HELP kliknes na nju i pise ti CONTRIBUTOR ID.

Ili mozes kliknuti na svoj NICKNAME (Tanana7) gore u meniju i ides na opciju sa desnim klikom na EDIT PROFILE i pise ti u dva reda CONTRIBUTOR ID i CHANNEL broj koji se nalazi kraj CLIXSENSE kanala je onaj koji ti treba.

Kafana » Post #1413

Mon May 02, 2016 06:43 in Ex-Yugoslavia

cayaaa wrote: tu sam da pomognem uvijek , i ako mi sta naleti na mozak rado cu pomoc :D

A imam pitanje sto se tice bonusa kad dodjemo do 50 $ ,prvi put sam dobio bonus kroz 2-3 dana.Prije mozda 6-7 dana sam doso do 100$ i bonusa jos nema.Dal samo prvi put kad dodjemo do 50$ a ne na svakih zaradjenih 50$ dobijemo bonus . . .

Bonus ti se dobije svakih 50 zaradjenih dolara (bez dodatka od ClixAddona), pojavi se odmah na racunu i dobijes poruku na e-mail da ti je dodan bonus od 5 dolara na racun.

Kontaktiraj CS posto bih trebao leci u razmaku od par minuta, a tebi kao sto kazes dolazi tek kroz par dana.

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #1784

Mon May 02, 2016 06:39 in Ex-Yugoslavia

903306 Survey On Privacy Behavior And Attitudes

Anketa o kupovanju (ne morate stavljati brojeve kartice i slicno). Vrijednost 7 centi.

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #1783

Mon May 02, 2016 06:29 in Ex-Yugoslavia

902865 User Study R10-O12

Zadnji ID u slucaju da ga netko moze rijesavati. Ja ne mogu (bar zasad). :mrgreen:

Vrijednost kao i prijasnje ankete 28 centi.

Quote of the day » Post #2667

Mon May 02, 2016 06:20 in General Talk

Even if you are a minority of one, the truth is the truth.

- Mahatma Gandhi

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #1782

Sun May 01, 2016 20:46 in Ex-Yugoslavia

903339 Decide Whether A Sentence Expresses Positive, Negative, Or Neutral Attitude.

Jako lagan zadatak (kvalitetan). Vrijednost 7 centi.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 27, 2021 19:08:26 EST