Please wait...
HomeForumPosts by SentinelOnyx

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by SentinelOnyx

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #2505

Fri Jun 24, 2016 07:23 in Ex-Yugoslavia

924596 Place Labeling - Version 3.1D3

Vrijednost 7 centi, level 2 fer zadatak. Provjeravajte linkove i naravno procitajte instrukcije za one koji ga prvi put rade.

Ne racuna se u GA.

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #2499

Thu Jun 23, 2016 10:23 in Ex-Yugoslavia

924177 Scientific Study On Typing [20 Mins]

70 centi anketa. Level 3.

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #2498

Thu Jun 23, 2016 09:44 in Ex-Yugoslavia

924367 Look At Advertisements And Judge Them.

Quote of the day » Post #2778

Thu Jun 23, 2016 09:17 in General Talk

The most painful thing is losing yourself in the process of loving someone too much, and forgetting that you are special too.

- Ernest Hemingway

Quote of the day » Post #2766

Mon Jun 20, 2016 22:03 in General Talk

Action is the ink that writes what you think on the pages of life!

- Constance Chuks Friday

Quote of the day » Post #2764

Sun Jun 19, 2016 13:13 in General Talk

So far there'll always be some thrive for perfection, there should be no shame in imperfection.

- Aniekee Tochukwu

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #2466

Sat Jun 18, 2016 15:05 in Ex-Yugoslavia

rasko900 wrote: Ljudi odavno nisam ulazio na crowdflower,sad udjoh i vidim imam i dalje 3 levela,promijenili su se poslovi malko vidim.Koji su po vama najlaksi za uraditi?Da ne radim neke teske i gubim vrijeme pa da mi opadne accuracy

Evo ti par linkova sa zadatcima koji su jednostavni dobro ce ti doci da vratis kondiciju.

:arrow: Racuni/priznanice ID i broj komada
:arrow: ID - Google, Forsquare, Yelp, Yell, Facebook i sl.
:arrow: Skriveni taskovi

Uzmes ID (ili nekoliko ID-a ovisi koliko ti je brz internet) i stavis neka se vrti/e dok ne vidis koji su aktivni.

Ovo gdje sad pisemo je ujedno i tema gdje clanovi postavljaju ID zadataka koji su provjereno fer, dobro placeni, poneki hint se dobije itd.
Postoji jako puno kategorija zadataka i ne odgovaraju svima isti zato odaberi ono sto tebi odgovara.

Sve u svemu imas sta raditi do Nove Godine. Sretno!

Pitanja i saveti » Post #2610

Sat Jun 18, 2016 09:15 in Ex-Yugoslavia

mo220 wrote: Da li CF salje mail ako izgubis level? Ja sam doskora imao 84,2%, spao sam na 80,4 tek sad vidim da su me vratili na 0lvl.
Znaci nisu oduzeli samo jedan lvl nego oba. Imao sam nekih 100% uradjenih zadataka, a bilo je i expelled. Slao sam neke tikete za correction, i cetiri su jos uvijek ne pregledana.

Ako ti je GA pao sa 84.2% na 80.4% ne bi trebao izgubiti niti jedan level, bar ne prema CF tablici. Prema njoj raspon levela 2 je od 80% (80.1%) do 84.9%.

Kao sto ti je DeMoN17 napisao leveli se mogu izgubiti zbog previse expelled zadataka, ali isto tako i ako dobijes jedan od flagova.
Meni inace stigne na e-mail da sam izgubio level, ali prije toga se pojavi poruka u notifications dijelu.
Sve ovisi koliko vremena je ostalo do refresha servera tada nestanu sa liste zadatci levela koji si izgubio.

What music/song are you listening now? » Post #1298

Sat Jun 18, 2016 08:37 in General Talk

Sarah_Hill wrote: I've recently started watching this series, which has a pretty good soundtrack. Guess ballet is like a frustrated passion for me.

Flesh and Bone | Opening Titles - Karen O - Obsession

You always had an ear for extraordinary tunes Sarah_Hill. :clap:
Now that you mentioned series tunes this one caught my ear in the last few years.

True Detective - Opening song (HD) (The Handsome Family - Far From Any Road) - YouTube

What music/song are you listening now? » Post #1295

Sat Jun 18, 2016 02:34 in General Talk

ClixGrid » Post #2175

Fri Jun 17, 2016 07:58 in Ex-Yugoslavia

Quote of the day » Post #2759

Fri Jun 17, 2016 04:53 in General Talk

Miracles do not, in fact, break the laws of nature.

- C. S. Lewis

Tasks za level 0 » Post #672

Thu Jun 16, 2016 23:42 in Ex-Yugoslavia

920153 Test For Contact Accuracy

Vrijednost 2 centa.

Kafana » Post #1634

Wed Jun 15, 2016 23:09 in Ex-Yugoslavia

Prvo da pocastim ekipu. Ima dovoljno toga da se nadjemo svi ispod sanka.

Jutros otvorim Cs i vidim preko 4 dolara na racunu bez ijednog napravljenog zadatka, krenem da radim zadatke kad ono vidim zbrajaju se normalno u listu. Jos samo da ne moram opet 3 dana zaredom do dodatnog bonusa bilo bi idealno, ali od svih stvari to mi je najmanji problem.

Zivjeli i da vise ne bude ovakvih gluposti!!!

Kafana » Post #1597

Tue Jun 14, 2016 11:33 in Ex-Yugoslavia

Vidim da su se svi pripremili sto se tehnologije za naredni period ili imaju namjeru vrlo ubrzo. Igrom slucaja ja sam uzeo novu masinu prije 9 mjeseci. Intelov i5 3.1 Quad Core, 16Gb G Skill memorije i da ne duljim u nedogled samo mi je falio jos zavrsni detalj koji je pristigao jucer.

Mislim da sada mogu poceti surfati kako valja nakon natezanja sa ADSL-om. Napokon mi je stigao opticki internet. :mrgreen:

Moja frisko izmjerena brzina interneta. Osjecam se sad kad radim na Mozilli kao da sam u drugoj dimenziji, a da ne pricam u vezi torrenta, kolicine otvorenih tabova sa zadatcima itd. Ne mogu naredati dovoljno filmova i serija jer sve poskida nabrzaka.

Ne znam koja rijec bi ovo opisala osim mozda prekrasno. :D

Taskovi - pomoc, saveti, ID » Post #2403

Tue Jun 14, 2016 07:42 in Ex-Yugoslavia

920299 CrowdFlower H1 V H2 (Campaign Id 17, Pc Id 22)

Jos jedna u nizu laganih anketa o internet stranicama. Vrijednost 7 centi.

Would you go to the moon? » Post #17

Mon Jun 13, 2016 21:23 in General Talk

Yes, I would like to see that glass domes allaround. (Richard C. Hoagland) :)

Quote of the day » Post #2757

Mon Jun 13, 2016 09:52 in General Talk

Disbelief in magic can force a poor soul into believing in government and business.

- Tom Robbins

Klinika za tehničke probleme (samo ySense) » Post #96

Sun Jun 12, 2016 09:56 in Ex-Yugoslavia

trboye wrote: Da pitam ako mozda moze nesto da se uradi, ako ne, onda ce morati livada u vidu format c:

Moj komp od skora nece da otvori ni chrome ni mozilu.. jednostavno nece... kliknem i nista.... reisntalirao oba, instalirao ponovo, jedan po jedan, odvojeno i nista.

Opera i IE rade dobro, tako da mi svi biznisi idu preko opere. E sada se taj RF ukljucio u moj zivot pa da vidim ima li neka caka za povracaj chrome ili cu morati reinstalirati windows sto me inace nervira mnogo.

Drugo pitanje je vezano za CF. Nemam problema sa logovanjem, kada god ocistim cookies i history, ulogujem se preko FB normalno i nema nikakvih problema. E sada, ako mi se nesto dogodi sa FB nalogom, ja se ne secam da sam imao neku alternativu da se logujem preko maila.... nesto mi se ne eksperimetise sa tim, ali da pitam da li moze i kako i sta da uradim?

Hvala unapred.

Probaj prvo ovo sto je opisano u linku ispod. Mada nisi napisao koji operativni sustav koristis i jos par bitnih stvari. Bilo bi jednostavnije za traziti rjesenje. Ako rijesis svoj problem iz prve genijalno.

:arrow: Firefox, Chrome, & IE not working

Jos par komada da provjeris u slucaju da sa prvim ne rijesis problem.

:arrow: [FIXED] Browser Won't Open / Load / Start? - Chrome, Firefox, IE & Safari!
:arrow: Google Chrome Won't Open on Windows 7 ,8, 8.1 - Error Fix
:arrow: How to fix firefox won't open (Problem Solved Working 100%)

Ako ne budes nista uspio sa ovim uputstvima iz linkova onda cu ti iskopati dovoljno toga sa interneta da ce nesto od toga morati proraditi. Nikad mi se nije desilo da ne pronadjem rjesenje sto se tice kompjutera (hardware/software).

Cim su browseri u pitanju znaci da je softwerska greska. Sretno i da ti proradi sve, a ako ne onda cemo kopati dok god nesto ne upali.

P.S. Na YouTubeu imas more tutoriala sto se tice tvoga problema tako da mozes pogledati koji je naslicniji tvom problemu i pratiti proceduru. Tko zna mozda upali.

Sretno sa osposobljavanjem browsera! :thumbup:

Quote of the day » Post #2753

Sun Jun 12, 2016 04:27 in General Talk

No one regards what is before his feet; we all gaze at the stars.

- Quintus Ennius
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 27, 2021 18:31:29 EST